ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» Παιχνίδι ερωτήσεων
από AdRay Χθες στις 23:20

» Σήμερα...
από AdRay Χθες στις 23:05

» Οff-topic
από James_ Χθες στις 20:52

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από celestial Χθες στις 20:17

» Τι νιώθεις αυτή τη στιγμή?
από AdRay Χθες στις 17:51

» Παιχνίδι ερωτήσεων (shocking version)
από Horizon Χθες στις 16:07

» Creepy Images
από Genial Χθες στις 14:14

» Αστείες εικόνες
από Genial Χθες στις 12:27

» Χθες...
από AdRay Χθες στις 04:06

» Αστεία video
από celestial Χθες στις 03:01

» Αύριο...
από ForeverAloneGuy 29/8/2014, 23:02

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από AdRay 29/8/2014, 17:41

» Τι θα έκανεs αν...
από AdRay 29/8/2014, 17:19

» Χρόνια πολλά
από James_ 29/8/2014, 17:12

» Διάσημοι (και όχι μόνο) που μας ... ανεβάζουν
από dragneel 29/8/2014, 16:16

» Διαγωνισμός Φωτογραφίας : Σεπτέμβριος 2014
από Treebeard 29/8/2014, 14:17

» Ρόλοι που όλοι αγαπήσαμε
από Genial 29/8/2014, 13:30

» Αγαπημένη ορχηστρική μουσική
από celestial 29/8/2014, 13:19

» Διάφορα video
από James_ 29/8/2014, 12:19

» Η επικαιρότητα εν συντομία
από AdRay 29/8/2014, 03:44

» Anime
από celestial 29/8/2014, 02:23

» Έρωτας
από celestial 29/8/2014, 02:21

» Θα ήθελα την άποψη σας
από James_ 28/8/2014, 15:05

» Prank Videos
από dragneel 28/8/2014, 13:23

» Στην Ελλάδα επιτρέπεται να υιοθετήσει παιδί ένας ομοφυλόφιλος;
από dragneel 28/8/2014, 13:06

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Top posters
monster

Anakin

Score

toutifrutti

celestial

Momoka

Vampire

Treebeard

MR Pe Pe

Toruk

Αυγουστός 2014
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Share | 

Gay και αδέρφια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down 
Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Έχετε αδέρφια?
Ναι, είμαι ο μεγαλύτερος
47%
 47% [ 8 ]
Ναι, είμαι ο μικρότερος
35%
 35% [ 6 ]
Ναι, αλλά δεν είμαι ούτε ο μεγαλύτερος ούτε ο μικρότερος
12%
 12% [ 2 ]
Όχι
6%
 6% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 17

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Cloud
Forum Master
Forum Master

Φύλο: Άντρας
Περιοχή: Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων: 1507

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gay και αδέρφια   13/5/2010, 10:49

:shock: :shock: :shock:

Με κουφανες τωρα!! Πηγες πρωτη φορα με ανδρα χωρις να σε ελκει σεξουαλικα?? χωρις να εχεις φαντασιωθει ανδρα πριν???

τελικα η ανθρωπινη σεξουαλικοτητα ειναι οντως πολυπλοκη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Go down
baZZ
Forum Master
Forum Master

Περιοχή: Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων: 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gay και αδέρφια   13/5/2010, 12:13

νομίζω έκανε πλάκα άλλα και εγώ δεν έχω πολυκαταλάβει
Le Déchu Prince
Forum Master
Forum Master

Περιοχή: ειμαι νομας
Αριθμός μηνυμάτων: 2095
Διάθεση:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gay και αδέρφια   14/5/2010, 00:32

Cloud έγραψε:
:shock: :shock: :shock:

Με κουφανες τωρα!! Πηγες πρωτη φορα με ανδρα χωρις να σε ελκει σεξουαλικα?? χωρις να εχεις φαντασιωθει ανδρα πριν???

τελικα η ανθρωπινη σεξουαλικοτητα ειναι οντως πολυπλοκη!!!
baZZ92 έγραψε:
νομίζω έκανε πλάκα άλλα και εγώ δεν έχω πολυκαταλάβει
Ε ναι.... δεν ειχα φαντασιωθει ανδρα... δεν μου σηκωνόταν με ενα τριχωτο κωλαράκι ουτε ειχα φανταστει να κανω κατι με τους συμμαθητες μου, η με ξαδερφια κτλ κτλ...
Γενικα εκανα πολυ σεξ, και απο μικρος.... αλλα με γυναικες!.... Και να σου πω δεν ειχα σκεφτει καν το gay sex ποτε....! Σε ενα μου ταξίδι στην Ιταλία με πλησίασε ενας τυπακος γυρω στα 23 εκει που καθομουνα στη lago d'iseo και ρεμβαζα τις Αλπεις με ρωτησε τι βιβλιο διαβαζω απο που ειμαι και ευγενικα ευγενικα μου λεει εισαι πολυ ομορφος!...
Εκει έσκασε η πρωτη μου σκεψη οτι αυτος ειναι gay! και μου την πεφτει!... Τοτε του λεω εισαι gay????? Σηκωνομαι και αρχιζω και βριζω! φωναζω!... τελος πάντων εκανα οτι ολοι οι κλασικοι str8! ... και εφυγα, το σκεφτόμουν ολη τη μερα και ολο το βραδυ και ενιωσα ασχημα και πηγα παλι στην λιμνη να τον βρω να του ζητησω συγνωμη για την συμπεριφορα μου!....
Ε δεν τον βρηκα την επομενη ,τον βρηκα την μεθεπομενη μερα,... του ζητησα συγνωμη του ειπα οτι δεν ειμαι gay του ειπα οτι ειμαι και μικρος 16,5....(14,5 ήμουνα) και πιασαμε την κουβεντα για το τι ειναι να εισαι gay πως νιωθουν κ.τ.λ.
Τον κέρασα ζεστη σοκολατα, με κερασε φαγητο, μιλάγαμε γυρο στις 20 ωρες και εκει στο καληνυχτα...... ηταν τοσο ρομαντικος τοσο ερωτεύσιμος!!!!! Με φίλησε τον φιλησα (ανατριχιασα απο την κορυφη ως τα νυχια )και μετα καναμε ερωτα εχασα την δουλειά που ειχα κλεισει, χαζεψα γενικός ! εκατσα σαν το χαζο 2 μερες ακόμα και το τελευταιο βραδυ μαζεψα την βαλιτσα μου και το εσκασα σαν κλεφτης .... Sofian τον λεγανε ...και μύριζε σαν καραμελα βουτυρου δεν θυμαμαι τιποτα απο αυτον μονο την μυρωδια του και το αγγιγμα του στην πλατη μου.... so δεν ημουνα gay αλλα εγινα gay

Forum Master
Forum Master

Περιοχή: bikini bottom (and not lame xania)
Αριθμός μηνυμάτων: 1663

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gay και αδέρφια   14/5/2010, 00:37

Ρε μήπως δεν είσαι γκέι...και εγώ αν δοκιμάσω με γυναίκα θα μου αρέσει η τριβή...δεν σημαίνει όμως ότι είμαι στρ8...λολ

όσο για την ανάλυση του φρόυντ...η περιγραφή του θα μπορούσε να ισχύει για πάρα πολύ κόσμο. Το έχουνε μελετήσει και δεν ισχύει...καλύτερα...λες απτις πολλές
mommy αγκαλιές να κολλάμε γκέι? ΧD

Το σίγουρο είναι ότι δεν είναι επιλογή (αν και εκεί με έχεις μπερδέψει λίγο petit prince)

Forum Master
Forum Master

Διάθεση:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gay και αδέρφια   14/5/2010, 01:58

σαφως και ειμαι gay συγκρινα το συναισθηματικο και το σεξουαλικο αναμεσα σε gay και str8 φάσεις και κατέληξα οτι και τα 2 ειναι καλα αλλα νιωθω πιο ολοκληρωμενος με τους αντρες...

Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gay και αδέρφια   14/5/2010, 22:00

Le_Petit_Prince έγραψε:

Ε ναι.... δεν ειχα φαντασιωθει ανδρα... δεν μου σηκωνόταν με ενα τριχωτο κωλαράκι ουτε ειχα φανταστει να κανω κατι με τους συμμαθητες μου, η με ξαδερφια κτλ κτλ...
Γενικα εκανα πολυ σεξ, και απο μικρος.... αλλα με γυναικες!.... Και να σου πω δεν ειχα σκεφτει καν το gay sex ποτε....! Σε ενα μου ταξίδι στην Ιταλία με πλησίασε ενας τυπακος γυρω στα 23 εκει που καθομουνα στη lago d'iseo και ρεμβαζα τις Αλπεις με ρωτησε τι βιβλιο διαβαζω απο που ειμαι και ευγενικα ευγενικα μου λεει εισαι πολυ ομορφος!...
Εκει έσκασε η πρωτη μου σκεψη οτι αυτος ειναι gay! και μου την πεφτει!... Τοτε του λεω εισαι gay????? Σηκωνομαι και αρχιζω και βριζω! φωναζω!... τελος πάντων εκανα οτι ολοι οι κλασικοι str8! ... και εφυγα, το σκεφτόμουν ολη τη μερα και ολο το βραδυ και ενιωσα ασχημα και πηγα παλι στην λιμνη να τον βρω να του ζητησω συγνωμη για την συμπεριφορα μου!....
Ε δεν τον βρηκα την επομενη ,τον βρηκα την μεθεπομενη μερα,... του ζητησα συγνωμη του ειπα οτι δεν ειμαι gay του ειπα οτι ειμαι και μικρος 16,5....(14,5 ήμουνα) και πιασαμε την κουβεντα για το τι ειναι να εισαι gay πως νιωθουν κ.τ.λ.
Τον κέρασα ζεστη σοκολατα, με κερασε φαγητο, μιλάγαμε γυρο στις 20 ωρες και εκει στο καληνυχτα...... ηταν τοσο ρομαντικος τοσο ερωτεύσιμος!!!!! Με φίλησε τον φιλησα (ανατριχιασα απο την κορυφη ως τα νυχια )και μετα καναμε ερωτα εχασα την δουλειά που ειχα κλεισει, χαζεψα γενικός ! εκατσα σαν το χαζο 2 μερες ακόμα και το τελευταιο βραδυ μαζεψα την βαλιτσα μου και το εσκασα σαν κλεφτης .... Sofian τον λεγανε ...και μύριζε σαν καραμελα βουτυρου δεν θυμαμαι τιποτα απο αυτον μονο την μυρωδια του και το αγγιγμα του στην πλατη μου.... so δεν ημουνα gay αλλα εγινα gay

Καλα εμεινα με ανοιχτο το στομα οσο διαβαζα το ποστ σου....ξεπερανει και ταινια του holywood το σκηνικο που περιεγραψες.
Εγω ομως δεν καταλαβα, εκανες σεξ με γυναικες πριν τα 14 που πηγες με αυτον τον τυπο? Αν ισχυει αυτο πιθανον να ησουν bi και να μην σου ειχε εκδηλωθει η ταση μεχρι που γνωρισες τον Ιταλο. Αμα δεν ειχες κανει sex τοτε με τον συγκεκριμενο πιστευεις οτι θα συνεχιζες το ετεροφυλο σεξ μεχρι σημερα??
baZZ
Forum Master
Forum Master

Περιοχή: Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων: 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gay και αδέρφια   14/5/2010, 23:04

ZOMFG
ZOMFG

δεν υπάρχει αυτή η ιστορία!!!!!!
Le Déchu Prince
Forum Master
Forum Master

Διάθεση:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gay και αδέρφια   14/5/2010, 23:16

ναι σαφως και θα συνέχηζα το str8 sex.... και τωρα bi είμαι αφου δεν με αφήνει ασυγλκινητο μαι ορεα γυναικα ... αν και πιστευω πως το sex με αντρα ειναι ΑΛΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ!
by the way και εγω τωρα που ξανα διάβασα το post μου σαν χαζο- ρομαντζο ειναι δεν πρέπει να γράφω οταν εχω συναισθηματικη φορτιση.....

Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gay και αδέρφια   14/5/2010, 23:19

Πριγκηπα το ποστ σου ηταν ολα τα λεφτα,,,,τι να λεμε τωρα...και ναι διακρινεται μια συναισθηματικη φορτιση.....

κατι ομως μεσα σου σε εσπρωξε στο να πας τον ξαναβρεις στην λιμνη..αυτο κατι λεειε κατα την γνωμη μου
Le Déchu Prince
Forum Master
Forum Master

Διάθεση:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gay και αδέρφια   14/5/2010, 23:25

ναι κατα βάση δεν θελω να συμπεριφερομαι σαν έλληνας.... αυτο με έσπρωξε να ξανα πάω

Gay και αδέρφια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 ::  :: -