ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MR Pe Pe
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 4685
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   12/5/2010, 22:11

Nikolas έγραψε:

Σε αυτό που διαφωνώ κι επιμένω είναι ότι ευκολότερα θα βρεις γυναίκα για σταθερή σχέση παρά άντρα.

Ακόμα και αν ισχύει αυτό που λες τότε πρέπει να σου πω ότι πολλές γυναίκες επιδιώκουν την σταθερότητα γιατι αυξάνει τις πιθανότητες για γάμο. Και λόγω ηλικίας η πίεση για γάμο, εφόσον ταιριάζετε θα είναι ακόμη μεγαλύτερη.
Δεν έχω πείρα από το πόσο εύκολα κάνουν σχέσεις οι γκέι και γενικά οι άντρες. Όλα όμως είναι θέμα τύχης. Στα υπόλοιπα όμως θα σου απαντήσω προσωπικά.

Κάθε τέλος μια αρχή το κατοικεί.

I'm not a saint. I'm a noise.

"Κι εγώ λέω, αν θέλεις ονόμασέ με ακόμη και κανάτα, μόνο μη με σπάσεις."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
baZZ
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   12/5/2010, 22:43

ευτυχώς για την ανθρωπότητα είμαι υπαρκτό πρόσωπο

κύριε νικόλα (πλάκα κάνω ), έχεις καταλήξει για το αν θα σε κάνει πιο ευτυχισμένο ένας άνδρας ή μια γυναίκα? Θα συμφωνήσω με τον κύριο πε πε (δεν κάνω πλάκα αυτό είναι το όνομά του!!) ότι οι γυναίκες (ειδικά σε ηλικία 30plus) κάνουν πιο σταθερές σχέσεις λόγω γάμου και κοινωνικής πίεσης, λόγω βιολογικού ρολογιού που τους λέει να κάνουν μωράκια, επειδή θέλουν να βάλουν οπωσδήποτε το νυφικό που είδαν στο vogue κτλ. Έστω λοιπόν ότι δοκιμάζεις την τύχη σου με γυναίκες. Θα σου άρεσε μια προοπτική γάμου κ παιδιών, εν γνώσει σου ότι ίσως να το γυρίσεις σε άντρες πάλι? (μπορεί να λέω αρλούμπες άλλα αν κατάλαβα από προηγούμενα ποστ έχεις ένα τέτοιο δίλημμα)
MR Pe Pe
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   12/5/2010, 23:05

baZZ92 έγραψε:
ευτυχώς για την ανθρωπότητα είμαι υπαρκτό πρόσωπο

κύριε νικόλα (πλάκα κάνω ), έχεις καταλήξει για το αν θα σε κάνει πιο ευτυχισμένο ένας άνδρας ή μια γυναίκα? Θα συμφωνήσω με τον κύριο πε πε (δεν κάνω πλάκα αυτό είναι το όνομά του!!) ότι οι γυναίκες (ειδικά σε ηλικία 30plus) κάνουν πιο σταθερές σχέσεις λόγω γάμου και κοινωνικής πίεσης, λόγω βιολογικού ρολογιού που τους λέει να κάνουν μωράκια, επειδή θέλουν να βάλουν οπωσδήποτε το νυφικό που είδαν στο vogue κτλ. Έστω λοιπόν ότι δοκιμάζεις την τύχη σου με γυναίκες. Θα σου άρεσε μια προοπτική γάμου κ παιδιών, εν γνώσει σου ότι ίσως να το γυρίσεις σε άντρες πάλι? (μπορεί να λέω αρλούμπες άλλα αν κατάλαβα από προηγούμενα ποστ έχεις ένα τέτοιο δίλημμα)

Πρώτη φορά που θα συμφωνήσω! Γι'αυτό ακριβώς κάνουν σταθερές σχέσεις!

Ex admin
Inactive Members

Περιοχή : somewhere
Αριθμός μηνυμάτων : 2040
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   13/5/2010, 01:04

Δεν πρόκειται να ξαναγυρίσω σε str8.Δεν είμαι str8.Μου πέρασε η σκέψη να το κάνω όταν δεν μπορούσα να σκεφτώ καθαρά λόγω στεναχώριας.Δεν πρόκειται όμως να το κάνω γιατί δεν θέλω να στεναχωρήσω άλλη κοπέλα.Δεν θέλω να παίζω με τα συναισθήματα του άλλου.

Τέλος πάντων.Αρκετά η κλαψούρα.Ήδη εδώ και κάτι μέρες νιώθω αρκετά καλύτερα.:)

Αν βρω αυτό που θέλω έχει καλώς.Αν δεν κάτσει,ε,και χωρίς σχέση επιβιώνω.Ας είναι καλά οι φίλοι. :hug:
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   13/5/2010, 01:06

οχι νικολα μην γινεσαι στρ8...μια χαρα εισαι ετσι!!

κριμα ειναι να χασουμε ακομη εναν αρρενωπο διτσουτσουνο γκει...
Shakespeare
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4437
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   13/5/2010, 01:51

Συμφωνω οτι το ενστικτο της μητροτητας στις γυναικες τις ωθει στη σταθεροτητα με σκοπο το γαμο και την οικογενεια.
Παντως Νικολα το φορουμ δεν ειναι το μονο μεσο για να γνωρισεις καποιον. Καταλαβαινω οτι μη εχοντας gay φιλους και μην πολυπηγαινοντας σε gay μαγαζια ειναι δυσκολο να γινει καποια γνωριμια(κι εγω ετσι ειμαι) και οτι επισης το φορουμ πιθανον να αποτελει ενα "φιλτρο" με την εννοια οτι ξερεις πως εδω μεσα το μεγαλυτερο μερος των μελων ειναι "καλα παιδια". Αλλα εχοντας λιγο τα ματια σου ανοιχτα ποτε δεν ξερεις απο που θα σου'ρθει :) Εννοω οτι gay συναντας παντου, οχι μονο σε "gay" μερη. Το πως θα τους καταλαβεις και θα τους προσεγγισεις ειναι αλλο ζητημα!

Και το να γυρισεις σε str8 προφανως θα ηταν καταπιεση, περα του οτι θα στεναχωρουσες αλλους ανθρωπους, οποτε μια χαρα εισαι εδω που εισαι! :)

Επισης ασχετο, αλλα δεν υπαρχει καλυτερο πραγμα απο τους φιλους! ουφ!

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 1507

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   13/5/2010, 10:43

Nikolas έγραψε:

Επειδή λοιπόν γενικά πάντα προσπαθώ να σκέφτομαι λογικά και μαθηματικά,νομίζω ότι συμφωνείς κι εσύ ότι σε σχέση με άλλους έχω αρκετά μικρότερες πιθανότητες να βρω αυτό που θέλω.Δεν έχει να κάνει δλδ με μαυρίλα κι απαισιοδοξία.Έχει να κάνει με λογική κι αυτογνωσία.:)

Εγω θα σου ελεγα σε θεματα ερωτα να μην χρησιμοποιεις λογικη και μαθηματικα, ποτε δεν ξερεις ποιος θα σε ερωτευτει η ποιον θα ερωτευτεις. Σε σχεση με την ηλικια ενα παιδι 23-25 χρονων που εχει τελειωσει τις σπουδες του δεν σκεφτεται πολυ διαφορετικα απο εναν 30αρη οποτε η ηλικια δεν νομιζω να ειναι το μεγαλο προβλημα (εκτος και αν αναφερεσαι σε ακομη μικροτερες ηλικες 19-22 πχ οπου εκει ειναι μεγαλες οι διαφορες). Το οτι οι φιλοι σου ξερουν οτι εισαι gay σου δινει μεγαλο πλεονεκτημα. Για παραδειγμα εισει σε ενα cafe/bar και σε γλυκοκοιταζει ενα παιδι. Εφοσον οι φιλοι σου ξερουν για σενα δεν θα κολωσεις να πας να μιλησεις στο παιδι, να ζητησεις τηλεφωνο κτλ.

Εμενα το προβλημα μου σχετικα με τις σχεσει ειναι το πρωτο σταδιο αυτο δηλαδη της γνωριμιας. Εκτος απο gay bar η περιπτωσεις σαν αυτη του forum οπου ξερουμε οτι ολοι ειναι gay στην υπολοιπη ζωη μας δεν μπορουμε να φλερταρουμε ευκολα. Εγω πχ παω σε μπαρ η καφετερεια και εχω την αισθηση οτι ολοι ειναι στρειτ, νιωθω περιεργα και ακομα και αν μου αρεσει καποιο αγορι δεν θα τολμησω να κανω κινηση. Ενω οι στρειτ με τις γυναικες δεν προβληματιζονται - βλεπουν γυναικα και αμα τους αρεσει χτυπανε.....αυτο βλεπω να συμβαινει με τους φιλους μου και δυστυχως εγω δεν μπορω να το κανω με καποιο αγορι.

PS: Νικολα προς θεου μην το γυρισει σε στρειτ....ειναι που ειναι μικρη η κοινοτητα μας
kosths
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : Αθηνα,Νικαια
Αριθμός μηνυμάτων : 704
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   16/7/2011, 01:19

εγω θα πω απλα οτι ειμαστε παρα παρα πολυ αδικημενοι εκ φυσεως.......οσο κ αν αισθανομαι καλα με τον εαυτο μου η ζωη μας θα ηταν τοσο πιο ευκολη ως στρ8. δεν μπορω να περιγραψω ποσο βασανιζομαι οταν απορριπτω εξαιρετες κοπελες που με πλησιαζουν και μαλιστα να εχω να λογοδοτησω και σε 50 αλλους και αλλες γιατι το εκανα....ποσες μα ποσες φορες σκεφτομαι οτι ως στρ8 θα ειχα βρει(μαλλον ειχα βρει) ενα ατομο να μ αγαπησει..
Treebeard
Forum God
Forum God

Περιοχή : Mέση-Γη , Πέρα-Γη , Δώθε-Γη
Αριθμός μηνυμάτων : 6251
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   16/7/2011, 01:23

αν ομως αυτο το ατομο εχει ηδη βρεθει ομως δεν αρεσε εσενα? υπαρχουν και αυτοι οι παραμετροι
kosths
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   16/7/2011, 01:26

ναι γιατι οταν οι γκει σου επιλογες ειναι μετρημενες στο δαχτυλο του ενος χεριου σιγουρα θα συμβει κατι τετοιο. οταν ομως εχεις να διαλεξεις απο 30000000 κοριτσια(ειδικα στην σχολη που ειμαι) σιγουρα καποια θα σ αρεσει αν εισαι στρ8. τι να πω,και ο καθενας με την τυχη του....
Treebeard
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   16/7/2011, 01:29

ο χρονος θα δειξει....
fieldmouse
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Αριθμός μηνυμάτων : 665

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   16/7/2011, 01:31

Ρε μην αγχώνεστε για τη σοβαρή σχέση. Ακόμα μικροί είστε οι περισσότεροι, χαλαρώστε καιρό έχετε. Αλλωστε το να βρείς εναν άνθρωπο που να τα λέτε πραγματικά καλά και να ταιριάζετε σε πολλούς τομείς (σεξ, απόψεις, ενδιαφέροντα, αντιλήψεις) είναι καθαρά "τυχερό".
Κουλ ρεεεεεε :)

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 2618
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   16/7/2011, 01:42

Ευκολο να το λες Field...
Anakin
Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   16/7/2011, 01:47

Phoebus έγραψε:
αν ομως αυτο το ατομο εχει ηδη βρεθει ομως δεν αρεσε εσενα? υπαρχουν και αυτοι οι παραμετροι

Ισχύει.

Τόσο μου άρεσαν άτομα που δεν τους άρεσα κι πιστεύω πως θα μπορούσα να τους δώσω αυτό που θέλουν, ή να άρεσα σε άτομα που θα μπορούσαν να μου δώσουν αυτά που ήθελα... Αλλά αυτά είναι κάτι μη λογικό που δεν μπορεί να εξηγηθεί μέσα από τον γραπτό λόγο. Όλα είναι περίεργα σε αυτόν τον τομέα!...

Forum Εxperienced

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   16/7/2011, 01:51

και βασικα δεν ειναι αγχος...ειναι συναισθηματικη αναγκη. που δεν εχει κουμπι on/off
και αν μη τι αλλο, δεν θα πας 40 χρονων για να ζησεις...το εχεις χασει το παιχνιδι τοτε..
Anakin
Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   16/7/2011, 02:14

kosths έγραψε:

και αν μη τι αλλο, δεν θα πας 40 χρονων για να ζησεις...το εχεις χασει το παιχνιδι τοτε..

Εδώ κάνεις λάθος! Τόσοι θέλουν 40, μη πω και 50χρονους...

Forum Εxperienced

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   16/7/2011, 02:15

χαχααχαχχ παω πασο!!! περι ορεξεως...
MR Pe Pe
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   16/7/2011, 10:45

kosths έγραψε:
εγω θα πω απλα οτι ειμαστε παρα παρα πολυ αδικημενοι εκ φυσεως.......οσο κ αν αισθανομαι καλα με τον εαυτο μου η ζωη μας θα ηταν τοσο πιο ευκολη ως στρ8. δεν μπορω να περιγραψω ποσο βασανιζομαι οταν απορριπτω εξαιρετες κοπελες που με πλησιαζουν και μαλιστα να εχω να λογοδοτησω και σε 50 αλλους και αλλες γιατι το εκανα....ποσες μα ποσες φορες σκεφτομαι οτι ως στρ8 θα ειχα βρει(μαλλον ειχα βρει) ενα ατομο να μ αγαπησει..

Δε θα συμφωνήσω. Μπορεί να έχεις τις καλύτερες των επιλογών και να μη σου βγαίνει με κανέναν άνθρωπο. Ανεξάρτητα από σεξουαλικότητα. Πολλές φορές είναι θέμα τύχης. Βέβαια συν Αθηνά και χείρα κίνει, αλλά μην το παρακάνεις. Δηλαδή, όσους βλέπω να πασχίζουν να βρουν, σπανίως βρίσκουν. Οι χαλαροί είναι και πιο θελκτικοί...

kosths
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   16/7/2011, 12:45

MR Pe Pe έγραψε:
kosths έγραψε:

Δε θα συμφωνήσω. Μπορεί να έχεις τις καλύτερες των επιλογών και να μη σου βγαίνει με κανέναν άνθρωπο. Ανεξάρτητα από σεξουαλικότητα. Πολλές φορές είναι θέμα τύχης. Βέβαια συν Αθηνά και χείρα κίνει, αλλά μην το παρακάνεις. Δηλαδή, όσους βλέπω να πασχίζουν να βρουν, σπανίως βρίσκουν. Οι χαλαροί είναι και πιο θελκτικοί...
εγω ειμαι στο ακρο της ακινησιας του χεριου γενικως,μονο η Αθηνα κινει! αλλα ας μην ασχολουμαστε αλλο με τις χτεσινες κακοκεφιες μου
nightmare_nick
Forum Regular
Forum Regular

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   16/7/2011, 21:51

MR Pe Pe έγραψε:
Δηλαδή, όσους βλέπω να πασχίζουν να βρουν, σπανίως βρίσκουν. Οι χαλαροί είναι και πιο θελκτικοί...

συμφωνω και επαυξανω σ'αυτο!

πρεπει απλα οταν σου τυχει κατι καλο, να ξερεις να το κρατησεις

Dreaming through a dreamy dream
And the sky went from indigo to green...
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   16/7/2011, 21:54

Ολοι το χουμε αναγκη ανεξαρτητως επιλογων
Σιγουρα οι ομοφυλόφιλικές σχέσεις είναι πιο δυσκολες ωστοσο η υπομονή είναι αρετη
Score
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 7121
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   16/7/2011, 22:18

nightmare_nick έγραψε:
MR Pe Pe έγραψε:
Δηλαδή, όσους βλέπω να πασχίζουν να βρουν, σπανίως βρίσκουν. Οι χαλαροί είναι και πιο θελκτικοί...

+1000 και στους 2!
kosths
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   8/9/2011, 01:19

να σημειωσω επισης επι του θεματος οτι διαπιστωνω πως γενικα οι σχεσεις στην ηλικια μας(δηλαδη πανω και κατω απ τα 20) ειναι κατι το πολυ δυσκολο. ειλικρινα αυτο το καλοκαιρι ακουσα για ενα καρο αποτυχημενες ετεροφυλοφιλικες σχεσεις ειτε για προσπαθειες σχεσεων που δεν κατεληξαν πουθενα. οποτε πραγματικα νομιζω οτι τα ατομα που ειναι συναισθηματικα ωριμα να αφιερωθουν σε μια σοβαρη σχεση ειναι πολυ λιγα σ αυτη την ηλικια. τωρα οσον αφορα την γκει σχεση που εκει εχεις να τα βρεις και με τον εαυτο σου πρωτα,ειναι ακομα πιο δυσκολα......οποτε καπου νομιζω οτι ειναι λιγο ουτοπικο να ψαχνουμε για κατι τετοιο ακομα οσο κ αν θα το θελαμε κ οσο κ αν μας λειπει και μας ποναει..
Treebeard
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   8/9/2011, 16:01

Κωστη νομιζω οτι υπερβαλλεις ολιγον τι...
Vampire
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 6018
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!   8/9/2011, 16:58

Score έγραψε:
nightmare_nick έγραψε:
MR Pe Pe έγραψε:

+1000 και στους 2!
Γιαυτο βρισκω καθε μερα..
Τι και αν ψαχνεις τι και αν εισαι χαλαρος, ειναι ενα και το αυτο αν ειναι να σου κατσει θα σου κατσει δεν υπαρχει περιπτωση,

Είμαι gay κι έχω ανάγκη από μια σοβαρή σχέση!!!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: