ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Ομαδικό σεξ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Ομαδικό σεξ
Έχω κάνει
20%
 20% [ 10 ]
Δεν έχω κάνει
31%
 31% [ 16 ]
Χμ το σκέφτομαι
24%
 24% [ 12 ]
Μακρυά από εμάς
25%
 25% [ 13 ]
Σύνολο Ψήφων : 51

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   24/8/2010, 11:56

καλα εσεις εδω εχετε οργιασει να περειμενω να δω μηπως κ τιποτα ποστ για ραντεβου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   24/8/2010, 12:01

peireotaki έγραψε:
καλα εσεις εδω εχετε οργιασει να περειμενω να δω μηπως κ τιποτα ποστ για ραντεβου?

Μαζεύω πληροφορίες! Με ιντριγκάρει το σκηνικό και ο Sinister είναι ο μόνος που μπορεί να μου πει πώς "στήθηκε" το δικό του μπας και σκεφτώ τρόπο να το κάνω!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   24/8/2010, 12:08

αγαπη μου εσυ γιατι δεν εισαι στην ομαδα μου?αδικια για ολους ειναι να μην εχει φουξια γραμματακια το ονοματακι σου
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   24/8/2010, 14:02

SoGia έγραψε:

Μαζεύω πληροφορίες! Με ιντριγκάρει το σκηνικό και ο Sinister είναι ο μόνος που μπορεί να μου πει πώς "στήθηκε" το δικό του μπας και σκεφτώ τρόπο να το κάνω!

απαπά δεν σε είχα για τύπο που θα έκανε gangbang!
να έρθω κι εγώ?
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   24/8/2010, 16:34

SoGia έγραψε:
Sinister έγραψε:
εχω κανει 2 παρομοιες φασεις η μια ηταν 3 top + 1 btm και η αλλη ηταν 4 top + 1 btm η οποια φαση ηταν και υπερπαραγωγη....αλλα δυσκολα επαναλαμβaνονται γαμωτο....!

Ναι, η μάζωξη είναι ζόρικη. Πώς σου είχε κάτσει; Πώς το κανόνισες;
εεε εκατσαν η περιστασις...ξερεις καποιοι γνωστοι απο δω απ κει, καποιοι που ψαχνονται, τελικα μαζευτηκε το παρεακι.

βλεπετε ολοι αγαπητη μοντ αντμιν και μελη ο,τι κραταω το επιπεδο και δεν μπαινω σε λεπτομερειες εεε?? εε?
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   24/8/2010, 16:57

και γω το χω κανει
και ηταν μια χαρα
ψεμματα να πουμε
οταν εισαι μονος μαζευε εμπειριες
kafes_glykos
Forum Master
Forum Master

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Γκάζι
Αριθμός μηνυμάτων : 1044

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   27/8/2010, 03:55

Γειά σας... Μόλις γύρισα από Μύκονο... ωραίο thread

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   27/8/2010, 03:58

kafes_glykos έγραψε:
Μόλις γύρισα από Μύκονο...
:christian: :christian: :christian: :christian: :christian: :christian: :christian: :christian:
kafes_glykos
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Γκάζι
Αριθμός μηνυμάτων : 1044

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   27/8/2010, 04:01

thess '89 έγραψε:
kafes_glykos έγραψε:
Μόλις γύρισα από Μύκονο...
:christian:

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   27/8/2010, 09:08

δεν με ελκύει η ιδέα να το κάνω με 2-3 γκέι άτομα ταυτόχρονα, θα νιωθα πολύ περίεργα. :christian:

Σπόιλερ:

????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   27/8/2010, 11:23

Πάντως αν υπάρξει χημεία, μπορεί να βγει πολύ παθιασμένο αποτέλεσμα!
Ianos
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   27/8/2010, 15:01

Μετά απ' όλα αυτά, όποιος δεν έχει βρει παρτενέρ για "μπιρίμπα", πάει να πει πως είναι χαζός!
Πέρα όμως απ' όλα τα υπέροχα που αναφέρθηκαν για την απόλυτη ηδονή, να βάλω και κάτι άλλο στο τραπεζι! Ετσι όπως θα φεύγουνε τα σπέρματα βροχή από παντού, θα πρέπει να έχεις πολύ εμπιστοσύνη και τύχη για να μη φας το αφροδίσιο.
Οι μεγάλοι στόχοι, έχουν και μεγάλο ρίσκο.
Μακάρι να μπορούσε κανείς να πετύχει την απόλυτη ηδονή, χωρίς να κουράσει το μυαλό ή το σώμα του...

δάκρυα, από ξεφτίλες και στριμώγματα."
ΜΑΛΒΙΝΑ ΚΑΡΑΛΗ
kostas
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Νέα Υόρκη
Αριθμός μηνυμάτων : 1107
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   9/9/2010, 03:22

Παιδιά, εγώ κάνω ομαδικό σεξ αρκετά συχνά... Πρόπερσι στα γενέθλιά μου είχα οργανώσει ένα καταπληκτικό παρτάκι, είχα καλέσει 19 γκέι φίλους, καλά με τους περισσότερους από αυτούς το είχα κάνει και ξεχωριστά, αλλά τέλως πάντων, και είχαμε περάσει Α-ΠΙ-ΣΤ-ΕΥ-ΤΑ!! Εκείνη τη βραδιά δεν πρόκειται να την ξεχάσω ποτέ. Το συγκεκριμένο πάρτι, τελείωσε να φανταστείτε το πρωί και είχε αρχίσει λίγο μετά τη 11 το βράδυ. Αφήστε και τα βίντεο που είχαν τραβηχτεί... Μερικοί από τους φίλους που συναντήθηκα τις επόμενες μέρες μου έδειξαν τι είχαν βγάλει με την κάμερα και σοκαρίστηκα. Καλά, ευτυχώς βέβαια δεν έδειξαν τίποτα παραέξω, αλλά και να έδειχναν δε θα με πολυένοιζε. Τέλως πάντων ανέφερα τη συγκεκριμένη βραδιά, γιατί ήταν εκείνη που πήγα με τα περισσότερα άτομα... Και τις επόμενες χρονιές που έκανα διάφορα τέτοιου είδους πάρτι, ήρθαν και πάλι αρκετοί, αλλά τόσοι πολλοί δε μαζεύτηκαν. Καλά τώρα με 3-4 άτομα πάω σχεδόν σε εβδομαδιαία βάση... Θέλει μήπως κανείς να τον καλέσω στα γενέθλιά μου του χρόνου;
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   9/9/2010, 10:53

kostas έγραψε:
Παιδιά, εγώ κάνω ομαδικό σεξ αρκετά συχνά... Πρόπερσι στα γενέθλιά μου είχα οργανώσει ένα καταπληκτικό παρτάκι, είχα καλέσει 19 γκέι φίλους, καλά με τους περισσότερους από αυτούς το είχα κάνει και ξεχωριστά, αλλά τέλως πάντων, και είχαμε περάσει Α-ΠΙ-ΣΤ-ΕΥ-ΤΑ!! Εκείνη τη βραδιά δεν πρόκειται να την ξεχάσω ποτέ. Το συγκεκριμένο πάρτι, τελείωσε να φανταστείτε το πρωί και είχε αρχίσει λίγο μετά τη 11 το βράδυ. Αφήστε και τα βίντεο που είχαν τραβηχτεί... Μερικοί από τους φίλους που συναντήθηκα τις επόμενες μέρες μου έδειξαν τι είχαν βγάλει με την κάμερα και σοκαρίστηκα. Καλά, ευτυχώς βέβαια δεν έδειξαν τίποτα παραέξω, αλλά και να έδειχναν δε θα με πολυένοιζε. Τέλως πάντων ανέφερα τη συγκεκριμένη βραδιά, γιατί ήταν εκείνη που πήγα με τα περισσότερα άτομα... Και τις επόμενες χρονιές που έκανα διάφορα τέτοιου είδους πάρτι, ήρθαν και πάλι αρκετοί, αλλά τόσοι πολλοί δε μαζεύτηκαν. Καλά τώρα με 3-4 άτομα πάω σχεδόν σε εβδομαδιαία βάση... Θέλει μήπως κανείς να τον καλέσω στα γενέθλιά μου του χρόνου;

εγώ γιατί δεν έχω κάνει ποτέ μου ομαδικό? ε? απαιτώ να κανονιστεί ένα παρ'αυτα!
Panos_thess
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονικάρααααααααααα~~ :3
Αριθμός μηνυμάτων : 3440

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   9/9/2010, 11:55

εσυ κοιμασαι κ ονειρευεσαι το σεξ :)

And I don't believe in anything that makes you wanna save me."
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   9/9/2010, 14:39

4806 έγραψε:
kostas έγραψε:

εγώ γιατί δεν έχω κάνει ποτέ μου ομαδικό? ε? απαιτώ να κανονιστεί ένα παρ'αυτα!

Άκουσε το φίλο σου τώρα... Θα κανονίσουμε ένα casting. Θα φωνάξουμε τον Κώστα με τα 23,5-για-την-ακρίβεια εκατοστά του και τους 19 φίλους του και θα κρατήσουμε τους επικρατέστερους! Θα θέσουμε τα κριτήρια άλλη στιγμή... Θα αποχαιρετήσουμε ευγενικά τα παιδιά που ήρθαν και θα φύγουν χωρίς να φάνε ούτε καν ορεκτικό και θα προχωρήσουμε στο δικό μας κυρίως πιάτο!

Αααααα.... Και μετά θα δηλώσουμε και συμμετοχή στο Love Bites του Ant1!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   9/9/2010, 15:18

Με συγχωρείς SoGia αλλά με μεγέθη από 20 και άνω δεν ασχολούμαι. καθώς δε τα θεωρώ μεγέθη για σχέση. Τώρα για τους 19 φίλους του, ας τα βρουν μεταξύ τους. Ήρθε πλέον η ώρα να σοβαρευτώ και να αράξω στο λιμάνι μου!

υ.γ : μη ξεχνάς ότι είμαι αισθηματίας! δε θέλω να φάω καμιά αποβολή από την ομάδα. άκουσα ότι ο μπαζ ετοιμάζει περικόπες!
kostas
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   10/9/2010, 03:31

Εμένα πάντως μου έχουν μείνει κάμποσες θέσεις κενές για του χρόνου...
Όποιος θέλει ας μου στείλει μύνημα!
kostas
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   10/9/2010, 03:52

4806 έγραψε:
Με μεγέθη από 20 και άνω δεν ασχολούμαι. καθώς δε τα θεωρώ μεγέθη για σχέση.:

Ούτε για ξεπέτα τουλάχιστον;;
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   10/9/2010, 06:44

κοίτα που το πήρε και προσωπικά.
Κοίτα για μία φορά ίσως, αλλά και πάλι τσάμπα ταλαιπωρία και πόνος θα ήταν
Τώρα για σχέση, ίσως ήμουν λίγο υπερβολικός πάνω στην πλάκα. Άμα ερωτευτώ το μέγεθος δε μετράει. είτε είναι 5 έιτε 25 εκατοστά.

χμμ, τώρα πρέπει να μείνω ον τόπικ...
λοιπόν, για ακόμη μία φορα. λίγο δύσκολα θα έκανα ομαδικό σεξ. καταρχήν, θα ένιωθα τόσο άβολα που δε ξέρω καν αν θα λειτουργούσα. . Και η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν έχω σκεφτεί ότι κάνω παρτούζα. Εγώ θέλω μόνο το αγόρι μου στο κρεβάτι μου!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   10/9/2010, 14:58

κωστα το θεωρω εγω μια χαρα μεγεθος οταν μπορεις στειλε ενα πμ για λεπτομερειες χαχαχαχαα
kostas
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   10/9/2010, 18:33

4806 έγραψε:
κοίτα που το πήρε και προσωπικά.
Κοίτα για μία φορά ίσως, αλλά και πάλι τσάμπα ταλαιπωρία και πόνος θα ήταν
Τώρα για σχέση, ίσως ήμουν λίγο υπερβολικός πάνω στην πλάκα. Άμα ερωτευτώ το μέγεθος δε μετράει. είτε είναι 5 έιτε 25 εκατοστά.

χμμ, τώρα πρέπει να μείνω ον τόπικ...
λοιπόν, για ακόμη μία φορα. λίγο δύσκολα θα έκανα ομαδικό σεξ. καταρχήν, θα ένιωθα τόσο άβολα που δε ξέρω καν αν θα λειτουργούσα. . Και η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν έχω σκεφτεί ότι κάνω παρτούζα. Εγώ θέλω μόνο το αγόρι μου στο κρεβάτι μου!

Μωρέ, έλα μια φορά στο πάρτι μου και θα σε κάνω να αναθεωρήσεις για όλα όσα έχεις πει...
kostas
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   10/9/2010, 18:47

peireotaki έγραψε:
κωστα το θεωρω εγω μια χαρα μεγεθος οταν μπορεις στειλε ενα πμ για λεπτομερειες χαχαχαχαα

Εντάξει, έλεγξε τα μυνήματά σου...
Ianos
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   10/9/2010, 19:05

kostas έγραψε:
Από τη μία εγκρίνω απόλυτα και την εναλλαγή στον έρωτα, και τα extreme, και τα περίεργα, εφόσον υπάρχει συναίνεση από τον Χ αριθμό ατόμων, κι εφόσον δεν ξεφεύγουν από τα νομικά πλαίσια. Στο σεξ, (σχεδόν) όλα είναι δυνατά και σημασία έχει η απόλαυση. Αλλά κι από την άλλη 19 άτομα; Μένουν ικανοποιημένοι και οι 19; Κι εντάξει, να κάνεις μια ώρα σεξ, δύο τρεις τέσσερις πέντεεεεεε , μετά δεν κοιτάς το ρολόι σου;
Κι έστω ότι είναι ωραίο, ποια η αξία της βιντεοσκόπησης, να βλέπεις τι έκανες και να φτιάχνεσαι; Τι διαφορά έχει από την τσόντα; Ή μήπως είναι μια λάιβ τσόντα;
Αναρωτιέμαι... τι πιστεύει ο ένας για τον άλλον, όταν συμμετέχουν σε αυτή την πράξη... εκτιμάς τα άτομα αυτά βαθιά μέσα σου; Ελπίζεις σε κάτι παραπάνω για κάποιον;;;; Γιατί και 500 άτομα να μου πεις... πάλι σεξ είναι, όσες φορές είναι να χύσεις, τόσες θα χύσεις. It makes no difference...
Μου φαίνεται επίσης τόσο καταθλιπτικό να μπορώ να κάνω σεξ με 19 άτομα αλλά ξέροντας ότι κανένας από αυτούς δεν είναι δικός μου... ξέρεις τι εννοώ... ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ. 19΄άτομα, που θα τα συναντήσεις, α κάποτε έκανα σεξ μαζί του, ε και; Μια τρύπα στο νερό...
Κι όπως με το φαί, αν φας τον άμπακα, κάποια στιγμή παχαίνεις και κοιτάς τον εαυτό σου στον καθρέφτη και δεν τον αναγνωρίζεις... αντίστοιχα με κάθε κραιπάλη, τι σου συμβαίνει στην υπερδοσολογία του έρωτα; Τι παθαίνεις; Δε μπορεί να είναι τόσο τέλειο, κάποια παρενέργεια θα έχει... κάτι σκοτώνεις μέσα σου...
Σίγουρα η ομάδα λειτουργεί καλύτερα από τον ατομισμό... όμως υπάρχουν μερικές τέλειες ομάδες των 2 ατόμων, που κάνουν γερό πρωτάθλημα... Σκέψου το...

δάκρυα, από ξεφτίλες και στριμώγματα."
ΜΑΛΒΙΝΑ ΚΑΡΑΛΗ
Cloud
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 1507

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   10/9/2010, 23:09

kostas έγραψε:
Παιδιά, εγώ κάνω ομαδικό σεξ αρκετά συχνά... Πρόπερσι στα γενέθλιά μου είχα οργανώσει ένα καταπληκτικό παρτάκι, είχα καλέσει 19 γκέι φίλους, καλά με τους περισσότερους από αυτούς το είχα κάνει και ξεχωριστά, αλλά τέλως πάντων, και είχαμε περάσει Α-ΠΙ-ΣΤ-ΕΥ-ΤΑ!! [....]Θέλει μήπως κανείς να τον καλέσω στα γενέθλιά μου του χρόνου;

Εριξες και την προσκληση στο τελος..χαχαχαχαχαχα...
Παντως σε παραδεχομαι γιατι εισαι τελειως ακομπλεξαριστος και τα εχεις κανει και τα γραφεις χωρις να σε νοιαζει !!!!

Οσο για μενα δεν εχω κανεις μεχρι στιγμης τιποτα σε ομαδικο. Εχω μια φαντασιωση βεβαια η οποια ομως περιλαμβανει εμενα και αλλα 2 ατομα ( δεν σας λεω τους ρολους ) αλλα οτιδηποτε πανω απο τρια ατομα μου φαινεται πολυκοσμια. Τωρα στο μελλον μπορει και να γινει μπορει και οχι - εννοειται οτι αμα τυχει θα ειμαι single

Ομαδικό σεξ
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: