ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ex admin
Inactive Members

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : somewhere
Αριθμός μηνυμάτων : 2040
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   22/2/2010, 19:54

Δεν ήσουν πιο παλιά εδώ.Θα καταλάβαινες ότι είναι άσκοπο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shakespeare
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4437
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   22/2/2010, 19:58

Οκ, αν παντως το "ασκοπο" σημαινει οτι διαιωνιζονται οι διαφωνιες χωρις να επερχεται συμφωνια, δεν ειναι κακο, αλλα φυσιολογικο. Αποψεις ανταλλασσουμε και εκφραζει ο καθενας τα επιχειρηματα του. Δε "νικαει" κανεις :)
Αν εννοεις κατι αλλο που αγνοω, οκ, παω πασο!

Inactive Members

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   22/2/2010, 20:24

"το να διαιωνιζονται οι διαφωνιες χωρις να επερχεται συμφωνια, δεν ειναι κακο"

Όχι δεν είναι κακό.Είναι άσκοπο όπως είπα.
Shakespeare
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4437
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   22/2/2010, 20:37

Νικολα... δεν ειναι ασκοπο! Ο σκοπος μιας συζητησης δεν ειναι απαραιτητα να φτασουν σε συμφωνια τα μελη που παιρνουν μερος, αλλα η ανταλλαγη αποψεων. Μονο να κερδισει εχει καποιος ακουγοντας τη διαφορετικη αποψη ενος αλλου. Αλοιμονο αν σταματουσαμε τον διαλογο επειδη δεν συμφωνουμε με το συνομιλητη μας. Οκ, καποια στιγμη εξαντλει ο καθενας τα επιχειρηματα του και η συζητηση τελειωνει. Αυτο δεν σημαινει οτι ειναι ασκοπο να επανελθει παρομοιο θεμα στο μελλον, οταν καποια απο τις πλευρες εχει να προσθεσει κατι. Ασκοπο ειναι να συζηταμε το ιδιο πραγμα ξανα και ξανα επαναλλαμβανοντας τα ιδια και νομιζω οτι το συγκεκριμενο τοπικ δεν ειχε ξανασυζητηθει στο παρελθον.

Οκ, αρκετα διαφωνησα μαζι σου σημερα!

Inactive Members

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   22/2/2010, 20:41

Έχει ξανασυζητηθεί παρόμοιο θέμα σχετικά με τη θηλυπρέπεια και είχα προκύψει ρατσιστής τότε.Γι αυτό δεν συνεχίζω.Για να μην ακούσω πάλι τα ίδια.Everything happens for a reason :)
8anos
Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 3576
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   22/2/2010, 21:39

Παιδιά μην τσακωθείτε τώρα για το κατά πόσο είναι καλό να συμφωνούμε ή να διαφωνούμε

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Salonika!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1934
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   22/2/2010, 21:41

μα καλα...οι καυγαδες σαυτο το φορουμ μαρεσουν απιστευτα 👏
8anos
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3576
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   22/2/2010, 21:43

εμένα πάλι καθόλου..

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   16/8/2010, 12:05

Να ένα θέμα που δεν έχει πολυσυζητηθεί και θα ήταν καλό να ακουστούν γνώμες.
Άντε γιατί πολύ στα παιχνίδια το ρίξαμε τώρα τελευταία.

Προσωπικά, δεν πιστεύω σε καμία περίπτωση ότι ισχύει κάτι τέτοιο. γενίκευση που δε στηρίζεται κάπου αντικειμενικά παρά μόνο στις προσωπικές εμπειρίες του καθενός.
είναι καθαρά θέμα ανθρώπου και επιλογών η "ξεπέτα".
άσε που άμα δεν πειραματιστείς δε θα αποκωμίσεις και εμπειρίες. αλλά αυτό είναι μία άλλη συζήτηση.

Λοιπόν, δε σχετίζεται με τη θυληπρέπεια ή την αρρενωπότητα η ξεπέτα και ούτε έχω παρατηρήσει κάποια τάση. Από δική μου εμπειρία σας λέω ότι μεγαλύτερος ξεπετιάρης που έχω γνωρίσει ever είναι αρρενωπός.
baZZ
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   16/8/2010, 13:10

χμμ,

από την άλλη συνήθως χρησιμοποιούμε θηλυκό γένος συνήθως (λυσσάρα, ξεπετιάρα) γι'αυτού του είδους την συμπεριφορά, που σημαίνει ότι έστω και υποσυνείδητα κάποια σχέση υπάρχει, είτε δικαιολογημένη είτε αδικαιολόγητη. Νομίζω ότι στους περισσότερους όταν ακούμε την λέξη ξεπετιάρης μας έρχεται μια θηλυπρεπής εικόνα στο μυαλό για τον άλλον, τουλάχιστον αυθόρμητα. Δεν ξέρω κατά πόσο αυτό είναι τυχαίο ή έχει καθιερωθεί εμπειρικά επειδή όντως οι θηλυπρεπείς κάνουν και πιο πολλές ξεπέτες...
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   16/8/2010, 13:15

baZZ έγραψε:
Νομίζω ότι στους περισσότερους όταν ακούμε την λέξη ξεπετιάρης μας έρχεται μια θηλυπρεπής εικόνα στο μυαλό για τον άλλον, τουλάχιστον αυθόρμητα.

μήπως είναι και αυτό ακόμη ένα στερεότυπο από τα πολλά που κυκλοφορούν στον γκέι κόσμο? (όπως πχ ότι οι μπότομ είναι θυληπρεπείς, οι τοπ είναι αρρενωποί, οι μπάι είναι γκέι σε άρνηση κλπ?)
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   16/8/2010, 13:22

Μα γιατί να σχετίζεται η θηλυπρέπεια με την απόλαυση που βρίσκει κάποιος στην άμεση αντικατάσταση αγνώστων ερωτικών συντρόφων; Συμφωνώ με το Νούμερο. Είναι θέμα χαρακτήρα. Ο οποίος χαρακτήρας επιλέγει να "τριφτεί" με το συγκεκριμένο θέμα.
Δεν αντέχουν όλοι οι άνθρωποι τις ξεπέτες. Κάποιοι δεν ενδιαφέρονται καν για sex με αγνώστους, κάποιοι άλλοι κουράζονται γρήγορα από τις αλλαγές των συντρόφων τους και αποφασίζουν να κάνουν διαλείμματα χωρίζοντας τη ζωή τους σε περιόδους.
Περίοδος 1: Είμαι μόνος μου και περνάω καλά με τους φίλους. Αααα, προσέχω και λίγο περισσότερο τον εαυτό μου.
Περίοδος 2: Βαριέμαι να είμαι μόνος μου και αποφασίζω να διευρύνω τους ορίζοντες μου έχοντας μάτια και αυτιά ανοιχτά για το παιδί που μπορεί και να με ενδιαφέρει.
Περίοδος 3 (και αφού το παιδί αργεί...): Μέσω των γνωριμιών που κάνω, βρίσκω κάποιους που μου αρέσουν, αλλά ξέρω εκ των προτέρων ότι δε μου ταιριάζουν για κάτι περισσότερο, οπότε κάνω sex μαζί τους και συνεχίζω τη ζωή μου.
Περίοδος 4: Βρίσκω τον επόμενο έρωτα της ζωής μου και είμαι μαζί του καλά! Και αποφασίζω να μείνω μαζί του για όλη μου τη ζωή... (Ναι, καλά... Τραγούδα!)
Περίοδος 5: Χωρίζω (εγώ σου τα έλεγα!) και ξαναγυρνάω στην περίοδο υπ' αριθμό 1.
Και υπάρχουν και κάποιοι άλλοι που τους αρέσει η έντονη σεξουαλική ζωή και φοβούμενοι να εκτεθούν -ειδικά αφού αυτή η έκθεση μπορεί να πληγώσει- αποφασίζουν να συλλέγουν εμπειρίες... και ενίοτε εσώρουχα!
Το αν είναι κάποιος θηλυπρεπής δεν τον κάνει περισσότερο "τσούλα" από τον κύριο με τη μπυροκοιλιά και το μουστάκι, αν και στους δύο αρέσει να δίνουν νουμεράκια, ώστε να τηρείται αν μη τί άλλο η σειρά προτεραιότητας.
Άσε που μου θυμίζει λίγο το κλασικό φαλλοκρατικό σκεπτικό που κατατάσσει μία γυναίκα στις πο*τ*νες, αν πηδιέται με ό,τι βρίσκει όρθιο, αλλά έναν άντρα στους μάγκες, επειδή δεν αφήνει στην ησυχία της ούτε θηλυκή σαύρα! Σκεπτικό που απεχθάνομαι...
JudasIscariot
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : bikini bottom (and not lame xania)
Αριθμός μηνυμάτων : 1663

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   16/8/2010, 18:02

Εγώ νομίζω ότι ο Νικόλας ξεκίνησε το θέμα με ένα έναυσμα. Μια παρατήρηση που στηριζόταν σε μια αντίληψη. Αν αυτή η αντίληψη κυριαρχεί σε κάποια μέρη μπορώ εύκολα να δω μια συσχέτιση μεταξύ της δημιουργίας της ταυτότητας ενός γκέι και της κύριας αντίληψεις για το τι σημαίνει να είσαι γκέι εκεί.

Πολύ εύκολα κάποιος μπορεί να πέσει θύμα της ταυτότητας, και εξαιτίας μιας προκατάληψεις να γίνει ο ίδιος αιτία της.

Οι θυληπρεπείς γκέι έχω μια (ελπίζω παραπλανημένη) πεποίθηση ότι έχουνε πρότυπα γκέι άντρες οι οποίοι, όντας οι καρικατούρες της ελληνικής διαστρέβλωσης επιδρούν αρνητικά δημιουργώντας πολλές παρενέργειες.

Όταν θα δεις λοιπόν τέτοιου είδους συμπεριφορά στην ζωή σου, πολύ εύκολα θα θελήσεις να την μιμηθείς. Γενικά λοιπόν, τα ίδια πρότυπα που προκαλούν την θυληπρέπεια (εφόσον κανείς δεχτεί ότι η θυληπρέπεια είναι κάτι που μαθαίνεται) θα μπορούσαν να προκαλούν και την "ξεπετοσύνη".

Αυτό είναι λάθος για πολλούς λόγους... Αρχικά η θυληπρέπεια δεν μπορεί να θεωρηθεί κάτι το οποίο μαθαίνεται, και αφετέρου υπάρχουν αρκετά πρότυπα τα οποία μπορεί να ασπαστεί κανείς για να έχει μια ιδεολογία. Δεν παίρνει κανείς συμπαγή την ιδεολογία του από κάποιον, μόνο κομμάτια που του αρέσουν...

Αν υπάρχει έστω κάποια συσχέτιση, είναι επειδή οι άνθρωποι που είναι πιο θυληπρεπείς , ζώντας μια πιο "out" ζωη απότι οι περισσότεροι άνθρωποι είναι πιο άνετοι με την σεξουαλικότητα τους. Επομένως θα περιμέναμε μεγαλύτερα ποσοστά τους να μην θεωρούν το σεξ κάτι "ιερό" και μόνο μετά τον γάμο, αλλά ως κάτι πιο καθημερινό και πρακτικό. Πιστεύω έχει να κάνει με το αν είσαι στον μέσο όρο (και συμπεριφέρεσαι με βάση των κανόνων που σου επιβάλλονται) η αν είσαι λίγο πιο extreme. Φυσικά αυτό το φαινόμενο, εφόσον ισχύει, μόνο ως μικρή αύξηση του ποσοστού θα μπορούσε να υφίσταται, επομένως δεν μπορεί ούτος η άλλος να βγει κανένα συμπέρασμα για την σεξουαλική ζωή κανενός, αν βασιαστεί κανείς μόνο σε θέματα θυληπρέπειας και ανδροπρέπειας...

Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   16/8/2010, 18:41

JudasIscariot έγραψε:

Αν υπάρχει έστω κάποια συσχέτιση, είναι επειδή οι άνθρωποι που είναι πιο θυληπρεπείς , ζώντας μια πιο "out" ζωη απότι οι περισσότεροι άνθρωποι είναι πιο άνετοι με την σεξουαλικότητα τους.

Μα δεν είναι απαραίτητο να συμβαίνει. Θηλυπρεπής μπορεί να είναι και κάποιος που όπως λέτε "δεν προκαλεί" με το ντύσιμο, τα μαλλιά του ούτε και είναι out.

Δηλαδή τι είναι θηλυπρέπεια? Και πόσο ικανοποιητικός είναι ο όρος για να χαρακτηρίσουμε μια τρίτη συμπεριφορά του ατόμου?
Είναι εσωτερικό και εξωτερικό θέμα για μένα.

Εσωτερικό γιατί κάποια θηλυκα χαρακτηριστικά πηγάζουν από μέσα του και δεν μπορεί να τα ελέγξει ενώ εξωτερικό γιατί κάποιος επιδιώκει να δείχνει/τονίζει κάποια γυναικεία χαρακτηριστικά πάνω του (e.g. μέσω ντυσίματος) είτε επειδή βγαίνει από μέσα του η τάση αυτή είτε επειδή θέλει να γίνει εκκεντρικός. (1)

H θηλυπρέπεια μπορεί να αναχθεί σε πολλά επίπεδα όπως φωνή, κίνηση, ντύσιμο, μαλλιά και τόσα άλλα ανάλογα με το τι θεωρεί κανείς στο μυαλό του ως "θηλυκό χαρακτηριστικό" (2)

Ας πάρουμε τη περίπτωση της φωνής-ομιλίας:
Μπορεί κάποιος:
- Na μιλάει σε τόνο θηλυκό, τραβάει τη φωνή κλπ χωρίς να το κάνει επίτηδες επειδή έτσι του βγαίνει.
- Να χρησιμοποιεί τη λέξη χρυσή μου/καλέ κλπ επειδή έχει επηρεαστεί από τα γκέι πρότυπα και είτε θέλει να προκαλέσει είτε το κάνει ασυναίσθητα και μόνο από συνήθεια/επανάληψη.

Κι αυτή είναι μια μόνο περίπτωση. Φανταστείτε τις υποπεριπτώσεις των περιπτώσεων (2) που ανέφερα. Και φανταστείτε ακόμα το συνδυασμό περιπτώσεων που ισχύουν σε κάθε άτομο ξεχωριστά και το βάθμό στον οποίο ισχύουν πάνω του. Σκέτο αλλαλούμ

Η θηλυπρέπεια λοιπόν είναι πολύ σχετική έννοια, τόσο πολύπλοκο να την ερμηνεύσεις και τόσες πολλές οι εκφάνσεις της όσο και ο κάθε -λιγότερο ή περισσότερο- "θηλυπρεπής άνθρωπος". Γι αυτό και κάθε συμπέρασμα (καλή ώρα θηλυρεπής=ξεπετιάρης) μόνο ασφαλές δε το βρίσκω..

Έχει επεξεργασθεί από τον/την monster στις 16/8/2010, 19:01, 2 φορές συνολικά
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   16/8/2010, 19:00

monster έγραψε:
Γι αυτό και κάθε συμπέρασμα (καλή ώρα θηλυρεπής=ξεπετιάρης) μόνο ασφαλές δε το βρίσκω.

το καλό είναι δεν εξάγεται κανένα τέτοιο συμπέρασμα αν διαβάσουμε τις απόψεις όλων των μελών.
έχει έρθει η ώρα σιγά σιγά κάποιους μύθοι και κάποια στερεότυπα να τα αντικρούσουμε.
Elementstv
Forum God
Forum God

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   16/8/2010, 20:18

Συμφωνω απολυτα με τον monster οσον αφορα τον ορισμο του θυληπρεπη. Για μενα οποιος φαινεται οτι ειναι γκει, τον θεωρω θυληπρεπη. Δεν ξερω ρε παιδι μ ειναι ενα vibe που βγαζει ο αλλος ακομη κ στο μετρο κ ακινητο να τον δω τον αλλο ακομη κ μονο απο το ντυσιμο του, συνηθως καταλαβαινω οτι ειναι γκει.

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 1507

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   19/8/2010, 02:28

Εμενα αυτο το θεμα μου θυμιζει το αντοιστοιχο με αυτο που λενε οι γυναικες οτι οι ανδρες ειναι αυτοι που κανουν τα one night stand..Και πως τα κανουνε?? μονοι τους? οι γυναικες δεν συμμετεχουν.
Ακριβως το ιδιο και εδω...οι θυληπρεπεις δεν κανουνς τις ξεπετες με τους τοπ αρρενωπους? (γιατι το να βρισκονται με αλλους θυληπρεπεις το αποκλειω). Συμπερασμα: εξαρταται απο τον χαρακτηρα αλλα και την φαση ζωης που βρισκεται ο αλλος, οχι απο την θυληπρεπεια/αρρενωποτητα
teleny
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : portugal
Αριθμός μηνυμάτων : 2318

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   19/8/2010, 02:32

ναι αλλα δεν ισχυει το θηλυπρεπης=btm και αρρενωπος=top
χωρις αυτο να σημαινει οτι υποστηριζω πως η ξεπετα εχει σχεση με ο βαθμο θηλυπρεπειας

This shall pass, be still and know"
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   19/8/2010, 02:35

ειρωνικά το είπε ο cloud...
kafes_glykos
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Γκάζι
Αριθμός μηνυμάτων : 1044

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   19/8/2010, 10:48

Κι ας μην ξεχνάμε ότι υπάρχουν πολλοί που ΔΕΝ είμαστε ξεπετιάριδες αλλά υπάρχουν περίοδοι στη ζωή μας που δρούμε κατ' αυτό τον τρόπο (για διάφορους λόγους ο καθένας)...
Φυσικά και δεν έχει να κάνει με το πόσο σου φαίνεται, είναι συμπέρασμα βιαστικό κ χωρίς βάση.

Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: