ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

To νησί των χαμένων γκόμενων.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: To νησί των χαμένων γκόμενων.   7/8/2010, 22:33

Μετά την ατάκα που λέω κυρίως στη δουλειά όταν με πρήζουν "Μ@@νι μου!", τώρα καθιερώνουμε και μια νέα ατάκα
"Το νησί των χαμένων γκόμενων"
για του λόγου το αληθές...

Αν και το νέο μου μότο είναι διασκευασμένο από την (λατρεμένη!!!) Sunny Μπαλτζή, έχει και κάποιο βαθύτερο νόημα πέρα από μελωδία.
Σκεφτείτε ένα νησί όπου θα στέλναμε όλους τους πρώην μας γκόμενους. Από τους πλατωνικούς έρωτες μέχρι και τον τελευταίο μας.
Ένα νησί σαν την Σπιναλόγκα σκεφτείτε,το οποίο θα μαζεύει μόνο τους πρώην μας. Κάτι σαν εξορία φανταστείτε.
Και εμείς οι κυρίαρχοι αυτού του νησιού ή μάλλον ο καθένας κυρίαρχος στο δικό του νησί με τα δικά του αγόρια(κορίτσια για τις φίλες της παρέας μας) και με την απόλυτη δικαιοδοσία και εξουσία σε αυτό.
Αν θα θέλαμε θα μπορούσαμε να το ανατινάξουμε και να τους μάθουμε κολύμπι. Ή να παίρνουμε κάποιον απ' αυτούς που στείλαμε εκεί και να τους επιστρέφουμε στη ζωή μας με κάθε επισημότητα, δίνοντας τους νέους ρόλους.
Θα ταν ένα νησάκι playmobil θα μπορούσε να πει κάποιος, μια άκρη τοποθέτησης της μνήμης μας καλής και κακής.
Κι όμως αν όλοι είχαμε ένα νησάκι σαν αυτό, τότε και εμείς θα ήμασταν ένοικοι ενός τέτοιου νησιού έχοντας εκπληρώσει κάποια στιγμή στη ζωή μας το ρόλο του πρώην. Άρα και μεις θα ήμασταν στην διάθεση άλλων.
Πως το φαντάζεστε αυτό το νησάκι?
Και τι θα κάνατε άμα είχατε ένα τέτοιο? Θα το βυθίζατε να γλιτώσετε από τους πρώην? Θα καλούσατε κάποιους πίσω δίνοντας τους νέους ρόλους ή ελπίζοντας να εκτελέσουν σωστά τους παλιούς?
Εσείς σαν μέλη ενός νησιού τι μεταχείριση θα θέλατε να είχατε? Λησμονιά? Επαναφορά? Κάτι άλλο μήπως?
Βάλτε λίγο την φαντασίας να εργαστεί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
griffin
Forum Beginner
Forum Beginner

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : athens
Αριθμός μηνυμάτων : 236

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To νησί των χαμένων γκόμενων.   7/8/2010, 22:58

Θα ήταν έρημη βραχονησίδα με μενα πάνω να παριστάνω τον ανθρωποφάγο
middle east
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 2430
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To νησί των χαμένων γκόμενων.   7/8/2010, 23:11

γιατι το κλιπ δειχνει την μυκονο θελει να πει κατι η τυπισσα?
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To νησί των χαμένων γκόμενων.   7/8/2010, 23:13

το κλιπ μπηκε απλα για να σας βαλω στο κλιμα
εαν ειχα ενα τετοιο νησακι θα ανέσυρα τον παιδικό μου έρωτα και θα προσπαθουσα να τον ζωντανεψω ξανα
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To νησί των χαμένων γκόμενων.   7/8/2010, 23:31

το νησί των χαμένων γκόμενων μου θα είναι ένα μικρό νησάκι όμορφο με πολύ πράσινο και καταγάλανα νερά γύρω του.
οι χαμένοι γκόμενοι μου (ή καλύτερα οι χαμένοι έρωτες μου) θέλω να είναι καλά και να προσέχουν. προσπαθώ να κρατάω μόνο τις καλές εμπειρίες και να διδαχθώ μέσα από τα βιώματά τους και τον τρόπο ζωής τους.
δεν θα ήθελα ποτέ να πετάξω αυτούς που πέρασαν/θα περάσουν από τη ζωή μου. όποια και αν είναι η κατάληξη με καθέναν από αυτούς.
αυτό που πραγματικά ελπίζω είναι το νησάκι να μην κατοικηθεί από πάρα πολλούς. μέχρι τώρα μένουν 2. και από αυτούς τους 2 έχω κρατήσει τα καλύτερα. η πικρία φεύγει όσο περνάνε ο καιρός και μια γλυκειά ανάμνηση την αντικαθιστά.

στόχος μου? να δημιουργήσω και ένα νησάκι για τον μοναδικο μου έρωτα και να ξέρω ότι όταν δεν είμαι δίπλα του, όταν οι πόρτες της ασάλευτης ζωής μας κλείνουν για λίγο, περνάει όμορφα μέχρι να ξαναγυρίσω να τον πάρω...
baZZ
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To νησί των χαμένων γκόμενων.   8/8/2010, 01:32

το νησί μου θα είχε μπόλικες επιτύμβιες στήλες με αυτούς που αγωνίστηκαν σκληρά για να με αντέξουν και έπεσαν στην μάχη

:christian: :christian: :christian:

θα ήταν ένα ειδυλλιακό μέρος πάντως...με μπόλικα καφέ για τους πρώην μου να κάθονται ώρες ατελείωτες και να με κουτσομπολεύουν όσο θέλουν, να ανταλλάσουν-συγκρίνουν τις εμπειρίες τους με μένα κτλ...θα είχε και κάτι σαν παρεκκλήσι να μου ανάβουν κάνα κεράκι που και που εφόσον περάσαμε ωραία μαζί...θα υπήχαν δωρεάν κούκλες βουντού για όσους άθελά μου πιθανόν πλήγωσα χιχι (fake κούκλες βέβαια, σιγά που θα τους έδινα και πραγματικές). Θα τους πρόσεχα πάντως γιατί για να μπήκαν στην ζωή μου (πιστεύω και ελπίζω πως) θα υπήρχε καλός λόγος...
ααα και για όσους εγώ δεν εκτιμούσα πάντα θα υπάρχει και μια μικρή λιμνη με σκυλόψαρα
, άλλα και πάλι πρέπει να ήταν πολύυυυυ ακραία περίπτωση...
θα είχε και ferryboat να πηγαινοέρχεται τακτικά μπας και χρειαστεί να επαναφέρω κάποιον....

όσο για μερικούς που πραγματικά θα το αξίζουν...αυτοί ουσιαστικά δεν θα χρειάζονται το νησί, θα τους έχω πάντα στην καρδιά μου .
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To νησί των χαμένων γκόμενων.   8/8/2010, 11:29

Λυπάμαι που θα στενοχωρήσω όλους μου τους πρώην (και είναι πολλοί, γαμώ τον τύπο που εφηύρε τον άβακα), αλλά η ίδια η ιστορία (η δική μου, ακόμα δε διδάσκεται στο σχολείο) έχει αποδείξει ότι κανένας δεν κατάφερε να με ξανασυγκινήσει μετά το τέλος των γυρισμάτων...

Γιώργο και Μάνο, you are the exception!

Οπότε ακόμα κι αν υπάρχει αυτό το νησί, ακόμα κι αν όλοι αυτοί οι τύποι τώρα κάθονται στις ξαπλώστρες τους πίνοντας Mojito, απολαμβάνοντας ο καθένας τη δική του μουσική φορώντας lei από ορχιδέες και μπαλαμουτιάζοντας το διπλανό (είναι μικρές οι πιθανότητες πάντως για διεισδύσεις, μιας και οι περισσότεροι είναι αποκλειστικά ενεργητικοί), εγώ ούτε ξέρω πού πέφτει, ούτε θα πάρω το χάρτη για να μάθω... Υπάρχουν τόσοι στεριανοί που δε βρίσκω λόγο να ασχολούμαι με τους νησιώτες!
Le Déchu Prince
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : ειμαι νομας
Αριθμός μηνυμάτων : 2095
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To νησί των χαμένων γκόμενων.   9/8/2010, 13:43

οι πρωην μου δεν μου φταινε....ολοι και ολες ηταν τρομερα αξιολογα πλασματα ειναι τιμη μου που έχουν περασει απο την ζωη μου...
...εκτος και αν λεμε για αυτους που εχουν περασει απο το κορμι μας που εκει αλαζει το πραγμα

To νησί των χαμένων γκόμενων.
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: