ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Dragneel 1/10/2017, 23:56

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

» Τι είμαι τελικά;
από Cookie 26/6/2017, 00:25

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   23/5/2010, 01:28

γι αυτο μου αρεσεις ρε monsterito γιατι εισαι υπερανω...!ευγε παιδι μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TripJon
Forum Master
Forum Master

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1804
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   23/5/2010, 02:54

μμ δε θα έκανα τίποτα αρχικά. Ούτως ή άλλως αν δεν ήξερε ότι τα είχα μ'αυτόν δε θα υπήρχε λόγος να με πιάσει υστερία ή κάτι τέτοιο.
Απλά θα κοιτούσα με ένα ιδιαίτερα ειρωνικό υφάκι (έμφυτο χάρισμα και αυτό ) σα να λέω 'τζάσε μα**κα'.
Από κει και πέρα αν ανταποκρινόταν ο δικός μου απλά θα έβαζα τέλος. Σ'αυτά είμαι απόλυτος. Το να φλερτάρουν άλλοι είναι δεκτό και ίσα-ίσα που δε το θεωρώ κακό αλλά βλέπεις ότι ο δικός σου έχει και 'πέραση' . Αλλά το να ανταποκριθεί κι αυτός και να κάνει τα γλυκά μάτια ή whatever αυτό είναι άλλο θέμα. Σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά με μένα, επομένως ή ζητώ εξηγήσεις για τη συμπεριφορά ή απλά βάζω τέλος. :)
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   23/5/2010, 03:02

αυτες τις δηλωσεις θελω να τις διαβασει καποιος....χιχιχι
TripJon
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 1804
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   23/5/2010, 03:06

σκάσε πια!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   23/5/2010, 03:09

εγω εχω πει τι θα κανα αλλα μια επαναληψη βοηθαει
6 σφαιρες και το 38αρι μου και το ζητημα λυθηκε
panoslaw
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Αριθμός μηνυμάτων : 849

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   23/5/2010, 04:32

Με ενοχλεί να φλερτάρουν το άτομο με το οποίο είμαι μαζί αλλά έχω εμπιστοσύνη ότι δεν θα γίνει τπτ γιατί αν γίνει απλά σημαίνει ότ κάτι δεν πάει καλά στη σχέση μου
Ianos
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   23/5/2010, 12:25

TripJon έγραψε:
μμ δε θα έκανα τίποτα αρχικά. Ούτως ή άλλως αν δεν ήξερε ότι τα είχα μ'αυτόν δε θα υπήρχε λόγος να με πιάσει υστερία ή κάτι τέτοιο.
Απλά θα κοιτούσα με ένα ιδιαίτερα ειρωνικό υφάκι (έμφυτο χάρισμα και αυτό ) σα να λέω 'τζάσε μα**κα'.
Από κει και πέρα αν ανταποκρινόταν ο δικός μου απλά θα έβαζα τέλος. Σ'αυτά είμαι απόλυτος. Το να φλερτάρουν άλλοι είναι δεκτό και ίσα-ίσα που δε το θεωρώ κακό αλλά βλέπεις ότι ο δικός σου έχει και 'πέραση' . Αλλά το να ανταποκριθεί κι αυτός και να κάνει τα γλυκά μάτια ή whatever αυτό είναι άλλο θέμα. Σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά με μένα, επομένως ή ζητώ εξηγήσεις για τη συμπεριφορά ή απλά βάζω τέλος. :)
Σιγά πια! Υπερβολές! Είτε μπροστά σου, είτε πίσω σου, ο άλλος μπορεί να φλερτάρει, αυτό δε μειώνει τη σχέση. Αρκεί να σεβομαστε κάποια όρια... φυσικά δε μπορεί να φιλήσει ή να κάνει σχέση με άλλον αφού είναι μαζί σου. Αλλά το φλερτ είναι κάτι που υπάρχει στην καθημερινότητά μας, είναι αθώο και όμορφο, και πάνω απ' όλα θρέφει το πάθος μας για την ίδια τη σχέση μας. Αποκλείοντας όλους τους άλλους, διαλέγεις κάθε μέρα αυτόν που αγαπάς.

δάκρυα, από ξεφτίλες και στριμώγματα."
ΜΑΛΒΙΝΑ ΚΑΡΑΛΗ
baZZ
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   23/5/2010, 12:54

νομίζω πάντως λιγη ζήλεια κάνει καλό στην σχέση, το να είμαστε 100 τα 100 χαλαροί και να μην τσιγκλάμε με τίποτα είναι ανθυγιεινό πιστεύω, ένδειξη ότι δεν μας αρέσει-δεν αρέσουμε αρκετά ο άλλος-στον άλλο
kafes_glykos
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Γκάζι
Αριθμός μηνυμάτων : 1044

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   23/5/2010, 15:26

Πίνω λίγο παραπάνω και μετά ποιός με είδε και δε με φοβήθηκε...

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   23/5/2010, 15:27

ετσι ετσι....ελλαδα αθανατη....
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   23/5/2010, 15:35

συγνωμη αλλα το δεν κανω τιποτα δεν το δεχομαι
εγω εχει τυχει να μην πω κουβεντα εκεινη την ωρα αλλα μετα εγινε η κρεββατομουρμουρα του αιωνα! χρυσο στην γκρινια πηρα! αξεπεραστος σας λεω ειμαι σε αυτο
οχι θα μου πει οτι δεν την φλερταρε την τσουραπο! ρε που τα πουλας αυτα??! και αλλη η τσουραπο ομως κι αυτη δεν πηγαινε πισω αλλα την επεφτε σε μενα κυριως
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   23/5/2010, 15:47

OMG ρε σα τις γκόμενες κανεις......... πφφ

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   23/5/2010, 15:49

ε καλα δεν ειπε οτι φοραει κ το μιουλ με το φτερο κ τον περειμενει πισω απο την πορτα....χαχαχχαχα (ουπς ασχημες ιδεες βαζω)
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   23/5/2010, 16:09

κοιταξτε αν ειναι ενα ατομο που με νοιαζει πραγματικα μπορω και να λυσσαξω( εξ ου το ονομα της ομαδας που ειμαι συντονιστης)
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   24/5/2010, 02:43

Αν τον φλερταρουν ισα ισα θα νιωσω και ικανοποιηση και χαρα που ειμαι μαζι του. Αν τον φλερταρουν επιμονα και συστηματικα, παλι θα νιωσω ικανοποιηση και δε θα αντιδρασω. Αν τωρα εκεινος φλερταρει, εξαρταται παντα απο το βαθμο. Δηλαδη μονο αν καρφωθει και κοιταζει επιμονα και επι μακρο και εστιαζει εκει θα εκνευριστω. Αλλιως θεωρω υγιες οντως το φλερτ και κολακευτικο να κοιταζουν το αγορι σου. Και σκηνες επι τουτου δε θα εκανα ακομα και σε ασχημες περιπτωσεις, γιατι δε μ αρεσει να τραβαω μεχρι να σπασουν τα σκοινια.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   24/5/2010, 02:45

πολυ χαλαρη και υπομονετικη σε βλεπω φιλεναδα!
αμα δεν ριξεις ενα καβγα δε τα σπασεις ολα στο κεφαλι του δεν εχει αξια
(ps: δες τα αστεια βιντρο το τελυταιο!)
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   24/5/2010, 02:52

Το φιλεναδα το προσπερναω και δεν το σχολιαζω καν κολλητε. Για το αλλο ξερεις πολυ καλα οτι δημοσιες σκηνες ποτε. Παντα in private και παντα συζητησεις. Δεν ειναι ωραιο υτε να σε βλεπουν να συζητας ειναι διαφωνεις αλλοι ασχετοι ουτε να ανακατευονται τριτοι. Ε κι επι του θεματος πρεπει να ειναι οπως ειπα κατι πολυ χοντρο για να χρειαστει εντονη αντιδραση. Τον αλλον οπως ειπε και ο Ιανος ειτε τον εμπιστευεσαι ειτε οχι. Αν ειναι να μην τον εμπιστευεσαι, δεν κανεις σχεση μαζι του. Η εμπιστοσυνη ειναι απειρα σημαντικη για οποιαδηποτε ανθρωπινη σχεση, φιλικη και ερωτικη.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   24/5/2010, 02:55

τι λετε ρε πολιτισμενες εδω μεσα??
εχω πει ηδη περιστατικο που κοιτουσε την τσουραπο της εκανε και κοπλιμεντα και εκεινη κοιτουσε εμενα
το βραδυ που λετε ενω πηγαμε για υπνο(και μονο γαμω την τυχη μου) ακουσε μια γκρινια! ολη δικια του. πηγε και να μου την βγει για την τσουραπο!
εγω διαφωνω αμα δεν ξεκατινιαστεις
δεν τα σπασεις ολα
δεν σου φυγει το ψεευτικο το νυχι βρε αδερφε τοτε δεν κανεις τιποα
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   15/12/2010, 17:46

Βγάζω το τακούνι και όποιον πάρει ο χάρος.

Δεν μου έχει τύχει αλλά πιστεύω ότι δεν θα μπορέσω να αντιδράσω ψύχραιμα.

Θα ρίξω δολοφονικά βλέμματα. Αν δεν πιάσουν θα δείξω ότι είναι απαγορευμένη περιοχή. Άμα δεν πιάσει κι αυτό, θα χρειαστούν πιο δραστικά μέτρα.

Άμα πιάσω τον δικό μου να ανταποκρίνεται, σηκώνομαι κιουρία και φεύγω. Μετά θα τρέξει πίσω μου, θα μαλώσουμε έντονα, θα κάνουμε ένα πολύ καλό σεξ και όλα θα γίνουν όπως πριν.

I love drama!
The Ex-Factor
Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 199

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   15/12/2010, 18:12

Τι θα κάνω;

Θα εκνευριστώ μαζί του χωρίς λόγο.
Θα απαιτήσω να κόψει κάθε επαφή με το πρόσωπο.
Στη συνέχεια θα το σκεφτώ περισσότερο και θα του ζητήσω απλά να ελαττώσει τα πολλά πάρε-δώσε.
Μετά από καμιά εβδομάδα μπορεί να νιώσω και κολακευμένος που τον φλέρταραν.
Μετά από ένα μήνα στο τσακίρ κέφι μπορεί να ζητήσω και συγγνώμη.

Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : In Looondon concrete jungle where dreams are made
Αριθμός μηνυμάτων : 845

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   16/12/2010, 12:06

Γενικα ζηλευω λιγουλακι...Εχω υπομονη...αλλα το χωσιμο (μεταφορικα παντα, γιατι κυριολεκτικα εκεινη την μερα ουτε που θα το δει ) στο σπιτι η καπου μονοι μας. Γιατι αλλο να βλεπουν να του τα ριχνουνε και να μην λεει κατι, και αλλο να του τα ριχνουνε και να λεει, ειμαι με αλλον. Στο 2ο με κανει περηφανο που εχει το θαρρος και το λεει. Και λεω το θαρρος γιατι καποιοι σκεφτονται μην 'πληγωσουν' τον πεφτουλα! Η ψυχραιμια δεν ειναι το δυνατο μου σημεια, αλλα when it comes to αξιοπρεπεια, εκει τυπος και υπογραμμος.

Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   29/12/2010, 02:45

Χμμμ... Είμαι αρκετά ζηλιάρης αλλά δεν το δείχνω σε γενικές γραμμές. ΑΝ το κάνουν στην σχέση μου κι είμαι παρών κι αν δεν το ξέρει, τότε θα κάνω κίνηση που υποδηλώνει πως τα "έχουμε" αν του τα ρίχνουν γκέι. ΑΝ το ξέρουν πως τα έχουμε κι το κάνουν μπροστά μου, το πιο συνηθισμένο μου θα είναι μη-ψύχραιμο. Θα ζητήσω σεβασμό κι αν δεν το σεβαστεί τότε θα πέσει το βρίσιμο κι το βρωμόξυλο Για το 1ο είναι σίγουρο, για το 2ο αν φτάσει σε ακραία κατάσταση, τότε γίνομαι άλλος άνθρωπος.
Αν του τα ρίξουν κορίτσια, τον παροτρύνω να δώσει κι κανά φιλάκι, χαμόγελο κ.τ.λ., μπορεί κι να του αρέσει κιόλας λίγο... αλλά ως εκεί ε;

Forum God

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   29/12/2010, 07:49

Μου εχει τυχει συτο αρκετα χρονια πριν οταν ειχα παει τον πρωην μου για πρωτη φορα σε γκει καφε και 2 ατομα απο τη παρεα του την επεφταν φανερα.καποια στιγμη πηγα στο μπανιο κ οι τοτε γκει "φιλοι" αρχισαν να του την λενε οτι του πεφτω λιγος κ οτι του αξιζει κατι πολυ καλυτερο τουλαχιστον εμφανισιακα. Αυτος τα πηρε κ μολις γυρισα μετα απο λιγο μου το εστειλε σε μνμ στο κινητο ωστε να φυγουμε.

Εγω ομως σε αυτα εχω πολυ ψυχραιμια, και δεν εκανα σκηνη απλα μετα απο λιγο φυγαμε κ εννοειται πως με τα συγκεκριμενα ατομα εκοψα επαφες. Δεν νομιζω οτι χρειαζονται υστεριες. Αν το αγορι σου σε θελει δεν θα κανει καμμια κινηση. Τωρα απο κει κ περα, το οτι ο αλλος ενω σε ξερει την πεφτει στο αγορι σου ενταξει αυτο δειχνει ελλειψη σεβασμου κ γι'αυτο κ μονο δεν αξιζει τη φιλια σου. Πρεπει να εισαι σιγουρος ομως οτι τον φλερταρουν, γιατι καμμια φοπρα κ η πολυ φιλικοτητα εκλαμβανεται απο καποιους ως πεσιμο ενω δεν ειναι.

Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : sweden
Αριθμός μηνυμάτων : 768

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   29/12/2010, 21:48

Εγώ θα τον προσκαλούσα για τρίο
people89
Forum Beginner
Forum Beginner

Αριθμός μηνυμάτων : 228

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   31/12/2010, 20:18

Συνηθως μας την πεφτουν και στους δυο αλλα ακομα κ σ εκεινον μονο ν γινεται,γουσταρω πολυ γτ εχω κατι π κ αλλοι θελουν

Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: