ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Ti κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?
Του το λέω ξεκάθαρα.
24%
 24% [ 18 ]
Προσπαθώ εμμέσως να του δείξω ότι τον θέλω.
18%
 18% [ 14 ]
Περιμένω να χωρίσει χωρίς να κάνω τίποτα.
25%
 25% [ 19 ]
Δεν ασχολούμαι καν.
33%
 33% [ 25 ]
Σύνολο Ψήφων : 76

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ex admin
Inactive Members

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : somewhere
Αριθμός μηνυμάτων : 2040
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   19/1/2010, 23:45

Εγώ του το λέω ξεκάθαρα.Το έχω κάνει 2 φορές με άτομα που έχω ερωτευτεί.(μια κοπέλα και ένα αγόρι)
Γενικά είμαι της άποψης ότι αν την πέσω σε κάποιον και χωρίσει αυτό θα σημαίνει ότι η σχέση του ήταν ετοιμόρροπη.
Δεν το θεωρώ καθόλου ανήθικο και ίσα ίσα πιστεύω ότι οδηγεί και τους 3 σε κάτι καλύτερο από αυτό που ζουν.
Το μόνο που μου τη σπάει και το θεωρώ λάθος είναι να την πέφτει ο άλλος στο αγόρι μου μπροστά μου.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nikolas στις 20/1/2010, 01:56, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   19/1/2010, 23:46

δε θα το κανα
δε θα πηγαινα ποτε σε ενα ατομο με σχεση
δε μ αρεσει να χωνομαι
middle east
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 2430
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   19/1/2010, 23:49

τις αποφευγω τετοιες καταστασεις , αναζητω την ηρεμια στη ζωη μου οσο μπορω
Ianos
Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 3383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   19/1/2010, 23:57

Συμφωνώ με το Νικόλα... με μια επισήμανση. Θεωρω οτι μπορείς να την πέσεις μια φορα μονο και με συμμαζεμενο τρόπο... και αν αρνηθεί, το κόβεις...

δάκρυα, από ξεφτίλες και στριμώγματα."
ΜΑΛΒΙΝΑ ΚΑΡΑΛΗ
Shakespeare
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4437
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/1/2010, 00:03

Δεν έχω βρεθεί ποτέ σε τέτοια θέση αλλά θα συμφωνήσω με τον Scratch.
Δεν υπάρχει λόγος να ανακατεύεσαι στην προσωπική ευτυχία του άλλου επειδή σου γυάλισε. Ακόμα και πολύ ερωτευμένος να είσαι, το πολυ πολυ να επικοινωνησεις διακριτικα τα συναισθηματα σου ωστε να μη νιωθεις οτι καταπιεζεσαι. Αλλα μεχρι εκει.
Και στο κάτω κάτω, μην κάνεις ό,τι δεν θα'θελες να σου κάνουν.

Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/1/2010, 00:09

Καμιά φορά η ευτυχία είναι γυάλινη.

δάκρυα, από ξεφτίλες και στριμώγματα."
ΜΑΛΒΙΝΑ ΚΑΡΑΛΗ
Ex admin
Inactive Members

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/1/2010, 00:13

Shakespeare,αν σε πειράζει να σου το κάνουν τότε ναι δεν πρέπει να το κάνεις ο ίδιος.Συμφωνώ.

Στο "ανακατεύεσαι στην προσωπική ευτυχία του άλλου επειδή σου γυάλισε" όμως διαφωνώ.
Θεωρώ ότι η ευτυχία του άλλου είναι εικονική και εύθραυστη αν κινδυνεύει να χαθεί από την έκφραση ενδιαφέροντος από ένα τρίτο πρόσωπο.Τι σόι σχέση θα είναι αυτή που θα καταστραφεί με αυτόν τον τρόπο?

Επίσης διαφωνώ στο ρήμα "γυάλισε".Εγώ αναφέρομαι στην περίπτωση που ερωτευτείς κάποιον και νιώθεις ότι μπορείς να του προσφέρεις τα πάντα.Όχι στο να τον θέλεις για ξεπέτα και όχι γιατί απλά σου αρέσει η φάτσα του.Μιλάω για βαθύτερο συναίσθημα και συνειδητοποιημένο. :)
Shakespeare
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4437
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/1/2010, 00:20

Ianos έγραψε:

Αν εννοεις ευθραυστη, αυτο δεν αφαιρει τιποτα απο τη σπουδαιοτητα της.
Και αυτο που ειναι γυαλι σημερα, ηταν αμμος χθες. Και αυριο μπορει να ειναι ακομα πιο ανθεκτικο.
Ολες οι σχεσεις ξεκινανε ευθραυστες και αυτο ειναι γεγονος. Το ποιες θα φτασουν ακομα παραπερα και το ποιες αξιζει να φτασουν παραπερα, ειναι αγνωστο.
Δεν μπορουμε να ξερουμε,ουτε να κρινουμε, μπορουμε ομως να σεβομαστε.

Αν μιλας Νικολα για βαθυ και συνειδητοποιημενο συναισθημα, προφανως δεν μιλας απλα για ερωτα που κατα τη γνωμη μου εχει επικινδυνη δοση ενθουσιασμου, αλλα πραγματικη γνωση για τον αλλο. Αν λοιπον νιωθεις κατι τοσο βαθυ (συνηθως οταν ξερεις καλα τον αλλο) και εισαι απολυτα σιγουρος για τα συναισθηματα του, πες του το. Αλλα με το πεσιμο διαφωνω.

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : portugal
Αριθμός μηνυμάτων : 2318

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/1/2010, 00:23

λοιπον, αν ειχε σχεση με καποιον ασχετο ή με καποιον που δεν εκτιμω μπορει να του εδειχνα οτι μου αρεσει. χωρις ομως να τον πιεσω

αν ειχε σχεση με καποιον που εκτιμω ή με φιλο μου δεν θα εκανα τιποτα σε καμια περιπτωση. εχω λιγους φιλους, αληθινους ομως.
δεν θελω ουτε να τους πληγωσω ουτε να κινδυνεψω να χαλασω τη σχεση μου μαζι τους
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/1/2010, 00:26

παιδια σορρυ που θα το πω ετσι αλλα το να μπαινεις αναμεσα σε ενα ζευγαρι εστω και με αυτο τον τροπο το θεωρω ανηθικο
αν ο αλλος θελει ας χωρισει και ας κανει οτι θελει και εσυ πες του την
panoslaw
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Αριθμός μηνυμάτων : 849

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/1/2010, 00:33

Συμφωνώ με Scratch!
dim_thess
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Salonika!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1934
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/1/2010, 00:39

Παιδια και γω πιστευω οτι οσο και να θες δεν ειναι σωστο....
σκεφτητε να ειστε με καποιον/α και καποιος αλλος να του/την πεφτει ενω ξερει οτι εχει σχεση....δεν θα σας την εδινε??
james4oo
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 567

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/1/2010, 00:52

μου χει συμβεί να γνωρίσω κάποιον ο οποίος ξεκαθάρισε από την αρχή της γνωριμίας μας πως είχε σχέση η οποία ωστόσο ήταν στα όρια της....κάναμε για αρκετό καιρό πολύ παρέα...αρχικά υπερασπιζόμουν τη σχέση τους παρόλο που μου άρεσε πολύ....πέρασα αμέτρητες ώρες μαζί του ενώ η σχέση του ήταν εξαφανισμένη...το όλο θέμα έγινε πολύ ρομαντικό κ τότε του έδειξα οτι θα με ενδιέφερε το κάτι παραπάνω....αποφάσισε να χωρίσει ωστόσο αυτό κράτησε maximum λίγες ώρες...καθώς σύντομα αποφάσισε να δώσει μια δεύτερη ευκαιρία....μου ταν δύσκολο γιατι είχα τσιμπηθεί αρκετά ωστόσο το αποδέχτηκα...
δε θεωρώ οτι έκανα κάτι ανήθικο για τον απλούστατο λόγο οτι μου δώθηκε πάτημα να εκδηλώσω το ενδιαφέρον μου....

p.s. Αυτή τη στιγμή (ενα χρόνο μετά) μιλάω παράλληλα με το συγκεκριμένο άτομο και μου περιγράφει ΑΚΟΜΑ προβλήματα στη σχέση τους....πόσο παραμελημένος νιώθει κ πόσο υπομονή κάνει...ωστόσο παραμένει...κι εγώ του συστήνω να κάνει υπομονή :S
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/1/2010, 01:02

james my dear το βιωσα προσφατα αυτο και ναι ομολογω οτι ενω μου αρεσε υπερασπιζομουν τη σχεση. μια σχεση που ειχε πολλα προβληματα οπως λεγε και λεει που και που
το αστειο ειναι οτι μια μερα μου εξομολογηθηκε οτι "με γουσταρε πολυ" οπως ειπε αλλα δεν επρεπε να χαλασει μια φιλια σαν κι αυτη
εγω βεβαια το πηρα στην πλακα
τετοια ατομα ειναι πολυ ανασφαλη μενουν σε μια σχεση μονο απο φοβο μη δε βρουν κατι αλλο
θα το λεγα δυστυχια
james4oo
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 567

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/1/2010, 01:06

scratch έγραψε:
τετοια ατομα ειναι πολυ ανασφαλη μενουν σε μια σχεση μονο απο φοβο μη δε βρουν κατι αλλο
θα το λεγα δυστυχια

το κουλό είναι πως έχουν το κάτι άλλο στην αναμονή...κ επιλέγουν τη μετριότητα που ζούσαν ως τότε...η τουλάχιστον αυτό που οι ίδιοι περιέγραφαν ως μετριότητα...
εεε δε θα νιώσω και ανήθικος...σε αντίθεση έτσι θα μπορούσε να νιώσει ο όποιος μου έδωσε το δικαίωμα να εμπλακώ...
Ex admin
Inactive Members

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/1/2010, 01:52

teleny έγραψε:
λοιπον, αν ειχε σχεση με καποιον ασχετο ή με καποιον που δεν εκτιμω μπορει να του εδειχνα οτι μου αρεσει. χωρις ομως να τον πιεσω

αν ειχε σχεση με καποιον που εκτιμω ή με φιλο μου δεν θα εκανα τιποτα σε καμια περιπτωση. εχω λιγους φιλους, αληθινους ομως.
δεν θελω ουτε να τους πληγωσω ουτε να κινδυνεψω να χαλασω τη σχεση μου μαζι τους

Συμφωνώ απόλυτα σε όλα.Η μόνη διαφορά μας είναι στο "έδειχνα".Εγώ θα του το έλεγα ξεκάθαρα.

Α και για να μην παρεξηγηθώ όταν λέω θα την πέφτατε,εννοώ να του λέγατε ότι είστε ερωτευμένος μαζί του.Όχι καμία σωματική κίνηση δλδ.Θα αλλάξω και τη λέξη στη δημοσκόπηση προς αποφυγή παρερμηνείας. :)

Για να κάνω μια τελευταία προσπάθεια να το δείτε αλλιώς το πράγμα :

Βλέπετε μια ταινία όπου μια κοπέλα τα έχει με έναν άντρα τον Χ που δεν ταιριάζει.Η κοπέλα δεν περνάει καλά και δε νιώθει γεμάτη.Μια μέρα συναντά έναν άντρα Y κι ερωτεύονται.Κανείς δεν λέει κάτι στον άλλο λόγω της κατάστασης.Τα χρόνια περνούν,ο άντρας Υ όμως περιμένει μήπως κάτι μπορεί να γίνει γιατί νιώθει ότι μπορεί να δώσει άπειρη αγάπη στην κοπέλα.
Η κοπέλα από την άλλη πλευρά παραμένει δυστυχισμένη στη σχέση της αλλά φοβάται να κάνει την κίνηση που θα αλλάξει τη ζωή της.Παράλληλα νιώθει ότι θα στεναχωρήσει τον άντρα Υ αν τον χωρίσει.Ο άντρας Υ ζει στην κοσμάρα του πιστεύοντας ότι η κοπέλα του τον θέλει.Τα χρόνια περνούν,κανείς δεν κάνει κάποια κίνηση και στο τέλος πεθαίνουν όλοι από βαθιά γεράματα.

Σας άρεσε όπως τέλειωσε η ταινία?Μόλις είδατε ένα δράμα με έναν άντρα που μπορούσε να δώσει πολλά αλλά παρέμεινε μόνος και δυστυχισμένος,μια κοπέλα που λόγω τύψεων έμεινε στη μέτρια σχέση της και έναν άντρα Υ να ζει στην ευτυχία της άγνοιάς του.Κανείς δεν είπε τίποτα και όλα κατέληξαν σκατά λόγω της "ηθικής".
Panos_thess
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονικάρααααααααααα~~ :3
Αριθμός μηνυμάτων : 3440

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/1/2010, 02:21

Ianos έγραψε:
το γυαλι αντεχει αρκετα αν δεν το σπασει καποιος.
Le Déchu Prince
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : ειμαι νομας
Αριθμός μηνυμάτων : 2095
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/1/2010, 02:28

μισό λεπτο!!!! τόσοι ελεύθεροι, στον καπαρομένο βρήκες να σκαλώσεις?

δεν μ'αρέσουν όλα αυτα τα σκηνικά....
μία φορά που το έπαθα πήρα τηλέφωνο τον ενδιαφερόμενο κανόνισα να ποιούμε ένα καφέ οι δυό μας
του είπα οτι εγω ι είμαι ερωτευμένος μαζί του γι αυτο δεν θέλω να ξανα έχω σχέσεις με το αγόρι του ,οτι δεν θα τον ξανά ενοχλήσω ,πως δεν ειμαι φίλος του και ουτε τον βλέπω φιλικά και πως αυτές ειναι οι προθέσεις μου !
και τελικά για μένα τελείωσε εκει
γιατι μετά απο 3 εβδομάδες με πηρε τηλ και μου είπε οτι χώρισε με τον γκόμενο βρίσκοντας μια ηλίθια αφορμη

και εγώ σκεφτηκα και ψεύτης και εύκολος και με την άνεση που το το διάλυσετ ώρα θα το ξανα κάνει !οπότε μου πέρασε στο λεπτο! απεχθάνομαι το λίγο και το μέτριο....
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/1/2010, 03:20

Αν κάποιος μου αρέσει και έχει σχέση, δεν το προχωράω... απλά πάω παρακάτω. Για διάφορους λόγους. Ο κυριότερος είναι ότι προσωπικά ερωτεύομαι γενικά εύκολα οπότε σ αυτή τη περίπτωση θα στρέψω αλλού την προσοχή μου, που και γιατί όχι ίσως να είναι καλύτερη περίπτωση απ τον δεσμευμένο. Δε χάθηκαν δα οι άντρες!!

Αφήστε που για να δώσω ολοκληρωμένη απάντηση τώρα στο ποστ μου, θα πρέπει να διεισδύσω στην ψυχολογία εκείνου που χωρίζει κάποιον για κάποιον άλλο και να σας την αναλύσω... κι είναι βράδυ τώρα και βαριέμαι :)

Όσο λιγότερα μπλεξίματα στη ζωη μου τόσο το καλύτερο!

Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3576
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   20/1/2010, 17:13

Θα του δείχνω ότι είμαι εκεί γι αυτόν

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   12/8/2010, 15:31

Το λέω ξεκάθαρα, με γειώνει και για κανέναν από τους δύο (ή μήπως τους τρεις) δεν αλλάζει κάτι. Εγώ συνεχίζω μόνος μου κι αυτοί παραμένουν μαζί. Τουλάχιστον δεν καταπίεσα τον εαυτό μου να καταπιεί το συναίσθημα.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   12/8/2010, 15:35

δε λέω τίποτα. δεν ανακατεύομαι στις σχέσεις των άλλων. άμα χωρίσει βλέπω.
ποτέ δε θα έκανα κάτι που δε θα ήθελα να μου κάνουν.
από τη στιγμή που είναι σε σχέση μάλλον περνάει καλά. τώρα άμα δείξει και αυτός ενδιαφέρον, αλλάζει το πράγμα!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   12/8/2010, 16:15

Εγώ επιμένω.Αν το σκεφτούμε λογικά το πράγμα αν την πέσεις σε κάποιον που έχει σχέση και χωρίσει τη σχέση του,δεν φταις εσύ αλλά η ίδια η σχέση.Αν η σχέση έχει γερή βάση δεν κλονίζεται από τέτοια πράγματα.Αν κλονιστεί τότε αυτό σημαίνει ότι είχε εξαρχής πρόβλημα.

Προσωπικά αν έχω σχέση και χαλάσει επειδή θα εισβάλλει ένας τρίτος ποτέ δεν θα κατηγορήσω τον τρίτο.Όσο για την περίπτωση να εισβάλλω εγώ σε μια σχέση,το έχω κάνει και θα το ξανακάνω εφόσον είμαι ερωτευμένος με τον δεσμευμένο και νιώθω ότι έχω να του δώσω απίστευτη αγάπη κι εφόσον εκείνος μου δώσει πάτημα με κάποιο τρόπο να εισβάλλω.

Γερές σχέσεις με μέλλον είναι αυτές που είναι ανοιχτές στους πειρασμούς αλλά δεν υποκύπτουν σε αυτούς.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   12/8/2010, 16:25

Εγώ πάντως δεν θα μπορούσα να την πέσω σε κάποιον που έχει σχέση, ούτε και να ανακατευτώ. Είναι ενάντια στον ηθικό μου κώδικα.

Ακόμα και εάν έδειχνε ενδιαφέρον ο άλλος, θα προτιμούσα να μην ανακατευτώ. Εξάλλου, εάν είναι σε σχέση και ξενοκοιτούσε τόσο έντονα, τι μπορεί να λέει αυτό για τον χαρακτήρα του?
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?   12/8/2010, 16:52

Παράθεση :
Ti κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?

Μαγειρεύεις? Κάνεις skydiving? Ένα κρύο ντουζ?

Tι κάνεις αν θέλεις πολύ κάποιον που έχει σχέση?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 8Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: