ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   6/5/2010, 01:24

τι κανεις οταν βλεπεις πως σατα ριχνουν στο αγορι σου?σαν κυρια καθως πρεπει πας κ δεν του αφηνεις ουτε τσουλουφι....ή ειρωνικα τον φιλας μπροστα σε ολους για να δειξεις την γνωστη ταμπελα "ειναι δικος μου κατω τα χερια σου παλιο πουστ_κι'?(υπαρχει κ ακραια λυση να κανει τατου το ονομα σου στο κουτελο αλλα ειναι too much)...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Le Déchu Prince
Forum Master
Forum Master

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : ειμαι νομας
Αριθμός μηνυμάτων : 2095
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   6/5/2010, 09:50

εγω παλι χαιρομαι! ειναι ωραιο να εχεις κατι που θελουν κι αλλοι αλλα το εχεις μονο εσυ...
Εχει συμβει τα την πεφτουν στο αγόρι μου μπροστα μου αλλα εγω το διασκεδάζω! ιδικα οταν γινεται απο κοριτσακια... Επειδη ο Πανος απλα θα γυρισει την πλατη του εγω τον παροτρυνω να σκασει 1-2 χαμογελα να στειλει κανα φιλακι ! Ναι ακουγεται τρελο αλλα κι ο αλλος που στην πεφτει σε κανει να εχεις αυτοπεποιθηση να νιωθεις ομορφα! δεν ειναι κακο να ανταποδώσεις το φλερτ να φύγει το αγοράκι η το κοριτσάκι ευτυχισμενο οτι καποιος του εδωσε λιγη προσοχη σημερα, και δεν μπορω να ακουω για ξεμαλλιάσματα και για θυμο αν ο γκομενος σου σου την κάνει με τον πρωτο τυχοντα ας την κάνει μια ωρα αρχιτερα !δεν εχει νοημα να αντιδρας ασχημα άλοστε το αγορι μας μαζι μας θα φύγει απο εκει

Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονικάρααααααααααα~~ :3
Αριθμός μηνυμάτων : 3440

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   6/5/2010, 11:13

+φωνω με πριγκηπουλη. οχι τπτ αλλο πρεπει να την πεφτουν κ συχνα στο αγορι του. :)

And I don't believe in anything that makes you wanna save me."
ardaiotaki
Forum Newbie
Forum Newbie

Περιοχή : aridaia
Αριθμός μηνυμάτων : 20

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   6/5/2010, 13:19

Εγω παλι ειμαι της παλιας σχολης θα πηγαινα εκει....θα τον επιανα απο το μαλλι...!!!Αυτον που την επεφτε στον δικο μου και θα γινοτας χαμος....!!!Ακουσε εκει..!!!γρρρρ αναψα τωρα!!!!!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   6/5/2010, 13:47

επειδη το θεμα το εφτιαξα εγω πρεπει να πω κ εγω την γνωμη μου....πιστευω πως ειναι ωραιο να αρεσει το αγορι σου για το λογο που ειπε ο αδερφουλης μου....αλλα μεχρι ενα σημειο γιατι εαν δω κατι παραπανω απο χαμογελα ε εκει περνω το 12ποντο του αδερφουλη κ φευγουν με καρουμπαλα κ οι δυο....πολιτισμος ε?χαχαχαχαχαχααχα
Ex admin
Inactive Members

Περιοχή : somewhere
Αριθμός μηνυμάτων : 2040
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   6/5/2010, 18:35

Το νa ρίχνουν ματιές στο αγόρι μου μου αρέσει ακριβώς για το λόγο που αναφέρθηκε παραπάνω.:)

Όμως το να την πέσει κάποιος μπροστά μου στο αγόρι μου ( όχι για πλάκα ) δεν θα το δεχόμουν με τίποτα και θα γινόταν χαμός. :kill: :bang: :slave: :x
ash21
Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : Ηράκλειο
Αριθμός μηνυμάτων : 110
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   7/5/2010, 00:58

Εγώ αν και δεν έχω κάνει ακόμα σχέση, πιστεύω πως θα γινόμουν τούρκος.. ακόμα και τώρα που είμαι ερωτευμένος με ένα str8 συμφοιτητή μου, όταν τον βλέπω να κάνει κολλητή παρέα με άλλα αγόρια τρελαίνομαι... πιστεύω πως φταίει το οτι είμαι μοναχοπαίδι και δεν ξέρω να μοιράζομαι τους ανθρώπους (έκανα πάλι την ψυχανάλυσή μου) :lol!:
dim
Forum Regular
Forum Regular

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 250

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   8/5/2010, 00:18

εγω νομίζω θα το διασκέδαζα :) εκτός κ αν το παρατραβήξει το ταίρι οπότε αλλάζει το πράμα...
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   8/5/2010, 00:20

aaaa dim εαν το παρακανει ριχτου και καμια που ξερεις ομως μετα μπορει κ να του αρεσει...
dim
Forum Regular
Forum Regular

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   8/5/2010, 00:21

να τρώει καμιά ή να του τι πέφτουν...?
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   8/5/2010, 00:22

να τρωει καμια...μαλλον....τι να σου πω....ρωτα τον
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   8/5/2010, 12:52

ΤΟΥΣ ΡΙΧΝΩ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!
χωρις πολλα πολλα
μπαμ και κατω
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   8/5/2010, 14:07

αγαπαω κολλητουλη....ετσιιιιιιι...εαν σε χρειαστω θα σε φωναξω... ....πολιτισμενα πραγματα...χαχα
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   8/5/2010, 14:39

κοιταξτε, δεν θα κανω τιποτα το τρομερο...

αν τον παρω χαμπαρι, θα του σπασω τα μουτρα που τολμησε και κοιταξε το αγορι μου! θα του ριξω τον καφε, το ποτο στη μουρη...

ισως να του σβησω το τσιγαρο στο κουτελο!

το αγορι μου αφοσον δεν τον πιασω να κοιταει, δεν θα τον κανω τιποτα! ισως αρχισω να γκρινιαζω λιγο! :redface
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   8/5/2010, 14:44

πως φαινεται οτι ειστε φιλοι μου....χαχα
Cloud
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 1507

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   8/5/2010, 14:47

:shock: :shock: :shock:

4806 , ελπιζω να τα λες για πλακα τα παραπανω. Εγω αν δεν ξεπερνουσε καποια λογικα ορια το φλερτ του αλλου στο αγορι μου δεν θα αντιδρουσα. Ακομα και αν τον χουφτωνε καποιος ισως να μην αντιδρουσα.......ξερω ειμαι αρκετα επιεικης.

Αν ομως το αγορι μου ανταποκρινονταν εστω και λιγο ε τοτε θα εβγαζα ολο το μενος μου στο αγορι μου!!!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   8/5/2010, 14:53

φυσικα και δεν κανω πλακα!

το αγορι μου, απο τη στιγμη μου ειναι μαζι μου, μου ανηκει!!!!
μονο εμενα θα κοιταει...(ενταξει πλακα κανω). και απαγορευεται να τον κοιτανε αλλοι!!!

καλα αμα τον εβλεπα να κοιταει αλλον, απλως θα εφευγα με το που το καταλαβαινα.

απο τη στιγμη που κοιταει αλλους, δεν χρειαζεται να κανω σκηνη ζηλοτυπιας...
απλως δεν αξιζει..σηκωνομαι σαν κυριος, πληρωνω, και φευγω!

σημασια για μενα εχει, απο τη στιγμη που εισαι με καποιον, να μην εχεις την αναγκη να κοιτας αλλους! οτι ο αλλος πληρει τα θελω σου! οτι εισαι καλυμμενος!
Cloud
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 1507

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   8/5/2010, 14:55

4806 έγραψε:

καλα αμα τον εβλεπα να κοιταει αλλον, απλως θα εφευγα με το που το καταλαβαινα.

απο τη στιγμη που κοιταει αλλους, δεν χρειαζεται να κανω σκηνη ζηλοτυπιας...
απλως δεν αξιζει..σηκωνομαι σαν κυριος, πληρωνω, και φευγω!

σημασια για μενα εχει, απο τη στιγμη που εισαι με καποιον, να μην εχεις την αναγκη να κοιτας αλλους! οτι ο αλλος πληρει τα θελω σου! οτι εισαι καλυμμενος!

A σε αυτο με βρισκεις 100% συμφωνο αλλα συνεχιζω να σε θεωρω καπως αυστηρο με τυχον πεσιματα αλλων στο αγορι σου. βεβαια καλα κανεις αμα νιωθεις ετσι.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   8/5/2010, 14:57

ναι καταλαβαινω οτι ειμαι υπερβολικος αλλα δεν μπορω να το διορθωσω.

ενταξει ρε, το να κοιταει καποιος το αγορι μου, θα με κανει και περηφανο γιατι σημαινει οτι ο ανθρωπος μου εχει περαση..

αλλα αμα γινει ενοχλητικος και επιμονος, θα την φαει την μπουφλα του! 😇
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   9/5/2010, 17:52

υπαρχει και η λυση οπου δηλωνεις οτι το παλικαρι διπλα ειναι μαζι σου
οχι δε τον κατουρας σαν τα σκυλια την περιοχη τους
αλλα τον αρπαζεις και του θυμιζεις την συμμετοχη μας στη eurovision "ΣΩΚΡΑΤΗ ΕΣΥ ΣΟΥΠΕΡΣΤΑΑΑΑΡ"
dim
Forum Regular
Forum Regular

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   9/5/2010, 18:03

μπα.. εγώ θα έβαζα ταμπελίτσα ' κατειλημμένος '
οπότε δε θα πλησίαζε κανείς :lol!:
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   9/5/2010, 18:07

πολυ χαραρο σε βρισκω πατριωτη
teleny
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : portugal
Αριθμός μηνυμάτων : 2318

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   9/5/2010, 18:50

δεν μου εχει τυχει μεχρι τωρα.. αλλα αν συνεβαινε νομιζω θα αντιδρουσα πολυ χαλαρα κ θα αφηνα το αγορι μου να απορριψει μονο του τον αλλο

This shall pass, be still and know"
Unique90
Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : ΛΟΝΔΙΝΟ
Αριθμός μηνυμάτων : 151

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   22/5/2010, 17:54

και μενα θα μου αρεσε να τον φλερταρουν αν μπορουσα να δειχνω πωσ ειναι δικος μου αλλα σαν γκει δεν μπορω να το δειξω δημοσια αρα δεν μου αρεσει καθολου να του τη πεφτουν αν και δεν ξερουν και οι αλλοι αν ειναι δεσμευμενοσ φυσικα τωρα αν ειναι σε ενα gay club ανωτεροτητα απλα το φιλαω μπροστα στο συγκεκριμενο ατομο με παθος μεχρι να γυρισει απο τι αλλη χαχα (μου εχει τυχει και πιανει :)
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?   22/5/2010, 19:36

Σκέφτομαι: Σιγά μη βρει καλύτερα! :lol!:

Καλά πλάκα.. :)

Δεν έχω σκεφτεί, ίσως ζήλευα αλλά δε θα του το έλεγα ποτέ. Απλά θα κατέγραφα

Τι κάνεις όταν βλέπεις πως τα ρίχνουν στο αγόρι σου?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: