ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Dragneel 1/10/2017, 23:56

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

» Τι είμαι τελικά;
από Cookie 26/6/2017, 00:25

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nikolas25
Forum Beginner
Forum Beginner

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Ηρακλειο κρητης
Αριθμός μηνυμάτων : 154

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   6/10/2011, 23:31

Anyway hahahaha δέν υπήρξα και στρεητ για να ξερω αλλα ναι για μας ειναι γεγονος οτι χτυπαει αμεσως εκει το ματι ! ! ! ! εχω δει πολους στρεητ ομως να κοιτανε εκει. . .who knows. .. e.t.c.

Οι κοινωνίες προχωρούν με Deals. Έρχεται ένα παρεάκι και σου λέει θα κάνω αυτά και αυτά. Εσύ λες μου κάνει και του δίνεις την άδεια να προχωρήσει. Τώρα αυτός στο δρόμο μπορεί να παρεκκλίνει από τους όρους του Deal, οπότε έρχεσαι εσύ και του λες, έλα να κάνουμε ένα νέο. Το κάθε Dealβλέπεις έχει ημερομηνία λήξης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anakin
Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   6/10/2011, 23:45

Το σώμα κοιτάνε κυρίως! Και τα οπίσθια, κι το λέω με σχεδόν απόλυτη σιγουριά! Αλλά εντάξει, ανάλογα Μιλάμε πάντα για κοπέλες που είναι ντυμένες... Αν ήταν γυμνές τότε φυσικά κοιτάνε εκεί!!

Forum Master

Περιοχή : bikini bottom (and not lame xania)
Αριθμός μηνυμάτων : 1663

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   7/10/2011, 00:08

Εγώ μπορώ να πω με ειλικρίνεια ότι δεν κοιτάω ποτέ εκεί! ...Αρχικά σχεδόν ποτέ δεν φαίνεται κάτι...επιπλέον, όταν είναι μεγάλο το φούσκωμα, σχεδόν πάντα αυτός που το έχει δεν είναι ωραίος στο πρόσωπο. Οπότε κοιτάω πρόσωπο και μετά κοιτάω να δω αν φαίνεται, όχι για να δω αν είναι μεγάλο, απλά γιατί αν μαρέσει πλέον είναι ωραίο θέαμα....Εεεεεεε...εννοώ ότι δεν κοιτάω ποτέ εκεί!!

Αλλά σοβαρά, who the fuk cares? Γιατί ξαφνικά γίνατε όλες size queens? Εμένα αν μου έρθει καμιά τέτοια πορωμένη με το μήκος την στέλνω σπίτι της! άντε γεια ρε!

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   7/10/2011, 01:45

Το φουσκωμα δεν το κοιταω σχεδον ποτε σε καποιον! Οπως ειπαν και αλλοι, δε φαινεται συνηθως κατι, συν οτι μπορει να ειναι παραπλανητικο, αλλα ετσι κι αλλιως το ματι μου δεν πεφτει εκει! Συνηθως κοιταω προσωπο και μετα προς νοτιοτερα προς ποδια και απο πισω!
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   9/10/2011, 12:58

Εκτός της φόρμας σε όλα τα άλλα παντελόνια, το φούσκωμα μπορεί να είναι παραπλανητικό

Δύο τινά: ένα η φύση του παντελονιού στο σημείο και δεύτερον έχω παρατηρήσει ότι το φούσκωμα σχετίζεται όχι με το μεγάλο πέος αλλά με τους μεγάλους όρχεις

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   9/10/2011, 15:35

Κοιτάζω πάντα το φούσκωμα του άλλου ιδίως αν φοράει φόρμα.

Συμφωνώ με monster αν και πιστεύω πως και στις φόρμες μπορεί να είναι παραπλανητικό ανάλογα το κόψιμο του ρούχου.

Ακόμα και στα μαλακά υφάσματα παίζει ρόλο ο τρόπος που έχουν ραφτεί.Φέτος αγόρασα κάτι boxerakia και όταν τα φόρεσα είπα "ε????this is magic!" Aπό την 1η αγορά έχω αγοράσει άλλα 8 ίδια...
demetris
Forum Baby
Forum Baby

Περιοχή : Κύπρος
Αριθμός μηνυμάτων : 52
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   11/10/2011, 17:37

Εγώ το κάνω αυθόρμητα.δεν μπορώ να αντισταθώ

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Athens City Centre
Αριθμός μηνυμάτων : 1919
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   11/10/2011, 17:38

Εγώ πάντως κοιτάω πρώτα το πρόσωπο και μετά τα μάτια μου πάνε μέχρι εκεί

Forum Regular
Forum Regular

Περιοχή : Athens, Greeze
Αριθμός μηνυμάτων : 341

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   8/12/2011, 05:07

Για πιο λόγο να κοιτάς εκεί κάτω?
Υπάρχει μπόλικος δρόμος ως εκεί....
crazyboy88
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : στην κοσμαρα μου..
Αριθμός μηνυμάτων : 521

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   9/2/2012, 18:57

φυσικα και κοιταω..παντου και οτι ωρα και ναναι..δν με νοιαζει....και το μπρος και το πισω...αμα φοραει και πουκαμισο με τζιν ποοοοοοο

matt
Forum Regular
Forum Regular

Αριθμός μηνυμάτων : 496

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   10/2/2012, 00:28

Ερώτηση είναι?
john@kos
Forum Baby
Forum Baby

Περιοχή : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 78
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   3/3/2012, 04:59

χαχα ωραία ερώτηση

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   4/3/2012, 04:28

πλεον εχω καταλαβει πως εκει μεσα ειναι kinder εκπληξη...ποτε δεν ξερεις κ δεν μπορεις να καταλαβεις τι σε περειμενει εκει μεσα...αρα τσαμπα κοιταει οποιος κοιταει...
hirosima
Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : rhodes
Αριθμός μηνυμάτων : 241

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   4/3/2012, 15:56

εγω... κοιταω :$ φυσικα και ειναι μια ψευδης μορφη του :Ρ γιατι δεν ειναι και στα πανω του:Ρ αλλα εχει και αυτο την πλακα του :Ρ
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   5/3/2012, 12:25

Το ματι αγορινες δεν ειναι κακο να παιζει

Ειναι κατι σαν λιφτινγκ διχως εξοδα
hirosima
Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : rhodes
Αριθμός μηνυμάτων : 241

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   5/3/2012, 16:44

βασικα το προβλημα θα ητανε να ΜΗΝ κοιταγαμε ;) ξερετε εσεις :)
celestial
Forum God
Forum God

Περιοχή : stonecity
Αριθμός μηνυμάτων : 10213
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   5/3/2012, 17:50

δεν φταίει το μάτι που το φούσκωμα είναι εκεί και του μαγνητίζει το βλέμμα..

Forum Εxperienced

Περιοχή : πειραιάς
Αριθμός μηνυμάτων : 700

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   6/3/2012, 01:11

Για να ειμαι ειλικρινης από εσας το εμαθα (δηλαδη το ειδα σαν τοπικ στο φορουμ... στην αρχη μου χε φανει και καπως...)

Αν και δεν το κανω (το θεωρω λιγο δευτερο), εχω πετυχει τον εαυτο μου να το κανει καποιες (λιγες) φορες. Αυτη που θυμαμαι ειναι στο bοdybuilding club, ο (μπρατσαρας) υπαλληλος φορουσε φορμα (που λεει και ο Trust!) ε και κατι ... φουσκωνε!!!

celestial
Forum God
Forum God

Περιοχή : stonecity
Αριθμός μηνυμάτων : 10213
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   6/3/2012, 01:18

ορίζοντα δεύτερο θα ήταν αν είχες κάνει επάγγελμα να κοιτάν κάποιον πρώτα εκεί και μετά στα μάτια. αν τύχει και πέσει το μάτι εκεί είναι ό,τι πιο φυσιολογικό.

Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   6/3/2012, 03:01

Υπάρχει κανένας που να μη κοιτάζει;

Forum Εxperienced

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   6/3/2012, 12:40

Καλα δε μιλαμε στο να πεσει το ματι εκει. Μιλαμε να κολλας εκει και η μια ματια να διαδεχεται την αλλη. Αυτο ειναι πολυ δευτερο!

Οπως και το να γινεται οταν καθεσαι με καποιους καπου (δηλαδη σε μια παρεα) και να ρίχνεις ματιές εκει, ε ειναι αγενες. Αντιστοιχα και να κοιτας μιας κοπελας το στηθος επιδεικτικα ειναι το ιδιο

????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   6/3/2012, 12:43

ναι καλα κ στο γυμναστηριο εσυ δεν εχει τυχει να κοιταξεις ποτε οταν βγαινουν απο τα ντουζ?εγω παντως μια χαρα ειχα κοιταξει...κ να ηθελα δεν γινοτανε να μην κοιταξω ρε παιδια ....βγηκε τσιτσιδι κ ηταν 2 μετρα τρεχουμενο απο κατω....μονο ενα πραγμα ειπα....MEGALICIUS !!!!
blue horizon
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   6/3/2012, 12:46

ε τωρα αν ο αλλος βγει και ερθει μπροστα μου, οκ ναι.
αλλα αν εχει μια πετσετα μπροστα η ειναι καθισμενος καπου, όχι δεν κοιταω

????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   6/3/2012, 12:46

blue horizon έγραψε:
ε τωρα αν ο αλλος βγει και ερθει μπροστα μου, οκ ναι.
αλλα αν εχει μια πετσετα μπροστα η ειναι καθισμενος καπου, όχι δεν κοιταω

ειμαι σιγουρος αγαπη μου εσυ εισαι μια κιουρια ....(κυκλοφορουν με πετσετες πλεον?ααα δεν ξαναπαω γυμναστηριο χαχχαχαχα )
blue horizon
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;   6/3/2012, 12:48

ε, εχουμε και μια ευγενεια καταγωγης (κι αλλη μια εκ πεποιθησεως )

Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: