ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Lasher_ Σήμερα στις 18:16

» Παιχνίδι ερωτήσεων (shocking version)
από Treebeard Σήμερα στις 18:05

» Οff-topic
από EvilAngel Σήμερα στις 16:55

» Εικόνες γεμάτες νόημα
από toutifrutti Σήμερα στις 15:04

» Τι νιώθεις αυτή τη στιγμή;
από celestial Σήμερα στις 12:39

» Anime
από celestial Σήμερα στις 12:34

» Καλημέρα!
από Lasher_ Σήμερα στις 09:41

» Αστείες εικόνες
από Lasher_ Σήμερα στις 09:35

» Στιγμιότυπα από ταινίες που σας έχουν αφήσει με το στόμα ανοιχτό.
από toutifrutti Σήμερα στις 03:11

» Ποιό μέλος πιστεύεις οτι....?
από toutifrutti Σήμερα στις 02:56

» Κανένα καλό βιβλίο ξερετε?
από Steven94 Σήμερα στις 02:11

» Καληνύχτα!
από EvilAngel Σήμερα στις 01:21

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 Σήμερα στις 01:11

» Αφιερώσεις σε μέλη του forum...
από A.Halliwell Σήμερα στις 00:52

» Αγαπημένοι στίχοι..
από EatPrayLove89 Χθες στις 22:51

» And the category is: Twerking
από EatPrayLove89 Χθες στις 22:07

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Steven94 Χθες στις 22:06

» Photographing people in Athens
από Duality Χθες στις 20:38

» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Steven94 Χθες στις 16:35

» Αγαπημένα Live Performances
από toutifrutti Χθες στις 16:06

» Διάφορα video
από toutifrutti 5/12/2016, 03:21

» Αγαπημένα ελληνικά τραγούδια
από EvilAngel 5/12/2016, 01:12

» Οff-topic
από Steven94 4/12/2016, 15:45

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από A.Halliwell 4/12/2016, 15:00

» Διάσημοι (και όχι μόνο) που μας ... ανεβάζουν
από A.Halliwell 4/12/2016, 03:53

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
A.Halliwell

Steven94

EvilAngel

toutifrutti

EatPrayLove89

Duality

Lasher_

mistirius_boy

Treebeard

celestial

2016
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lol
Forum Baby
Forum Baby

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 37

ΔημοσίευσηΘέμα: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   22/2/2010, 23:06

Βρε παιδια λογω του οτι οπως εχω αναφερει και σε προηγουμενo post δεν εχω και τις εμπειριες τισ πολλες και γενικα δεν ειμαι ανοιχτος, θα ηθελα να μαθω πως μπορεις να καταλαβεις πως καποιος ειναι gay και φυσικα δεν εννοω να κανει μπαμ (οπως αναφερετε και σε post του φιλου monster). Tι σημαδια θα παρεισ απο καποιον για να καταλαβεις. Βεβαια κι εγω ειμαι απολυτα φυσιολογικος στη συμπεριφορα στο ντυσιμο και την ομιλια μου και γενικα στους τροπους μου, ειμαι και ντροπαλος κι ετσι δεν καρφωνομαι γιατι με πιανει αγχος. Δηλαδη μπορει να δω καποιον που να μου αρεσει αλλα επειδη δεν μπορω να καταλαβω δεν θα καρφωθω. Με λιγα λογια δεν με καταλαβαινουν. και δεν ειναι και λιγοι οι gay που κυκλοφορουν, σε μια καφετερια που ειχα παει καμια 10αρια φορερς περυσι κστο γκαζι γινοταν χαμος. Πως μπορω λοιπον να καταλαβω αν καποιος ειναι gay η οχι και επαναλαμβανω οτι εμενα δεν μου φαινεται καθολου, ισως να φταιει και αυτο. Θα ηθελα τη βοηθεια σας, :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shakespeare
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4437
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   22/2/2010, 23:14

lol έγραψε:
Βεβαια κι εγω ειμαι απολυτα φυσιολογικος στη συμπεριφορα στο ντυσιμο και την ομιλια μου και γενικα στους τροπους μου

Aτυχης η χρηση της λεξης "φυσιολογικος" αλλα το παραβλεπουμε :)

Θα σε βοηθησει το παρακατω βιντεακι απο το family guy για το πως να καταλαβεις αν καποιος ειναι gay

Και για να πω και κατι σοβαρα, απλα δεν μπορεις. Αν ειναι αρρενωπος και το ενστικτο σου δεν σου λεει τιποτα(πολλοι εχουν το "gaydar" και τους καταλαβαινουν), το μονο που εχεις να κανεις ειναι να ανοιξεις μια συζητηση και πανω στην κουβεντα πιστευω κατι θα καταλαβεις.

Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 3576
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   22/2/2010, 23:17

Μεγάλο χάρισμα αυτό το gaydar! Εγώ δεν το χω στο ελάχιστο! Βασικά νομίζω έχω το ακριβώς αντίθετο! τους στρ8 τους κόβω γ γκέι και τούμπαλιν

Forum Master
Forum Master

Φύλο : Θηλυκό
Περιοχή : Tanelorn
Αριθμός μηνυμάτων : 1524
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   22/2/2010, 23:18

8anos έγραψε:
Μεγάλο χάρισμα αυτό το gaydar! Εγώ δεν το χω στο ελάχιστο! Βασικά νομίζω έχω το ακριβώς αντίθετο! τους στρ8 τους κόβω γ γκέι και τούμπαλιν

καποιος σου χει συνδεσει τα καλωδια αναποδα!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clap:

lol
Forum Baby
Forum Baby

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   22/2/2010, 23:22

δηλαδη μονο αυτος που εχει αυτο το gaydar μπορει να καταλαβει, ε omg τοτε. Απο το ντυσιμο μπορεις να καταλαβεις κατι?
Shakespeare
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4437
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   22/2/2010, 23:25

Kοιτα αν δεις αυτο

Δεν θα σκεφτεις "Α, ο Βαγγέλας ο σιδεράς"!

Παλιοτερα υπηρχαν καποιοι "κωδικες" ενδυμασιας που δεν ξερω κατα ποσο ξεκινησαν απο τη gay κοινοτητα ή προκειται για μυθο που βγαλανε οι str8.
οπως πχ το να φορας σκουλαρικι στο δεξι αυτι, σημαινει οτι εισαι gay και κατι τετοια.
Υπηρχε καποιο τοπικ πανω σε αυτο το θεμα μου φαινεται. Καποιοι ειπαν και για το ρολοι στο δεξι χερι οτι σημαινει το ιδιο [και γενικα εν ολιγοις συμπεραναμε οτι αν δεν θες να φαινεσαι gay πρεπει να φορας ολα τα αξεσουαρ και τα κοσμηματα αριστερα, σε σημειο που να γερνεις απο το βαρος(και τη μαγκια)! ]
Προσωπικα δεν πιστευω δε τετοιους κωδικες, και να ισχυαν στο παρελθον σιγουρα δεν ισχυουν πια. Αλλωστε πολλα str8 αγορια σημερα ντυνονται με τροπο που παλιοτερα θα θεωρουνταν "gay", βαζουν σκουλαρικια, βαβουν μαλλι κλπ...

Forum Baby
Forum Baby

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   22/2/2010, 23:46

καλα αυτο με το σκουλαρικι στο δεξι αυτι το ξερω χρονια, εξαλου ηξερα παιδια που φορουσαν μονο στο δεξι αυτι και ηταν str8, οπως και παιδια μου φορουσαν μονο στο αριστερο και ηταν gay, οποτε δεν δινω και πολυ σημασια στο σκουλαρικι, βεβαια θα με παραξενεψει αν φοραει μονο στο δεξι, αλλα δεν θα σκεφτω αυτος ειναι gay απο αυτο.
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   23/2/2010, 00:16

Νομίζω lol πως οι γκέι άντρες είναι γενικά πιο ντροπαλοί, χαμηλών τόνων, πιο σφιχτοί στις κινήσεις τους, χαμογελάνε συχνά, είναι γλυκείς, έχουν κάτι στο βλέμμα που δε μπορώ να το περιγράψω... + άλλα που δε μπορώ να σκεφτώ τώρα :)

Για τις γκέι γυναίκες δεν έχω καταλήξει... αααααααααν τυχόν ενδιαφέρεσαι, ρώτα την Erica που από μακρυά τις μυρίζεται

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   23/2/2010, 00:23

Απλά τους κόβεις. Άμα σου ταιριάζει εκδηλώνεται ΕΣΥ, αν όχι δεν πειράζει!!
desparateone
Forum Baby
Forum Baby

Περιοχή : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 51

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   19/4/2010, 15:20

Ρε παιδια ισχυει αυτο με το ρολοι στο δεξι, γιατι αυτος που γουσταρω εκει το φοραει :)
desparateone
Forum Baby
Forum Baby

Περιοχή : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 51

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   19/4/2010, 15:22

monster έγραψε:
Νομίζω lol πως οι γκέι άντρες είναι γενικά πιο ντροπαλοί, χαμηλών τόνων, πιο σφιχτοί στις κινήσεις τους, χαμογελάνε συχνά, είναι γλυκείς, έχουν κάτι στο βλέμμα που δε μπορώ να το περιγράψω... + άλλα που δε μπορώ να σκεφτώ τώρα :)

Για τις γκέι γυναίκες δεν έχω καταλήξει... αααααααααν τυχόν ενδιαφέρεσαι, ρώτα την Erica που από μακρυά τις μυρίζεται

ακριβως αυτα τα χαρακτηριστικα αναγνωρισα και εγω στον δικο μου ....να αρχισω να ελπιζω..?
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   19/4/2010, 15:48

Κοίτα καμιά φορά ερμηνεύουμε εμείς οι ίδιοι τον άλλο έτσι, επειδή έτσι θα θέλαμε να είναι :)

Ως τώρα μόνο εικασίες μπορείς να κάνεις και σε αυτές και μόνο θα περιορίζεσαι, μέσα σε αυτό και μόνο το επίπεδο θα κινείσαι. Το μόνο που θα σε οδηγήσει σε ένα άλλο επίπεδο, ανώτερο από αυτών των εικασιών, είναι το να κάνεις κάποια κίνηση.
Αυτή τη κίνηση νομίζω πρέπει να τη σκεφτείς μόνος σου.

Π.χ. σκέψου τι χάνεις και τι κερδίζεις σε κάθε περίπτωση. Δε του μιλάς και μένεις με το πόθο (χαχα τι γελοία λέξη που μου φαίνεται) παραμένοντας φίλος/γνωστός μαζί του, του μιλάς και σε σουτάρει, του μιλάς και δέχεται να κάνετε κάτι μαζί, του μιλάς σε καταλαβαίνει μεν αλλά δεν είναι γκέι, του μιλάς σε καταλαβαίνει μεν αλλά έχει σχέση με άντρα κλπ κλπ κλπ. Υπάρχουν τόσες χιλιάδες περιπτώσεις. Μόνο αν μιλήσετε θα μάθεις τι ισχύει for sure.
Σε μένα τουλάχιστον οι άνθρωποι λειτουργούν είτε ερωτικά είτε φιλικά. Αν ήθελα κάποιον, του το έλεγα αλλά δε με ήθελε, δε θα με ενδιάφερε να τον χάσω από φίλο. Αυτό που θα ήθελα από τον ίδιο είναι το ερωτικό και μόνο κομμάτι. Οπότε θα το εξομολογούμουν γιατι δεν είχα να χάσω κάτι - και να τον χάσω από φίλο δηλαδή, να, στα τέτοια μου, αφού ερωτικά τον θα ήθελα.

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   19/4/2010, 19:15

εικαζω οτι δεν μπορεις να καταλαβεις... αν ο αλλος θελει να το κρυψει, μπορει να το κανει!

κανα 2 που μου αρεσαν παρα πολυ αποδειχτηκαν ετεροφυλοι παρα το γεγονος οτι ημουν πεπεισμενος για το αντιθετο...

πφφφ...
Cloud
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 1507

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   19/4/2010, 23:02

monster έγραψε:

Wow αυτην την στιγμη περιγραφεις εμενα!!!!

Παντως απο θεμα εξωτερικη εμφανησης πλεον ειναι πολυ δυσκολο να ξεχωρισεςι gay-straight ειδικα στα νεα παιδια αφου ολοι τους ντυνονται και φτιαχνονται με τον ιδιο τροπο. Εδω ο ξαδερφος μου παει πρωτη λυκειου και πριν βγει ραντεβου με την κοπελα του καθεται και ισιωνει μια ωρα το μαλλι (αν ειναι δυνατον)!!!
Πρεπει να κατσεις να μιλησεις λιγο με τον αλλον και παλι ισως πεσεις και εξω. Εγω μεσες ακρες τους καταλαβαινω αν και ολα αυτα τα στερεοτυπα που εχω στο μυαλο μου με οδηγουν μερικες φορες σε λαθος συμπερασματα
Vampire
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 6018
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   9/5/2010, 10:38

ρε παιδεια εγω εχω κολισει με ενα 14χονο και δεν ξερω τι να κανω!τον βλεπω καθε μερα στο κολυμβητηριο και χαλβαδιαζω χαχαχαχαχαχα!μιλαμε μαζι και εχει ολα τα παραπανω που ειπε ο monster δηλαδη ειναι ευγενικος ντροπαλος καιι τετοια αλλα αμα τον δεις απο μακρυα δεν λες να αυτος ειναι gay!!προσπαθησα πολλες φορες να τον ξεπερασω αλλα δεν....δυσκολα...
Vampire
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   9/5/2010, 11:58

πριν γνωρισω τον χαρη(το αγορι που εχω φαει κολημα) κοιτιομασταν.οταν του εδωσα το χερι μου για 1η φορα για να τον χεραιτησω με αρχησε στις ερωτησεις οπως τη ταξη παω ποσο χρονων ειμαι αν τα παω καλα στα μαθηματα.σινεχιζει να με κοιταει και εγω να τον κοιταω αλλα οταν κοιταζομαστε μεταξυ μας περνουμε κατευθειαν το βλεμα μας χαχαχαχαχα!το αγαπημενο μου ειναι η χειραψιες 10000 ορων καλα τρελενομαι!!τι λετε του αρεσω???
baZZ
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   9/5/2010, 12:55

14 είναι πολύ μικρός...και να του αρέσεις δεν υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να το παραδεχτεί...θα σου λεγα να ξεκολλήσεις

Νομίζω ότι το βλέμμα είναι ένα σημάδι. Δεν ξέρω γιατί αλλά κάτι παίζει με το βλέμμα των άλλων γκέι, όποτε περπατάω στον δρόμο καμμιά φορά κοιταζόμαι με άτομα χωρίς κανέναν λόγο (οχι επειδή μου αρέσουν πχ), απλά μου κολλάει στο μυαλό μετά ότι είναι γκέι..
Θυμάμαι επίσης ότι μου είχε κολλήσει στο μυαλό ότι άρεσα σε έναν τύπο επειδή με κοίταζε κάπως...Συνεχώς σκεφτόμουν πότε με κοίταζε, μόνο ημερολόγιο δεν κρατούσα Τελικά το ψαξα και όντως με γούσταρε και φασωθήκαμε!! Αλλά νομίζω ότι ήμουν απλά τυχερός.
Γενικά όμως θεωρώ ότι το γκέινταρ υπάρχει, σε μικρότερο ή μεγαλύτερο βαθμό. Νομίζω το χω σε έναν βαθμό, είναι κάποιες περιπτώσεις που σκέφτηκα ότι ο χ είναι γκέι και μετά μάθαινα από τρίτους ότι όντως είναι :) . Ο καλύτερος τρόπος είναι να ρωτήσεις όμως, αλλιώς καταλήγεις να μαδάς μαργαρίτες (μ'αγαπά-δεν μ'αγαπά...?) :heart:
Vampire
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   9/5/2010, 14:35

αχαχα ναι και εγω το εχω αυτο που λες bazz..εχω προσπαθησει να ξεκολλησω..οταν δεν τον εβλεπα καθολου μια χαρα πηγαινε.αλλα μετα στους αγωνες οταν τον ειδα....κολισα ποιο πολυ χαχαχαχα!πρεπει να ξεκολλησω οντως αλλα πως???ειναι δυσκολο γιατι οι πιθανοτητες να μην τον δω ειναι πολυ μικρες....
Cloud
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 1507

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   9/5/2010, 16:49

LAZAROS93 έγραψε:
σινεχιζει να με κοιταει και εγω να τον κοιταω αλλα οταν κοιταζομαστε μεταξυ μας περνουμε κατευθειαν το βλεμα μας χαχαχαχαχα!το αγαπημενο μου ειναι η χειραψιες 10000 ορων καλα τρελενομαι!!τι λετε του αρεσω???

Απο πρωσοπικη εμπειρια αυτο με τα βλεματα που συναντιουνται για λιγο και μετα και οι δυο κοιτανε αλλου ειναι σημα κατατεθεν οτι κατι τρεχει. Ισως να του αρεσεις αλλα ειναι αρκετα μικρος και λογικα θα φοβαται να κανει οποιαδηποτε κινηση.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   9/5/2010, 17:40

για να βοηθησω την ερευνα σας θα σας πω και δικες μου εμπειριες
ειμαι μετρο μπαινω μεσα με τα ακουστικα στα αυτια στεκομαι ορθιος πλαι στην πορτα και απεναντι μου στεκεται ενα παλικαρι το οποιο ειχε μπει μαζι μου στο μετρο
με κοιτουσε συνεχως πολλες φορες κοιταχτηκαμε
οι ματιες που εριχνε ηταν πολυ εντονες θα ελεγα
αρα...
(βεβαια εγω για αρκετη ωρα δεν το χα καταλαβει γιατι σκεφτομουν δικογραφιες και μηνησεις καθως και τι με περιμενει στη δουλεια)
οταν κατεβηκε και εγω εμεινα μεσα με κοιτουσε ακομα πιο επιμονα περιμενοντας να ακολουθησω κατι που δεν εγινε μιας και εγω πηγαινα στη δουλεια μου
(εκει πλεον ημουν σιγουρος οτι με κοιτουσε επειδη του αρεσα και οχι επειδη εχει στραβισμο, αλλα οντας αφηρημενος το καταλαβα ωρα μετα)
παντως πανω κατω το βλεμμα βοηθαει να καταλαβεις πολλα
baZZ
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   9/5/2010, 17:51

άλλο σημάδι, ειδικά σε μικρές ηλικίες (14-20) είναι (νομίζω) η "ασεξουαλικότητα"...Με άλλα λόγια, το άτομο να μην δείχνει ενδιαφέρον για το άλλο φύλο, να αποφεύγει να μιλάει για τα προσωπικά του και να αλλάζει κατευθείαν θέμα όταν γίνεται λόγος για σχέσεις κτλ., ή να πετάει αοριστολογίες του τύπου κάτι παίζει (εδώ και 5 χρόνια πχ), να μην έχει κάνει ποτέ του τίποτα παρ'όλο που είναι εμφανίσιμος...τα str8 αγόρια αν κάνουν κάτι το διαδίδουν κατευθείαν ως απόδειξη "ανδρισμού" και γενικά μιλάνε πολύ για κοπέλες, ακόμη και αν είναι χαμηλών τόνων...οι γκέι συνήθως μπλοκάρουν στην εφηβεία σε τέτοια θέματα...
άσχετο άλλα η ψιλή φωνή παίζει επίσης, γενικά όσους γκέι έχω γνωρίσει από κοντά έχουν κάπως ανεβασμένο τόνο στην φωνή τους, χωρίς φυσικά να ισχύει για όλους. Εμένα πάντως αυτό που μου χτυπάει πολύ είναι το βλέμμα
Vampire
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   9/5/2010, 17:59

του δικου μου το βλεμα παντως δεν ξερω αλλα οταν με κοιταει εχει το κατι αλλο που δεν το εχει στους αλλους...την αλλη φορα ειμασταν ολοι στα ντουζ και ολοι χουφτονονταν μεταξυ τους δυνατες φαπες στον πισινο(για πλακα) και εμενα ο χαρης πως να το πω τωρα εκανε πως με χουφτωνε και τελικα με χουφτωσε(yeeeesss!!!!!)αλλα οχι δυνατα.απαλο ηταν!!και 2-3 φορες συνεχομενες
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   9/5/2010, 18:02

ο baz-light-year εχει δικιο
αμα τους πεις εσυ το κλασσικο βαρβατικοαντρικουλιαρικο ρητο
" Ρε μα..κα κανα γκομενακι γα...ας η τι βγαζει με την λιτσα την ανοιχτοχρωμη?",και μετα ακολουθει το κλασσικο γελιο του φιλου-οπαδου του ζαρατουστρα.
και η απαντηση είναι:
1)"Αναλογα πως το εννοεις το γκομενακι..."
2)"Πολυ δουλεια πολυ δουλεια!!!!!"
3)"Ο Κωστας τι κανει που χαθηκε αυτη η ψυχη??(με κρυο ιδρωτα να τον λουζει"
4)"Μπα...προτιμω να κανω το γκομενακι..."
Τοτε σιγουρα δεν ειναι str8
aλλα το βλεμμα ειναι σιγουρο
Vampire
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   9/5/2010, 18:10

τον ειχα ρωτησει αν εχει καμια κοπελα.και μου ελεγε οτι τα εχει με μια 8 μηνες απο το σχολειο και στο τελος οταν εφευγε μου ειπε πως την λενε Αντιγωνη.δεν νομιζω να τα εχει με την δηθεν Αντιγωνη...με τιποτα.παντως οταν μιλαμε μαζι ο ενας κοιταει στον καμπο του καραγκιοζη ο αλλος τα βουνα χαχαχαχαχα ..το βλεμα ειναι σιγουρο καλα λετε
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....   9/5/2010, 18:13

αμα λεει σχολειο, 8 μηνες και Αντιγονη τοτε τα ειχε σιγουρα με την Αντιγονη του Σοφοκλη(οχι αυτου που εχει το περιπτερο στη γωνια, του αρχαιου)
επισης αμα ερθεις κοντα με καποιον μπορεις να νοιωσεις την χημεια αναμεσα σας
το χω νοιωσει πολυ περιεργο απεριγραπτο θα λεγα συναισθημα

Πώς μπορείς να καταλάβεις πως.....
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 14Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Προσωπικές Eμπειρίες & Γνώμες-
Μετάβαση σε: