ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Dragneel 1/10/2017, 23:56

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

» Τι είμαι τελικά;
από Cookie 26/6/2017, 00:25

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Maked
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3075

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση   26/8/2010, 00:32

AbuseMyDNA έγραψε:
Ας μην κοροϊδευομαστε, πάντα το κίνητρο για να γνωρίσεις κάποιον είναι η εμφάνιση. Μετά ελπίζεις να έχει και τα υπόλοιπα που ψάχνεις και θα ήθελες να έχει. Άλλωστε η διάρκεια της "σχέσης" θα εξαρτηθεί από το χαρακτήρα - συμπεριφορά του άλλου γιατί όπως είπε κάποιο παιδί σε προηγούμενο post πάντα θα υπάρχουν ομορφότεροι. Όλοι μας έχουμε κάποια πρότυπα (να ναι καλά η tv που έχει βοηθήσει τόσο πολύ). Εγώ πιστεύω ότι όπως υπάρχει ρατσισμός στους πχ "μαύρους-κίτρινους κινέζους!!!!λολ" έτσι υπάρχει και στους άσχημους. Ανάλογα με το χαρακτήρα και την διάθεση άλλες φορές βολευόμαστε σε κάτι πιο κατώτερο από αυτό που πιστεύουμε ή ονειρευόμαστε ότι μας αξίζει. Μ 'έπιασε η φιλοσοφία σήμερα. αυτά για την ώρα αν μου 'ρθει κάτι άλλο θα το γράψω!
Kαλα οκ διαφωνω. Η εμφανιση μπορει να ειναι κινητρο και μαλιστα ισχυρο, δεν ειναι ομως το μοναδικο κινητρο και σιγουρα πολλες φορες δεν ειναι το πρωτο (δλδ δεν ειναι καθολου σε αυτη τη περιπτωση).
Εκτος αν μιλαμε εξ ορισμου για μια light-σχεση ισα ισα να λεμε οτι εχουμε ή αν ψαχνουμε για one night stands-σκετη ηδονη. Τοτε ναι συμφωνω.

Τωρα, ασχημος ομορφος.... Αν μιλαμε παλι για sex ναι συμφωνω μαζι σου.
Κατα τα αλλα, μου εχει τυχει πολλες φορες να συμπαθω ασχημους και να αντιπαθω μεχρι αηδιας πολυ ομορφους. (βεβαια σε εμενα η συμπαθει μετραει και στο κρεβατι αλλα αυτο ειναι δικη μου ιδιαιτεροτητα μαλλον)
Τωρα, ρατσισμος στο σεξ δεν ξερω καν αν υφισταται οποτε....

Στο θεμα...
Χμμμ αν ελεγα να κανω καποια σχεση, σιγουρα θα εδινα περισσοτερη βαρυτητα σε πρακτικα θεματα και στο ζητημα του χαρακτηρα. Η εμφανιση παιζει ρολο ναι, σημαντικο ρολο αλλα δευτερο.
Αν ημουν δηλαδη μεταξυ 2 ανθρωπων, εναν που ξεχωριζει (για μενα) για το χαρακτηρα του και εναν που ξεχωριζει για την εμφανιση θα διαλεγα τον πρωτο.
υγ: οταν μιλαω για χαρακτηρα δεν αναφερομαι απαραιτητα σε γλυκος, τρυφερος, ηρεμος, εξυπνος, αστειος κτλπ κτλπ κτλπ κτλπ αηδιες. Μπορει να ειναι οτιδηποτε μου κανει εντυπωση σαν πενυματικο χαρακτηριζτηκο ομως. Και βεβαια μετα ψαχνεις και το πρακτικο θεμα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elementstv
Forum God
Forum God

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση   26/8/2010, 00:39

Kαι εκτος αυτου, παιζει ρολο και ο "ρολος"στο σεξ. Πχ αν ο αλλος ειναι μποτομ δεν πα να ειναι και ο πιο ομορφος σε ολη την Ελλαδα, χανω καθε ενδιαφερον.....

Forum God
Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση   26/8/2010, 00:43

Elementstv έγραψε:
Kαι εκτος αυτου, παιζει ρολο και ο "ρολος"στο σεξ. Πχ αν ο αλλος ειναι μποτομ δεν πα να ειναι και ο πιο ομορφος σε ολη την Ελλαδα, χανω καθε ενδιαφερον.....
αρα εσυ τι εισαι?
askimoulis
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Αριθμός μηνυμάτων : 648
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση   26/8/2010, 00:45

4806 έγραψε:

αλλά κακά τα ψέματα, το να βρεθεί κάποιος που να σε καλύπτει και σε εμφάνιση αλλά και σε προσωπικότητα είναι δύσκολο.
Και το πιο δύσκολο είναι, να είναι και αμοιβαίο.

Εγώ πρώτη προτεραιότητα θέτω τον χαρακτήρα.
Elementstv
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση   26/8/2010, 00:49

Maked έγραψε:
Elementstv έγραψε:
αρα εσυ τι εισαι?
Βottom οπως και το 99.9% των γκει......Ας ειναι καλα οι στρεητ-μπαι(κρυφογκει δηλαδη)

Forum Newbie
Forum Newbie

Περιοχή : Kapou stin Ellada!
Αριθμός μηνυμάτων : 9

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση   26/8/2010, 00:57

Maked έγραψε:
AbuseMyDNA έγραψε:
Ας μην κοροϊδευομαστε, πάντα το κίνητρο για να γνωρίσεις κάποιον είναι η εμφάνιση. Μετά ελπίζεις να έχει και τα υπόλοιπα που ψάχνεις και θα ήθελες να έχει. Άλλωστε η διάρκεια της "σχέσης" θα εξαρτηθεί από το χαρακτήρα - συμπεριφορά του άλλου γιατί όπως είπε κάποιο παιδί σε προηγούμενο post πάντα θα υπάρχουν ομορφότεροι. Όλοι μας έχουμε κάποια πρότυπα (να ναι καλά η tv που έχει βοηθήσει τόσο πολύ). Εγώ πιστεύω ότι όπως υπάρχει ρατσισμός στους πχ "μαύρους-κίτρινους κινέζους!!!!λολ" έτσι υπάρχει και στους άσχημους. Ανάλογα με το χαρακτήρα και την διάθεση άλλες φορές βολευόμαστε σε κάτι πιο κατώτερο από αυτό που πιστεύουμε ή ονειρευόμαστε ότι μας αξίζει. Μ 'έπιασε η φιλοσοφία σήμερα. αυτά για την ώρα αν μου 'ρθει κάτι άλλο θα το γράψω!
Kαλα οκ διαφωνω. Η εμφανιση μπορει να ειναι κινητρο και μαλιστα ισχυρο, δεν ειναι ομως το μοναδικο κινητρο και σιγουρα πολλες φορες δεν ειναι το πρωτο (δλδ δεν ειναι καθολου σε αυτη τη περιπτωση).
Εκτος αν μιλαμε εξ ορισμου για μια light-σχεση ισα ισα να λεμε οτι εχουμε ή αν ψαχνουμε για one night stands-σκετη ηδονη. Τοτε ναι συμφωνω.

Τωρα, ασχημος ομορφος.... Αν μιλαμε παλι για sex ναι συμφωνω μαζι σου.
Κατα τα αλλα, μου εχει τυχει πολλες φορες να συμπαθω ασχημους και να αντιπαθω μεχρι αηδιας πολυ ομορφους. (βεβαια σε εμενα η συμπαθει μετραει και στο κρεβατι αλλα αυτο ειναι δικη μου ιδιαιτεροτητα μαλλον)
Τωρα, ρατσισμος στο σεξ δεν ξερω καν αν υφισταται οποτε....

Στο θεμα...
Χμμμ αν ελεγα να κανω καποια σχεση, σιγουρα θα εδινα περισσοτερη βαρυτητα σε πρακτικα θεματα και στο ζητημα του χαρακτηρα. Η εμφανιση παιζει ρολο ναι, σημαντικο ρολο αλλα δευτερο.
Αν ημουν δηλαδη μεταξυ 2 ανθρωπων, εναν που ξεχωριζει (για μενα) για το χαρακτηρα του και εναν που ξεχωριζει για την εμφανιση θα διαλεγα τον πρωτο.
υγ: οταν μιλαω για χαρακτηρα δεν αναφερομαι απαραιτητα σε γλυκος, τρυφερος, ηρεμος, εξυπνος, αστειος κτλπ κτλπ κτλπ κτλπ αηδιες. Μπορει να ειναι οτιδηποτε μου κανει εντυπωση σαν πενυματικο χαρακτηριζτηκο ομως. Και βεβαια μετα ψαχνεις και το πρακτικο θεμα....

1.Πως γίνεται να μην είναι το πρώτο..Εσύ όταν θέλεις να γνωρίσεις κάποιον/α ξέρεις τον ψυχικό του/ης κόσμο από πριν?
2.Δεν είπε κανείς ότι οι όμορφοι είναι οι εξυπνότεροι & συμπαθητικοί άνθρωποι στον πλανήτη..
3.Δεν μίλησα για sex.

Different people, different oppinions :))
Elementstv
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση   26/8/2010, 00:59

@AbuseMyDNA: Δεν νομιζω οτι ειπε οτι δεν κοιτα καθολου την εμφανιση βρε συ. Αλλα αν καποιος δεν ειναι πολυ ομορφος μπορει να τον κερδισει με το χαρακτηρα του. Δηλαδη εσυ οταν γνωριζεις ενα ανθρωπο γκει/στρεητ τον κοιτας εξωτερικα κ αν δεν σαρεσει τον απορριπτεις?Δεν εννοω να τον γνωρισεις για σεξ ή σχεησ εννοω γενικα στη ζωη σου, κανεις παρεα μονο ομορφους(για σενα) ανθρωπους?

Forum God
Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση   26/8/2010, 01:14

Παντως ακομα και για να πεις οτι καποιος ειναι ομορφος δεν ειναι διαδικασια? Φτανει μια ματια?
Οπως και να εχει ομως....
.. Εμενα μου εχει τυχει να νιωσω ελξη για καποιον επο ενα τραγουδι που μου εβαλε να ακουσω, απο μια προταση που μου ειπε, κατι. Χωρις καν να προσεξω ή να σκεφτω ποτε ποσο ομορφος ή ασχημος ειναι.

Τωρα, η διαωνια μου με εσενα DNA ειναι αν μιλας για σχεσεις μονο, τοτε ναι δαφωνω και μαλιστα καθετα. Γι αυτο ειπα οτι αν μιλας για κατι λιγοτερο απο σχεση ή σεξ τοτε κλαιν συμφωνω απολυτα.
AbuseMyDNA
Forum Newbie
Forum Newbie

Περιοχή : Kapou stin Ellada!
Αριθμός μηνυμάτων : 9

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση   26/8/2010, 01:15

Elementstv έγραψε:
@AbuseMyDNA: Δεν νομιζω οτι ειπε οτι δεν κοιτα καθολου την εμφανιση βρε συ. Αλλα αν καποιος δεν ειναι πολυ ομορφος μπορει να τον κερδισει με το χαρακτηρα του. Δηλαδη εσυ οταν γνωριζεις ενα ανθρωπο γκει/στρεητ τον κοιτας εξωτερικα κ αν δεν σαρεσει τον απορριπτεις?Δεν εννοω να τον γνωρισεις για σεξ ή σχεησ εννοω γενικα στη ζωη σου, κανεις παρεα μονο ομορφους(για σενα) ανθρωπους?

Γενικά ναι συμφωνώ απόλυτα
Elementstv
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση   26/8/2010, 01:17

Λολ συμφωνεις με τι ακριβως?Με αυτα π λεω για τον Makedη οτι κανεις παρεα μονο με ομορφους?

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση   26/8/2010, 01:58

η εμφάνιση για μένα (η οποία πρέπει να σημειώσουμε ότι είναι τελείως υποκειμενική) λειτουργεί θετικά σε έναν χαρακτήρα που παρουσιάζει ενδιαφέρον. σαφώς και θα ενδιαφερθείς για κάποιον άμα σου αρέσει αλλά δεν αρκεί.

έχουν απομυθοποιηθεί στα μάτια μου πολύ ωραία αγόρια επειδή ήταν στόκοι, νάρκισσοι και παθολογικά ψώνια. και έχω νιώσει τεράστια έλξη για άνδρες που είχαν δυνατό χαρακτήρα και υστερούσαν στην εμφάνιση.

και πάντα είναι συνάρτηση του τί ψάχνει ο καθένας. άμα θες ξεπέτα θα κοιτάξεις εμφάνιση. όταν όμως αναζητήσεις κάτι σοβαρότερο μπορεί να διαπιστώσεις ότι ο άνθρωπος που θέλεις να έχεις δίπλα σου πρέπει να έχει λειτουργικό εγκέφαλο και όχι χαλασμένο καυστήρα στο κεφάλι του!
TripJon
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1804
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση   26/8/2010, 02:04

Ουσιαστικά χρειάζεται ισορροπία. Η ομορφιά όσον αφορά την εμφάνιση είναι υποκειμενική. Προσωπικά με ελκύουν άτομα τελείως άκυρα που απλώς έχουν κάτι στον τρόπο που μιλάνε, που χαμογελούν κλπ. και με μαγνητίζουν.
Βέβαια αυτό δεν αρκεί. Προτεραιότητα αποτελεί ο χαρακτήρας και το ήθος του άλλου. Τι να την κάνεις την εμφάνιση αν έχει ψυχή μάπα.

Χρειάζεται ισορροπία ανάμεσα σ'αυτά τα δύο στοιχεία. Ούτως ή άλλως και ο πιο 'αντικειμενικά "άσχημος" ' μπορεί, με την αύρα που διαχέει και τον χαρακτήρα του, να σε κερδίσει.

Και συμφωνώ με τον προλαλήσαντα.
The Ex-Factor
Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 199

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση   27/8/2010, 03:33

thess '89 έγραψε:
Βασει μιας προσφατης συζητησης που ειχα, εχετε κριτηρια στην επιλογη σχεσεως και γενικως ανθρωπου οσον αφορα την εξωτερικη εμφανιση?

Ναι και είναι λογικό. Μια σχέση αποτελείται κατά ένα σημαντικό μέρος από τη σεξουαλική ικανοποίηση και των δύο ατόμων, η οποία για να επιτευχθεί πλήρως, προϋποθέτει τη μεταξύ τους έλξη.

thess '89 έγραψε:
Τι ειδους κριτηρια ειναι αυτα?

Τα κριτήρια δεν είναι ξεκάθαρα, αλλά σίγουρα ένας άντρας απόλυτα γυμνασμένος, ξανθός και με βλέμμα βαθύτερο κι απ' αυτό της Κλάρας δε θα αποτελούσε επιλογή μου. Το ίδιο ισχύει και για κάποιον υπερβολικά αδύνατο, emo με piercings...

thess '89 έγραψε:
Ποσο ελαστικα ειναι,

Ευτυχώς/Δυστυχώς, καθόλου ελαστικά.

thess '89 έγραψε:
ποσο συγκεκριμενα

Καθόλου συγκεκριμένα τα "τι πρέπει να έχει". Αντιθέτως, πολύ συγκεκριμένα τα "τι δεν πρέπει να έχει".

thess '89 έγραψε:
και κατα ποσο θα μπορουσαν να υποχωρησουν λογω εξαψης, ερωτα, χημειας και καθε αλλου παραγοντα? Ειναι αυστηρα και υψηλα? Επιδεχονται εκπτωσεις?

Μία στις χίλιες, θα μπορούσε να γίνει κάποια έκπτωση αλλά μάλλον χωρίς μακροπρόθεσμα αποτελέσματα...

Elementstv έγραψε:
Maked έγραψε:
Elementstv έγραψε:
αρα εσυ τι εισαι?
Βottom οπως και το 99.9% των γκει......Ας ειναι καλα οι στρεητ-μπαι(κρυφογκει δηλαδη)

Άρα ο σύντροφός σου θα ανήκει στο 0.1% των gay που είναι toppers ή στους "straight-bi"; Μάλιστα, ok...
baZZ
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση   27/8/2010, 09:02

[quote="In-no-cent"]
thess '89 έγραψε:

[

Καθόλου συγκεκριμένα τα "τι πρέπει να έχει". Αντιθέτως, πολύ συγκεκριμένα τα "τι δεν πρέπει να έχει".

πολύ ωραία το έθεσες! συμφωνώ απόλυτα!
δεν έχω κάτι το ιδανικό στο μυαλό μου, έχω όμως πάρα πολλά "ξενερωτικά"
Cloud
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 1507

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση   28/8/2010, 16:26

In-no-cent έγραψε:

Elementstv έγραψε:
Maked έγραψε:
Elementstv έγραψε:
αρα εσυ τι εισαι?

Άρα ο σύντροφός σου θα ανήκει στο 0.1% των gay που είναι toppers ή στους "straight-bi"; Μάλιστα, ok...

Νομιζω το ποσοστο που γραφει ο elements ειναι χιουμοριστικο για να δειξει την διαφορα αριθμων...σε καμια περιπτωση δεν ισχυει αυτο το ποσοστο
TripJon
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 1804
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση   28/8/2010, 19:40

[quote="baZZ"]
In-no-cent έγραψε:
thess '89 έγραψε:

[

πολύ ωραία το έθεσες! συμφωνώ απόλυτα!
δεν έχω κάτι το ιδανικό στο μυαλό μου, έχω όμως πάρα πολλά "ξενερωτικά"

Ισχύει αλλά καλό δεν είναι να συμβιβαζόμαστε και κάπως; Αν περιμένουμε τον ιδανικό έρωτα που δε θα έχει τίποτα "ξενερωτικό" κατά τα δικά μας δεδομένα δε θα τον βρούμε μάλλον ποτέ.
Elementstv
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση   28/8/2010, 20:05

Cloud έγραψε:
In-no-cent έγραψε:

Elementstv έγραψε:
Maked έγραψε:
Elementstv έγραψε:
αρα εσυ τι εισαι?

Νομιζω το ποσοστο που γραφει ο elements ειναι χιουμοριστικο για να δειξει την διαφορα αριθμων...σε καμια περιπτωση δεν ισχυει αυτο το ποσοστο

E ναι ρε ενταξει δεν τρελαθηκα ακομη δεν λεω πως δεν υπαρχουν αρκετοι τοπ αν κ οκ νομιζω οτι ισως οι τοπ κρυβονται λιγο παραπανω απο τους μποτομ, ή το συνηδειτοποιουν αργοτερα....

Αναζήτηση σχέσεων - Εμφάνιση
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: