ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Dragneel 1/10/2017, 23:56

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

» Τι είμαι τελικά;
από Cookie 26/6/2017, 00:25

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anakin
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   1/1/2011, 04:10

Τι εννοείτε;

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   14/1/2011, 19:31

Aπό τη μία σοβαρή σχέση μου πήρα αρκετά καλά πράγματα αλλά μου έλειπε η όμορφη αίσθηση του να εκτιμά ο άλλος το μυαλό και την εμφάνισή μου.Και άλλα πράγματα αλλά κυρίως αυτά τα δύο.Στην επόμενή μου σχέση,όποτε κι αν έρθει αυτή θα ήθελα ο άλλος να είναι τόσο ερωτευμένος μαζί μου σε σημείο που και άσχημος να είμαι ,εκείνος να με θεωρεί όμορφο,και χαζός να είμαι εκείνος να με θεωρεί έξυπνο.Είναι πολύ ανεβαστικό ,αυτός που αγαπάς να σε έχει πολύ ψηλά στο μυαλό του.Το είχα ζήσει στις σχέσεις μου με τις γυναίκες,ελπίζω κάποια στιγμή να το ζήσω και με κάποιον άντρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   14/1/2011, 20:27

TrustOne έγραψε:
Aπό τη μία σοβαρή σχέση μου πήρα αρκετά καλά πράγματα αλλά μου έλειπε η όμορφη αίσθηση του να εκτιμά ο άλλος το μυαλό και την εμφάνισή μου.Και άλλα πράγματα αλλά κυρίως αυτά τα δύο.Στην επόμενή μου σχέση,όποτε κι αν έρθει αυτή θα ήθελα ο άλλος να είναι τόσο ερωτευμένος μαζί μου σε σημείο που και άσχημος να είμαι ,εκείνος να με θεωρεί όμορφο,και χαζός να είμαι εκείνος να με θεωρεί έξυπνο.Είναι πολύ ανεβαστικό ,αυτός που αγαπάς να σε έχει πολύ ψηλά στο μυαλό του.Το είχα ζήσει στις σχέσεις μου με τις γυναίκες,ελπίζω κάποια στιγμή να το ζήσω και με κάποιον άντρα.

Συγνώμη αλλά τα είχε με κάποιον που θεωρούσε "άσχημο χαζό"?
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   14/1/2011, 20:40

Όχι δεν ήταν άσπρο ή μαύρο το θέμα. Δεν γίνεται όμως να στο αναλύσω εδώ
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   15/1/2011, 12:30

συνηθως η ειλικρίνεια ή το ενδιαφερον απο την αλλη πλευρα
και η αλλη περιπτωση ειναι οταν ελειπε το δικο μου ενδιαφερον και βαριόμουν
weirdo
Forum Regular
Forum Regular

Αριθμός μηνυμάτων : 397

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   15/1/2011, 15:04

Ο παρτενέρ ίσως?
Vampire
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 6018
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   15/1/2011, 17:30

LOOOOL aυτο θα εγραφα και εγω

Forum Beginner

Αριθμός μηνυμάτων : 228

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   2/2/2011, 19:35

Νιωθω κατι πολυ περιεργο.Εξακολουθω ν ειμαι πολυ ερωτευμενος μ τν δικο μου κ τν αγαπαω πολυ περισσοτερο απο τν αρχη τ ιδιο κ εκεινος αλλα τωρα π κλεινουμε χρονο κ ερχονται στο μυαλο οτι περνουσα τετοιες μερες περυσι μαζι τ π ημασταν στν αρχη μελαγχολω απιστευτα,ηταν τοσο ωραια,το φλερτ μεταξυ μας κ ολα.Θ μου πειτε σαν τν αρχη δν εχει αλλα τοτε δν ενιωθα τοσο εντονα πραγματα οπως τωρα,δν μπορω ν τ εξηγησω,σας εχει συμβει?
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   2/2/2011, 20:36

people89 έγραψε:
Νιωθω κατι πολυ περιεργο.Εξακολουθω ν ειμαι πολυ ερωτευμενος μ τν δικο μου κ τν αγαπαω πολυ περισσοτερο απο τν αρχη τ ιδιο κ εκεινος αλλα τωρα π κλεινουμε χρονο κ ερχονται στο μυαλο οτι περνουσα τετοιες μερες περυσι μαζι τ π ημασταν στν αρχη μελαγχολω απιστευτα,ηταν τοσο ωραια,το φλερτ μεταξυ μας κ ολα.Θ μου πειτε σαν τν αρχη δν εχει αλλα τοτε δν ενιωθα τοσο εντονα πραγματα οπως τωρα,δν μπορω ν τ εξηγησω,σας εχει συμβει?

Ότι έκανες στην αρχή μπορείς να τα κάνεις και τώρα. Αρκεί να υπάρχει επικοινωνία.

Δεν υπάρχει τίποτα πιό όμορφο απ το να κάνεις πράγματα μαζί με τον άνθρωπο που έχεις δίπλα σου.

Είτε αυτό είναι ένα online game ή ταξιδάκια ή βόλτα με το ποδήλατο ή γυμναστήριο (ακόμα κι όταν καμμιά φορά βαριέσαι και πας με το ζόρι...)...
Σίγουρα έχει περάσει ένας χρόνος και ναι καταλαβαίνω πως έχει σβήσει ο αρχικός ενθουσιασμός..

Αν κάτι έχω μάθει απ τις σχέσεις μου είναι ότι η αξία της σχέσης και του ανθρώπου φαίνεται όταν φεύγει το τσόφλι και πρέπει να φας το αυγό.. Αν είναι σάπιο θα βρωμίσει και θα το πετάξεις στο καλάθι.. Αν είναι φρέσκο το αυγό, το τσόφλι θα δυσκολευτείς να το βγάλεις αλλά και όταν βγει θα απολαύσεις γεύση.

ΥΓ: Τσόφλι = αρχικός ενθουσιασμός.

ΥΓ2: Στα σούπερ μάρκετ δύσκολα θα βρεις φρέσκα αυγά.
people89
Forum Beginner
Forum Beginner

Αριθμός μηνυμάτων : 228

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   2/2/2011, 22:22

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΑΣΕ ΗΔΗ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Ν ΦΕΥΓΕΙ Τ ΠΑΘΟΣ Π ΕΧΟΥΜΕ Κ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ Τ ΤΡΕΜΩ ΓΤ ΔΝ ΜΠΟΡΩ Ν ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΤΝ ΖΩΗ Μ ΜΑΚΡΙΑ Τ
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   2/2/2011, 22:28

αυτο που μου ελειπε απο την σχεση μου το βρηκα οταν χωρησαμε κ ητανε η απλα στο κρεβατι...
Levia8an
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Downtown
Αριθμός μηνυμάτων : 2222

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   3/2/2011, 01:59

Λοιπόν, σπάζομαι και ξενερώνω και πριν και, κυρίως, κατά τη διάρκεια της σχέσης με αυτό που θα σας πει ανθ' ημών ο Σάκης.

valentina
Forum Baby
Forum Baby

Φύλο : Θηλυκό
Περιοχή : Crete
Αριθμός μηνυμάτων : 61
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   19/1/2012, 15:59

Η μαγεία...
celestial
Forum God
Forum God

Περιοχή : stonecity
Αριθμός μηνυμάτων : 10213
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   19/1/2012, 17:09

το να είναι ανοιχτοί σε αυτά που νιώθουν και σκέφτονται..

Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3304

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   24/1/2012, 00:41

Μου έλειπε πάντα το περισσότερο σεξ.
Κουρασμένοι, ξενέρωτοι πφφφ

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   24/1/2012, 00:45

Ο ερωτας...
Anakin
Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   24/1/2012, 04:34

Η συνεχής ένδειξη ενδιαφέροντος!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   24/1/2012, 14:20

Παιδια δε σας εχει τυχει να εχετε ενα πολυ καλο παιδι και να του λείπει όμως το "άστρο" για να μπορέσει να σας κρατήσει.
Ενώ είναι καλός σε όλα υπάρχει κάτι που νοιώθετε οτι σας λείπει και δε μπορείτε να προσδιορίσετε τι ακριβώς
toutifrutti
Forum God
Forum God

Περιοχή : Venus
Αριθμός μηνυμάτων : 7354
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   24/1/2012, 14:24

scratch έγραψε:
Παιδια δε σας εχει τυχει να εχετε ενα πολυ καλο παιδι και να του λείπει όμως το "άστρο" για να μπορέσει να σας κρατήσει.
Ενώ είναι καλός σε όλα υπάρχει κάτι που νοιώθετε οτι σας λείπει και δε μπορείτε να προσδιορίσετε τι ακριβώς

scratchouli αυτο ειναι τοοοοσο εκνευριστικο οταν συμβαινει! γιατι ενω θα μπορουσες να εχεις τη τελεια σχεση χαλιεσαι για το τπτ...πολυ βλακεια
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   24/1/2012, 14:26

scratch έγραψε:

ουυυ πολλές φορές
απλά εγώ δε τα θεωρώ σχέσεις.. όταν λέω ότι έχω κάνει 2 σχέσεις στη ζωή μου με κοροιδεύετε

Είναι αυτό που λέμε η χημεία μεταξύ δύο ανθρώπων, να δένουν σαν κομμάτια του παζλ.. Πολλοί είναι/είμαστε εκείνοι που συγκινούνται πχ από το αν ο άλλος είναι καλό παιδί, εμφανίσιμο παιδί κλπ, πέφτουν επάνω του αλλά τελικά σαν άνθρωποι δεν κολλάνε! Και πολλές φορές οι ανθρωποι συμβιβάζονται με κάτι λιγότερο από αυτό που επιθυμούν!

Γι αυτό δίνουμε χρόνο στο να ανακαλύψουμε τον άλλο που μας κάνει εντύπωση κι έπειτα από καιρό βαφτίζουμε αυτό που έχουμε σχέση. Αν και πάλι δε χρειάζεται να βαφτίσεις κάτι! Φαίνεται από μόνο του!

Απόψή μου

Forum God
Forum God

Περιοχή : stonecity
Αριθμός μηνυμάτων : 10213
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   24/1/2012, 14:33

monster έγραψε:
scratch έγραψε:

ουυυ πολλές φορές
απλά εγώ δε τα θεωρώ σχέσεις.. όταν λέω ότι έχω κάνει 2 σχέσεις στη ζωή μου με κοροιδεύετε

Είναι αυτό που λέμε η χημεία μεταξύ δύο ανθρώπων, να δένουν σαν κομμάτια του παζλ.. Πολλοί είναι/είμαστε εκείνοι που συγκινούνται πχ από το αν ο άλλος είναι καλό παιδί, εμφανίσιμο παιδί κλπ, πέφτουν επάνω του αλλά τελικά σαν άνθρωποι δεν κολλάνε! Και πολλές φορές οι ανθρωποι συμβιβάζονται με κάτι λιγότερο από αυτό που επιθυμούν!

Γι αυτό δίνουμε χρόνο στο να ανακαλύψουμε τον άλλο που μας κάνει εντύπωση κι έπειτα από καιρό βαφτίζουμε αυτό που έχουμε σχέση. Αν και πάλι δε χρειάζεται να βαφτίσεις κάτι! Φαίνεται από μόνο του!

Απόψή μου

συμφωνώ αλλά υπό μία προϋπόθεση. μέχρι να το βαφτίσεις να μην έχεις κοιμηθεί με τη μισή υφήλιο.

Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3304

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   24/1/2012, 14:38

Καλά τα λέτε, αλλά θα σταθώ σε 2 πράματα για να σοβαρευτουμε:
-μου ελειπε το περισσότερο σεξ (ξενερωτοι)
-μου έλειπε συνήθως το "άλλο μου μισό" που λέει κ ο μονστερ.

Οταν συμβιβαζομαι με το μισό του μισού + με λιγότερο σεξ --> bye bye !

Μετά αναρωτιούνται γιατι φεύγω πάντα 1ος...

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   24/1/2012, 14:48

Συγνωμη αλλα αυτα τα βλεπεις και εξ αρχης
Αμα δεν ειναι ερωτας το καταλαβαίνεις αμέσως και ετσι ξεκαθαρίζεται πως δεν είναι και ο ενας
Οσο για το σεξ αμα βλέπεις οτι θέλει 3 φορες την εβδομάδα συμφωνω πως δεν αρκει
Δε θελεις πολυ χρονο για να τα εντοπίσεις αυτα νομιζω
toutifrutti
Forum God
Forum God

Περιοχή : Venus
Αριθμός μηνυμάτων : 7354
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   24/1/2012, 14:49

3 φορες ειναι την εβδομαδα ειναι λιγο?
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   24/1/2012, 14:50

ίσα ίσα που ο ερωτας πολλές φορές τυφλώνει κ δε σου δινει την πολυτέλεια να αντιληφθείς/κατανοήσεις κάποια πράγματα.

Το κλειδί σε όλα αυτά πιστεύω πως είναι η υπομονή και η υποστήριξη των επιλογών μας

Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: