ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

anal sex...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
matt
Forum Regular
Forum Regular

Αριθμός μηνυμάτων : 496

ΔημοσίευσηΘέμα: anal sex...   7/1/2010, 20:06

Ας πουμε οτι ένας νεος δεν το εχει δοκιμασει αλλα πριν το δοκιμασει με καποιον αλλο θελει να σιγουρευτει πρωτα μονος του...τι ακριβως πρεπει να κανει step by step?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ianos
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 3383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   7/1/2010, 20:14

Τι εννοείς "να σιγουρευτεί πρώτα μόνος του";
Μη μας ντρέπεσαι. Πες τα μας χύμα!
Στο ίδιο καζάνι βράζουμε...!
Shakespeare
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4437
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   7/1/2010, 20:26

-Φαε ελαφρα και υγειινα τις προηγουμενες ωρες.
-Βεβαιωσου οτι η περιοχη(οπως και τα χερια σου) ειναι καθαρη και οτι δεν εχεις καποιο προβλημα, οπως πχ αιμορροιδες(αν εχεις, πηγαινε στο γιατρο για τη σχετικη θεραπεια).
-Χαλαρωσε.
-Εφοδιασου με λιπαντικο και βαλε μπολικο στην περιοχη, καθως και στο δαχτυλο σου.
-Εισχωρησε με αργες κινησεις το δαχτυλο μεσα, παραμενοντας οσο το δυνατον χαλαρος. Η ενταση δημιουργει σφιξιμο και το σφιξιμο πονο.
-Συνηθισε την αισθηση του δαχτυλου και προσαρμοσου στην υπαρξη του εκει! Η περιοχη ειναι ευαισθητη και η αργη κινηση εχει μεγαλη σημασια ωστε να μην πονεσεις/τραυματιστεις.
-Το ζητουμενο ειναι να νιωθεις το σημειο να ανοιγει και να χαλαρωνει. οταν αυτο γινει θα νιωθεις πιο ανετα.
-Οταν νιωσεις ετοιμος μπορεις να επιχειρησεις να βαλεις και δευτερο δαχτυλο ή να κανεις πιο γρήγορες κινήσεις προσθετοντας λιπαντικο αν ειναι απαραιτητο.
-Ενας μικρος δονητης πολυ πιθανο να σε βοηθησει... σταδιακα αν θες μεγαλωνεις το μεγεθος.
-Αν οποιαδηποτε στιγμη αισθανθεις ασχημα ή πονεσεις, σταματα.

Μετα απο τα παραπανω φανταζομαι οτι θα εισαι σε θεση να ξερεις αν ειναι κατι που σου αρεσει ή οχι. (συμβαινει η πρωτη φορα να μην ειναι πολυ ευχαριστη, οποτε ισως ειναι καλο να ξαναδοκιμασεις)

Αυτα εχω διαβασει και εχω ακουσει απο φιλους μου παθητικους :roll:

Αν ξερεις αγγλικα ίσως αυτο σε βοηθησει:http://gaylife.about.com/od/gaysexadvice/qt/gayanalsex.htm
Εναλλακτικα, μεσω google μπορεις να βρεις κι αλλες σελιδες με συμβουλες για το θεμα.

Good luck :yes:

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Shakespeare στις 7/1/2010, 20:37, 1 φορά
matt
Forum Regular
Forum Regular

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   7/1/2010, 20:35

ναι αυτα που λες τα εχω ψιλοκανει (στατιστικα απλα να πω οτι πονος δεν υπηρχε καθολου) απλα υπηρχε ενα μικρο θεματακι. Αν και φροντισα να ειμαι καθαρος δεν διατηρηθηκα κατα τη διαδικασια. Θελω να πω πως μετα απο κανα 10λεπτο αρχισα να βγαινουν....σκατα....
Shakespeare
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   7/1/2010, 20:45

matt έγραψε:
Θελω να πω πως μετα απο κανα 10λεπτο αρχισα να βγαινουν....σκ....

Αυτο εχει να κανει με τη διατροφη σου, την ποσοτητα και το ποσο υγειινα εφαγες τις προηγουμενες ωρες, καθως και με την προσωπικη υγειινη.

αυτο εδω θα σε βοηθησει:

Το κλύσμα είναι απαραίτητο πριν από το πρωκτικό σεξ, όχι μόνο για λόγους αισθητικής αλλά και για λόγους υγείας.

Αν είναι η πρώτη φορά που κάνεις κλύσμα, φρόντισε να είσαι ήρεμος και υπομονετικός. Ακολούθησε τις πιο κάτω οδηγίες όσο πιο προσεκτικά μπορείς προκειμένου να μειώσεις στο ελάχιστο τον κίνδυνο επιπλοκών, μολύνσεων, αλλά και ενοχλήσεων.

*

Κατ’ αρχάς, καθόρισε τον χώρο που θα κάνεις αυτή τη διαδικασία. Το πιο κατάλληλο μέρος είναι συνήθως η τουαλέτα. Ωστόσο, όπου κι αν αποφασίσεις να το κάνεις, θυμήσου ότι το να προσπαθείς να σπρώξεις τα περιττώματα να χωρέσουν στην τρύπα της μπανιέρας ή ντους δεν είναι και το πιο ευχάριστο πράγμα. Άσε που πιθανότατα δεν θα χαρούν ιδιαίτερα οι συγκάτοικοι ή όποιος τέλος πάντων καθαρίζει το μπάνιο.

*

Μερικοί το βρίσκουν πιο βολικό να αφοδεύουν με φυσικό τρόπο πριν κάνουν κλύσμα, χωρίς όμως να είναι και απαραίτητο.

*

Προφανώς καλύτερα να κλειδώσεις την πόρτα (εκτός κι αν σε φτιάχνει να σε βλέπουν).

*

Το κλύσμα θα γίνει πιο εύκολο και πιο άνετο αν χρησιμοποιήσεις χλιαρό νερό. Άφησε το νερό να τρέξει λίγο μέχρι να βεβαιωθείς ότι είναι στη σωστή θερμοκρασία και πίεση. Προσοχή! Χλιαρό νερό δεν σημαίνει καυτό! Το τελευταίο που χρειάζεσαι είναι ένα έγκαυμα στον κώλο!

*

Στα φαρμακεία πωλούνται ειδικά μπουκαλάκια για κλύσμα (π.χ. Fleet enema). Περιέχουν ένα ελαφρά ερεθιστικό υγρό που αναγκάζει το έντερο να αδειάσει. Είναι καλύτερο να αδειάσεις αυτό το υγρό και στη θέση του να βάλεις μόνον χλιαρό νερό, γιατί τα φαρμακευτικά κλύσματα επηρεάζουν αρνητικά τη λειτουργία του εντέρου. Πάντως, κλύσμα μπορείς να κάνεις και χωρίς αυτά, είτε βγάζοντας το τηλέφωνο και χρησιμοποιώντας μόνο το λάστιχο είτε και με το τηλέφωνο, «κολλώντας» το στην κωλοτρυπίδα (η δεύτερη λύση δεν είναι τόσο αποτελεσματική και συνιστάται μόνο στην ανάγκη, αν δεν ξεβιδώνει το τηλέφωνο).

*

Βεβαιώσου άλλη μια φορά ότι και το νερό του ντους είναι χλιαρό. Το να χρησιμοποιήσεις παγωμένο νερό είναι σαν να βάζεις τον κώλο σου στο ψυγείο! Οι μύες θα συσπαστούν, η τρύπα σου θα κλείσει και μπορεί να σε πονέσει η κοιλιά σου.

*

Τοποθέτησε το λάστιχο / τηλέφωνο του ντους στην είσοδο του ορθού και ρύθμισε τη ροή σε μέτρια ένταση. Χαλάρωσε τον κώλο σου για να αρχίσει να μπαίνει νερό μέσα. Καθώς το ορθό θα γεμίζει, θα αισθανθείς την ανάγκη να το αδειάσεις. Προσπάθησε να βάλεις αρκετό νερό, χωρίς όμως να το παρακάνεις. Θα καταλάβεις ότι το παρακάνεις όταν αισθανθείς δυσφορία. Μην επιμείνεις γιατί μπορεί να προκαλέσεις ρήξη εντέρου!
*

Στη συνέχεια, σφίξε την κοιλιά σου και άσε το νερό να βγει παίρνοντας μαζί του υπολείμματα από περιττώματα. Επανάλαβε τη διαδικασία μέχρις ότου να δεις ότι βγαίνει καθαρό νερό.
*

Στο τέλος σφίξου καλά για να βεβαιωθείς ότι βγήκε όλο το νερό στην τουαλέτα και δεν θα βγει το μισό αργότερα, στο εσώρουχό σου ή το κρεβάτι. Τέλος πλύνε καλά τα χέρια σου με σαπούνι.

*

Δεν έχει νόημα να κάνεις κλύσμα πολλές ώρες πριν το σεξ, γιατί το ορθό μπορεί να ξαναγεμίσει με περιττώματα. Γενικά, ένα κλύσμα θα σε κρατήσει καθαρό 1-3 ώρες, ανάλογα όμως και με τις τροφές που έχεις φάει. Αν το τελευταίο γεύμα είχε πολλές φυτικές ίνες, τα περιττώματα θα κινούνται γρηγορότερα μέσα στο έντερο και το ορθό θα ξαναγεμίσει γρηγορότερα. (Αυτό δεν σημαίνει με κανέναν τρόπο ότι πρέπει να περιορίσεις τις φυτικές ίνες στο φαγητό σου. Είναι απολύτως απαραίτητες!)

*

Δεν χρειάζεται να χρησιμοποιείς φαρμακευτικά κλύσματα! Μάλιστα, είναι καλύτερο να τα αποφεύγεις γιατί η συχνή χρήση τους δημιουργεί προβλήματα στην κινητικότητα του εντέρου.

http://www.gaypatras.gr/forum/57-/313------
matt
Forum Regular
Forum Regular

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   7/1/2010, 21:36

Thanx το πιασα, ειμαι top, thanx padws....
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   7/1/2010, 22:32

ο jesus ο shakespear ειναι ο συγγραφεας του gay kama sutra!
ΤΙ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ!!!
Elementstv
Forum God
Forum God

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   7/1/2010, 22:34

Βρε Scratsouli ειναι αρθρο του 10percent!!!
Και καλα κανει και το ποσταρει διοτι ειναι πραγματα που πρεπει να τα ξερει καθε γκει ειτε μποτομ ειτε τοπ!!

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   7/1/2010, 22:42

συγνωμη αλλα αυτο ηταν το διδακτορικο του bottom δεν είχα ιδεα οτι υπαρχει ολοκληρος κανονισμος
μπορω να πω ειλικρινα δεν ειχα ιδεα και δεν κανω πλακα
Ex admin
Inactive Members

Περιοχή : somewhere
Αριθμός μηνυμάτων : 2040
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   7/1/2010, 23:38

Πάντως κατά τη γνώμη μου όλα τα παραπάνω είναι το μεγάλο αρνητικό στοιχείο του gay sex,ιδίως για τον παθητικό.
Elementstv
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   7/1/2010, 23:40

Nikolas έγραψε:
Πάντως κατά τη γνώμη μου όλα τα παραπάνω είναι το μεγάλο αρνητικό στοιχείο του gay sex,ιδίως για τον παθητικό.

Θετεις ενα θεμα που ποναει Νικολα. Πραγματι για τον παθητικο ειναι μια δυσκολη και πολλες φορες επιπονη διαδικασια. Ειναι και τυχερα αυτα. Ο κολλητος μου δεν ποναει καθολου. Εγω παλι εχω αναρωτηθει πολλες φορες αν οντως αντλω καποια απολαυση απο τη διαδικασια ή το κανω για τον αλλο... Νομιζω ειναι ενα θεμα που δεν τιθεται οσο θα επρεπε και ομως ιεναι πολυ σημαντικο....

Inactive Members

Περιοχή : somewhere
Αριθμός μηνυμάτων : 2040
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   7/1/2010, 23:42

Kαι να ήταν μόνο το αν θα πονέσεις....η όλη διαδικασία θεωρώ ότι μειώνει κατά πολύ τον αυθορμητισμό της στιγμής.Αν το προφυλακτικό χαλάει τη στιγμή Χ% ,το λιπαντικό και το κλύσμα τη χαλάνε 10Χ
Elementstv
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   7/1/2010, 23:46

Ακριβως. Ενας τροπος με τον οποιο προδιδεται η απειρια γκει ατομων στο σξε ειναι που νομιζουν οτι μπορει να γινει οπουδηποτε οποτεδηποτε κτλ(οχι οτι δεν γινεται αλλα ειναι αρκετα ριψοκινδυνο για πολλους λογους).

Και κατι αλλο που δεν το λεω συχνα και ισως εχουν παρομοια αποψη και λοιποι μποτομ του φορουμ.... Οταν κανεις σεξ νομιζω η μεγαλυτερη απολαυση ειναι για τον τοπ. Ο μποτομ ειναι σχεδον απλα σαν να αυνανιζεται. Δεν λεω εχει μια ευχαριστη αισθηση απο πισω αλλα δεν ειναι και τρελη ηδονη....Τουλαχιστον εγω και ο κολλητος μου εκει εχουμε καταληξει..

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   7/1/2010, 23:53

εμενα παλι ολοι μου λενε το αντιθετο, οτι ο παθητικος το απολαμβανει περισσοτερο. Κατι με το προστατη, δεν ξερω ακριβως τα ανατομικα. Τι να πω, δεν εχω αποψη.

παντως σιγουρα η διαδικασια αυτη κανει το σεξ πολυ προγραμματισμενο..

και απ'ο,τι ξερω μπορει και να μην πετυχει..

παντως νομιζω οτι με σωστο προγραμμα διατροφης δεν ειναι παντα και για ολους απαραιτητο
Ianos
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   8/1/2010, 00:07

Elementstv έγραψε:
Nikolas έγραψε:

Θετεις ενα θεμα που ποναει Νικολα. Πραγματι για τον παθητικο ειναι μια δυσκολη και πολλες φορες επιπονη διαδικασια. Ειναι και τυχερα αυτα. Ο κολλητος μου δεν ποναει καθολου. Εγω παλι εχω αναρωτηθει πολλες φορες αν οντως αντλω καποια απολαυση απο τη διαδικασια ή το κανω για τον αλλο... Νομιζω ειναι ενα θεμα που δεν τιθεται οσο θα επρεπε και ομως ιεναι πολυ σημαντικο....
Είσαι ένας μελλοντικός τοπ. Για σκέψου το... ίσως να είσαι πολύ καλός!
8anos
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3576
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   8/1/2010, 00:17

Παιδιά, συμφωνώ με τους προλαλήσαντες! είναι μια τραγική κατάσταση! πραγματικά προγραμματίζεται όλη η διαδικασία! πρέπει να έχεις πάντα κοντά σου: αρκετό χώρο, τουαλέτα, κλύσμα, λιπαντικό, και φυσικά να μην έχεις πολύ και να φροντίζεις να πηγαίνεις συχνά τουαλέτα! Είναι αίσχος! Και νόμιζα ότι και για τον ενεργητικό δεν τίθεται θέμα, αλλά και πάλι, το αισθάνεται εξίσου με τον παθητικό... Γιατί να μην έχουμε κι άλλη τρύπα?? μία για την αφόδευση και μία για το σεξ?? :(

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Salonika!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1934
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   8/1/2010, 00:23

πω ρε παιδια......ξερετε τι ειναι να τρως και να διαβαζεις αυτο το θεμα που ανοιξατε εδω???? :pale:
8anos
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   8/1/2010, 00:24

Ναι, φαντάσου να το κάνεις κιόλας!

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   8/1/2010, 00:26

Παιδιά, μήπως είμαστε λίγο υπερβολικοί; Άμα ήταν έτσι, κανείς γκει δε θα ευχαριστιόταν το σεξ... δηλαδή η επιθυμία κι η εκτόνωση δε μετρούν; Δεν είναι και καταναγκαστικά έργα, ούτε αμελέ ταμπουρού...!
middle east
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 2430
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   8/1/2010, 00:27

εμενα παλι ολοι μου λενε το αντιθετο, οτι ο παθητικος το απολαμβανει περισσοτερο. Κατι με το προστατη, δεν ξερω ακριβως τα ανατομικα. Τι να πω, δεν εχω αποψη.

και εγω ετσι εχω ακουσει , συγκεκριμενα για το σημειο g στον ανδρα οτι βρισκεται στον προστατη για αυτο και σε πολλούς straight αρεσει το δάχτυλο
8anos
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   8/1/2010, 00:36

Ianos έγραψε:
Παιδιά, μήπως είμαστε λίγο υπερβολικοί; Άμα ήταν έτσι, κανείς γκει δε θα ευχαριστιόταν το σεξ... δηλαδή η επιθυμία κι η εκτόνωση δε μετρούν; Δεν είναι και καταναγκαστικά έργα, ούτε αμελέ ταμπουρού...!
Δε σου λέω ρε παιδί μου ότι δεν υπάρχει απόλαυση! απλά το κλισέ: μας ήρθε όρεξη, το κάνουμε επιτόπου που ισχύει για τους στρ8, δεν παίζει για τους γκέι! Από απόλαυση, δεν το συζητάμε καν! Αλλωστε, αν δεν το απολαμβάναμε νομίζεις θα καθόμασταν να κάνουμε κλύσμα?

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   8/1/2010, 00:44

middle east έγραψε:

και εγω ετσι εχω ακουσει , συγκεκριμενα για το σημειο g στον ανδρα οτι βρισκεται στον προστατη για αυτο και σε πολλούς straight αρεσει το δάχτυλο
Δεν υπάρχει τεκμηριωμένο από την επιστήμη και εντοπισμένο σημείο G... Υπάρχουν νευρικοί υποδοχείς σε διάφορα σημεία του σώματός μας, η διέγερση των οποίων προκαλεί ηδονή. Η οποία ηδονή, όμως, ξεκινά από τη σκέψη... από τον κατάλληλο σύντροφο. Και τα σημεία αυτά διαφέρουν από άνθρωπο σε άνθρωπο, δείγμα του πόσο σχετικός και πολυποίκιλος είναι ο έρωτας των ανθρώπων. :)
dim_thess
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   8/1/2010, 00:47

Παράθεση :
Και τα σημεία αυτά διαφέρουν από άνθρωπο σε άνθρωπο, δείγμα του πόσο σχετικός και πολυποίκιλος είναι ο έρωτας των ανθρώπων.
εμενα το σημειο μου μετακινηται.......
το εχω πετυχει και στη φτερνα
Ianos
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   8/1/2010, 00:50

dim_thess έγραψε:
Παράθεση :
Και τα σημεία αυτά διαφέρουν από άνθρωπο σε άνθρωπο, δείγμα του πόσο σχετικός και πολυποίκιλος είναι ο έρωτας των ανθρώπων.
τέλεια αφορμή για... :ban:
dim_thess
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anal sex...   8/1/2010, 00:57

Ianos έγραψε:
dim_thess έγραψε:
Παράθεση :
τέλεια αφορμή για... :ban:

anal sex...
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 6Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: