ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Θα έκανες free σχέση με αυτόν που αγαπάς?
Ναι δεν θα είχα πρόβλημα
3%
 3% [ 1 ]
Ναι γιατί δεν θα μπορούσα να τον χάσω εντελώς.
14%
 14% [ 5 ]
Όχι
78%
 78% [ 28 ]
Δεν ξέρω
5%
 5% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 36

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ex admin
Inactive Members

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : somewhere
Αριθμός μηνυμάτων : 2040
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   1/5/2010, 17:26

Παράδειγμα : Το άτομο που αγαπάτε σας χωρίζει αλλά σας λέει ότι θέλει να διατηρήσετε μια free σχέση.Θα το κάνατε?

Προσωπικά αν μου τύχαινε μια τέτοια περίπτωση δεν θα μπορούσα να το κάνω.Θα ένιωθα μειονεκτικά ξέροντας ότι έχω δίπλα μου κάποιον που ναι μεν μ αγαπάει αλλά δεν θέλει να είναι ο άνθρωπός μου.Μπορώ να ρίχνω τον εγωισμό μου όταν αγαπάω αλλά μέχρι ποιο σημείο? Δεν θα μπορούσα να ζω με τη σκέψη ότι ο άλλος τη μία μέρα είναι δικός μου,την άλλη όχι και την παράλλη ξανά ναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dim
Forum Regular
Forum Regular

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 250

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   1/5/2010, 18:47

…για να είμαι ειλικρινής αν μου το ζητούσε το άτομο που αγαπάω θα το έκανα για να δω αν θα μπορούσα να ξαναφτιάξω τη σχέση μου.. . Δλδ θα το έβλεπα ως ένα διάλλειμα και για τους δυο (το οποίο κάποιες φορές χρειάζεται – το είδα και στη πράξη με δυο φίλους, πρόσφατα) με στόχο όμως την επανένωση. Αν δε συμβεί κάτι τέτοιο τότε θα το σταματούσα επειδή πιστεύω ότι στο τέλος μόνο θλίψη θα μου προκαλούσε η όλη κατάσταση :(: .
(τώρα δε μπορώ κ να ψηφίσω αφού δεν υπάρχει τέτοια επιλογή)
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   2/5/2010, 04:55

ειχα πατησει οχι αλλα για να ειμαι καλημενος λεω να πατησω και ενα ναι...μετα apo χθες ποτε δεν ξερεις
Le Déchu Prince
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : ειμαι νομας
Αριθμός μηνυμάτων : 2095
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   2/5/2010, 13:53

δεν μπορεις να μοιραζεσαι με καποιον αλλον αυτον που αγαπας.....δεν μιλαμε για καποιον που μας αρεσει...μιλήσαμε για αγαπη.... σκεφτείτε το αλλιως ειναι σαν να εχετε ενα παιδι και να σας πουνε ξαφνικα να το μοιράζεστε με καποιον ασχετο....

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   2/5/2010, 19:57

μμμμ πολυ δυσκολο...
δεν νομιζω να μπορουσα να μπω σε αυτην την διαδικασια... μονο θλιψη θα μου προσεφερε...

θεωρω οτι θα μου ηταν πολυ δυσκολη η ελευθερη σχεση με καποιον που ημουν ερωτευμενος!

οποτε δεν θα εμπλεκα καθολου...
Panos_thess
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονικάρααααααααααα~~ :3
Αριθμός μηνυμάτων : 3440

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   2/5/2010, 20:26

Δεν μιλαμε για ενα ατομο που αγαπαμε. η αγαπη ειναι πολυ ανωτερο συναισθημα απο τον ερωτα. εγω θα το εκανα. οταν ημουν ερωτευμενος το ειχα σκεφτει. θα ηταν δυσκολο αλλα στην τελικη κανεις δεν μου λεει οτι οι απλες σχεσεις ειναι ευκολες.
Τουλαχιστον εισαι κ με καποιον που θελεις πολυ.

Νομιζω οτι δεν ειναι τοσο τραγικο οσο ακουγεται. απλα οι πιθανοτητες να καταληξει σε κατι πιο σοβαρο ειναι ελαχιστες εως μηδαμινες.

And I don't believe in anything that makes you wanna save me."
ash21
Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : Ηράκλειο
Αριθμός μηνυμάτων : 110
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   2/5/2010, 23:57

Θα ήταν δύσκολο, όντως, πιστεύω οτι αν μου δινόταν η ευκαιρία βέβαια θα το έκανα. Απο το να μην έχω τον άλλο καθόλου και να τον βλέπω με άλλους, θα προτιμούσα μια ελεύθερη σχέση ναι... δεν ξέρω βέβαια.. ίσως φταίει οτι δεν έχω κάνει σχέση ακόμα..
kafes_glykos
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Γκάζι
Αριθμός μηνυμάτων : 1044

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   3/5/2010, 13:46

Όταν κάποιος έρχεται σε τέτοια κατάσταση, το κάνει γιατί θέλει πολύ να είναι με αυτόν που αγαπάει. Αν όμως παραμείνει "ελεύθερη" η σχέση τότε ή θα βαδίσει προς φιλία και θα μειωθεί το σεξ/έρωτας, ή θα φουντώσει και θα γίνει σχέση κανονικά ερωτική.
Εγώ ο ίδιος το έχω δοκιμάσει και ήταν καταστροφικό. Είμαι πολή κτητικός και μονογαμικός όταν αγαπάω, οπότε δε θα μπορούσα να το ξαναδοκιμάσω. Ή όλα ή τίποτα. Χίλιες φορές αποχή ένα μεγάλο διάστημα παρά ψυχοφθόρες καταστάσεις...

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Γκάζι
Αριθμός μηνυμάτων : 1044

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   3/5/2010, 13:48

Και να προσθέσω στο θέμα της αποχής ότι είναι πολύ καλό φάρμακο...
Όταν περάσει η περίοδος της αποχής, σου μένει συνήθως μια αληθινή φιλία βασισμένη στην αγάπη....

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   3/5/2010, 19:23

ME TIΠΟΤΑ!!!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   27/7/2010, 07:21

Η αγάπη είναι στη ζωή μας για να μας προσφέρει χαρά.

Αυτό είναι μαρτύριο. Όχι.
Phoenix
Forum Regular
Forum Regular

Περιοχή : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 479

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   27/7/2010, 17:22

Με τιποτα ομως... Δεν ξερω καν αν θα αντεχα να εχω το ατομο που θα εχω ερωτευτει σε φιλικο επιπεδο ποσο μαλλον να υπαρχει απλα σαν καβατζα...

δε θελει λογο η ζωη για να πειστει πως δεν μπορει
...χωρις εσενα

Κρατα τα ενθυμια σου
ολα τα φαντασματα σου
οσα εκανα για σενα
σου τ αφηνω χαρισμα σου
για... θυμησου
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   27/7/2010, 17:24

Phoenix έγραψε:
Με τιποτα ομως... Δεν ξερω καν αν θα αντεχα να εχω το ατομο που θα εχω ερωτευτει σε φιλικο επιπεδο ποσο μαλλον να υπαρχει απλα σαν καβατζα...

Το έχω δοκιμάσει. Δε παλεύεται.
Phoenix
Forum Regular
Forum Regular

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   27/7/2010, 17:25

Αν θα ητανε πρωτα φιλος σου, κ μετα προεκυπταν ομως συναισθηματα?

...χωρις εσενα

Κρατα τα ενθυμια σου
ολα τα φαντασματα σου
οσα εκανα για σενα
σου τ αφηνω χαρισμα σου
για... θυμησου
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   27/7/2010, 17:28

Phoenix έγραψε:
Αν θα ητανε πρωτα φιλος σου, κ μετα προεκυπταν ομως συναισθηματα?

Θες να καταστρέψεις μια φιλία (ναι, αν αλλάξεις το mode, δεν υπάρχει επιστροφή) που μπορεί να κρατήσει για πάντα και να τη μετατρέψεις σε σχέση που έχει ημερομηνία λήξης και μετά να μην εχεις τίποτα απ τα 2?
Τελικά μήπως εξαρχής η φιλία ξεκίνησε με λάθος κριτήρια?
Έχω νιώσει συναισθήματα για φίλο στο παρελθόν αλλά τα καταπίεσα για λίγο καιρό και μου πέρασε..
Phoenix
Forum Regular
Forum Regular

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   27/7/2010, 17:36

Δε μου εχει τυχει κ δεν θα θελα βασικα αλλα δεν το προγραμματιζεις... Τωρα ναι αν συμβει κατι τετοιο το διλημμα θα ναι πολυ μεγαλο

...χωρις εσενα

Κρατα τα ενθυμια σου
ολα τα φαντασματα σου
οσα εκανα για σενα
σου τ αφηνω χαρισμα σου
για... θυμησου
Cloud
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 1507

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   27/7/2010, 23:22

Με τιποτα! Αυτο θα ηταν βασανηστηριο ψυχολογικο για μενα. Ασε που για να σου ζηταει καποιος ελευθερη σχεση παει να πει οτι κατι εχει αρχισει και χαλαει.
Το ενδεχομενο να κανουμε ενα διαλλειμα το βλεπω σαν πιο σωστη επιλογη μιας και τοτε το ζευγαρι ζει ξεχωριστες ζωες.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   27/7/2010, 23:28

Cloud έγραψε:

Το ενδεχομενο να κανουμε ενα διαλλειμα το βλεπω σαν πιο σωστη επιλογη μιας και τοτε το ζευγαρι ζει ξεχωριστες ζωες.

συμφωνώ γενικά μαζί σου, αλλά αυτό με το διάλειμμα δε μπορώ να το συλλάβω. όταν δύο άνθρωποι θέλονται δεν κάνουν διαλείμματα. ή τον θες τον άλλον πολύ ή δεν τον θες αρκετά ώστε να συνεχίσεις μαζί του. ενδιάμεσα δεν υπάρχουν.
σκέψου ότι από τη στιγμή που επιλέγουν να κάνουν διάλειμμα τότε το τέλος της σχέσης είναι προδιαγεγραμμένο.
βέβαια πάντα ο ένας την πατάει γιατί αποκλείεται να θέλουν και οι δύο χρόνο, οπότε καλύτερα να λήξει η σχέση για να τραβήξει καθένας το δρόμο του. το να ζητάς από τον άλλον χρόνο είναι εγωιστικό και ανώριμο από το μέρος σου. αλλά και αυτός που τυχόν δεχτεί είναι θύμα.
καλύτερα να το λήξεις για να μπορέσεις να βρεις στη συνέχεια κάποιον που θα σε αγαπήσει και θα σε εκτιμήσει πραγματικά.
Cloud
Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   27/7/2010, 23:36

Δεν ειναι παντα ετσι ομως. Σιγουρα το να σου ζητησει ο αλλος να κανετε ενα διαλλειμα στην σχεση ειναι κακο σημαδι γιατι οπως λες και εσυ σπανια και οι δυο αποφασιζουν διαλειμα (αν το ηθελαν και οι δυο τοτε μαλλον χωρισμος θα ηταν). Απλως ειναι μια προσπαθεια να σωσεις την σχεση σου και να της δωσεις μια 2η ευκαιρια. Εχω δει αρκετα φιλικα ζευγαρια που περασαν απο αυτο το σταδιο του διαλλειματος και τα ξαναβρηκαν αλλα παλι χωρισαν...ποτε δενξερεις το αποτελεσμα.

Θα ημουν υπερ ενςο διαλλειματος μονο αν ηθελα υπερβολιακ τον αλλον. και καποιες φορες η καθημερινοτητα και τα αγχη σε μια σχεση σε φθειρουν και θες τον χρονο σου οσο κλισε και αν ακουγεται αυτο
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   27/7/2010, 23:40

μα γιατί να της δώσεις μία δεύτερη ευκαιρία εφόσον σε πρώτη φάση αποφάσισες ότι δεν σε καλύπτει αρκετά ο συντροφός σου για να τη συνεχίσεις? τί θα αλλάξει? θα ξυπνήσεις μία μέρα και θα διαπιστώσεις ότι δεν μπορείς τελικά να ζήσεις μακριά του? ή μήπως θα ψάξεις κάτι καλύτερο και άμα δε βρεις θα γυρίσεις στο σίγουρο?

όπως έιπες, τα περισσότερα ζευγάρια που μπήκαν σε αυτή τη διαδικασία, τελικά χώρισαν!
θα πω κι εγώ ένα άλλο κλισέ: "όταν ραγίσει το γυαλί δεν ξανακολλάει".
καλύτερα να αγοράσεις καινούργιο ποτήρι!
johnGayUk
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : In Looondon concrete jungle where dreams are made
Αριθμός μηνυμάτων : 845

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   27/7/2010, 23:44

Οχι, οχι, οχι!!! Τι παει να πει φρι?? Δεν το πιασα, η ειμαστε η δεν ειμαστε σε σχεση. Τι παει να πει φρι? ειμαστε αλλα δεν ειμαστε? Ειμαστε μαζι αλλα αμα λαχει παμε και με αλλους στον ελευθερο χρονο μας?

Και ειδικα αν καποιοι ειναι και κτητικοι σαν εμενα....αστα βραστα και φασκελοκουκουλωστα!!

Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   27/7/2010, 23:49

4806 έγραψε:
μα γιατί να της δώσεις μία δεύτερη ευκαιρία εφόσον σε πρώτη φάση αποφάσισες ότι δεν σε καλύπτει αρκετά ο συντροφός σου για να τη συνεχίσεις? τί θα αλλάξει? θα ξυπνήσεις μία μέρα και θα διαπιστώσεις ότι δεν μπορείς τελικά να ζήσεις μακριά του? ή μήπως θα ψάξεις κάτι καλύτερο και άμα δε βρεις θα γυρίσεις στο σίγουρο?

όπως έιπες, τα περισσότερα ζευγάρια που μπήκαν σε αυτή τη διαδικασία, τελικά χώρισαν!

Ωραια θα σου δωσω ενα αλλο επιχειρημα: δινοντας στον αλλο την δυνατοτητα να κανετε ενα διαλλειμα τοτε θα τα εχεις καλα με τον εαυτο σου οτι εκανες τα παντα για να σωσεις την σχεση- αν δεν το κανεις παντα θα αναρωτιεσαι τι θα ειχε γινει αν του εδινες αυτην την 2η ευκαιρια. Οκ κυνικο επιχειρημα αλλα ισχυει.

Βεβαια μιλαμε για ενα ατομο που εισαι ερωτευμενος γιατι αν δεν εισαι τοσο κολλημενςο σιγουρα θα ειναι πιο ευκολο να χωρισεις.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   27/7/2010, 23:55

οκ δεκτόν, το έχω κάνει αυτό που λες!
αλλά μετά ένιωσα τόσο μεγάλος μαλάκας που συνέχιζα και ήλπιζα που δε θα το συγχωρήσω ποτέ στον εαυτό μου. καλύτερα να το άφηνα νωρίτερα το θέμα. δεν άξιζε τελικά!

και συνήθως δεν αξίζει. ο πόνος δεν αξίζει...
Maked
Forum God
Forum God

Περιοχή : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3075

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   28/7/2010, 00:19

4806 έγραψε:

Ναι οκ κυριε 4806 εχετε δικιο σε οτι λετε και συμφωνω 99% ποτε ομως δεν μπορει να ειναι κανεις σιγουροσς για το μελλον.
Νομιζω πως ειναι λιγο μαυριδερη αυτη η σκεψη. Στην τελικη, γιατι να δωσεις περισσοτερη σημασια στο οτι ειναι εγωιστικο να μαλλον ασχημο και καταδικαστικο για τη σχεση να ζητησει κανεις χρονο αλλα να μη σκεφτεις οτι θελει να προσπαθησει να ειναι μαζι σου γιατι οντως αισθανεται κατι αλλα ειναι μπερδεμενος?
Αν πεσεις σε λαθος ανθρωπο επεσες, τι να κανουμε, κανεις δεν ειναι κανενος και ολοι κανουν μαλακιες και λενε ψεματα. Αν πεσεις ομως στο σωστο ατομο?

Τωρα εγω τι πιστευω για το θεμα... Χμμμ χμμ χμμμ... Νομιζω θα το εκανα αν οι συνθηκες το επεβαλλαν και υπο την προυποθεση να μην νιωθω μαλακας και πληγωμενος.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?   28/7/2010, 00:25

δεν ξέρω πραγματικά.. αυτά που λες τα έχω σκεφτεί αλλά δυστυχώς οι πιθανότητες είναι εναντίον μας συνήθως. (όπως λες κι εσύ, μένει 1%)
μακάρι να με διαψεύσουν άλλες περιπτώσεις στη συνέχεια. θα ήθελα πολύ να αλλάξω γνώμη.

Free σχέση με αυτόν που είσαι ερωτευμένος.Γίνεται?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: