ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Maked
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3075

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   31/12/2010, 20:22

people89 έγραψε:
Συνηθως μας την πεφτουν και στους δυο αλλα ακομα κ σ εκεινον μονο ν γινεται,γουσταρω πολυ γτ εχω κατι π κ αλλοι θελουν
χαχαχα οταν το ακουω αυτο παθαινω κατι τετοιο που παθαινει αυτος στο αβαταρ μου

εμενα παντως δεν μου εχει συμβει... και απορω γιατι, τοση εμπειρια εχω πως μου ξεφυγε κατι τετοιο?
αλλα φανταζομαι δεν θα μου αρεσε χωρις ομως υπερβολες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   31/12/2010, 20:24

Άμα την πέσουν στο αγόρι μου, ας ετοιμαστούν να θαφτούν ζωντανοί!
Όχι ότι είμαι κτητικός, αλλά το αγόρι μου...μου ανήκει...
johnGayUk
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : In Looondon concrete jungle where dreams are made
Αριθμός μηνυμάτων : 845

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   31/12/2010, 20:26

4806 έγραψε:
Άμα την πέσουν στο αγόρι μου, ας ετοιμαστούν να θαφτούν ζωντανοί!
Όχι ότι είμαι κτητικός, αλλά το αγόρι μου...μου ανήκει...

Που να ησουν και σκορπιος δηλαδη τι ειχε να γινει!!

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   31/12/2010, 20:27

Και οι Κριοί είναι κτητικοί. Καλά οι σπορπιοί είναι over the top.. Είστε πολύ ζηλιάρηδες!
odysseas_
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 3304

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   31/12/2010, 20:44

Toυ σπάω τα κόκαλα .-

Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   31/12/2010, 21:29

Δε ντρέπεστε κάθε θέμα να το γυρνάτε στα ζώδια?

Forum God
Forum God

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   1/1/2011, 14:52

Πες τα ρε monsterrrrr

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 1507

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   6/1/2011, 23:00

Elementstv έγραψε:
Μου εχει τυχει συτο αρκετα χρονια πριν οταν ειχα παει τον πρωην μου για πρωτη φορα σε γκει καφε και 2 ατομα απο τη παρεα του την επεφταν φανερα.καποια στιγμη πηγα στο μπανιο κ οι τοτε γκει "φιλοι" αρχισαν να του την λενε οτι του πεφτω λιγος κ οτι του αξιζει κατι πολυ καλυτερο τουλαχιστον εμφανισιακα. Αυτος τα πηρε κ μολις γυρισα μετα απο λιγο μου το εστειλε σε μνμ στο κινητο ωστε να φυγουμε.

Εγω ομως σε αυτα εχω πολυ ψυχραιμια, και δεν εκανα σκηνη απλα μετα απο λιγο φυγαμε κ εννοειται πως με τα συγκεκριμενα ατομα εκοψα επαφες. Δεν νομιζω οτι χρειαζονται υστεριες. Αν το αγορι σου σε θελει δεν θα κανει καμμια κινηση. Τωρα απο κει κ περα, το οτι ο αλλος ενω σε ξερει την πεφτει στο αγορι σου ενταξει αυτο δειχνει ελλειψη σεβασμου κ γι'αυτο κ μονο δεν αξιζει τη φιλια σου. Πρεπει να εισαι σιγουρος ομως οτι τον φλερταρουν, γιατι καμμια φοπρα κ η πολυ φιλικοτητα εκλαμβανεται απο καποιους ως πεσιμο ενω δεν ειναι.

Συμφωνω απολυτα. Πρωτα απο ολα οι 'φιλοι' σου φερθηκαν αξιοθρηνητα και καλα εκανες και τους ξαποστειλες φυσικα. Πιστευω οτι σε περιπτωσεις που καποιος θα φλερταρε το αγορι μου θα αντιδρουσα και εγω ψυχραιμα γιατι αλλωστε δεν ειναι στον χαρακτηρα μου να γινομαι ευεξαπτος και τσαμπουκας ακομη και για τοσο σημαντικα θεματα. Πανω απο ολα πιστευω οτι το αγορι μου θα ειχε πρωτιστως την υποχρεωση και την ευθυνη να τους απομακρυνει πριν καν εγω πω κουβεντα η κανω σκηνη ζηλοτυπιας. Το να εχεις εμπιστοσυνη στον ανθρωπο σου ειναι το πιο σημαντικο.

βεβαια αν τα ατομα που του την επεφταν ηταν φιλοι μου τοτε το πραγμα αλλαζει. Εκει θα θιγομουν πρωτα σαν φιλος και μετα σαν ερωτευμενος. Και στην πρωτη περιπτωση θα εκανα τρομερη σκηνη.....
weirdo
Forum Regular
Forum Regular

Αριθμός μηνυμάτων : 397

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   6/1/2011, 23:41

Αν τα έριχναν... θα τα έπαιρνα... (και όποιος καταλάβει το λογοπαίγνιο τον κερνάω καφέ... )

Έχει επεξεργασθεί από τον/την weirdo στις 7/1/2011, 08:47, 1 φορά
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   6/1/2011, 23:44

Cloud έγραψε:
Πανω απο ολα πιστευω οτι το αγορι μου θα ειχε πρωτιστως την υποχρεωση και την ευθυνη να τους απομακρυνει πριν καν εγω πω κουβεντα η κανω σκηνη ζηλοτυπιας. Το να εχεις εμπιστοσυνη στον ανθρωπο σου ειναι το πιο σημαντικο.
Συμφωνω απολυτα μ αυτη τη θεση του Cloud! Σε παρομοιες περιπτωσεις, απλα τοτε ο αλλος καλο θα ηταν να τους ταπωσει και να κοψει εξαρχης καθε περιθωριο. Δε μιλαω να τον δει καποιος/καποια στο δρομο και να τον φλερταρει, αλλα για περιπτωσεις σαν αυτες που ανεφερε ο elemenstv!
Anakin
Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   7/1/2011, 03:19

Πόσο τον αγαπώ τον cloud! Τα λέει τόσο σοφά!

Forum Master

Περιοχή : Downtown
Αριθμός μηνυμάτων : 2222

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   8/1/2011, 01:39

Μια γυναίκα φεύγει (απ' το μπαλκόνι) , μια σωστή κιουρία
τα βήματά της κρύβουν
μια θλιβερή ιστορία...

Toruk
Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 4688
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   20/12/2011, 13:59

Δεν μου έχει τύχει ακόμα(τουλάχιστον όχι να είμαι μπροστά και να του τα ρίξουν) αλλά το πιο πιθανό είναι να μπω στη μέση και να του πω ότι είναι κατειλημμένος!
Αν επιμένει, θα την φάει την μπούφλα του και θα ησυχάσει!

Forum God
Forum God

Περιοχή : Mέση-Γη , Πέρα-Γη , Δώθε-Γη
Αριθμός μηνυμάτων : 6251
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   20/12/2011, 14:04

Έχει τύχει να την πέσουν ταυτόχρονα 2 φίλοι , ένας σε μένα ένας σε σχέση μου νομίζοντας οτι είμαστε φίλοι...Τους διαψεύσαμε μετά με ένα φιλί
celestial
Forum God
Forum God

Περιοχή : stonecity
Αριθμός μηνυμάτων : 10213
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   20/12/2011, 14:07

ούτε εμένα μου έχει τύχει αλλά ξέρω ότι η αντίδραση μου θα εξαρτιόταν από το τι θα έκανε το αγόρι μου. αν δεν τον έβαζε κομψά στη θέση του, μετά θα είχαμε θέμα. όταν είσαι σε μία σχέση το παν είναι να μην δημιουργεί ο ένας στον άλλον ανασφάλεια. αν, τώρα, το αγόρι μου του απαντούσε κατάλληλα αλλά ο άλλος συνέχιζε ακάθεκτος, ανάλογα με την περίσταση μπορεί και να έλεγα ή να έκανα κάτι

Σπόιλερ:

Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   20/12/2011, 14:10

Ακριβώς αυτό πιστεύω και εγώ. Αν ο ένας δεν δημιουργεί ανασφάλειες στον άλλο με την συμπεριφορά του τότε δεν πάει να του την πέσει και ολόκληρος λόχος? Όταν όμως ο άλλος είναι επίφοβος και βλέπεις οτι παίζει το μάτι του , εκεί αρχίζουν οι ζήλιες , οι καυγάδες , οι συγκρούσεις....
celestial
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   20/12/2011, 14:23

έτσι είναι φοίβε. αν είσαι με κάποιον που όταν υπάρχουν αρσενικά γύρω του, μεταμορφώνεται σε κουκουβάγια, και από περιέργεια να το κάνει σου γαμάει την ψυχολογία.

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   20/12/2011, 15:20

Οταν εισαι με καποιον το βασικοτερο ειναι να τον εμπιστευεσαι! Οπότε του την πεσουν, δεν του την πεσουν, οφειλεις να πιστευεις σ αυτον. Αν εισαι τωρα με καποιον που παιζει διαρκως το ματι του, ακομα και οταν κυριως εισαι κι εσυ μαζι του, και δεν του πολυεχεις εμπιστοσυνη, εδω υπαρχει θεμα και στο τι ακριβως κανετε μαζι!

Παντως, κατα γενικη ομολογια οποιος ειναι ερωτευμενος νιωθει ευαλωτος και ζηλευει ανεξαρτητως εμπιστοσυνης! Αλλο ζηλεια ομως κι αλλο δραμα!

Νομιζω οτι το εχω ξαναγραψει, αλλα αν του την επεφταν κι εκεινος τον εβαζε στη θεση του και ο αλλος συμορφωνοταν, θα κοιτουσα απο μακρια και δε θα ζηλευα! Αν δε συνεβαινε και τετοιο, εκει θα αντιδρουσα αμεσα ή εναλλακτικως μετα στα "ιδιαιτερα" !
Treebeard
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   20/12/2011, 19:55

celestialspirit έγραψε:
έτσι είναι φοίβε. αν είσαι με κάποιον που όταν υπάρχουν αρσενικά γύρω του, μεταμορφώνεται σε κουκουβάγια, και από περιέργεια να το κάνει σου γαμάει την ψυχολογία.

Τrue story. Lived that, hated it. Για αυτό το λόγο επαναπροσδιορίζεις τη σχέση , βάζεις κάποια όρια και αν δεν του αρέσει του άλλου μπορεί κάλλιστα να τα φτιάξει με όποιον θέλει. Το να κοιτάει η σχέση σου ενώ είστε μαζί άλλα άτομα συνεχώς το θεωρώ πράξη που υποδηλώνει έλλειψη σεβασμού. Δηλαδή φίλε τι ακριβώς ρόλο παίζω εδώ , της γλάστρας..? Μ'αρέσει που ορισμένοι το θεωρούν και φυσιολογικό και την λένε στον άλλο ενώ κάνουν επανειλημμένα οφθαλμόλουτρο ....
Panos_thess
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονικάρααααααααααα~~ :3
Αριθμός μηνυμάτων : 3440

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   20/12/2011, 23:10

Συμφωνω με τον σταρ σεεκερ :) Καθαρα θεμα εμπιστοσυνης.

And I don't believe in anything that makes you wanna save me."
odysseas_
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 3304

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   20/12/2011, 23:32

Θα προσέθετα σε όσα είπατε και το ξύλο

Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονικάρααααααααααα~~ :3
Αριθμός μηνυμάτων : 3440

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   20/12/2011, 23:38

χμμ κακο σεναριο: αυτος που την πεφτει εχει μαυρη ζωνη στο muai thai. ^_^

And I don't believe in anything that makes you wanna save me."
celestial
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   21/12/2011, 01:14

Phoebus έγραψε:
celestialspirit έγραψε:

Τrue story. Lived that, hated it. Για αυτό το λόγο επαναπροσδιορίζεις τη σχέση , βάζεις κάποια όρια και αν δεν του αρέσει του άλλου μπορεί κάλλιστα να τα φτιάξει με όποιον θέλει. Το να κοιτάει η σχέση σου ενώ είστε μαζί άλλα άτομα συνεχώς το θεωρώ πράξη που υποδηλώνει έλλειψη σεβασμού. Δηλαδή φίλε τι ακριβώς ρόλο παίζω εδώ , της γλάστρας..? Μ'αρέσει που ορισμένοι το θεωρούν και φυσιολογικό και την λένε στον άλλο ενώ κάνουν επανειλημμένα οφθαλμόλουτρο ....

για μένα το να βάλεις όρια δεν παίζει. έχεις επιλέξει να είσαι με έναν άνθρωπο για τους χ, ψ λόγους. τον άνθρωπο αυτό οφείλεις να τον σέβεσαι. άνθρωποι είμαστε και το ωραίο το θαυμάζουμε. αυτό δεν είναι κακό. το θέμα είναι πως το κάνουμε και με τι προθέσεις. δεν θα κάτσω να πω στον άλλο, σταμάτα να κοιτάς σαν κουκουβάγια όταν είμαι δίπλα σου. θεωρώ δεδομένο ότι είναι ενήλικας και αντιλαμβάνεται ότι αυτό δεν είναι σωστό. δεν με σέβεται έτσι. φαντάσου κιόλας τι γίνεται όταν δεν είμαι εγώ μπροστά.. όλα σε μία σχέση βασίζονται στην εμπιστοσύνη. όταν, όμως, λαμβάνουν χώρα τέτοια περιστατικά η εμπιστοσύνη είναι δύσκολο να μην κλονιστεί. έχει τύχει να μαι σε παρέα με τον γκόμενό μου και να νιώθω σαν τον κάσπερ και η απάντηση που πήρα ήταν.. αυτό πάντα το έκανα. δυστυχώς δεν το αντιμετώπισα όπως θα έπρεπε. όσο για την τελευταία σου πρόταση, θα μπορούσε να ήταν αξίωμα.

Forum Newbie

Περιοχή : Cyclades
Αριθμός μηνυμάτων : 8
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   21/12/2011, 09:57

Καμαρώνεις που ακόμα περναέι η μπογιά του...
celestial
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   21/12/2011, 11:54

Korben έγραψε:
Καμαρώνεις που ακόμα περναέι η μπογιά του...

χεστήκαμε για τη δικιά του! η δικιά μας πρέπει να περνάει για να τον έχουμε στη τσίτα clapp

Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: