ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Dragneel 1/10/2017, 23:56

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

» Τι είμαι τελικά;
από Cookie 26/6/2017, 00:25

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Ti κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?
Του το λέω ξεκάθαρα.
24%
 24% [ 18 ]
Προσπαθώ εμμέσως να του δείξω ότι τον θέλω.
18%
 18% [ 14 ]
Περιμένω να χωρίσει χωρίς να κάνω τίποτα.
25%
 25% [ 19 ]
Δεν ασχολούμαι καν.
33%
 33% [ 25 ]
Σύνολο Ψήφων : 76

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Peiraiotaki
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : κοντά στα αστέρια
Αριθμός μηνυμάτων : 673
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/8/2015, 16:47

τον χωριζεις απο την σχεση του !

Moderator
Moderator

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3575
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/8/2015, 16:50

Ποσο εγωιστικο αυτο που ειπες μολις.
Δηλαδη καταστρεφεις την ζωη καποιου μονο και μονο για να περασει το δικο σου;
Εαν θελεις αυτον τον καποιον θελεις πανω απ'ολα να ειναι καλα.
Εαν δεν ειναι μαζι σου, ε λοιπον εκει θα φανει εαν εχεις πραγματι @@...

(Πρεπει στην ζωη να μαθαινουμε ποτε μια μαχη ειναι χαμενη απο χερι).

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/8/2015, 18:49

Οπως θα έλεγε και η γιαγια μου... μάγια να χωρισουν...

Λεπτομέριες θα σας πεί ο Diavolakis
DiabolAkis
Forum God
Forum God

Περιοχή : Πάτρα
Αριθμός μηνυμάτων : 4746
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/8/2015, 19:38

brutal έγραψε:
Οπως θα έλεγε και η γιαγια μου... μάγια να χωρισουν...

Λεπτομέριες θα σας πεί ο Diavolakis
Και ποιος σου ειπε χρυσε μου οτι εγω ασχολουμαι με μαγεια?
Μισο λεπτο να τελειωσω το κερινο κουκλακι σου.

Παντως ειναι πολυ ευκολο να τους χωρισετε, ημερα πανσελινο παρτε μια κοτα. Κοψτε της το λαιμο με ενα μαχαιρι, βγαλτε τις τα πουπουλα και βαλτε την στον φουρνο με πατατες.
Μπορει να μην χωρισουν αλλα τουλαχιστον θα χορτασετε!

Peiraiotaki
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 00:12

N.G95 έγραψε:

ο ερωτας ειναι εγωιστικος απο την φυση του αρα εγω ποιος ειμαι για να του παω κοντρα?... επισης οσο μεγαλωνεις θα μαθεις πως αν το ζευγαρι τα παει καλα μεταξυ του οσο και να το θες εσυ δεν θα γινει ποτε....αν γινει και τους χωρισεις σημαινει πως απλα ειχανε προβλημα οποτε εδωσες ενα τελος μια ωρα αρχητερα...οσο για τα @@ που αναφερεις...κανω αποτριχωση με κερι απο τα 18 μου σε ολο το σωμα χωρις να βγαλω αχνα...θα μου πεις εσυ για @@ ???

(χαμενη ειναι η μαχη που δεν ειχε καλη στρατηγικη....παντα να εχεις πλανο μαχης ....) τα φιλια μου :*
N.G95
Moderator
Moderator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 00:18

Θα παρακαλουσα να κρατησεις χαμηλους τους τονους καταρχας.
Απλως εξεφραζα την αποψη μου.

Οσο για το υπολοιπο σχολιο (το επιδεικτικο κομματι απλως θα το αφησω να πεσει κατω), το να καθεσαι να σκας για κατι που δεν προκειται να γινει και να δηλητηριαζεις την ψυχη σου (στην περιπτωση που οπως λες θα ειναι πραγματικα πολυ καλα το ζευγαρι) σαν ανθρωπος δεν θα το κανω για ΚΑΝΕΝΑΝ.

Peiraiotaki
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 00:23

οι τονοι μου ηταν χαμηλοι κυριε moderator μαλλον η διαφορετικοτητα της αποψης μου δεν σας αρεσε εξ αρχης ....γι αυτο καλυτερα ας κρατησει ο καθενας την γνωμη του .

Moderator
Moderator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 00:26

Προσωπικα απλως ειπα το προφανες, με καθολου επιθετικο τονο αλλα με εκπληξη.
Συμφωνω οτι ο γραπτος λογος παρερμηνευεται.

Οσο για το υπολοιπο θα συμφωνησω.

Phantasos
Moderator
Moderator

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 1936
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 01:12

Δεν θα έμπαινα καν στη διαδικασία, πάμε γι' άλλα κτλ.
celestial
Forum God
Forum God

Περιοχή : stonecity
Αριθμός μηνυμάτων : 10213
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 02:19

θα εξαρτιοταν απο πολλους παραγοντες. σιγουρα δεν θα προσπαθουσα να  υπονομευσω τη σχεση του ακομα κι αν ηταν ετοιμο το οικοδομημα να γκρεμιστει. το μονο που ισως θα κανα, θα ταν να του πω πως νιωθω αλλα κι αυτο υπο συγκεκριμενες προυποθεσεις.

Forum Cowboy

Περιοχή : London
Αριθμός μηνυμάτων : 4621
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 04:09

N.G95 έγραψε:

Συμφωνώ απόλυτα! Βέβαια πιστεύω ο asteroskoni αστειευόταν...

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 2329
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 10:32

celestial έγραψε:
θα εξαρτιοταν απο πολλους παραγοντες. σιγουρα δεν θα προσπαθουσα να  υπονομευσω τη σχεση του ακομα κι αν ηταν ετοιμο το οικοδομημα να γκρεμιστει. το μονο που ισως θα κανα, θα ταν να του πω πως νιωθω αλλα κι αυτο υπο συγκεκριμενες προυποθεσεις.
+1 ότι θα του έλεγα είναι το μόνο σίγουρο.

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 16:39

επειδη εκανα ενα αστειο και παρεξηγηθηκα
ας απαντησω σοβαρα....

Οταν ερωτευθείς εναν άνθρωπο ο οποίος εχει σχεση... το μονο που μπορεις να κάνεις είναι φυσικά να του το εκφράσεις και να μείνεις απο μακρια και να χαζευεις το πόση ομορφια και λάμψη εκπέμπει.
Επειδη βεβαια η καρδια δεν σταματαει να νιώθει πράγματα και να σε κάνει "παιδι" σιγουρα μπορεις να διεκδικήσεις... με μια παραμετρο. Αυτο που κάνεις να είναι αποδεκτό απο τον αλλον.
Αν οχι αφήνεις τους εγωισμούς και πίνεις σόδα να χωνέψεις την χυλόπιτα.
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 17:26

brutal έγραψε:
ας απαντησω σοβαρα....

Οταν ερωτευθείς εναν άνθρωπο ο οποίος εχει σχεση... το μονο που μπορεις να κάνεις είναι φυσικά να του το εκφράσεις και να μείνεις απο μακρια και να χαζευεις το πόση ομορφια και λάμψη εκπέμπει.
Επειδη βεβαια η καρδια δεν σταματαει να νιώθει πράγματα και να σε κάνει "παιδι" σιγουρα μπορεις να διεκδικήσεις... με μια παραμετρο. Αυτο που κάνεις να είναι αποδεκτό απο τον αλλον.

+100000000000000000000000000
Πολλά respect για αυτή την άποψη σου   Συμφωνώ απόλυτα
N.G95
Moderator
Moderator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 17:28

brutal έγραψε:
ας απαντησω σοβαρα....

Αυτο περι της λαμψης και της ομορφιας νομιζω το κανει ο καθενας ασυναισθητα.
Παντως οτι λαμπει, δεν ειναι χρυσος, κατι που μου απεδειξαν πολλοι φιλοι μου σε ενθουσιασμους που περασαν απ την ζωη μου.

DiabolAkis
Forum God
Forum God

Περιοχή : Πάτρα
Αριθμός μηνυμάτων : 4746
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 17:39

brutal έγραψε:
ας απαντησω σοβαρα....

Εγω διαφωνω με την παραπανω αποψη.
Γιατι να το εκφρασεις στον αλλον απο την στιγμη που εχει ηδη σχεση ο ανθρωπος?
Γιατι να τον βαλεις σε διαδικασια να νιωθει ενοχες που δεν μπορεσε να σε ικανοποιησει?

Δικη μου αποψη ειναι να το χωνεψεις ετσι και αλλιως, οταν χωρησει πες του το , εαν ναι κομπλε εαν οχι παμε για αλλα/

celestial
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 17:46

δεν υπαρχει πιο ομορφο πραγμα απο το να μοιραζεσαι με τους ανθρωπους που σημαινουν κατι - το οτιδηποτε - για σενα τα συναισθηματα σου..

για ποιο λογο ενας ανθρωπος που δεν μπορει να ικανοποιησει τη συγκεκριμενη αναγκη σου λογω του οτι εχει συντροφο να νιωσει ενοχες..? δεν εχει λογικη αυτη η προταση. βασικα εχει λογικη οταν ο αποδεκτης ειναι ανασφαλης.

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 17:51

DiabolAkis έγραψε:
brutal έγραψε:
ας απαντησω σοβαρα....

Γιατι να τον βαλεις σε διαδικασια να νιωθει ενοχες που δεν μπορεσε να σε ικανοποιησει?

Δικη μου αποψη ειναι να το χωνεψεις ετσι και αλλιως, οταν χωρησει πες του το , εαν ναι κομπλε εαν οχι παμε για αλλα/

Σε πληροφοτω πως πρόσφατα ερωτευτηκα μετα απο πολλα χρόνια. Μιλάμε κοντα 8ετια.

Εχει σχεση. Μου το πε. Τον κοιταξα στα ματια και του το πα. Τωρα ειμαι ακομα ερωτευμενος αλλα δεν εχει να κανει πίνω σοδες
barbarossa
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2211
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 17:55

DiabolAkis έγραψε:
brutal έγραψε:
ας απαντησω σοβαρα....

να περιμένει να χωρίσει πρώτα και αν χωρισει για πιο λόγο?για να φανεί ότι δεν την πέφτει σε έναν δεσμευμένο?!μιλάμε για συναισθήματά.λέγοντάς του στον άλλον βγάζεις στην ουσία κατι απο μέσα σου και το λες απλά για να αισθανθείς καλύτερα με την προοπτική να συνεχίσεις χωρίς να το έχεις μέσα σου και να σε βασανίζουν σκέψεις.Γνωριζεις εκ των προτέρων ότι ο άλλος για να έχει σχέση μαζί του σημαίνει ότι αυτός είναι ο άνθρωπος που έχει επιλέξει και θέλει.δεν είναι θέμα διεκδίκησης αλλά τρόπος για να προχωρήσεις.

Forum Cowboy

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 18:18

Θα πέσετε να με φάτε αλλά αν δεν πω την άποψή μου θα σκάσω.
Το θεωρώ πολύ εγωιστικό να πιάσεις τον άλλον να του πεις ότι τον θες ενώ ξέρεις ότι έχει σχέση. Εγωιστικό και κακόβουλο...........
Αυτά τα περί να το βγάλω από μέσα μου, να προχωρήσω κλπ κλπ είναι κουβέντες του αέρα χωρίς ουσία. Τι πάει να πει του το είπα και τώρα μπορώ να προχωρήσω; Τι άλλαξε;
Να πω εγώ τι άλλαξε;
Είχατε μια κρυφή ελπίδα ότι θα παρατήσει τον γκόμενό του για σας και όταν σιγουρευτήκατε ότι δεν έχει σκοπό να το κάνει, ΤΟΤΕ το πήρατε απόφαση να πάτε παρακάτω.

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 18:21

Το βλέπω εντελώς απο άλλη οπτικη.
celestial
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 18:32

θα συμφωνησω με τον ντραγκ για την εγωιστικη φυση του εγχειρηματος απο την αποψη οτι ανιδιοτελεια στη φυση δεν υπαρχει. αντιθετως, εγωισμος παντου. θα πω και γω πιο συγκεκριμενα την αποψη μου. γενικοτερα, το τι σκεφτομαι κι αισθανομαι το μοιραζομαι με τους ανθρωπους που εκτιμω, σεβομαι κι αγαπω. αν το ενιωθα για καποιον που εχει σχεση θα εξαρτιοταν απο το τι σχεση θα ειχα εγω μαζι του. αν δεν ημασταν κομματι ο ενας της ζωης του αλλου δεν θα υπηρχε λογος. αν ημασταν φιλοι η καναμε εστω πολυ στενη παρεα αναποφευκτα αυτα που θα ενιωθα για εκεινον θα αλλαζαν τη συμπεριφορα μου απεναντι του και σχεδον σιγουρα κι εκεινος θα αντιλαμβανοταν την αλλαγη. σε αυτη την περιπτωση θα το ελεγα για να ξερει το λογο και να μην φανταζεται χιλια δυο αλλα ανυποστατα πραγματα και θα απομακρυνομουν για να προχωρησω. ειναι λυτρωτικο να λες το τι σκεφτεσαι κι αισθανεσαι. αν το πνιγεις μεσα σου φευγει πολυ πιο αργα, ισως μην φυγει και ποτε. αν θα το κανα με την ελπιδα να αφησει τον αλλον. δεν θα ταν ουτε ο πρωτος λογος, ουτε ο δευτερος για την πραξη μου. στο μυαλο μου βεβαια σαν σκεψη θα υπηρχε, οπως θα υπηρχε και για εναν στρεητ που θα μου αρεσε, οπως και για καποιον που μου αρεσει αλλα δεν του αρεσω εγω. παντα σκεφτομαστε οτι γινεται πραγματικοτητα αυτο που επιθυμουμε. αυτο δεν ειναι κατι κακο. κακοβουλο ντραγκ - που ειναι πολυ μεγαλη και βαρια κουβεντα οπως και το ανηθικο - το κανουν τα μεσα που μετερχομαστε κι οπως ειπα για μενα δεν υπαρχει πιο ομορφο πραγμα στις ανθρωπινες σχεσεις απο το μοιρασμα. αυτος ο κοσμος θα ταν καλυτερος αν δεν κρατουσαμε τοσα πολλα πραγματα για τον εαυτο μας. κι οχι μονο στο ερωτικο επιπεδο.

Moderator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 18:36

dragneel έγραψε:
Θα πέσετε να με φάτε αλλά αν δεν πω την άποψή μου θα σκάσω.
Το θεωρώ πολύ εγωιστικό να πιάσεις τον άλλον να του πεις ότι τον θες ενώ ξέρεις ότι έχει σχέση. Εγωιστικό και κακόβουλο...........
Αυτά τα περί να το βγάλω από μέσα μου, να προχωρήσω κλπ κλπ είναι κουβέντες του αέρα χωρίς ουσία. Τι πάει να πει του το είπα και τώρα μπορώ να προχωρήσω; Τι άλλαξε;
Να πω εγώ τι άλλαξε;
Είχατε μια κρυφή ελπίδα ότι θα παρατήσει τον γκόμενό του για σας και όταν σιγουρευτήκατε ότι δεν έχει σκοπό να το κάνει, ΤΟΤΕ το πήρατε απόφαση να πάτε παρακάτω.
Για αυτο ακριβως ανεκπληρωτος ο ερωτας αρχιζει να σβηνει μονο οταν χαθει καθε ελπιδα μεσα μας.

(Τι μεγαλη ανακουφιση που νιωθεις οταν γινεται βεβαια ολο αυτο ειναι αλλο θεμα! )
Αρχιζουν διαγραφονται λογια, σκηνες απο το μυαλο σου, αισθηματα. Ξαφνικα επικρατει μονο μια μεγαλη ανακουφιση...
Και το κακο ειναι οτι οσο και εαν προσπαθεις δεν μπορεις να τα ανακαλεσεις, εκει καταλαβαινεις οτι οντως τελειωσε.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την N.G95 στις 21/8/2015, 18:41, 1 φορά
Dragneel
Forum Cowboy
Forum Cowboy

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 18:41

Καλά αν επιχειρήσεις και με πλάγια (και μη) μέσα να τους χωρίσεις έχεις γίνει Soraya...
Το κακόβουλο κι εμένα μου ακούστηκε κάπως βαρύ. Το είπα με την έννοια ότι εξ αρχής δεν έχεις καλή βούληση για τη σχέση τους δεδομένου ότι συνειδητά ή ασυνείδητα "επιχειρείς" να τους χωρίσεις για να ικανοποιήσεις τη δική σου επιθυμία.

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   21/8/2015, 18:44

το ασυνειδητα δεν μπορει να συνδεθει με "κακη βουληση" γιατι η τελευταια γινεται στο συνειδητο κομματι της ψυχοσυνθεση μας. οποτε ασυνειδητα μπορουμε να κανουμε ο,τι γουσταρουμε και να παραμεινουμε τα καλυτερα παιδια!

Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: