ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Erica Slade
Forum Master
Forum Master

Φύλο : Θηλυκό
Περιοχή : Tanelorn
Αριθμός μηνυμάτων : 1524
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   8/6/2010, 01:37

αλήθεια. Θυμάμαι λεω το "θελω να χωρίσουμε" μεσα στο αμάξι, μπήγουμε ενα κλάμα, και μετα κανω "παω να φαω γιουβαρλάκια που εχει η μαμα μου" :bounche:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
monster
Inactive Members

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   8/6/2010, 01:39

Kι όταν χώρισε ξανά η Erica λέει...

"Και το αστείο ξέρεις ποιο είναι?"
"Ποιο"
"Πως απόψε πάλι γιουβαρλάκια έχω" :lol!: :lol!:

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Salonika!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1934
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   8/6/2010, 01:40

:lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
Nikolas25
Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : Ηρακλειο κρητης
Αριθμός μηνυμάτων : 154

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   24/9/2010, 02:26

Μου ελειπε η περισσοτερη κατανοησει ,Μου ελειπε θα ελεγα επισης κατι βασικο
Το να θελει να νιωσει τα συναισθηματα μου να μην υπαρχει απροθυμια,

Οι κοινωνίες προχωρούν με Deals. Έρχεται ένα παρεάκι και σου λέει θα κάνω αυτά και αυτά. Εσύ λες μου κάνει και του δίνεις την άδεια να προχωρήσει. Τώρα αυτός στο δρόμο μπορεί να παρεκκλίνει από τους όρους του Deal, οπότε έρχεσαι εσύ και του λες, έλα να κάνουμε ένα νέο. Το κάθε Dealβλέπεις έχει ημερομηνία λήξης.
Panos_thess
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονικάρααααααααααα~~ :3
Αριθμός μηνυμάτων : 3440

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   24/9/2010, 02:44

χααχχαχα :) α ρε ερικα, αυτο το τακτ σου που σκοτωνει :)
btw, να ερθετε κ σεις την αλλη παρασκ/σαβ/κυρ στη συναντηση εε!! εχω να σας δω χρονια :<
:)

And I don't believe in anything that makes you wanna save me."
Unique90
Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : ΛΟΝΔΙΝΟ
Αριθμός μηνυμάτων : 151

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   24/9/2010, 11:10

μου ελειπε η επικοινωνια δεν τα βρισκαμε ρε γα**** αλλα τον αγαπουσα
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   24/9/2010, 12:45

Καλά, επειδή εμένα μου λείπει η σχέση και κοντεύω να ξεχάσω τι μου έλειπε στην τελευταία μου σχέση, θα σας απαντήσω όποτε τη βρω και νομίζω πως μου λείπει κάτι... Μέχρι τότε εύχομαι να είμαστε όλοι ζωντανοί και οι μεγαλύτεροι, κυρίως, να με θυμούνται... Καραδοκεί και το Alzheimer, βλέπεις...
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   28/10/2010, 14:20

Δεν έχω κάνει ποτέ μακροχρόνια σχέση αλλά αυτό που μου έλειπε κάθε φορά που ξεκινούσα κάτι ήταν η φλόγα. Μου έλειπε ο ενθουσιασμός. Και πολλές φορές κατέληγα να βαριέμαι πάνω στον μήνα.

Κάτι άλλο που μου έλειπε ήταν το αίσθημα του θαυμασμού για τον άνθρωπο που είχα δίπλα μου.

Όσο περνάει ο καιρός, αισθάνομαι ότι για να κάνω σχέση και να κρατήσει πρέπει να καψουρευτώ σε σημείο που η καψούρα αυτή με κρατάει συνέχεια στην τσίτα. Τελικά η ανασφάλεια με κρατάει σε εγρήγορση κι όταν νιώσω σιγουριά για τα αισθήματα του άλλου, μου φεύγει το οποιοδήποτε ενδιαφέρον. Ναι ξέρω, είμαι ότι να'ναι γιατί από τη στιγμή που αυτό που επιζητώ είναι η σιγουριά και η ασφάλεια, από την άλλη αισθάνομαι ότι ρουτινιάζω.

Συν το ότι δεν είμαι το πιο μονογαμικό άτομο του πλανήτη.

Ποιος να μου το έλεγε ότι θα τα έγραφα αυτά κάποιους μήνες πριν!

people89
Forum Beginner
Forum Beginner

Αριθμός μηνυμάτων : 228

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   30/12/2010, 17:18

ΔΝ αντεχω αλλο ηρθα στν σαλονικα γ εκεινον εγω ειμαι κλεισμενος σ ενα σπιτι κ αυτος τ απογευματα στο πατρικο τ απο τν ωρα π θ σχολασει τ μεσμερι μεχρι τις εντεκα κ σν ν μν εφτανε αυτο αυριο τ βραδυ δουλευει.τ ν κανω'
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   30/12/2010, 17:22

people89 έγραψε:
ΔΝ αντεχω αλλο ηρθα στν σαλονικα γ εκεινον εγω ειμαι κλεισμενος σ ενα σπιτι κ αυτος τ απογευματα στο πατρικο τ απο τν ωρα π θ σχολασει τ μεσμερι μεχρι τις εντεκα κ σν ν μν εφτανε αυτο αυριο τ βραδυ δουλευει.τ ν κανω'

Καταρχάς, εσύ στη θεσσαλονίκη με τι ασχολείσαι? Σπουδάζεις, δουλεύεις?
people89
Forum Beginner
Forum Beginner

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   30/12/2010, 17:23

Με τπτ,εξακολουθω ν ψαχνω δουλεια
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   30/12/2010, 17:28

Τα πάτε καλά γενικά? Πριν μείνεις εκεί μόνιμα, δεν ήξερες ότι η δουλειά του θα είναι έτσι?
people89
Forum Beginner
Forum Beginner

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   30/12/2010, 17:45

Kαλα τα παμε αλλα ειναι καλοπερασακιας θα παει σπιτι τ ν φαει θα κατσει μ υς ωρες στν υπολογιστη θ βγει γ καφε κ μετα θ ερθει μεσα στν τρυφεροτητα ν μ πει πως περασε τν μερα τ ενω εγω ελιωνα μεσα.ηξερα γ τν δουλεια τ αλλα δν ηξερα γ τ γραψιμο π θ ευρωγα
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   30/12/2010, 17:49

Λοιπόν, αυτό που πρέπει να κάνεις εσύ είναι να αρχίζεις να χτίζεις τη ζωή σου γύρω από τον εαυτό σου! Συνέχισε να ψάχνεις για δουλειά, κάνε και καμιά αίτηση για να συνεχίσεις τις σπουδές σου, κάνε καινούργιους φίλους... Έτσι δε θα νιώθεις μοναξιές γιατί θα ασχολήσαι και με άλλα πράγματα!

Άρχισε να ασχολήσαι και με κάποιο χόμπυ... Πρέπει να αποσυνδέσεις τη ζωή σου με το αγόρι σου και να αναλάβεις δράση!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   30/12/2010, 17:51

Όντως! Είσαι αυθυπαρκτος και όχι σε αποκλειστική εξάρτηση απο εκείνον. Το οτι ήρθες στη Θεσσαλονικη δε σημαίνει πως θα έχεις μόνο αυτόν στη ζωή σου! Χτιστην όπως την θες και κανε κι εκείνον ενα σημαντικό μέρος της και όχι το μοναδικό κεφάλαιο.
people89
Forum Beginner
Forum Beginner

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   30/12/2010, 17:55

Εχετε δικιο αλλα εχω δωσει βιογραφικα παντου χρηματα γ σπουδες δν υπαρχουν κ φιλους αν δν εχεις τ προηγουμενα πως ν κανεις?
Johnny
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 2618
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   30/12/2010, 18:03

Απο τις σχεσεις μου,μου λειπει μια σχεση.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   30/12/2010, 18:20

people89 έγραψε:
Εχετε δικιο αλλα εχω δωσει βιογραφικα παντου χρηματα γ σπουδες δν υπαρχουν κ φιλους αν δν εχεις τ προηγουμενα πως ν κανεις?
Μέσω του φίλου σου, απο ενα χόμπι, γυμναστήριο, σε αναζήτηση εργασίας, μέσω γνωστών, διάφοροι τρόποι.
johnGayUk
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : In Looondon concrete jungle where dreams are made
Αριθμός μηνυμάτων : 845

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   30/12/2010, 19:13

Οταν με το καλο καταφέρω να βρω εναν σταθερό και περασουμε το 2μηνο θα σας ενημερωσω!!!

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   30/12/2010, 19:14

συμφωνω με τον αντρα μου απο πανω...
johnGayUk
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   30/12/2010, 19:23

Αυτο σου έλειπε μικρέ!!!

Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   31/12/2010, 02:26

Θα ντραπώ λέγοντας πως είχα μια σχέση του "αέρα" με αγόρι, το οποίο χώρισα για τους εξής λόγους:

1) Δεν είχε ένδειξεις ενδιαφέροντος αν κι πριν τα φτιάξουμε έδειχνε πολύ ενθουσιασμένος να είμαστε μαζί. Ωστόσο, γενικώς από πάντα δεν είναι καθόλου εκδηλωτικός, ούτε αγκαλιές, τρυφερότητα κ.τ.λ., όλα τα έκανα εγώ.
2) Εκκεντρικότητες, που ενώ είμαι "αγκαλίτσας", τον αγκαλιαζα, τον φιλούσα στο μάγουλο πριν φύγω από το σπίτι του κ.τ.λ., έλεγε "τι κάνεις τώρα; Μη το κάνεις κι μπροστά στον κόσμο" κι με ξενέρωνε.
3) Δεν είχαμε πολλά κοινά ενδιαφέροντα κι ήμουν ο μόνος που προσπαθούσε να φτιάξω αυτό το χάσμα στη σχέση μας, να κάνω ό,τι αρέσει στον άλλον, αλλά δεν το εκτίμησε καν κι γενικώς δεν ήθελε να έχουμε κοινά ενδιαφέροντα.
4) Δεν έστελνε τρυφερά μηνύματα, δεν μου έλεγε γλυκόλογα όταν ήμουν χάλια γενικώς, το οποίο επίσης έκανα μόνο εγώ.
5) Έκανα ό,τι μπορούσα για να τον κάνω να αισθανθεί καλά κι να υπάρχει ουσία σε μια σχέση, αν κι δεν είναι καθόλου του τύπου του, ενώ αυτός δεν έκανε τίποτα κι ας ήταν αυτός που με έψηνε για σχέση επί 4-5 μήνες.

Κοντολόγις, μια σχέση του ό,τι να 'ναι κι θυσίασα πολλά πράγματα για την πάρτη του, όπως κι στις προηγούμενες σχέσεις μου με κοπέλες, έδινα ότι μπορούσα.

Από αυτά, έχω να πω πως μου έλειπε:

1) Ένδειξεις ενδιαφέροντος, αγάπης
2) Τρυφερότητα από μέρους του
3) "Υποχωρήσεις" σε κάποια θέματα, για να αισθανθώ καλύτερα.

Forum Beginner

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   31/12/2010, 20:00

Θα σου πως πως εκανες τ ιδιο λαθος που κανουν οι περισσοτεροι γκει φιλοι μ π παραπονιουνται πως δν εχουν σχεση,δν σεβαστηκες τν εαυτο σου
johnGayUk
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   31/12/2010, 20:02

people89 έγραψε:
Θα σου πως πως εκανες τ ιδιο λαθος που κανουν οι περισσοτεροι γκει φιλοι μ π παραπονιουνται πως δν εχουν σχεση,δν σεβαστηκες τν εαυτο σου

Βαλε και μενα μεσα.....

Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 4685
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?   31/12/2010, 20:09

Τελικά τι σου προσέφερε?

Κάθε τέλος μια αρχή το κατοικεί.

I'm not a saint. I'm a noise.

"Κι εγώ λέω, αν θέλεις ονόμασέ με ακόμη και κανάτα, μόνο μη με σπάσεις."

Τι σας λείπει ή σας έλειπε από τις σχέσεις σας?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: