ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Ο πρώτος μου έρωτας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
odysseas_
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 3304

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   1/4/2011, 19:45

Εμένα ο πρώτος μου έρωτας ήταν στο Λύκειο.
Μια ξανθιά, συνονόματη κοπέλα, πολύ όμορφη και χαρισματική.

Πλέον, είμαστε οι καλύτεροι φίλοι, σπάνιο, αλλά γίναμε. Μεγαλώσαμε μαζί, περάσαμε πολλά μαζί, κάναμε και κάνουμε πολλά μαζί. Της χρωστάω ένα μεγάλο κομμάτι από τη σημερινή ενέργειά μου, από το χαμόγελό μου, από τον χαρακτήρα μου έτσι όπως διαμορφώθηκε με το πέρασμα των χρόνων.

Forum God
Forum God

Περιοχή : Mέση-Γη , Πέρα-Γη , Δώθε-Γη
Αριθμός μηνυμάτων : 6251
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   1/4/2011, 20:18

ο πρωτος μου ερωτας....ηταν τα ποκεμον...τι τρελα ηταν αυτη....μου ειχαν παρει την ψυχη τα ερμα...καρτες,παιχνιδια , ρουχα , τσαντες....τα ηθελα συνεχεια πανω μου....τσαριζαρντ θα σαγαπαω για παντα <3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   1/4/2011, 20:34

Elementstv έγραψε:
Εμενα ο 1ος μου ερωτας ηταν ο monster. Τα ειχαμε για 1 χρονο αλλα μετα τα εφτιαξε με αλλον. Προφανως και τον συγχωρεσα γι'αυτο ηρθα κ στο φορουμ. Του χρωσταω πολλα...

Ώστε αυτό είναι το σχέδιο σας σατανικότατοι?
Να διαδίδετε ΤΑ αίσχη για μένα!

Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : Αθηνα,Νικαια
Αριθμός μηνυμάτων : 704
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   4/5/2011, 17:20

εγω τι να πω που ο μεγαλος μ ερωτας ειναι γειτονας και τν εχω καθε μερα εξω απ το σπιτι να τν βλεπω!!! 30+ χρονων και αυτο το ατομο ειναι λες κ μ εχει κανει μαγια,δν εξηγειται αλλιως τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσα χρονια κολλημα(νομιζω 7). αφηστε τον ειδα και σμρ στον δρομο.........οσο παει κ ομορφαινει ο ατιμος!!!! ααααααααααααααααααααχ καμια μερα δν θα κρατηθω και θα παω να του τα πω ολα.αλλα προς το παρον εχω τα λογικα μου.. να δουμε για ποσο ακομα
Momoka
Forum God
Forum God

Περιοχή : Over There
Αριθμός μηνυμάτων : 6124

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   4/5/2011, 17:21

δεν μιλάω,δεν μιλάω....

Σπόιλερ:

Forum God
Forum God

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   4/5/2011, 17:24

κουράγιοοοοο, και μένα ο monster έτσι με έπαιζε μέχρι να υποκύψει, αλλά τον κατάφερα!

Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   4/5/2011, 17:27

μην λες αυτο το ονομα......μην με βασανιζεις!
demetris
Forum Baby
Forum Baby

Περιοχή : Κύπρος
Αριθμός μηνυμάτων : 52
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   11/10/2011, 09:57

Ένα αγόρι που ήταν συμμαθητής μου στο γυμνάσιο.Ακόμη τον σκέφτομαι

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Athens City Centre
Αριθμός μηνυμάτων : 1919
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   11/10/2011, 10:22

Ο πρώτος μου έρωτας ήταν ο Κώστας στο Δημοτικό... Θυμάμαι στην Έκτη Δημοτικού, σε ένα διάλειμμα, τον έβαλα σε μια γωνία και του είπα σ' αγαπώ...

Forum Regular
Forum Regular

Περιοχή : Athens, Greeze
Αριθμός μηνυμάτων : 341

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   5/12/2011, 16:57

Εγώ το πρώτο κόλλημα το είχα με ένα παιδί που είχα γνωρίσει στη κατασκήνωση...
Πρέπει να ήμουν 15χρονών και εκείνος γύρω στα 18...με είχε εντυπωσιάσει πολύ το σώμα του...αλλά τον είδα δύο φορές και μετά χάθηκε...και μου έμεινε που δεν κατάφερα να μιλήσω περαιτέρω μαζί του....

Ο πρώτος μου έρωτας ήταν ο 30χρονος τότε προπονήτης μου, όταν ήμουν 18, ήταν και φυσικοθεραπευτής παράλληλα και πήγα μία μέρα για μασάζ, γιατί είχα ένα πολύ άσχημο πιάσιμο στη πλάτη και γύρισα....με τα πόδια ανοιχτά...
Στην αρχή είχα νευριάσει πάρα πολύ μαζί του γιατί αν και υπήρχε στο μυαλό ως ιδέα το σεξ με τον άντρα, δεν είχε προβληθεί ακόμη ως επιθυμία προς συνεύρεση...
Αλλά μετά οκ...μου έκατσε και είδα την υπόλοιπη χαρά....
και με κατάφερε...
kosths
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   6/12/2011, 22:42

michaelrey23 έγραψε:
Εγώ το πρώτο κόλλημα το είχα με ένα παιδί που είχα γνωρίσει στη κατασκήνωση...
Πρέπει να ήμουν 15χρονών και εκείνος γύρω στα 18...με είχε εντυπωσιάσει πολύ το σώμα του...αλλά τον είδα δύο φορές και μετά χάθηκε...και μου έμεινε που δεν κατάφερα να μιλήσω περαιτέρω μαζί του....

Ο πρώτος μου έρωτας ήταν ο 30χρονος τότε προπονήτης μου, όταν ήμουν 18, ήταν και φυσικοθεραπευτής παράλληλα και πήγα μία μέρα για μασάζ, γιατί είχα ένα πολύ άσχημο πιάσιμο στη πλάτη και γύρισα....με τα πόδια ανοιχτά...
Στην αρχή είχα νευριάσει πάρα πολύ μαζί του γιατί αν και υπήρχε στο μυαλό ως ιδέα το σεξ με τον άντρα, δεν είχε προβληθεί ακόμη ως επιθυμία προς συνεύρεση...
Αλλά μετά οκ...μου έκατσε και είδα την υπόλοιπη χαρά....
και με κατάφερε...
χαχαχα και σενα τριανταρης σε ορεχτηκε οταν ησουν 18? και μενα το ιδιο! ευτυχως που δεν με καταφερε βεβαια
michaelrey23
Forum Regular
Forum Regular

Περιοχή : Athens, Greeze
Αριθμός μηνυμάτων : 341

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   7/12/2011, 13:46

kosths έγραψε:

χαχαχα και σενα τριανταρης σε ορεχτηκε οταν ησουν 18? και μενα το ιδιο! ευτυχως που δεν με καταφερε βεβαια

Τουλάχιστον αποδείχτηκε καλός χαρακτήρας..
Αυτό έχει σημασία..
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   7/12/2011, 16:28

Ενδωστε ελευθερα!Αν δεν παθεις δε θα μαθεις
JustStef
Forum Baby
Forum Baby

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 80
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   7/12/2011, 20:44

Επισκέπτ έγραψε:
Διορθώστε με έαν κάνω λάθος αλλά όταν ερωτεύεστε έναν στρέιτ, κοιτάτε πρώτα (μόνο) την εμφάνιση, έτσι δεν είναι?

Σπόιλερ:

Γιατί όχι? Εννοείται οτι κοίταξα μόνο την εμφάνιση
Δεν τον ήξερα και τον ερωτεύτηκα με την πρώτη ματιά. Απίστευτο συναίσθημα!

Αυτά είναι πράγματα που δεν μπορείς να ελέγξεις.
Αχ...
pavlos1234
Forum Baby
Forum Baby

Περιοχή : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 87
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   28/5/2012, 01:00

ο πρωτος μου ερωτας και η πρωτη μου σχεση αλλα και η πρωτη μου εμπειρια ηταν περσυ.γνωριστηκαμε στο ιντερνετ απο το ρουαγιαλ.του ειπα οτι ειναι ομορφος και μου αρεσε πολυ.του αρεσα και εγω. μιλησαμε στο μσν γνωριστηκαμε απο εκει και μετα απο 2 ημερες γνωριστηκαμε και απο κοντα.τρελαθηκα οταν τον ειδα και απο κοντα. καναμε σεξ για αρχη.ηταν παρασκευη οταν βρεθηκαμε.την κυριακη ξαναβρεθηκαμε περασαμε ολη την ημερα μαζι και ηταν πολυ ομορφα.αυτος ηταν ενας οριμος κυριος γυρω στα 60 χοντρουλης.μου αρεσε παρα πολυ.την δευτερη μερα που βρεθηκαμε μου ειπε οτι ειχε σχεση με εναν τουρκο αλλα δεν ειχε πολυ καιρο που ειχαν γνωριστει.ενα μηνα ειχε γνωριστει μαζι του και μετα γνωριστηκα εγω μαζι του.μετα πηγε διακοπες στην τουρκια. για καμια βδομαδα περιπου.οταν γυρισε απο εκει ξαναβρεθηκαμε και βρησκομασταν καθε σαβατο σχεδον.μετα απο κανα 2,3 βδομαδες που βρεθηκαμε του ειπα οτι τον ερωτευθηκα...αυτος τα επαιξε γιατι δεν το περιμενε.συνεχισαμε ομως κανονικα να ειμαστε μαζι.οσο περνουσε ο καιρος τοσο πιο πολυ τον ερωτευομουνα και με καυλωνε.η αληθεια ειναι οτι και αυτος ηταν καυλωμενος μαζι μου και με ηθελε.στην αρχη δεν με ενοχλουσε που ηταν μαζι με τον αλλον απο την τουρκια αλλα μετα απο 5 περιπου εβδομαδες αρχισε να με ενοχλει.καθε σαβατο που πηγαινα εκει μιλουσαν το βραδυ μαζι στο μσν λες και δεν μπορουσε να μην μιλησει για 2 ωρες μαζι του.του ελεγε κιολας σαγαπω και τετοια.την αλλη μερα του το πα οτι με ενοχλει οταν ειμαι μπροστα και μιλαει στο μσν μαζι του.αυτος μου ειπε οτι θα το κανει αυτο οτι θα το σταματησει οταν θα ειμαι εγω μπροστα αλλα εγω κατι τετοιο δεν ειδα.τις 2 βδομαδες μετα που το ειπα το εκανε μετα συνεχισε να του μιλαει και να του το λεει.τελοσπαντων εγω δεν ελεγα τιποτα.εμενα η με εβαζε στο δωματιο η με ειχε στο σαλονι αλλα χωρις να με βλεπει ο αλλος για να μην τον υποπτευθει οτι ειναι με καποιον.συνεχισαμε κανονικα τον ερωτευθηκα ακομα πιο πολυ.οταν πηγαινε αυτος στην τουρκια ζηλευα παρα πολυ γιατι ηταν με τον αλλον και με εμενα δεν με επαιρνε ουτε τηλεφωνο οταν ηταν εκει αντε να μου εστελνε 2 μηνυματα ενω οταν εγω ημουν στην θεσσαλονικη μαζι του μιλουσε μαζι του παντα 2 ωρες και τον επαιρνε και τηλεφωνο κιολας.συνεχισαμε κανονικα πηγαινα εγω σπιτι του αλλα παντα τα ιδια μιλουσε αυτος με τον αλλον στο μσν εγω κρυβομουνα ειτε στο δωματιο ειτε στο σαλονι χωρις να με δει ο αλλος.αργοτερα εγιναν καποια σκηνικα με τον αλλον.για παραδειγμα ειχε κλεψει το μσν του πετρου ετσι λεγαν τον δικο μου μαλωσανε τα ξαναβρηκανε ειχε κλεψει το μσν ενος αλλου τουρκου που πηγε να μαμησει ο πετρος τον εβρισε τον αλλον το καταλαβε ο πετρος ξαναμαλωσανε αλλα τα βρηκανε.ο τουρκος οποτε εβλεπε οτι πηγαινε με αλλον για να μαμησει ο πτερος παντα κατι εκανε και καλα τον επιανε ζαχαρο δεν ειναι καλα και αλλα τετοια.επισης ο πετρος που ηταν και κολλημενος μαζι μου ελγε στον τουρκο οτι με ειχε μονο και μονο για να με μαμαει οχι οτι μαγαπουσε(ειχε μαθει οτι ητανε μαζι μου) και οποτε ηταν μαζι μου εκανε διαφορα σκηνικα τον επαιρνε τηλεφωνο οταν καναμε σεξ το βραδυ που κοιμομασταν μαζι επαιρνε τηλεφωνο συνεχεια σπιτι του και αλλα τετοια.συνεχησαμε παντως κανονικα.εμενα οσο συνεχιζαμε μαζι τοσο ποιο πολυ με ενοχλουσε που ηταν με τον αλλον αλλα δεν ελεγα τιποτα γιατι ημουν ερωτευμενος μαζι του και δεν ηθελα να τον χασω.αλλες φορες που μιλουσε με τον τουρκο στο μσν οταν ημουν εγω εκει μου ελεγε να φυγω απο το σπιτι και να παω λιγο εξω για ναδειξει οτι δεν ειναι κανενας εδω και να πιστεψει ο αλλος οτι δεν ειμαι εκει εγω.αυτο γινονταν πολλες φορες.στην συνεχεια πηγα στρατο.ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΡΤΑ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΙΝΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΡΤΑ.αυτο ξεχασα να το πω.μετα απο λιγο καιρο καποια στιγμη φθανει ενα μηνυμα απο τον τουρκο σε αυτον οτι πηγαινα εκει με τον αριθμο μου ενω εγω δεν το ειχα στειλει ποτε.αυτο συνεχιστηκε πολλες φορες.ο πετρος δεν με πιστευε και ειχε δικιο γιατι ειχε τον αριθμο μου.μετα απο λιγο καιρο του ειπα εγω ο ιδιος να παρω αναλητικη κατασταση απο την καρτα μου για να δει την αληθεια οτι εγω δεν τον εστειλα.πηγα στον γερμανο την πηρα και ειδε οτι δεν ειχα στειλει κανενα μηνυμα εγω.δεν το πιστεψε παλι αλλα μετα απο καποιες πιεσεις ο τουρκος του ειπε την αληθεια οτι το ειχε στειλει αυτος.αυτο εγινει παρα πολλες φορες.δηλαδη να στελνει ο αλλος μηνυματα και να φαινομαι εγω ο αποστολεας ενω εγω δεν ειχα στειλει κανενα μηνυμα γιατι δεν ηξερα το κινητο του.και τις αλλες φορες πηρα αναλητικη κατασταση απο τον γερμανο και εγραφε τα ιδια οτι δεν εστειλα και μετα απο λιγο καιρο ξαναελγε στον πετρο οτι το εκανε ο αλλος.επισης με ενοχλουσε παρα πολυ οταν τον ελεγε μωρο μου και αλλα τετοια οταν ημουν εγω μπροστα λες και το εκανε επιτηδες.η αλλες φορες που μου ελγε να κατσω στο σαλονι και το ελεγε λες και το ελεγε για να μου την σπασει ενω ηξερε πως με ενοχλουσε. αλλα ο πετρος συνεχιζε μαζι του κα ιμενα δεν με πιστευε.αυτος μαλλον καποια στιγμη θα πρεπει να πηρε το κινητο του πετρου και να εψαξε τα μηνμυματα και τον αριθμο μου και να το βρηκε απο εκει.σιν οτι αργοτερα ειχε κλέψει το μσν του πετρου και εβλεπε οτι λεγαμε μαζι στο μσν οταν μιλουσαμε και καταλαβαινε ποτε παω στον πετρο και ποτε οχι αλλα ο πετρος δεν με πιστευε εμενα πιστευε τον αλλον.μετα τον στρατο αρχισαμε να μμην βρισκομαστε οπως τις αλλες φορες πριν παω φανταρος δηλαδη μια φορα τον μηνα.αυτο για μενα ηταν πολυ ενοχλητικο και να σας πω την αληθεια ειχα αφησει και μια δουλεια στην μεση γιατι ηθελα να βλεπω συνεχεια τον πετρο και να μην τον χασω.ομως εγινε το ακριβως αντιθετο αντι να τον βλεπω πιο συχνα τον εβλεπα ολο και λιγοτερο και σπαζομουνα.επισης γιοταν αυτη η βλακεια με τα μηνυματα εστελνε ο αλλος μηνυματα στον ευατο του με αποστολεα εμενα και ελεγε οτι πηγαινα εκει για να τον πικαρω και να τον κανω να ζηλεψει ενω εγω δεν ειχα στειλει τιποτα.ο πετρος συνεχιζε να μην με πστευει,επισης καποια πραγματα που φαινονταν οτι εστελνε μηνυματα ο τουρκος με αποστολεα εμενα ηταν οπως για παραδειγμα οτι εστελνε μερικες φορες μηνυματα αλλα τα εσβηνε μετα γιατι δεν ηθελε να ταδιαβασει και καλα.και αυτο εγινε πολλες φορες.κατα τον ιανουαριο ο πετρος αλλαζει σπιτι.μετακομιζει στο καινουργιο ολα καλα.στην αρχη πηγαινει ο τουρκος.μετα απο μια βδομαδα μου λεει να παω εγω αλλα εγω δεν ειχα και πολυ ορεξη και δεν ηθελα να παω.μετα απο ενα μηνα τον φεβρουαριο με ειπε να παω.του ειπα ενταξει να βρεθουμε.την αλλη μερα μιση ωρα πριν φυγω με το λεωφορειο με περνει τηλεφωνο και μου λεει οτι σταλθηκε μηνυμα απο μενα στον αλλον και του εγραφα οτι πηγαινω στον πετρο. Ο πετρος ως συνηθως τον πιστεψε και εμενα μου ειπε να τελειωσουμε να σταμαστησουμε να ειμαστε μαζι. οταν μου εκλεισε το τηλεγφωνο τα πηρα ασχημα νευριασα παρα πολυ και μετα απο ενα σαιτ που μιλαμε στο μπεαρ που ειναι για αρκουδες τον εβρισα.και συνεχιζω να τον βριζω ακομα και τωρα.μετα απο κανα μηνα με περνει τηλεφωνο και μου λεει οτι δεν ηταν εκεινος ο λογος που με ειπε να σταματησουμε να ειμαστε μαζι αλλα για να μην με κουραζει και να μην στεναχωριεμαι.τριχες κατσαρες λεω εγω φθηνες δικαιολογιες.ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ ΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΤΡΕΙΣ..ΜΕ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ!.η αληθεια ειναι οτι με πονεσε και με πληγωσε παρα πολυ.μετα απο 3 μηνες πηγα θεσσαλονικη μονος μου στο με γιατι εκει πηγαιναμε ηθελα να τον δω απο κοντα γιατι μου ειχε λειψει.ττις 2 πρωτες φορες πηγα γιατι ηθελα να με δει και να το παιξω αδιαφορος.η αληθεια ειναι οτι το εκανα αν και την πρωτη φορα στην αρχη οταν πηγα με κοιταξε και τον κοιταξα για πολυ ωρα.αλλα ακομα και τωρα κοιταω αν θα παει η οχι για να παω και εγω...δεν τον εχω ξεπερασει ακομα και η αληθεια ειναι οτι αμα με πει να γυρισω θα πω να ι γιατι τον αγαπαω ακομα.επισης καποιες φορες που μιλαμε στο τελος μου λεει κατι λεξεις η φρασεις καλα να εισαι καλα να περνας και αλλα τετοια. ελπιζω να βγαλετε ακρη ετσι οπως τα εγραψα,,,,αν μπορειται να πειτε καμια συμβουλη,ιδεα για το πως θα μπορουσα να ξαναεπιστρεψω σε αυτον και να ξαναρχισουμε μαζι...η το πως θα τον ξεχασω τελειως.....
celestial
Forum God
Forum God

Περιοχή : stonecity
Αριθμός μηνυμάτων : 10213
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   28/5/2012, 01:43

υπερπαραγωγή το μήνυμα! ξεπέρασες ακόμα και μένα όταν ήμουν φρέσκος εδώ μέσα.

παύλο όταν κάποιος ερωτεύεται κάνει μαλακίες.. πολλές φορές ισοπεδώνει την αξιοπρέπειά του για να είναι με αυτόν που θέλει. δεν ξέρω τι αρχές και αξίες διέπουν τη ζωή σου και, γενικότερα, τι μυαλό κουβαλάς.. αλλά ειλικρινά τώρα.. αν κάτσεις και διαβάσεις το μήνυμα σου ξανά από την αρχή θα σου φανεί φυσιολογικό..? καθόλου αυτοεκτίμηση και αξιοπρέπεια..?ν καθόλου σεβασμός απέναντι στον εαυτό σου? θες δίπλα σου έναν άνθρωπο που να σε σέβεται, να είναι ειλικρινής, να σε αγαπάει και να στο δείχνει και να γεμίζει από τη σχέση σας ή κάποιον που να σε μηδενίζει? δεν θα ασκήσω κριτική για το πως θα έπρεπε να σου συμπεριφερθεί αυτός ο άνθρωπος, ειδικά με τα χρόνια - υποτίθεται - σοφίας και εμπειρίας που κουβαλάει στην πλάτη του.. αλλά εσύ?? πέρα από τα αισθήματα που ακόμα έχεις, πραγματικά πιστεύεις ότι σου αξίζει να είσαι κομμάτι μίας τέτοιας σχέσης..? απορώ

Forum Beginner

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 120
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   28/5/2012, 04:08

εεε καταρχην αν δεν ειναι ο μπρους γουιλις ο 60ρης σιγουρα μπορεις και σου αξιζει να βρεις αλλον .
2ον αν μπορεις να κοντρολαρεις τα συναισθηματα σου και απλα να περνας καλα οσες φορες ειστε μαζι (χωρις ζηλιες και τσακωμους) συνεχισε το ,αλλιως μου φαινεται πολυ ψυχοφθορο ρε συ
Vampire
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 6018
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   28/5/2012, 09:39

Toν 1ο μου ερωτα , ουτε που θελω να τον θυμαμαι

Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3576
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   28/5/2012, 22:37

Ο πρώτος μου έρωτας... θα μείνει για πάντα ανεκπλήρωτος! Ήμουν ερωτευμένος για δυο χρονια με ενα στρ8 (τουλ έτσι δηλωνει) φιλο μου. αχχ, ήμουν τόσο μικρούλης κι αθώος τότε :)

Forum Baby
Forum Baby

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 80
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   28/5/2012, 22:44

4806 έγραψε:
ο πρώτος μου έρωτας ήταν τόσο άδοξος και με πονούσε καθημερινά γιατί ήξερα ότι δε μπορώ να τον έχω αλλά χαίρομαι που τον γνώρισα γιατί έμαθα πως είναι να ερωτεύεσαι ισορροπώντας στα άκρα.
Αυτό το comment με εκφράζει απόλυτα. Ξέρω οτι η ζωή μου θα ήταν καλύτερη αν δεν τον γνώριζα. Δε θα πονούσα τόσο (κι εχω πονέσει πάάάρα πολύ!).
Κι όμως, αν μπορούσα να γυρίσω πίσω το χρόνο θα πήγαινα στη μέρα που τον είδα για πρώτη φορά... 5/11/09...να ξαναζούσα τη μαγεία...γιατί μαγεία είναι ο έρωτας.
Δίνει νόημα στην ύπαρξή σου...
8anos
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3576
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   28/5/2012, 23:02

Hobitakos έγραψε:
Ο πρώτος μου έρωτας ήταν ο Κώστας στο Δημοτικό... Θυμάμαι στην Έκτη Δημοτικού, σε ένα διάλειμμα, τον έβαλα σε μια γωνία και του είπα σ' αγαπώ...

και πώς αντέδρασε;

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   29/5/2012, 00:03

JustStef έγραψε:
Κι όμως, αν μπορούσα να γυρίσω πίσω το χρόνο θα πήγαινα στη μέρα που τον είδα για πρώτη φορά... 5/11/09...να ξαναζούσα τη μαγεία...γιατί μαγεία είναι ο έρωτας.
Δίνει νόημα στην ύπαρξή σου...

αυτή την κουβέντα πρέπει να την έχουμε πει χαλαρά όλοι για τον πρώτο μας έρωτα..

Forum Baby

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   29/5/2012, 00:14

celestical δεν ξερω τι να σου πω το μονο που ξερω ειναι οτι τον αγαπαω ακομα και τον θελω ακομα παρολο που προσπαθω συνεχεια να σκεφτομαι τα αρνητικα του....τα οποια ηταν πολλα....:P...

PinkDevil δεν ηταν ο μπρους γουιλις αλλα ηταν αυτος ακριβως ο οποιος ηθελα.
celestial
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   29/5/2012, 00:25

όταν κάποιος μας κάνει περισσότερο κακό απ ότι καλό, καλό είναι να τον αγαπάμε από μακριά. αυτή είναι η άποψή μου. ψυχρή μεν, μάθημα ζωής δε. από εκεί και πέρα αν η λογική σου δεν μπορεί να επιβληθεί στην καρδιά σου, τότε να την ακολουθήσεις μέχρι όπου σε πάει. αν δεν φάμε τα μούτρα μας ούτως ή άλλως δεν μαθαίνουμε. όπως και να χει παύλο, σου εύχομαι να πάνε καλά, όπως κι αν καταλήξει το θέμα με τον πέτρο.

Forum Baby

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο πρώτος μου έρωτας   29/5/2012, 00:27

βασικα το θεμα εχει τελειωσει και εχουμε χωρισει....το εχω γραψει και στην υπερπαραγωγη...:P

Ο πρώτος μου έρωτας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: