ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ex admin
Inactive Members

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : somewhere
Αριθμός μηνυμάτων : 2040
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   21/2/2010, 21:56

Ελπίζω να μη στεναχωρήσω κανέναν και να μη με παρεξηγήσετε αλλά έχω παρατηρήσει ότι υπάρχει η εξής σχέση :

Όσο πιο κραγμένος είναι ο άλλος τόσο περισσότερο φαίνεται να αναζητά τη ξεπέτα και όχι μία σοβαρή σχέση.
Μπορεί να είναι ιδέα μου αλλά έτσι έχω παρατηρήσει.

Εννοείται βέβαια πως δεν υπάρχει κανόνας.Εννοείται πως υπάρχουν και αρρενωποί που ψάχνουν μόνο για ξεπέτες και θηλυπρεπείς που σκέφτονται πιο συναισθηματικά.

Απλώς μου έχει δοθεί η εντύπωση ότι ο κραγμένος ( ο έντονα θηλυπρεπής εννοώ ) έχει την τάση να βλέπει πιο χαλαρά το θέμα των σχέσεων. Δεν ξέρω αν το κάνει από αντίδραση και δεν ξέρω αν το κάνει επειδή το σεξουαλικό του πάθος δεν μπορεί να συγκρατηθεί σε μία σχέση.

Τι άποψη έχετε εσείς από όσα ακούτε και ζείτε γύρω σας ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shakespeare
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4437
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   21/2/2010, 22:01

Μου εκανε πολλη εντυπωση το τοπικ σου Νικολα.
Διαφωνω καθετα και δε νομιζω οτι προκυπτει απο πουθενα και εχει καποια λογικη βαση αυτος ο συσχετισμος.

Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 4685
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   21/2/2010, 22:03

Να πω την αλήθεια, δεν έχω ιδιαίτερη άποψη.
Πιστεύω όμως ότι είναι μια γενίκευση χωρίς βάση.
Αυτό που μπορώ να πω με σιγουριά είναι ότι και η ξεπέτα και άλλα ζητήματα σχετικά, έχουν πάει πακέτο με την έννοια του γκέι. Και αυτό δεν είναι τυχαίο. Ειδικά ο Warhol πάλεψε πολύ για να δημιουργήσει αυτή την εικόνα που υπάρχει σήμερα και την πληρώνουν πολλοί γκέι.

Κάθε τέλος μια αρχή το κατοικεί.

I'm not a saint. I'm a noise.

"Κι εγώ λέω, αν θέλεις ονόμασέ με ακόμη και κανάτα, μόνο μη με σπάσεις."
Ex admin
Inactive Members

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   21/2/2010, 22:08

Δεν μπορώ να αναφερθώ σε ονόματα σε άλλα gay forums που είναι έντονα θηλυπρεπείς και κάνουν μόνο ξεπέτες.

Μπορώ να σας κάνω την παρακάτω ερώτηση :

Αν πάτε σε ένα gay club και δείτε έναν ντυμένο casual και έναν με ένα μαύρο πέτσινο κολλητό παντελόνι κι ένα ξώπλατο φανελάκι και σας πει κάποιος : Τους ξέρω και τους δύο.Είναι φίλοι μου.Ένας από τους 2 είναι των σοβαρών σχέσεων κι ένας της ξεπέτας.
Ποιος θα πόνταρες ότι είναι της ξεπέτας και ποιος όχι ?

Τι θα απαντούσατε ?
MR Pe Pe
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   21/2/2010, 22:11

Nikolas έγραψε:
Δεν μπορώ να αναφερθώ σε ονόματα σε άλλα gay forums που είναι έντονα θηλυπρεπείς και κάνουν μόνο ξεπέτες.

Αν πάτε σε ένα gay club και δείτε έναν ντυμένο casual και έναν με ένα μαύρο πέτσινο κολλητό παντελόνι κι ένα ξώπλατο φανελάκι και σας πει κάποιος : Τους ξέρω και τους δύο.Είναι φίλοι μου.Ένας από τους 2 είναι των σοβαρών σχέσεων κι ένας της ξεπέτας.

Τι θα απαντούσατε ?

Θα απαντούσα τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι!

8anos
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3576
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   21/2/2010, 22:17

Νομίζω ότι έχεις απλά κακά βιώματα με τους θηλυπρεπείς... δε νομίζω ότι μπορούμε να τους κατηγορήσουμε ως άτομα της ξεπέτας...

Inactive Members

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   21/2/2010, 22:19

Οk,είμαι ο μόνος τρελός μάλλον που θα απαντούσα ότι περισσότερες πιθανότητες να είναι ξεπετιάρης θα ήταν αυτός με το κολλητό πέτσινο και το ξώπλατο...

Και είπα ότι δεν υπάρχει και κανόνας αλλά τάση.Τα υπογράμμισα κιόλας.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nikolas στις 21/2/2010, 22:22, 1 φορά
Shakespeare
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   21/2/2010, 22:21

Νικολα, αν μονο ο ενας απο τους δυο ειναι της ξεπετας, φυσικα και θα πω οτι ειναι αυτος με το εξαλλο ντυσιμο. Αν τους εβλεπα ομως και τους δυο σε ενα κλαμπ χωρις να ξερω τιποτα γιαυτους, δεν υπηρχε περιπτωση να αποκλεισω οτι αυτος με το καζουαλ ντυσιμο ειναι της ξεπετας. το οτι αυτοι που ντυνονται εξαλλα ειναι συνηθως θηλυπρεπεις, αυτο δεν σημαινει οτι οι περισσοτεροι θηλυπρεπεις ντυνονται εξαλλα/ψαχνουν ξεπετα. απλα καποιος αρρενωπος συνηθως δεν εχει την αναγκη να προκαλεσει με τετοιου ειδους ντυσιμο, καθως αυτο συνεπαγεται μια θηλυκοτητα με την οποια δεν συναδει. Απο την προσωπικη μου εμπειρια και απο οσους εχω γνωρισει, οι πλειοψηφια αυτων που εψαχναν ξεπετες ηταν αρρενωποι.

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   21/2/2010, 22:22

Έλα ρε Νικόλα... Πολλοί άνθρωποι θέλουν ξεπέτες! μην κατηγορείς τους θηλυπρεπείς! το ξέρω ότι στη σπάνε και το κατανοώ αλλά ας μην το πηγαίνουμε στα άκρα... το ότι θέλουν να προκαλέσουν και να τραβήξουν την προσοχή δε σημαίνει ότι είναι κ άτομα της ξεπέτας! έλεος

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 2430
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   21/2/2010, 22:23

δεν ειναι απαραιτητο αυτος που κανει ξεπετες να ειναι και θηλυπρεπης , εχω συναντησει και πολλους αρρενωπους που κανουν ξεπετες οπως το ιδιο συμβαινει και με τις γυναικες αμα δουμε καμια προκλητικα ντυμενη θα την πουμε ευκολη μπορει ομως μια που κυκλοφορει με μακρυες φουστες και κοτσο να ειναι πολυ χειροτερη απο αυτη
Ex admin
Inactive Members

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   21/2/2010, 22:34

Οk διαφωνούμε.Από όσα έχετε δει στη ζωή σας δε συμμερίζεστε αυτήν την άποψη περί τάσης ( που υπογράμμισα κιόλας όπως και το ότι "δεν υπάρχει κανόνας"....τσάμπα τελικά )

Εγώ από όσα έχω δει στη ζωή μου οι gays κάνουν σαφώς περισσότερες ξεπέτες από τους str8 ( κι αυτό είναι "τάση" ) και οι θηλυπρεπείς gay περισσότερες ξεπέτες από τους υπόλοιπους gay.

Kaι όπως είχα πει σε παλιότερα θέματα ( το είχε πει κι άλλο ένα παιδί εδώ μέσα αλλά δε θυμάμαι ποιος ) ,κατηγορίες υπήρχαν,υπάρχουν και θα υπάρχουν.Αλλιώς δεν θα υπήρχε καν αυτό το forum γιατί εξαρχής κανένας μας που είναι εναντίον των κατηγοριοποιήσεων δε θα αναγνώριζε την κατηγοριοποίηση gay και str8.
Shakespeare
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   21/2/2010, 22:40

δεν ειπαμε οτι δεν υπαρχουν θηλυπρεπεις και αρρενωποι. ουτε οτι οι gay δεν κανουν περισσοτερες ξεπετες απο τους str8. σε αυτα συμφωνω,
αλλα οχι στο οτι οι θηλυπρεπεις κανουν περισσοτερες ξεπετες. Ποτε μου δεν διαπιστωσα κατι τετοιο. ισα ισα, οπως σου ειπα, το αντιθετο παρατηρησα.
Οκ διαφωνουμε. ειναι υγειες!!! :yes:

Inactive Members

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   21/2/2010, 22:52

Οk.Aπλώς μου δώσατε την εντύπωση : "Ιησούς Χριστός! Τι θέμα άνοιξε ο βλάσφημος? Φωτιά να πέσει να μας κάψει!:pappas: " και την εντύπωση "Μα γιατί κατηγοριοποιεί τους ανθρώπους ο κακός ο Nikolas?" :pappas:

Όπως είχαμε ανοίξει θέμα και είχαμε συμφωνήσει οι περισσότεροι ότι οι gay είναι πιο ξεπετιάρηδες από τους str8 έτσι και τώρα άνοιξα ανάλογο ενδογκεϊκό θέμα αυτή τη φορά.

Που το κακό? Ποια εντύπωση σου έκανα που άνοιξα αυτό το θέμα ? Ποιο έλεος που είπε ο 8anos ? Ποιo αμαρτωλό λάθος κατηγοριοποίησης από τη στιγμή που το forum είναι μια κατηγορία από μόνο του ?

Να διαφωνούμε ναι.Υγιές είναι.Σε αυτό συμφωνώ και εξαρχής ήξερα ότι θα διατυπωθούν διαφορετικές γνώμες.Όχι όμως να πέσετε να με φάτε. :(:
Shakespeare
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   21/2/2010, 22:57

Χαχα ελα ρε Νικολουκο!!! :axouto:

Μου εκανε εντυπωση ειπα, δεν ειπα οτι πρεπει να σε σκοτωσουμε και να εξαφανισουμε το πτωμα.
Απλα ποτε δεν ειχα σκεφτει κατι τετοιο και δεν το περιμενα!

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   21/2/2010, 22:57

Ρε Νικόλα καρ αρχάς μην προσβάλλεσαι. Κανείς δεν έπεσε να σε φάει. Το ότι δεν συμφωνούμε είναι άλλο θέμα. Και το έλεος το είπα επειδή ξέρω τις απόψεις σου περί θηλυπρεπών και δε μου φαίνεται σωστό αυτό. Αλλά δικαίωμά σου! Απόψή σου και τη σέβομαι

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   21/2/2010, 23:37

Δεν ξερω και δε νομιζω οτι εχει διαφορα μεγαλη μεταξυ θυληπρεπων και μη οσων αφορα τις ξεπετες. Ομως μεταξυ στρ8 και γκει υπαρχει και αυτο θεωρω για 2 βασικους λογους:

1) Ο στρ8 που θα κανει συχνες ξεπετες θεωρειται αχρειος ποταπος και βλαβερος για την κοινωνια που εκμεταλλευεται τις γυναικες και τις αλλαζει τοσο συχνα και ζει μες στην ακολασια αντι να κανει οικογενεια. Αντιθετα, για τους γκει θεωρειται το φυσιολογικο και δυστυχως εχει επικρατησει στο μυαλο της κοινωνιας οτι αυτη ειναι η συμπεριφορα των γκει. Χωρια οτι δν μπορουν να κανουν οικογενεια, αρα δεν πειραζει η εναλλαγη συντροφων, ενω καποιος που δεν κανει σχεσεις παρα μονο σεξ πολλες ή λιγες φορες τα κανει ολα σε πολυ κρυφο βαθμο, κατι που αρεσει στην κοινωνια.

2) Ειναι πολυ πιο δυσκολο να ριξει ενας στρ8 καθε μερα διαφορετικη γυναικα μιας και ολες σχεδον οι γυναικες θελουν οικογενειες σχεσεις και τα σχετικα, απο εναν γκει που με το πατημα ενος κουμπιου μπορει να κλεισει οσα ραντεβου θελει. Οποτε, πιστευω οτι οι στρ8 απλα δε βρισκουν να τα κανουν. Ειναι κατι σαν αν λεμε προσφορα και ζητηση. Απο τη στιγμη που δεν υπαρχει προσφορα, αναγκαστικα περιοριεται η ζητηση.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   22/2/2010, 00:23

Καλά εγώ δεν σχολιάζω!!! Ήδη διεκδικώντας τον τίτλο μιστερ θηλυπρεπης 2010!!! :cheers: θάνο ο θρόνος είναι δικός μου πια!!!
Ianos
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   22/2/2010, 02:13

Nikolas έγραψε:

Τι θα απαντούσατε ?
Τα φαινόμενα απατούν. Έχω ένα θέμα με τα σιγανά ποταμάκια...

δάκρυα, από ξεφτίλες και στριμώγματα."
ΜΑΛΒΙΝΑ ΚΑΡΑΛΗ
Panos_thess
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονικάρααααααααααα~~ :3
Αριθμός μηνυμάτων : 3440

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   22/2/2010, 12:14

Nikolas έγραψε:
χαχααχαχα σα δε ντρεπεσαι :)

Παράθεση :
Τι θα απαντούσατε ?
το οτι ο ενας βεβαια φοραει κολλητο πετσινο παντελονι κ ξωπλατο φανελακι δεν δειχνει οτι ειναι θυληπρεπης γιατι δεν υπαρχει καμια σχεση αναγκαιοτητας αναμεσα σε αυτα τα δυο.
Προφανως θα απαντουσα οτι κ εσυ κ μαλλον οι περισσοτεροι.
Αλλα αν εβλεπες σε ενα club να ειναι δυο ατομα:
Ο ενας με το τσιγαρο ακουμπαει στον τοιχο ντυμενος casual και ο αλλος χορευει σαν πεταλουδιτσα στο dance floor κ φοραει επισης casual,
ποιος θα πιστευες οτι ψαχνει ξεπετα?
MR Pe Pe
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   22/2/2010, 12:51

Panos_thess έγραψε:

το οτι ο ενας βεβαια φοραει κολλητο πετσινο παντελονι κ ξωπλατο φανελακι δεν δειχνει οτι ειναι θυληπρεπης γιατι δεν υπαρχει καμια σχεση αναγκαιοτητας αναμεσα σε αυτα τα δυο.
Προφανως θα απαντουσα οτι κ εσυ κ μαλλον οι περισσοτεροι.
Ο ενας με το τσιγαρο ακουμπαει στον τοιχο ντυμενος casual και ο αλλος χορευει σαν πεταλουδιτσα στο dance floor κ φοραει επισης casual,
ποιος θα πιστευες οτι ψαχνει ξεπετα?

Σαν πεταλουδίτσα???

Θέλω να δω αντιδράσεις!!!

Panos_thess
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονικάρααααααααααα~~ :3
Αριθμός μηνυμάτων : 3440

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   22/2/2010, 16:54

γιατι τι εχουν οι πεταλουδιτσες? :)

Παρεπιπτοντως εγραψα κατι που μαλλον παρερμηνευεται ευκολα:
Παράθεση :
Εννοω οτι το γεγονος οτι καποιος θυληπρεπης μπορει να φορεσει κολλητο πετσινο παντελονι κτλ, δεν σημαινει οτι ολοι οι θυληπρεπεις ειναι ετσι, ουτε οτι καποιος σοβαροφανης, δεν ψαχνει για ξεπετα.
8anos
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   22/2/2010, 17:44

Xorxito έγραψε:
Καλά εγώ δεν σχολιάζω!!! Ήδη διεκδικώντας τον τίτλο μιστερ θηλυπρεπης 2010!!! :cheers: θάνο ο θρόνος είναι δικός μου πια!!!
μην ανησυχείς δεν έχω καμία πρόθεση να στον πάρω..
ρε παιδιά, το ότι πιστεύω στην ισότητα θηλυπρεπών και αρρενωπών γκέι δεν σημαίνει ότι είμαι και θηλυπρεπής! αλλά και να μου πάλι δε θα είχα πρόβλημα

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   22/2/2010, 17:45

τώρα π το ξανασκέφτομαι το πρώτο ακούστηκε κάπως
Α, κι επίσης, don't worry, δεν είσαι θηλυπρεπής. υπερβάλλεις

Inactive Members

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   22/2/2010, 19:40

[quote="Panos_thess"]
Nikolas έγραψε:
Ο ενας με το τσιγαρο ακουμπαει στον τοιχο ντυμενος casual και ο αλλος χορευει σαν πεταλουδιτσα στο dance floor κ φοραει επισης casual,ποιος θα πιστευες οτι ψαχνει ξεπετα?

Θα σου απαντήσω κάποια στιγμή από κοντά αν βρεθούμε.:)
Δεν ξαναασχολούμαι εδώ στο forum με οποιοδήποτε θέμα έχει να κάνει με θηλυπρέπεια κι αρρενωπότητα.
Shakespeare
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?   22/2/2010, 19:44

Nikolas έγραψε:

Δεν ξαναασχολούμαι εδώ στο forum με οποιοδήποτε θέμα έχει να κάνει με θηλυπρέπεια κι αρρενωπότητα.

Γιατι, επειδη δεν συμφωνουμε ολοι σε καποια θεματα? Οι διαφωνιες ειναι απο τα πιο υγειη πραγματα που συμβαινουν σε ενα φορουμ!

Ξεπέτα : Σχετίζεται με το βαθμό θηλυπρέπειας ?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: