ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Σήμερα στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Σήμερα στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Με φλερτάρει , απλά με συμπαθεί ή κατι άλλο?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
keizer
Forum Newbie
Forum Newbie

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 7

ΔημοσίευσηΘέμα: Με φλερτάρει , απλά με συμπαθεί ή κατι άλλο?   11/6/2017, 17:56

Γεια σας παιδια...ειμαι 21 χρονων και γκει και υπαρχει ενα παιδί στη σχολη που συμπαθω παρα πολύ...τωρα που τέλειωσε το εξάμηνο μερικά πράγματα στη συμπειρφορά του μου φαινονται λιγο περιεργα και θα σας πω τι εννοω...γενικά ειναι πολυ ευγενικος μαζι μου και τον συμπαθουσα απο τοτε που τον γνωρισα...αλλα το τελευταιο καιρο χαιρομουν πολυ με τι τροπο που μου συμπεριφεροταν χωρις να σκεφτομαι οτι το πηγαινε στο ερωτικό....να σας πω μερικα περισταστικα που θυμαμαι...μια φορα τον ειχα συντησει εξω απο τη σχολη και με το που με ειδε αρχισε να χαμογελα αρκετα και αφου μιλησαμε λιγο με χαιδεψε στη πλατη...επισης μου εκλεινε συνεχεια το ματι...και πριν ενα μηνα περιπου μεσα στο μαθημα καθοταν 3-4 σειρες μοροστα μου και μου εκλεισε το ματι του το εκλεισα και εγω..μετα επαιξε λιγο με το ονομα μου (γενικα πειραζει αρκετα το ονομα μου με υποκοριστικα κλπ )....και μου εστειλε ενα φιλι...δηλαδη φιλησε την παλαμη του και εκανε την χαρακτηριστικη κινηση (blow kiss που λενε)..επισης μια φορα οταν περιμεναμε να μπουμε σε μια αιθουσα μου κρατησε το χερι και μου το πηγαινε περα δωθε...γενικα σχεδον καθε φορα με λεει και με διαφορετικο ονομα..μια φορα με ειχε δει εξω απο τη σχολη και μου εδωσε το χερι του (οχι για χειραψια) αλλα οχι οπως την αλλη φορα δηλαδη περιπου ειχαμε τα χερια μας στο υψος του ωμου και απλα τα σφιξαμε λιγο και ειπε "χαρα μου"...βεβαια αλλες φορες με λεει διαφορρτικα οπου σιγουρα το κανει για πλακα πχ "αρχοντα μου κλπ" ...αλλα τοτε που ειπε χαρα μου ηταν σοβαρος ..για την ακριβεια μου ειχε φανει και αρκετα στεναχωρημενος...μια αλλη μερα που καθοταν παλι πιο μπροστα γυρισε και αρχισε να μου χαμογελαει και μαλιστα ο καθηγητης του εκανε παρατηρηση ..επισης την τελευταια μερα παρουσιαζαμε κατι εργασιες ...και οταν ηταν η σειρα μου μου εκλειε τα ματι και μου εκανε την γνωστη χειρνομια με τον αντιχειρα ...και οταν τελειωσε η παρουσιαση ειπε σε εμενα και στα αλλα 3 παιδια που ημουν μαζι στην εργασια μπραβο και καθομασταν ακριβως απο πισω του και μετα αρχισε να μου μιλαει...μου εκανε κοπλιμεντα για την εργασια...και του εδωσα το χερι μου και μου το κρατησε λιγο και επειδη ειχα πιει λιγο κρασι για να ειμαι ανετος στην παρουσιαση ημουν πιο χαλαρος και κοιταζομασταν λιγο περιεργα...βασικα εγω τον κοιταζα σαν να ηθελα να του ορμηξω...και στο τελος τον χαιδεψα λιγο στο μπραστο του (φοραγε κοντομανικο οποτε ακουμπυσα και το δερνα του) και γυρισε εμεσως και με χαιδεψε λιγο στον ωμο....οσο περιεργο και να φαινεται σχεδον σε ολο το εξάμηνο εγω δεν ενιωσα ουτε μια στιγμη να με φλερταρει...απλα χαιρομουν που καποιος που συμπαθω φαινεται να με συμπαθει...ισως μονο προς το τελος να ενιωσα οτι κατι παραπανω....η αληθεια ειναι οτι επειδη εχω κοινωνικη φοβια νομιζα πως απλα δεν ειμαι συνηθισμενος σε αυτα αλλα εχω παρατηρήσει οτι κο υπολοιπος κοσμος δεν συμπεριφερεται ετσι στους φιλους του   ....επισης σκεφτομουν μηπως επειδη ειμαι ντροπαλος μου συμπεριφεραται πιο γλυκα αλλα και παλι δεν βγαζει νοημα γιατι υπαρχουν και αλλοι στη σχολη πιο ντροπαλοι.  και γενικοτερα το τελευταιο καιρο επειδη πηγαινω γυμναστηριο,ειχα πει σε μια φολη μου οτι ειμαι γκει και πηγαινω και σε ψυχολογο νομιζω οτι δεν φαινομαι και τοσο ντροπαλος απλα ο συγκρινενος ισως με κομπλαρει λιγο περισσοτερο...τωρα το αν ειναι γκει αυτος δεν μπορω να ξερω..γενικα δεν ειναι θηλυπρεπης αλλα  έχει περισσοτερες φιλες απο φιλους και χαιδευεται αρκετα με τις φιλες του και πολλες απο αυτες εχουν και αγορια οποτε μου φαιβεται λιγο περιεργο που κανουν ετσι.. δεν ξερω τι ακριβως νιωθω γι αυτον αλλα σιγουρα τον σκεφτομαι ολη την ωρα και γενικα αν μαθαινα οτι με αντιπαθουσε ή ας πουμε οτι ειναι ομοφοβικος κλπ θα ενιωθα χαλια...γενικα ειμαι πολυ μπερδεμενος ...εσεις πως τα βλεπετε ολα αυτα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Duality
Administrator
Administrator

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 4759
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με φλερτάρει , απλά με συμπαθεί ή κατι άλλο?   13/6/2017, 09:35

Αχ, δεν ξέρω! Εγώ θα ήθελα πολύ να προσπαθήσεις και να μας πεις πώς θα πάει... Μου φαίνεται λίγο πιο διαχυτικός από το συνηθισμένο. Εσύ φοβάσαι να το προχωρήσεις; Πώς το βλέπεις;

Ίσως, αν κάθε στιγμή φανταζόμασταν έναν καθρέφτη απέναντί μας, να κάναμε πιο αντικειμενικά καλές επιλογές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με φλερτάρει , απλά με συμπαθεί ή κατι άλλο?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: