ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Ομαδικό σεξ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Ομαδικό σεξ
Έχω κάνει
20%
 20% [ 10 ]
Δεν έχω κάνει
31%
 31% [ 16 ]
Χμ το σκέφτομαι
24%
 24% [ 12 ]
Μακρυά από εμάς
25%
 25% [ 13 ]
Σύνολο Ψήφων : 51

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
baZZ
Forum Master
Forum Master

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   10/9/2010, 23:31

Cloud έγραψε:
kostas έγραψε:
Παιδιά, εγώ κάνω ομαδικό σεξ αρκετά συχνά... Πρόπερσι στα γενέθλιά μου είχα οργανώσει ένα καταπληκτικό παρτάκι, είχα καλέσει 19 γκέι φίλους, καλά με τους περισσότερους από αυτούς το είχα κάνει και ξεχωριστά, αλλά τέλως πάντων, και είχαμε περάσει Α-ΠΙ-ΣΤ-ΕΥ-ΤΑ!! [....]Θέλει μήπως κανείς να τον καλέσω στα γενέθλιά μου του χρόνου;

. Εχω μια φαντασιωση βεβαια η οποια ομως περιλαμβανει εμενα και αλλα 2 ατομα ( δεν σας λεω τους ρολους ) αλλα οτιδηποτε πανω απο τρια ατομα μου φαινεται πολυκοσμια. Τωρα στο μελλον μπορει και να γινει μπορει και οχι - εννοειται οτι αμα τυχει θα ειμαι single

αισθηματίες να σου τύχουν

προσωπικά με αφήνει αδιάφορο το όλο concept, δεν νομίζω να μου προσφέρει μεγαλύτερη ευχαρίστηση σαν πράξη...ειδικά αν είναι με αγνώστους δεν θα το έκανα με καμμία κυβέρνηση

από την άλλη... ενίοτε την φαντασίωση που έχει ο cloud την έχω κι εγώ! (ούτε εγώ λέω ρόλους , αν και νομίζω το χα ξαναποστάρει πιο πριν)

αρκετά όμως, ως συντονιστής του μπλε γκρουπ οφείλω να βάλω σε μια τάξη τα μέλη μου! άντε ποστάρετε σε κάνα θέμα "ο πρώτος μου έρωτας" να ξανανιώσει η ομάδα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Νέα Υόρκη
Αριθμός μηνυμάτων : 1107
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   11/9/2010, 03:40

Ianos έγραψε:
kostas έγραψε:
Παιδιά, εγώ κάνω ομαδικό σεξ αρκετά συχνά... Πρόπερσι στα γενέθλιά μου είχα οργανώσει ένα καταπληκτικό παρτάκι, είχα καλέσει 19 γκέι φίλους, καλά με τους περισσότερους από αυτούς το είχα κάνει και ξεχωριστά, αλλά τέλως πάντων, και είχαμε περάσει Α-ΠΙ-ΣΤ-ΕΥ-ΤΑ!! Εκείνη τη βραδιά δεν πρόκειται να την ξεχάσω ποτέ. Το συγκεκριμένο πάρτι, τελείωσε να φανταστείτε το πρωί και είχε αρχίσει λίγο μετά τη 11 το βράδυ. Αφήστε και τα βίντεο που είχαν τραβηχτεί... Μερικοί από τους φίλους που συναντήθηκα τις επόμενες μέρες μου έδειξαν τι είχαν βγάλει με την κάμερα και σοκαρίστηκα. Καλά, ευτυχώς βέβαια δεν έδειξαν τίποτα παραέξω, αλλά και να έδειχναν δε θα με πολυένοιζε. Τέλως πάντων ανέφερα τη συγκεκριμένη βραδιά, γιατί ήταν εκείνη που πήγα με τα περισσότερα άτομα... Και τις επόμενες χρονιές που έκανα διάφορα τέτοιου είδους πάρτι, ήρθαν και πάλι αρκετοί, αλλά τόσοι πολλοί δε μαζεύτηκαν. Καλά τώρα με 3-4 άτομα πάω σχεδόν σε εβδομαδιαία βάση... Θέλει μήπως κανείς να τον καλέσω στα γενέθλιά μου του χρόνου;
Από τη μία εγκρίνω απόλυτα και την εναλλαγή στον έρωτα, και τα extreme, και τα περίεργα, εφόσον υπάρχει συναίνεση από τον Χ αριθμό ατόμων, κι εφόσον δεν ξεφεύγουν από τα νομικά πλαίσια. Στο σεξ, (σχεδόν) όλα είναι δυνατά και σημασία έχει η απόλαυση. Αλλά κι από την άλλη 19 άτομα; Μένουν ικανοποιημένοι και οι 19; Κι εντάξει, να κάνεις μια ώρα σεξ, δύο τρεις τέσσερις πέντεεεεεε , μετά δεν κοιτάς το ρολόι σου;
Κι έστω ότι είναι ωραίο, ποια η αξία της βιντεοσκόπησης, να βλέπεις τι έκανες και να φτιάχνεσαι; Τι διαφορά έχει από την τσόντα; Ή μήπως είναι μια λάιβ τσόντα;
Αναρωτιέμαι... τι πιστεύει ο ένας για τον άλλον, όταν συμμετέχουν σε αυτή την πράξη... εκτιμάς τα άτομα αυτά βαθιά μέσα σου; Ελπίζεις σε κάτι παραπάνω για κάποιον;;;; Γιατί και 500 άτομα να μου πεις... πάλι σεξ είναι, όσες φορές είναι να χύσεις, τόσες θα χύσεις. It makes no difference...
Μου φαίνεται επίσης τόσο καταθλιπτικό να μπορώ να κάνω σεξ με 19 άτομα αλλά ξέροντας ότι κανένας από αυτούς δεν είναι δικός μου... ξέρεις τι εννοώ... ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ. 19΄άτομα, που θα τα συναντήσεις, α κάποτε έκανα σεξ μαζί του, ε και; Μια τρύπα στο νερό...
Κι όπως με το φαί, αν φας τον άμπακα, κάποια στιγμή παχαίνεις και κοιτάς τον εαυτό σου στον καθρέφτη και δεν τον αναγνωρίζεις... αντίστοιχα με κάθε κραιπάλη, τι σου συμβαίνει στην υπερδοσολογία του έρωτα; Τι παθαίνεις; Δε μπορεί να είναι τόσο τέλειο, κάποια παρενέργεια θα έχει... κάτι σκοτώνεις μέσα σου...
Σίγουρα η ομάδα λειτουργεί καλύτερα από τον ατομισμό... όμως υπάρχουν μερικές τέλειες ομάδες των 2 ατόμων, που κάνουν γερό πρωτάθλημα... Σκέψου το...

Σίγουρα στο σεξ όλα είναι δυνατά και φυσικά αυτό που έχει σημασία είναι η απόλαυση. Αυτός ήταν άλλωστε και ο λόγος που αποφάσισα να οργανώσω αυτό το πάρτι και μάλιστα τη μέρα των γενεθλίων μου, γιατί ήθελα να το απολαύσω όσο δεν πάει άλλο και τα κατάφερα και με μεγάλη επιτυχία, όχι μόνο εγώ αλλά και τα υπόλοιπα μέλη του οργίου αυτού. Οι περισσότεροι πάντως γνωρίζονταν από πριν μεταξύ τους(καλά όταν λέω γνωρίζονταν εννοώ πως είχαν ειδωθεί τουλάχιστον μία φορά), αλλά και όσοι δε γνωρίζονταν, γνωρίστηκαν εκεί πέρα. Φυσικά όταν τους κάλεσα τους είπα αμέσως και τον απώτερο σκοπό αυτού του πάρτι. Οι πιο πολλοί δέχτηκαν αμέσως, αλλά μερικοί μου έκαναν λίγο τους δύσκολους τύπου "Δεν είμαι σίγουρος, ντρέπομαι, θα αισθανθώ αμήχανα με όλα αυτά τα άτομα" και τέτοια. Τους περισσότερους βέβαια κατάφερα να τους πείσω εγώ με τον τρόπο μου ... Τους το ζήτησα σαν δώρο γενεθλίων μου και δε μπορούσαν να αρνηθούν. Μερικοί ήταν και ζευγάρια βέβαια, αλλά αυτό δε δημιουργούσε πρόβλημα. Καλά περιττό να σας πω ότι είχα κάτσει με 4-5 φίλους μου τις προηγούμενες μέρες και είχαμε στολίσει το σπίτι... κατάλληλα (μην πάει το μυαλό σας αμέσως στο πονηρό προστυχόμυαλοι) και βέβαια τα ενδύματα που "επιτρέπονταν" κατά την είσοδο ήταν περιορισμένα!! Ο φωτισμός ήταν χαμηλός και υπήρχε δυνατή μουσική, και κάπου εκεί οι περισσότροι άρχισαν να φιλιόνται μεταξύ τους και εναλλάξ ο ένας τον άλλον με γλωσσόφιλα και να γλείφονται γενικότερα. Κάπως έτσι άρχισαν όλα... Καλά όσο αναφορά το αλκοόλ, πίναμε όλοι αρκετό από τα μπουκάλια, γιατί σε βοηθάει να κάνεις τη δουλειά σου καλύτερα και χωρίς να πολυσκέφτεσαι. Μετά όπως καταλαβαίνετε άρχισαν και οι πιο "ερωτικές" περιπτύξεις. Εγώ ένιωθα φανταστικά εκείνη την ώρα, γιατί φιλιόμουνα και τριβόμουνα με 5 ταυτόχρονα. Τέλεια αίσθηση... Σχεδόν όλοι πλέον είχαν πετάξει τα ρούχα τους κάτω ή πάνω στα τραπέζια. Μετά από κανένα δύωρο ξεκίνησε το φαγητό.. Καταλαβαίνετε, χα-μός. Εγώ χλαπάκιαζα κάτι σουβλάκια με πίτες με άλλους δύο μαζί "φίλους" από το στρατό. Ο ένας έφτυνε τις μπουκιές του στο στόμα του άλλου Τέλως πάντων για να μη σας τα πολυλογώ ο χρόνος κυλούσε έτσι μέχρι που ήρθε η ώρα της τούρτας... Εκεί να δείτε φάση... Αυτή ήταν η καλύτερη στιγμή εκείνης της νύχτας. Όλοι άρχισαν να τρώνε από τα δάχτυλα των άλλων και να γλείφουν τη σαντυγή ταυτόχρονα. Οι τούρτα βέβαια χρησίμευσε και σε άλλα πράγματα, αλλά δε θέλω να μπαίνω σε πολλές πολλές λεπτομέρειες. Ήταν πραγματικά καταπληκτική και σίγουρα αξέχαστη εμπειρία. Τέλως πάντων τώρα τα λέω όλα αυτά για να δείξω πόσα ωραία είχα περάσει εκείνη τη νύχτα. Θα προσπαθήσω του χρόνου να μαζέψω περισσότερα άτομα, παραπάνω διασκέδαση. Σίγουρα βέβαια δεν είναι κάτι το οποίο θα μπορούσα και θα ήθελα να κάνω σε καθημερινή βάση, γιατί μετά θα γινόταν βαρετό, μόνιμο και θα σταματούσε πλέον να ονομάζεται εμπειρία, αλλά συνήθεια. Το τελευταίο πράγμα που θέλαμε να κοιτάξουμε τότε πάντως ήταν το ρολόι. Καλά όσο αναφορά τώρα τη βιντεοσκόπιση, όπως είπα εγώ ούτε καν το είχα καταλάβει, μου το είπαν κάτι φίλοι που ήταν εκεί μετά και τους είπα πως δεν έχω πρόβλημα, αρκεί να μην το αναρτήσουν πουθενά. Μάλλον θα το ήθελαν για να φτιάχνονται, αλλά δε με νοιάζει... Σε κανονικές συνθήκες πάντως, ακόμη και δύο άτομα να είμαστε άμα γίνεται γερό πρωτάθλημα όπως λες είμαι τρισευχαριστημένος!
Ianos
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   11/9/2010, 12:10

Α! Όλα κι όλα! Φαί και σεξ μαζί δε μπορώ! Το σεξ μπορεί να περιμένει! Μα καλά... είχατε όλόκληρη τούρτα μπροστά σας κι εσείς γλειφόσασταν σαν τα γατσούλια??? Quelle decadence!!!! Συγγνώμη, δεν πα να μου φερνες και το Ρουβά μπροστά μου... αν είχε τούρτα, νομίζω άξιζε αν περιμένει λίγο (ο Ρουβάς πάντα)...
Τι να πω... εμείς δε μπορούμε να κανονίσουμε ούτε 5 για πρέφα κι εσείς για την πλάκα σας μαζεύεστε διαδήλωση και "ρίχνουμε κι έναν π... να χουμε να θυμόμαστε τα γενέθλιά μου".
Α να συμπληρώσω, επειδή είμαι γενικότερα πολύ υλιστής... αν σου καναν αυτό το δώρο για να αποφύγουν κάτι άλλο (Π.Χ. δερμάτινο πορτοφόλι, γυαλιά ηλίου, μπλουζάκια, κλπ.) είναι πολύ γύφτοι! (σορρυ για το μπινελικι! αλλα φανταζομαι δεν εχεις προβλημα, μια φορά τους είχες δει έτσι κι αλλιως! )
Εγώ πάντως αν έρχονταν ο άλλος στο πάρτυ μου και μου λεγε "Χρόνια πολλά. Τώρα κάτσε να σε γαμ*σω!", υποθέτω ότι θα τον έδιωχνα! Φέρε μια μάσκαρα γλυκειά μου να τα βρούμε!
Τεσπά... το βέβαιο είναι ότι τη σοροπιάσατε την τούρτα, και δεν έφαγε κανείς πέρα από σαντιγύ!
Πάντως να σου πω, κατά μία έννοια, το συναίσθημα του οργίου το έχω βιώσει πολύ έντονα πολλές φορές, μπορώ να σου πω το έχω κάνει! Ακριβώς........ κάθε που έχω εξεταστική, νιώθω πέντε πέη να με κυνηγάνε να με μπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιπ!!!!!!!!!

Ευτυχώς που δε μπήκες σε λεπτομέρειες! Πόσα μου θύμισες! Κοίτα, από επιστημονική σκοπιά μιλώντας... άμα είναι 23,5 εκατοστά η δικιά σου, δε μπορεί... θα' χει σίγουρα και εγκέφαλο!

δάκρυα, από ξεφτίλες και στριμώγματα."
ΜΑΛΒΙΝΑ ΚΑΡΑΛΗ
kostas
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   11/9/2010, 17:48

Καλά τη φάγαμε και την τούρτα, αλλά σταδιακά, δηλαδή έχοντας πρώτα περάσει από διάφορα στάδια (η τούρτα) Καλά όσο αναφορά τώρα τα δώρα, όλοι μου έφεραν και από κάτι, απλά το γεγονός ότι είχα τα γενέθλιά μου, ήταν ακόμη μια αφορμή για να "πείσω" μερικούς δύσκολους να έρθουνε! Τώρα, αν θέλεις να σου μπω και σε λεπτομέρειες, σου μπαίνω δεν έχω κανένα πρόβλημα...
Elementstv
Forum God
Forum God

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   11/9/2010, 18:06

@bazz & cloud: Βαζω στοιχημα οτι ειστε οι μποτομ, στην φαντασιωση σας με αλλους δυο.....

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   11/9/2010, 19:39

kostas έγραψε:
Καλά τη φάγαμε και την τούρτα, αλλά σταδιακά, δηλαδή έχοντας πρώτα περάσει από διάφορα στάδια (η τούρτα) Καλά όσο αναφορά τώρα τα δώρα, όλοι μου έφεραν και από κάτι, απλά το γεγονός ότι είχα τα γενέθλιά μου, ήταν ακόμη μια αφορμή για να "πείσω" μερικούς δύσκολους να έρθουνε! Τώρα, αν θέλεις να σου μπω και σε λεπτομέρειες, σου μπαίνω δεν έχω κανένα πρόβλημα...
Ναι! Θέλω να μπεις σε όλες τις λεπτομέρειες για την τούρτα! Ανάμεικτη ή όλη σοκολάτα που ναι η αδυναμία μου; Το παντεσπάνι καλό; Πού την πήρατε;
Για τα υπόλοιπα; Ε εντάξει μωρέ, άμα καψώνω, διαβάζω FREE. Πάνω κάτω τα ίδια είναι..

ΜΑΛΒΙΝΑ ΚΑΡΑΛΗ
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   12/9/2010, 00:14

εγω ως εκπροσωπος της ομαδας μου ενα εχω να πω...ποτε εχεις γενεθλια καμαρι μου?
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   12/9/2010, 00:17

χωρίς να θέλω να το παίξω έξυπνος κώστα, πιστεύω ότι όταν ερωτευτείς και είσαι καψουρεμένος μόνο με το αγόρι σου θα διαπιστώσεις με πολύ μεγάλη χαρά ότι οι παρτούζες, τα όργια και όλα τα συναφή είναι απλώς εφήμερες απολαύσεις που δεν έχουν να προσφέρουν κάτι το ουσιαστικό παρά μόνο στιγμές απόλαυσης και παρωδικής ηδονής. δεν αντιλέγω, ίσως να έχουν και αυτές οι εμπειρίες τη γλύκα τους, αλλά δεν υπάρχει ωραιότερο πράγμα να κάνεις έρωτα με κάποιον που είναι μοναδικός στη σκέψη σου. όλα αυτά σε θεωρητικό επίπεδο γιατί κακά τα ψέματα, το να σου κάτσει μία καλή σχέση είναι ιδιαίτερα δύσκολο και πρέπει να είμαστε ρεαλιστές.

όπως και να ΄χει, καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει στο κρεβάτι του από τη στιγμή που περνάει καλά και δεν ενοχλεί τους δίπλα του. όλα εμπειρίες είναι. σε κάποιους αρέσουν περισσότερο και σε κάποιους λιγότερο. δεν είμαστε εδώ ούτε για να ηθικολογήσουμε ούτε για να πούμε ποιο είναι το σωστό.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   12/9/2010, 00:20

συμφωνω με το νουμερο αλλα μετα το pm που μου εστειλες πρεπει να σβησουμε κ μια φορα κερακια
kostas
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   12/9/2010, 02:54

Ianos έγραψε:
kostas έγραψε:
Ναι! Θέλω να μπεις σε όλες τις λεπτομέρειες για την τούρτα! Ανάμεικτη ή όλη σοκολάτα που ναι η αδυναμία μου; Το παντεσπάνι καλό; Πού την πήρατε;
Για τα υπόλοιπα; Ε εντάξει μωρέ, άμα καψώνω, διαβάζω FREE. Πάνω κάτω τα ίδια είναι..

Καλά λοιπόν, μπαίνω σε λεπτομέρειες... Το μεγαλύτερο μέρος της τούρτας ήταν σοκολάτα, αλλά είχε και λίγη βανίλια μέσα, δε λέω.... Το παντεσπάνι, μια χαρά πετυχημένο! Όσο αναφορά το πού την πήραμε, την έφτιαξα εγώ με τα χεράκια μου.(ωραία μαγειρεύω μη νομίζεις ) όπως και όλο το άλλο μπουφέ. Το κερασάκι σε αυτήν την τούρτα ξέχασα να αναφέρω, το οποίο ένας Θεός ξέρει τι πέρασε (μην πάει το μυαλό σας στο πρόστυχο ), αλλά εντάξει την επόμενη μέρα του τα'πα ένα χεράκι του κυρ Θανάση του μανάβη. Τώρα τις πιο πικάντικες λεπτομέρειες, αφού δεν καψώνεις κιόλας δε χρειάζεται να στις πω...
kostas
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   12/9/2010, 03:35

peireotaki έγραψε:
εγω ως εκπροσωπος της ομαδας μου ενα εχω να πω...ποτε εχεις γενεθλια καμαρι μου?

τον Απρίλιο! Αντέχεις;
kostas
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   12/9/2010, 04:15

4806 έγραψε:
χωρίς να θέλω να το παίξω έξυπνος κώστα, πιστεύω ότι όταν ερωτευτείς και είσαι καψουρεμένος μόνο με το αγόρι σου θα διαπιστώσεις με πολύ μεγάλη χαρά ότι οι παρτούζες, τα όργια και όλα τα συναφή είναι απλώς εφήμερες απολαύσεις που δεν έχουν να προσφέρουν κάτι το ουσιαστικό παρά μόνο στιγμές απόλαυσης και παρωδικής ηδονής. δεν αντιλέγω, ίσως να έχουν και αυτές οι εμπειρίες τη γλύκα τους, αλλά δεν υπάρχει ωραιότερο πράγμα να κάνεις έρωτα με κάποιον που είναι μοναδικός στη σκέψη σου. όλα αυτά σε θεωρητικό επίπεδο γιατί κακά τα ψέματα, το να σου κάτσει μία καλή σχέση είναι ιδιαίτερα δύσκολο και πρέπει να είμαστε ρεαλιστές.

όπως και να ΄χει, καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει στο κρεβάτι του από τη στιγμή που περνάει καλά και δεν ενοχλεί τους δίπλα του. όλα εμπειρίες είναι. σε κάποιους αρέσουν περισσότερο και σε κάποιους λιγότερο. δεν είμαστε εδώ ούτε για να ηθικολογήσουμε ούτε για να πούμε ποιο είναι το σωστό.

Σίγουρα, συμφωνώ και έχω διαπιστώσει απόλυτα αυτό που λες. Τα όργια, οι παρτούζες και όλα τα συναφή είναι απλώς εφήμερες, που σου προσφέρουν μόνο μερικές στιγμές απόλαυσης και παρωδικής ηδονής. Δεν παύουν βέβαια να είναι εμπειρίες, και μάλιστα ωραίες. Είμαι επίσης 100% βέβαιος ότι δεν υπάρχει ωραιότερο πράγμα από το να κάνεις έρωτα με κάποιον που είναι μοναδικός στη σκέψη σου, και είσαι συναισθηματικά εωτευμένος μαζί του, νοιάζεσαι πραγματικά γι'αυτόν και το πρώτο πράγμα που σκέφτεσαι όταν τον βλέπεις είναι μια ζεστή αγκλιά ή ένα φιλί και όχι το σεξ. Αυτό όμως δεν είναι και τόσο εύκολο, ούτε και σίγουρο ότι εκείνη τη στιγμή της ζωής σου, συμβαίνει κάτι τέτοιο. Σίγουρα πάντως, όλα είναι εμπειρίες, άλλοτε όμορφες και άλλοτε άσχημες, και αυτός είναι και ο λόγος που ζούμε, για να αποκτάμαι καινούριες εμπειρίες και να μαθαίνουμε.
Ianos
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   12/9/2010, 11:09

kostas έγραψε:
Ianos έγραψε:
kostas έγραψε:

Καλά λοιπόν, μπαίνω σε λεπτομέρειες... Το μεγαλύτερο μέρος της τούρτας ήταν σοκολάτα, αλλά είχε και λίγη βανίλια μέσα, δε λέω.... Το παντεσπάνι, μια χαρά πετυχημένο! Όσο αναφορά το πού την πήραμε, την έφτιαξα εγώ με τα χεράκια μου.(ωραία μαγειρεύω μη νομίζεις ) όπως και όλο το άλλο μπουφέ. Το κερασάκι σε αυτήν την τούρτα ξέχασα να αναφέρω, το οποίο ένας Θεός ξέρει τι πέρασε (μην πάει το μυαλό σας στο πρόστυχο ), αλλά εντάξει την επόμενη μέρα του τα'πα ένα χεράκι του κυρ Θανάση του μανάβη. Τώρα τις πιο πικάντικες λεπτομέρειες, αφού δεν καψώνεις κιόλας δε χρειάζεται να στις πω...

ΜΑΛΒΙΝΑ ΚΑΡΑΛΗ
kostas
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   16/9/2010, 19:59

weirdo
Forum Regular
Forum Regular

Αριθμός μηνυμάτων : 397

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   16/9/2010, 20:10

Να κάνετε ομαδικό σεξ παιδιά, προωθεί την συνεργατικότητα : "όλοι για έναν και ένας για όλους".
kostas
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   16/9/2010, 21:17

weirdo έγραψε:
Να κάνετε ομαδικό σεξ παιδιά, προωθεί την συνεργατικότητα : "όλοι για έναν και ένας για όλους".

Συμφωνώ...
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   16/9/2010, 21:18

συμφωνεις ε?
kostas
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   17/9/2010, 18:00

Ναι, αμέ!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   17/9/2010, 18:08

α συμφωνεις?μολις εχασες κατι...
kostas
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   18/9/2010, 17:49

peireotaki έγραψε:
α συμφωνεις?μολις εχασες κατι...

????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   18/9/2010, 18:39

ελπιζω να κοπανας το πανω κεφαλι σου στο τοιχο κ οχι το κατω κ παει χαμενο...
kostas
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   18/9/2010, 18:45

peireotaki έγραψε:
ελπιζω να κοπανας το πανω κεφαλι σου στο τοιχο κ οχι το κατω κ παει χαμενο...

????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   18/9/2010, 18:47

ακομη κ τα χαχα τρια τα εβαλες ενα ή δυο δεν σου κανουνε ε?
kostas
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   18/9/2010, 18:49

peireotaki έγραψε:
ακομη κ τα χαχα τρια τα εβαλες ενα ή δυο δεν σου κανουνε ε?

ΟΧΙ!!!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ομαδικό σεξ   18/9/2010, 18:50

τωρα φταιω να σου στειλω κ ενα πμ να ειναι ολο δικο σου ή θα φταιω μετα?

Ομαδικό σεξ
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: