ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Μέχρι μια μέρα ( είμαι λυσσάρα είπαμε !!! )
7%
 7% [ 3 ]
Μέχρι μια εβδομάδα και χωρίς προκαταρκτικά
5%
 5% [ 2 ]
Μέχρι μια εβδομάδα αλλά με προκαταρκτικά
7%
 7% [ 3 ]
Μέχρι ένα μήνα και χωρίς προκαταρκτικά
7%
 7% [ 3 ]
Μέχρι ένα μήνα αλλά με προκαταρκτικά
11%
 11% [ 5 ]
Μέχρι ένα χρόνο και χωρίς προκαταρκτικά
9%
 9% [ 4 ]
Μέχρι ένα χρόνο αλλά με προκαταρκτικά
16%
 16% [ 7 ]
Μέχρι κάποια χρόνια και χωρίς προκαταρκτικά
5%
 5% [ 2 ]
Μέχρι κάποια χρόνια αλλά με προκαταρκτικά
11%
 11% [ 5 ]
Για πάντα και χωρίς προκαταρκτικά
16%
 16% [ 7 ]
Για πάντα αλλά με προκαταρκτικά
6%
 6% [ 3 ]
Σύνολο Ψήφων : 44

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
johnGayUk
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : In Looondon concrete jungle where dreams are made
Αριθμός μηνυμάτων : 845

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   20/1/2011, 00:52

Εχω αντεξει μεχρι 8 μηνες πριν, και τωρα τελευταια 4 μηνες......!!!!

Δεν με πειραζει να μην κανω κατι ολοκληρωμενο. Ακομα και χωρις προκαταρκτικα. ΑΠλως θελω να γινει σωστα. Με καποιον που θα νιωθω πραγματα. οχι πισω απο το ζαππειο ή διπλα απο το παλιο σταθμαρχειο στον σταθμο λαρισσης!!

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   20/1/2011, 00:58

καλά αν είσαι με τον σωστό άνθρωπο και στο ζάππειο γίνεται μια χαρά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnGayUk
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   20/1/2011, 00:59

baZZ έγραψε:
καλά αν είσαι με τον σωστό άνθρωπο και στο ζάππειο γίνεται μια χαρά...

Με τον σωστο ανθρωπο παντα ναι!!! :) (αλλλα ακομα και το σωστοε πρεπει να το ορισεις )

Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   20/1/2011, 02:39

Ψήσιφα κι εγώ!
Και γαμώ τις δημοσκοπήσεις πάντως!! Αποτέλεσμα 0

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 2618
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   20/1/2011, 02:58

εχω χασει το μετρημα!
futureperfect
Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 222

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   20/1/2011, 12:54

Νομιζω το μεγαλυτερο διαστημα χωρις καθολου σεξ ηταν δυο χρονια. Τροακτικο ακουγεται. Δεν ημουν σε σχεση και δεν ηθελα να κανω φασεις. Παλιοτερα ειδικα σεξ εκανα μονο σε σχεση. Αρα no bf no nooky
Johnny
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   20/1/2011, 13:18

καλα δεν ειναι και τρομακτικο..σιγα το πραγμα:)
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   20/1/2011, 21:03

6 μήνες και 12 μέρες μπορώ αποδεδειγμένα να μείνω χωρίς καν πίπα. Μαντέψτε τι post θα κάνω αύριο στο ίδιο θέμα
Toruk
Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 4688
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   20/1/2011, 21:14

Χμμ έλα μου ντε;;; Η αλήθεια είναι πως από το "ποπ" δεν είχα στοπ (ευτυχώς είμαι ακόμα σε σχέση!! ) δεν μπορώ να ξέρω με σιγουριά! Αλλά το σίγουρο είναι πως είμαι σεξομανής, οπότε μάλλον όχι για πολύ!!

Forum God
Forum God

Περιοχή : Mέση-Γη , Πέρα-Γη , Δώθε-Γη
Αριθμός μηνυμάτων : 6251
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   20/1/2011, 21:18

TrustOne έγραψε:
6 μήνες και 12 μέρες μπορώ αποδεδειγμένα να μείνω χωρίς καν πίπα. Μαντέψτε τι post θα κάνω αύριο στο ίδιο θέμα

οταν δηλαδη μηδενιστει το κοντερ να σου διοργανωσουμε παρτυ Μonsieur TrustOne ?
kafes_glykos
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Γκάζι
Αριθμός μηνυμάτων : 1044

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   20/1/2011, 21:19

Δεν έχω θέμα με το anal... Μπορώ να αντέξω με games για χρόνια...

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   20/1/2011, 21:33

Phoebus έγραψε:
TrustOne έγραψε:

Έτσι όπως πάνε τα πράγματα πιστεύω δεν θα προλάβει να μηδενιστεί το κοντέρ πριν τις 21/12/2012,δηλαδή πριν το τέλος του κόσμου.Εκτός αν.....εκτός αν το τέλος του κόσμου θα προκληθεί από το ότι θα μου ξαναπάρει κάποιος πίπα μετά από τόσο καιρό ! Δεν το είχα σκεφτεί σαν αιτία !

kafes_glykos έγραψε:

Μια από τα ίδια κι εγώ
kafes_glykos
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Γκάζι
Αριθμός μηνυμάτων : 1044

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   20/1/2011, 21:38

TrustOne έγραψε:
kafes_glykos έγραψε:
Μια από τα ίδια κι εγώ

Εμείς πρέπει να συνεργαστούμε με κοινό σκοπό (στόχο!)

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   21/1/2011, 01:14

TrustOne έγραψε:
Phoebus έγραψε:
TrustOne έγραψε:

Έτσι όπως πάνε τα πράγματα πιστεύω δεν θα προλάβει να μηδενιστεί το κοντέρ πριν τις 21/12/2012,δηλαδή πριν το τέλος του κόσμου.Εκτός αν.....εκτός αν το τέλος του κόσμου θα προκληθεί από το ότι θα μου ξαναπάρει κάποιος πίπα μετά από τόσο καιρό ! Δεν το είχα σκεφτεί σαν αιτία !

kafes_glykos έγραψε:

Μια από τα ίδια κι εγώ

@ TrustOne μα και εσυ ουτε ορκο αγνοτητας να ειχες κανει...! παντως δεν νομιζω οτι δεν θα χεις προτασεις.....μηπως δινεις υπερβολικα πολλες χυλοπιτες?
Anakin
Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   21/1/2011, 01:45

Εεεε, από τα 17 μέχρι 18.5 περίπου είχα να κάνω κανονικό σεξ (με κοπέλα ), ε από το περασμένο καλοκαίρι μέχρι τώρα μόνο προκαταρκτικά που ήταν πριν κανά 5μηνο κι βάλε... Αντέχω, αντέχω Οπότε κάνω σχέση κι οσο κι αν ξετρελαθώ με το σεξ με τον άλλον (γιατί όπως είπα, σχέση κάνω ΟΤΑΝ νιώθω πολλά για τον άλλον, αγάπη κ.τ.λ.), δεν θα τον πιέσω κιόλας αν δεν θέλει συχνό σεξ. Κι πόσο μάλλον, για μένα δεν είναι το παν το σεξ σε μια σχέση, αλλά μέρος της.

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   21/1/2011, 02:12

Phoebus έγραψε:
@ TrustOne παντως δεν νομιζω οτι δεν θα χεις προτασεις.....μηπως δινεις υπερβολικα πολλες χυλοπιτες?

Δεν είναι θέμα χυλοπιτών που δίνω ή παίρνω. Είναι θέμα ότι δεν νιώθω τόσο έντονη την ανάγκη για σεξ ώστε να οδηγούμαι να κάνω ξεπέτες ή σχέσεις με άτομα με τα οποία δεν είμαι ερωτευμένος .
johnGayUk
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   21/1/2011, 02:14

TrustOne έγραψε:
Phoebus έγραψε:
@ TrustOne παντως δεν νομιζω οτι δεν θα χεις προτασεις.....μηπως δινεις υπερβολικα πολλες χυλοπιτες?

Δεν είναι θέμα χυλοπιτών που δίνω ή παίρνω. Είναι θέμα ότι δεν νιώθω τόσο έντονη την ανάγκη για σεξ ώστε να οδηγούμαι να κάνω ξεπέτες ή σχέσεις με άτομα με τα οποία δεν είμαι ερωτευμένος .

Αυτο ακριβως. ΤΟ σεξ δεν ειναι αυτοσκοπος για καποια ατομα. Απλως ολοκληρωνει την ηδη ομορφη σχεση που μπορει να εχουν 2 ατομα.

Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   21/1/2011, 02:20

TrustOne έγραψε:
Phoebus έγραψε:

Α μπράβο σας trust και jguk! Πόσο σας πάω!

Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   21/1/2011, 11:11

TrustOne έγραψε:
Phoebus έγραψε:

Αντε βρε τοτε σου ευχομαι να ερωτευτεις το συντομοτερο....!!!
Johnny
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   21/1/2011, 13:00

και εγω πιστευω οτι το σεξ συμπληρωνει μια σχεση και δεν ειναι ο αυτοσκοπος της.Παρολα αυτα επειδη ολοι ως γνωστον εχετε τις ιδιες αποψεις οπως παντα,κανετε να φενεται παραεξω οτι το σεξ ειναι κατι κακο μονο του.Εγω προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα,θα εκανα σεξ και....σημερα!ειναι και που ειμαι στο στρατο και εχω χιλιαδυο προβληματα,ελλειψη αλλων επιλογων και αλλα παρομοια.Το σεξ ειναι μια ευχαριστηση,μην το γεμιζουμε ταμπού.
johnGayUk
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   21/1/2011, 13:05

Johnny έγραψε:
και εγω πιστευω οτι το σεξ συμπληρωνει μια σχεση και δεν ειναι ο αυτοσκοπος της.Παρολα αυτα επειδη ολοι ως γνωστον εχετε τις ιδιες αποψεις οπως παντα,κανετε να φενεται παραεξω οτι το σεξ ειναι κατι κακο μονο του.Εγω προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα,θα εκανα σεξ και....σημερα!ειναι και που ειμαι στο στρατο και εχω χιλιαδυο προβληματα,ελλειψη αλλων επιλογων και αλλα παρομοια.Το σεξ ειναι μια ευχαριστηση,μην το γεμιζουμε ταμπού.

Εγω τουλαχιστον δεν το χαρακτηρισα αυτοσκοπο προκειμενου να φανει κακο, η να γεμισει με ταμπου. Και εγω θα μπορουσα να κανω σεξ οποιαδηποτε στιγμη, και αν θελω δεν ειναι δυσκολο να βρω και τωρα. Απλως εγω προσωπικα τουλαχιστον το εκτιμαω και το ευχαριστιεμαι πολυ περισσοτερο μεσα σε μια σχεση.

Αν και δεν ξερω ακομα τα ορια μου σε καποια θεματα, για την ωρα δεν εχω προβλημα που δεν εχω κανει σεξ για αρκετους μηνες. Όταν 'λυγισω' :Ρ θα ειστε οι πρωτοι που θα το μαθετε!! χοχο

Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   21/1/2011, 13:11

σε περναω στην αντοχή χαρακτιρηστικά!
δεν μου δοθηκαν ευκαιριες για πολλους μηνες μπορω να ομολογησω,ισως τελικα δεν φτεει η ελλειψη αλλων επιλογων για το οτι ειμαι ανοιχτος στο σεξ αλλα και η γενικη ελλειψη!
(κολοθητεία,μου σκοτωσες την προσωπική ζωή! )
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   21/1/2011, 19:13

Johnny έγραψε:

Από ποια λόγια που είπαμε φαίνεται ότι θεωρούμε πως το σεξ είναι κακό και σε ποιο σημείο το γεμίσαμε με ταμπού ?????
Ρε μανία σε αυτό το forum να ψάχνετε μανιωδώς για ταμπού και ταμπέλες. Μόνο τα ταμπόν έχετε αφήσει ήσυχα !

Το σεξ είναι κάτι όμορφο.Άλλοι το έχουν μεγάλη ανάγκη κι άλλοι λιγότερο.Άλλοι του δίνουν μεγάλη σημασία και άλλοι μικρότερη.Όσοι του δίνουν μεγαλύτερη σημασία δε σημαίνει ότι είναι κατώτεροι σαν άνθρωποι από αυτούς που του δίνουν μικρότερη και τούμπαλιν.Το ότι ένας άνθρωπος κάνει σχέση και σεξ μόνο αν είναι ερωτευμένος είναι καθαρά προσωπική του επιλογή.Δεν υπάρχει θέμα ανώτερης και κατώτερης συμπεριφοράς και κανείς δεν κρίνεται σαν άνθρωπος από το πόσο ανάγκη έχει το σεξ.Επίσης το αν ένας άνθρωπος που δεν έχει μεγάλη ανάγκη το σεξ επιδιώκει να κάνει σχέση με έναν άνθρωπο που επίσης δεν έχει τόσο ανάγκη το σεξ είναι κάτι πάρα πολύ λογικό.Νιώθει πιο οικεία απέναντι στον άλλον γιατί συμπίπτουν οι απόψεις τους πάνω σε ένα θέμα που αποτελεί κομμάτι μιας σχέσης.

Το ξεκαθαρίσαμε τώρα ?

????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   21/1/2011, 19:32

TrustOne έγραψε:
Δεν υπάρχει θέμα ανώτερης και κατώτερης συμπεριφοράς και κανείς δεν κρίνεται σαν άνθρωπος από το πόσο ανάγκη έχει το σεξ.

Ας κρατήσουμε αυτό για να σταματήσουν πλέον οι παρεξηγήσεις για το θέμα της ξεπέτας και την ποιότητα των ανθρώπων που τις κάνουν. Στο κρεβάτι του κάνει καθένας ότι γουστάρει, όσο συχνά γουστάρει και με όσους γουστάρει. Αλίμονο άμα κρίναμε κάποιον βασιζόμενοι στη σεξουαλική του ζωή...

Και για να μην είμαι off topic, τα προκαταρκτικά δεν μου λένε πολλά (πέρα από φιλιά και αγκαλιές - αν θεωρούνται προκαταρκτικά). Χωρίς στοματικό θα μπορούσα να ζήσω για πάντα. Χωρίς ολοκληρωμένο σεξ, από τότε που είμαι σεξουαλικά ενεργός, μπορώ να αντέξω μισό μήνα περίπου.
Shakespeare
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4437
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό νιώθεις ότι μπορείς να μείνεις χωρίς ολοκληρωμένο σεξ?   21/1/2011, 19:39

Το ξερετε οτι υπαρχει τραγουδι επ'αυτου, ετσι?

Δεν μπορωωω...(Δεν αντεχω)
Ο "χειμωνας" (η αγ@μια) με πληγωνειιιι
αλλο πια δε μπορωωωω
Δε μπορω.. την "αυλη" μου καιει το "χιονι" (οι παρομοιωσεις ειναι προφανεις και πολυ shocking για να τις μεταφρασω)
aλλο πια δε μπορωωωω

Ποιοτικος τραγουδοποιος σου λεει μετα! Ετσι σας κανουν πλυση εγκεφαλου! Ντροπη!!!! Αισχος!

Ζητω η Βικυ Λεανδρος!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: