ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Ποιον θα χαρακτήριζες "Σεξουαλικά ανώμαλο" ;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anakin
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον θα χαρακτήριζες "Σεξουαλικά ανώμαλο" ;   5/1/2011, 01:21

kafes_glykos έγραψε:

Ανώμαλος είναι μόνο ο αδύνατος που γουστάρει χοντρούς και τριχωτούς ή κι ο χοντρός που γουστάρει άτριχους κι ανορεξικούς;
Ανώμαλος είναι αυτός που πηδάει έναν άντρα που μοιάζει με γυναίκα ή κι ο άλλος που την έχει δει Μαρία της γειτονιάς και νομίζει πως έχει μ**νί;

Υπονοείς κάτι κύριε; Παραξηγήθηκα!

Forum Master

Περιοχή : Γκάζι
Αριθμός μηνυμάτων : 1044

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον θα χαρακτήριζες "Σεξουαλικά ανώμαλο" ;   5/1/2011, 11:29

JeffreyDeanMorgan έγραψε:
kafes_glykos έγραψε:

Ανώμαλος είναι μόνο ο αδύνατος που γουστάρει χοντρούς και τριχωτούς ή κι ο χοντρός που γουστάρει άτριχους κι ανορεξικούς;
Ανώμαλος είναι αυτός που πηδάει έναν άντρα που μοιάζει με γυναίκα ή κι ο άλλος που την έχει δει Μαρία της γειτονιάς και νομίζει πως έχει μ**νί;

Υπονοείς κάτι κύριε; Παραξηγήθηκα!

Το αντίθετο αγορίνα ;)

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον θα χαρακτήριζες "Σεξουαλικά ανώμαλο" ;   5/1/2011, 13:37

πάντως, όσο υπάρχει συναίνεση και στοιχειώδης ικανότητα ωριμότητας σε αυτήν (δεν λέω δηλαδή να συναινέσει το 5χρονο) δεν θεωρώ ότι υπάρχει ανωμαλία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JudasIscariot
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : bikini bottom (and not lame xania)
Αριθμός μηνυμάτων : 1663

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον θα χαρακτήριζες "Σεξουαλικά ανώμαλο" ;   5/1/2011, 14:31

συμφωνώ με μπαζιτρόνιο...

Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 7121
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον θα χαρακτήριζες "Σεξουαλικά ανώμαλο" ;   2/4/2011, 20:24

JudasIscariot έγραψε:
Σωστό και αυτό! Σίγουρα κανείς δεν αναρωτήθηκε τι δουλειά έχει το μικρό με τον παππού. Για όνομα, εγώ καταλαβαίνω απόλυτα τον παππούλη, έχουμε τις ίδιες προτιμήσεις...Αλλά το μικιό δεν θα το καταλάβω ποτέ μου...

Εγώ νομίζω ανώμαλο ότι είναι το μικρό...(ψέμματα λέω, κανείς από τους δύο δεν είναι, αλλά i'm making a point)

Γιατί δε θα το καταλάβεις; Όλα έχουν ψυχολογική βάση.
Πολύ απλά αυτοί που θέλουν τους μεγάλους (όπως και εγώ) , συνήθως έχουν νιώσει την απουσία του πατέρα μέσα στην οικογένεια (είτε αυτός έχει πεθάνει, είτε έχει φύγει, είτε είναι ένας αδύναμος χαρακτήρας και η μάνα λύνει και δένει μέσα στην οικογένεια)
2cute2Btrue
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Athens!
Αριθμός μηνυμάτων : 1127

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον θα χαρακτήριζες "Σεξουαλικά ανώμαλο" ;   2/4/2011, 23:16

Εγώ πάλι πιστεύω ότι αυτές είναι αβάσιμες υπεραπλουστεύσεις.Τι μας καυλώνει και τι μας ξενερώνει δεν χρειάζεται πάντα να εξηγείται.Άμα είμαστε εμείς εντάξει προς αυτό και ειλικρινείς...Θα μπαίναμε ποτέ στη διαδικασία να εξηγήσουμε(ή δικαιολογήσουμε) γιατί μας αρέσουν οι γαρίδες ή γιατί σιχαινόμαστε το μπρόκολο;
Και για να είμαι on topic,προσωπικά δεν θα χαρακτήριζα κανένα "σεξουαλικά ανώμαλο".Εάν και οι 2 πλευρές συναινούν,τι ζόρι να τραβάω εγώ;

Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον θα χαρακτήριζες "Σεξουαλικά ανώμαλο" ;   3/4/2011, 05:25

Score έγραψε:
JudasIscariot έγραψε:
Σωστό και αυτό! Σίγουρα κανείς δεν αναρωτήθηκε τι δουλειά έχει το μικρό με τον παππού. Για όνομα, εγώ καταλαβαίνω απόλυτα τον παππούλη, έχουμε τις ίδιες προτιμήσεις...Αλλά το μικιό δεν θα το καταλάβω ποτέ μου...

Εγώ νομίζω ανώμαλο ότι είναι το μικρό...(ψέμματα λέω, κανείς από τους δύο δεν είναι, αλλά i'm making a point)

Πολύ απλά αυτοί που θέλουν τους μεγάλους (όπως και εγώ) , συνήθως έχουν νιώσει την απουσία του πατέρα μέσα στην οικογένεια (είτε αυτός έχει πεθάνει, είτε έχει φύγει, είτε είναι ένας αδύναμος χαρακτήρας και η μάνα λύνει και δένει μέσα στην οικογένεια)
Αυτό ισχύει!!!!!!! Εμένα ευτυχώς δεν έχει πεθάνει-φύγει, απλά ήταν απών σαν πατέρας. Πάντως το έχω παρατηρήσει!!!
Κι έψαχνα γιατί ήθελα κι μεγάλους!!

Βρε 2cute2Btrue, αν π.χ. γουστάρουμε 5χρονα ή ζώα ή νεκρούς, θα πάμε να το κάνουμε; Σαφώς χωρίς την συναίνεση τους (το 5χρονο τι να πει, τι να κάνει, τι να αντιδράσει, το ζωό το ίδιο, ο νεκρός είναι νεκρός...); Ενώ οι LGBT κάνουν σεξ αφού εφόσον το θέλει κι ο άλλος... Για αυτό είναι εντάξει. Ενώ όταν πας να κάνεις κάτι με κάτι άλλο που το άλλο δεν μπορεί να αντιδράσει, να πει κάτι, ε αυτό το θεωρώ ανωμαλία.

Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 6018
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον θα χαρακτήριζες "Σεξουαλικά ανώμαλο" ;   3/4/2011, 08:39

Σεξουαλικα ανωμαλο θα χαρακτηριζα καποιον που οι σεξουαλικες του διαθεσεις ειναι περα απο το φυσιολογικο, δηλαδη περα απο τα ορια..
Νομιζω πως η λεξη ανωμαλος, το εχω ξανα αναφερει, δεν ειναι κατι κακο..
Αυτο που λες ανακιν δεν ειναι ανωμαλια αλλα βια

Forum Beginner

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 222

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον θα χαρακτήριζες "Σεξουαλικά ανώμαλο" ;   3/4/2011, 13:22

Αυτοι που πιστευω οτι ξεφευγουν χωρις επιστροφη ειναι οι νεκροφιλοι. Ειλικρινα το βρισκω πολυ αρρωστο...
JudasIscariot
Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον θα χαρακτήριζες "Σεξουαλικά ανώμαλο" ;   3/4/2011, 13:27

Anakin έγραψε:
Score έγραψε:
JudasIscariot έγραψε:

Αυτό ισχύει!!!!!!! Εμένα ευτυχώς δεν έχει πεθάνει-φύγει, απλά ήταν απών σαν πατέρας. Πάντως το έχω παρατηρήσει!!!

Βρε 2cute2Btrue, αν π.χ. γουστάρουμε 5χρονα ή ζώα ή νεκρούς, θα πάμε να το κάνουμε; Σαφώς χωρίς την συναίνεση τους (το 5χρονο τι να πει, τι να κάνει, τι να αντιδράσει, το ζωό το ίδιο, ο νεκρός είναι νεκρός...); Ενώ οι LGBT κάνουν σεξ αφού εφόσον το θέλει κι ο άλλος... Για αυτό είναι εντάξει. Ενώ όταν πας να κάνεις κάτι με κάτι άλλο που το άλλο δεν μπορεί να αντιδράσει, να πει κάτι, ε αυτό το θεωρώ ανωμαλία.

Ναι αυτό το καταλαβαίνω. Να μην θες το 20χρονο τεκνό αλλά να θες έναν βαρβάτο 35άρη. Ή έναν 45άρη. Αλλά ρε φίλε...80άρη ποιος θέλει μα τον αλλάχ?

Και όντως, έχουμε και συναίνεση, και η αιτία του είναι φυσιολογική και δεν προέρχεται από τραύμα.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την JudasIscariot στις 3/4/2011, 13:28, 1 φορά
Vampire
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 6018
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον θα χαρακτήριζες "Σεξουαλικά ανώμαλο" ;   3/4/2011, 13:28

JudasIscariot έγραψε:
Anakin έγραψε:
Score έγραψε:
JudasIscariot έγραψε:

Ναι αυτό το καταλαβαίνω. Να μην θες το 20χρονο τεκνό αλλά να θες έναν βαρβάτο 35άρη. Ή έναν 45άρη. Αλλά ρε φίλε...80άρη ποιος θέλει μα τον αλλάχ?
Koιτα αν του σηκωνετε no problem

Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον θα χαρακτήριζες "Σεξουαλικά ανώμαλο" ;   3/4/2011, 13:31

Vampire έγραψε:
JudasIscariot έγραψε:
Anakin έγραψε:
Score έγραψε:
JudasIscariot έγραψε:

Koιτα αν του σηκωνετε no problem

σωστό και αυτό!

Forum Regular
Forum Regular

Περιοχή : Athens, Greeze
Αριθμός μηνυμάτων : 341

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον θα χαρακτήριζες "Σεξουαλικά ανώμαλο" ;   8/12/2011, 12:48

Ανωμαλία θεωρώ το μη συγκαταβατικό σεξ και οποιαδήποτε μορφή του που προκαλεί βλάβη στο σώμα και το καθιστά φορέα επικίνδυνων μικροβιών, ασθενειών. Όπως επίσης και όταν προκαλεί ψυχολογική βλάβη....

Ό,τιδήποτε έχει να κάνει επίσης με αίμα, κόπρανα, ζώα, νεκρούς, συνηθώς όλα αυτά υποδεικνύουν ψυχολογικές διαταραχές στα άτομα.

Η παιδεραστία είναι το μεγαλύτερο αμάρτημα της ανθρωπότητας και δεν θα δίσταζα να ευνούχισω τέτοιους ανθρώπους....
ούτως ή αλλιώς όταν αποκαλύπτονται τέτοια άτομα...αυτό παθαίνουν όταν πηγαίνουν στις φυλακές....

Τα βοηθήματα δεν τα θεωρώ διαστροφή, παρά μία διαφορετική προσέγγιση της απόλαυσης, αρκεί βέβαια να μη βεβηλώνει βίαια το ανθρώπινο σώμα όπως οι υπερμεγεθείς δονητές...

Τ golden shower έχει αποδειχτεί επίσης ότι δεν θεωρείται διαστροφή για πολλούς...
Πάντα σιχαινομουν την ιδέα γιατί νόμιζα ότι περιελάμβανε κάτουρο αλλά αυτή η πράξη υιοθετείτε από μία πολύ μικρή ομάδα ανθρώπων...και είναι κατακριτέα...

Η συνηθής τακτική είναι το άδειασμα της ουρήθρας και κατάποση πολλών λίτρων νερού ή άλλου υγρού ώστε ο οργανισμός να μην είναι σε θέση να απορροφήσει λόγω ποσότητας όλα αυτά τα υγρά και να διοχετεύσει προς τα έξω...να κατουρήσεις δηλαδή νερό...

Αλλά και πάλι μόνο στη σκέψη είναι λίγο...περίεργο....
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον θα χαρακτήριζες "Σεξουαλικά ανώμαλο" ;   8/12/2011, 13:06

Θα συμφωνήσω με τον άνωθεν και θα παραθέσω τα εξής
Ανωμαλία είναι οποιαδήποτε μορφή σαρκικής επαφής χωρίς να υπάρχει αποδοχή απ' όλα τα μέρη.
¨Οσαν ειναι αποδεκτά θα μπορούσαμε να τα βάλουμε στο τσουκάλι της θεμιτής διαστροφής

Ποιον θα χαρακτήριζες "Σεξουαλικά ανώμαλο" ;
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: