ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» 26 τροφές για επίπεδη κοιλιά
από echo Σήμερα στις 00:03

» Διάσημος ερευνητής: Σταματήστε τον καρκίνο με βερίκοκα και πικρά βότανα
από echo Χθες στις 23:52

» Πηγαίνετε γυμναστήριο;
από echo Χθες στις 23:37

» Απο 210 kg...μοντέλο!!!
από echo Χθες στις 23:08

» Τι φαγητό θα φάς αύριο;
από echo Χθες στις 23:03

» ...Eισαγωγή σε ένα κόσμο Vegetarian από έναν κρεατοφάγο ολκής!
από echo Χθες στις 22:41

» Το φύλο
από echo Χθες στις 21:51

» Αριστερόχειρας - δεξιόχειρας
από echo Χθες στις 20:51

» Ποιό τραγούδι σας κάνει να αισθάνεστε καλύτερα?
από echo Χθες στις 20:39

» Είδωλα; Γιατί;
από echo Χθες στις 20:33

» Τι είναι ελευθερία
από echo Χθες στις 20:10

» Anime
από echo Χθες στις 20:06

» Διάφορα άρθρα
από celestial Χθες στις 10:47

» Αγαπημένα ελληνικά τραγούδια
από celestial Χθες στις 10:44

» Διάφορα video
από celestial Χθες στις 10:32

» Βρες τι δέντρο είσαι ανάλογα με την ημερομηνία γέννησης σου και τι συμβολίζει
από Steven94 Χθες στις 06:38

» Τραγούδια αφιερωμένα στον άνθρωπο μας
από asteroskoni 29/10/2014, 10:06

» Πες το με ένα τραγούδι
από asteroskoni 29/10/2014, 09:56

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Steven94 29/10/2014, 05:28

» Οff-topic
από Steven94 28/10/2014, 08:25

» Ο από πάνω μου έχει/είναι
από Steven94 28/10/2014, 08:16

» Τι θα έκανεs αν...
από Steven94 28/10/2014, 08:08

» Τι νιώθεις αυτή τη στιγμή?
από Steven94 28/10/2014, 08:06

» Αγαπημένα Live Performances
από Genial 27/10/2014, 23:46

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από asteroskoni 27/10/2014, 22:24

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Top posters
monster

Anakin

Score

toutifrutti

celestial

Momoka

Vampire

Treebeard

MR Pe Pe

Toruk

Οκτώβριος 2014
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Share | 

Πραγματικά ερωτευμένος...!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
george_a
Forum Baby
Forum Baby

Φύλο: Άντρας
Περιοχή: Thessalonikh
Αριθμός μηνυμάτων: 11

ΔημοσίευσηΘέμα: Πραγματικά ερωτευμένος...!   28/5/2010, 07:24

Γεια σας παιδια... Ειμαι καινουριος στην παρεα σας.. Οποτε καλώς σας βρηκα! Λοιπον, υπαρχει κατι που θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας... Εδω ειναι η ιστορια μου λοιπον...
Δεν ξερω πως εχουν φτασει σε αυτο το σημειο τα πραγματα. Μεχρι πριν λιγο καιρο κανεις δεν ηξερε για μενα. Μεχρι περσι εμενα Κερκυρα, αλλα απο τον Αυγουστο μετακομισαμε Θεσσαλονικη.. Καινουριο σχολειο, καινουρια ατομα. Κανεναν δεν ηξερα. Ο Νικος πηγαινει και αυτος **, αλλα ειμαστε σε διαφορετικο τμημα. Λοιπον,απο την αρχη της χρονιας εκανα κολλητη παρεα με μια κοπελα που ειμασταν στο ιδιο τμημα, και με την κολλητη της που πηγαινει στο ιδιο τμημα με τον Νικο. Τα πραγματα ηρθαν ετσι... Αναθεμα την στιγμη.. Και ειπα και στις δυο για μενα.. Δεν το πηραν και τοσο καλα αν και φενοντουσαν για ανοιχτομυαλες κοπελες.. Τεσπα, εγω τους το ειπα επειδη ηλπιζα πως η κοπελα που ηταν στο ιδιο τμημα με τον Νικο, θα τον πλησιαζε και θα μας εφερνε κοντα,οπως της ειχα πει να κανει.. Δυστυχως, επεσα εξω... Τα πραγματα πηραν πολυ ασχημο δρομο..Δεν ξερω πως, αλλα αποτι φαινετε ολοι εχουν μαθει για μενα. Οπως και ο Νικος. Εχει πει σε καποια ατομα να μην ασχολουμε μαζι του... Αλλα ελα που απο τοτε που το εμαθα.. ΔΕΝ ασχολουμε.. Δεν τον κοιταω, δεν μιλαω γιαυτον.. Αλλα και παλι.. Αυτος με κοιταει ολη την ωρα... Τον εχω πιασει πολλες φορες καθως καθομαι καπου με την παρεα μου να με κοιταει, και μολις γυρισω και κοιταξω,γυρναει "διακριτικα" απο την αλλη... Αλλα εγω τα καταλαβαινω τα διακριτικα κοιταγματα...ΚΑΡΦΩΝΕΤΑΙ ολη την ωρα! Εχω επισης μια αλλη φιλη την οποια εμπιστευομαι πολυ, και τον εχει πιασει και αυτη να με κοιταει.. Επισης λεει οτι δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειναι γκει αυτο το παιδι επειδη σπαει πολυυυ η φωνη του και επισης οταν περπαταει κουναει λιγο καπως τον κωλο του..i know.. Αυτο ισως να μην εχει καμια σημασια... Απλα.. Δεν μπορω να καταλαβω ενα πραγμα.. 400 παιδια... καπου στα 300 ειναι αγορια (ναι εχουμε πολυ λιγα κοριτσια..) και απο ενα απλο κοιταγμα, κολαω με εναν ξεμπαρκο(δηλαδη δεν ειναι η γνωστη "ερωτευομαι τον κολλητο μου" ιστορια), και υπαρχουν καποια σημαδια που δειχνουν οτι..οτι.. it's meant to be... Μου εχουν μεταφερει πολλα πραγματα που δηθεν εχει πει.. Και ναι,ισως να τα εχει πει... Αλλα ισως αυτο να εκανα και εγω..Αν ηξερα οτι καποιος με γουσταρει και εχει μαθευτει σε τοσα ατομα, και δεν ηθελα να "μαυρισει" και το δικο μου ονομα..Τοτε ισως να ελεγα αρνητικα πραγματα οπως: μην ξανα ασχοληθει μαζι μου ο παλιο γκεουλας... Ναι ειμαι πολυυυ ερωτευμενος. Αλλα ειμαι και αισιοδοξος. Ξερω οτι δεν προσπαθω και τοσο και οτι εκανα λαθη, δεν επρεπε να το ειχα πει ποτε σε 2 αγνωστες, αλλα και παλι,εχω ακομα πιστη...
Εσεις τι πιστευετε; Ειναι σημαδια ή απλα εχω αρχισει να τα χανω;
sorry, ξερω οτι εγραψα πολλα ;-)
Επιστροφή στην κορυφή Go down
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματικά ερωτευμένος...!   28/5/2010, 07:27

επειδη εκατσα κ το διαβασα ολο....υπομονη κ που ξερεις μπορει να σε θελει οντως...αλλα επειδη μπορει και οχι εσυ περειμενε να αντιδρασει πρωτος..εκτος κ αν το φερουν οι συγκυριες ετσι οπου κανε εσυ το πρωτο βημα.... :)
baZZ
Forum Master
Forum Master

Περιοχή: Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων: 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματικά ερωτευμένος...!   28/5/2010, 07:35

1ον καλωσήρθεεεεεες!! :hug:

2ον έχει πολύ πλάκα που πάντα όταν κάποιος πρωτοεγγάφεται αρχίζει με ένα τεράστιο ποστ

3ον Είναι περίεργη η περίπτωσή σου βασικά... από την μία να ξέρει ότι είσαι γκέι από την άλλη δεν μπορείς να τον πλησιάσεις...από την άλλη τα κοιτάγματα...΄

κοίτα όσο κι αν δεν θέλουμε να πιστεύουμε σε στερεότυπα, στην συγκεκριμένη περίπτωση βοηθούν. Η σπαστή φωνή ειδικά..εγώ τουλάχιστον δεν ξέρω γκέι που η φωνή του λγκ να μην σπάει...κι αν μ λες ότι πάει πέρα δώθε ο πισινός χαχα και ότι σε κοιτάει κιόλας , μου φαίνεται ότι σε κάνει κέφι

Έστω ότι μαθαίνεις ότι σε γουστάρει. Τι θα έκανες? :)

4o κανας αθηναίος εδώ μέσα??? αμάν όλοι οι θεσσαλονικείς εδώ μέσα μαζευτήκανε :x :x :kill:
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματικά ερωτευμένος...!   28/5/2010, 07:40

εδω αθηναιος μπαζ!!!
baZZ
Forum Master
Forum Master

Περιοχή: Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων: 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματικά ερωτευμένος...!   28/5/2010, 07:49

:D :D :D :D :clap:
ναι το χω καταλάβει απτο s-cape :clap:

αν και δεν μετράει λέει 3ο σύμπαν δεξιά....
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματικά ερωτευμένος...!   28/5/2010, 07:59

ε ναι τροτον συμπαν δεξια ειναι η αθηνα απο την σητεια...χαχαχααχα
dim_thess
Forum Master
Forum Master

Περιοχή: Salonika!!!
Αριθμός μηνυμάτων: 1934
Διάθεση:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματικά ερωτευμένος...!   28/5/2010, 08:00

θεσσαλονικαρα ρε...ΤΕΛΟΣ!!

καλωσηρθες και απο μενα george_α

εγω λεω οτι σε γουσταρει...γιατι αλλιως να κοιταει...θα σε αποφευγε οπως κανεις και εσυ απο τοτε που εμαθες οτι εμαθαν ολοι κλπ...
ενταξει μεγαλη βλακια να πας να το πεις σε δυο αγνωστες...το σχολειο ειναι ενα ΚΩΛΟμερος για coming out...ακομα και οι πιο προχωρημενοι ειναι κομπλεξικοι(οχι παντα...αλλα ενταξει)
τωρα ετσι οπως εγιναν τα πραματα...μπορει ο ιδιος να σε γουσταρει αλλα επειδη ξερουν για σενα ισως να μην θελει να εχει πολλα πολλα για να μην πουν και γιαυτον...και δεν τον κατηγορω κιολας...και εγω στο σχολειο ημουν πολυ προσεχτικος με τετοια θεμτα...

οποτε βλεπεις και κρινεις...μην πιεσεις καταστασεις μονο!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματικά ερωτευμένος...!   28/5/2010, 08:01

να τον ακους τον ντιμ τοσοι εχουν περασει απο την ποδια του κατι ξερει... :lol!:
Le Déchu Prince
Forum Master
Forum Master

Περιοχή: ειμαι νομας
Αριθμός μηνυμάτων: 2095
Διάθεση:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματικά ερωτευμένος...!   28/5/2010, 08:11

αχ george_a εγω οταν πηγαινα σχολειο για όποιον λεγοντουσαν πραγματα ή υπήρχε φιμη ουτε καλημερα δεν ελεγα.... αποψη μου! και φιλικα να σε βλέπει δεν νομιζω πως θα σε πλησιασει ! αν και ποτέ δεν ξέρεις ! υπαρχουν και οι εκδρομες ! χαχαχαχαχα
φροντησε να καθαρίσεις το ονομα σου οχι με λογια και μην κραυγαζεις οτι εισαι str8... αν και ειναι καλη φαση να επικρατει μυθος φαση εχει ! και εσυ πανε παιξε κανα ποδοσφερο ! μην καθεσε μονο με τα κοριστια .. και προσεχε σε ποιους λες οτι λες! δεν ειναι ολοι για να ανοιγεσαι ! σε φιλω και ευχομε τα καλητερα γαι σενα !

Forum Baby
Forum Baby

Περιοχή: Thessalonikh
Αριθμός μηνυμάτων: 11

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματικά ερωτευμένος...!   28/5/2010, 08:28

Ευχαριστω πολυ ολους σας για τις απαντησεις σας...! Λοιπον, να πω καποια πραγματα..
Ναι το ξερω οτι ηταν πολυ μεγαλο λαθος που εμπιστευτικα δυο αγνωστες,απλως τοσα χρονια μεγαλωσα σε ενα νησι οπου οι ανθρωποι ηταν διαφορετικοι... Στην πολη οι περισσοτεροι ανθρωποι κοιτανε λιγο πολυ τον εαυτο τους και μονο κατα την γνωμη μου αποτι εχω δει μεχρι στιγμης...! Μονο ενα ατομο εμπιστευομαι, μια κοπελα που την ξερω απο την αρχη της χρονιας και δεθηκαμε απιστευτα και ξερω οτι δεν θα μου κανει μαλακια(καλα ετσι κ αλλιως δεν υπαρχει κατι τωρα που να μπορει να πει κανεις για μενα αφου τα ξερουν ολα χαχα)...!
Οχι,οχι, δεν προκειτε να κανω εγω αλλη κινηση, αν ενδιαφερεται τοτε να κανει κατι παραπανω απο το να κοιταει...
Οσο για το τελευταιο.. Δεν με ενδιαφερει και πολυ η αποψη του κοσμου πλεον.. Πραγματικα δεν μου φαινετε καθολου, υπαρχουν καποια ατομα στο σχολειο που τα βλεπεις και λες οτι σιγουρα ειναι γκει και τελικα ειναι straight... Τωρα αν θελουν να λενε για μενα,ας λενε..! Καλα εδω εχουν πει το κορυφαιο... Φασωθηκα με μια κοπελα( ιδεα της κολλητης μου) μπροστα σε ολο το σχολειο,και γυρνανε και λενε, ε ενταξει μωρε για ξεκαρφωμα το κανει !! και παιζω ποδοσφαιρο και πολυ μαλιστα ;)

Πραγματικά ερωτευμένος...!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 ::  :: -