ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από billakos21 Χθες στις 20:40

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από billakos21 Χθες στις 00:52

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Kwstasthessaloniki 25/9/2017, 17:05

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από billakos21 24/9/2017, 22:11

» Αστείες εικόνες
από DiabolAkis 23/9/2017, 23:22

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από DiabolAkis 27/8/2017, 15:29

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

» Τι είμαι τελικά;
από Cookie 26/6/2017, 00:25

» Τι νιώθεις αυτή τη στιγμή;
από Phantasos 24/6/2017, 00:27

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
billakos21

Dragneel

DiabolAkis

Kwstasthessaloniki

phonesexchat

Entity

Σεπτέμβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Στην αβάσταχτη αναζήτηση του σεξ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
N.G95
Moderator
Moderator

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3574
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην αβάσταχτη αναζήτηση του σεξ!!!   12/2/2017, 19:49

50shades_of_gay έγραψε:
Αν συνεχίζεις να νομίζεις ότι είμαι αγενής δες λίγο σε κάποιο λεξικό τι σημαίνει  αγένεια και ίσως να κατανοήσεις τι ακριβώς σου έγραψα.
Και εδω ομως γινεσαι επιθετικος και δεν νομιζω πως υπαρχει λογος για ξεμαλλιασματα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EatPrayLove89
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 1630

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην αβάσταχτη αναζήτηση του σεξ!!!   12/2/2017, 20:26

50, ο γραπτός λόγος είναι εύκολο να παρερμηνευθεί, όλοι το ξέρουμε αυτό, γι' αυτό και υπάρχει πάντα χώρος και καλή διάθεση για να εξηγούμε καλύτερα κάτι που ο άλλος δεν έχει καταλάβει σωστά ή που και εμείς οι ίδιοι δεν θέσαμε σωστά. Για μένα το λέω αυτό.

Ωστόσο, δε σου επιτρέπω να μου μιλάς έτσι, να δω σε λεξικά τι είναι αγένεια, ότι έχω τάση να σε παρερμηνευω και τέτοια γιατί έτσι προβάλλεις τη νοημοσύνη και προσωπικότητα μου κι εγώ δεν ήμουν αιχμηρός σε τίποτα που αφορά τη σύνθεσή σου, αλλά έκρινα δικαίως τον τρόπο που θεώρησα ότι απευθύνθηκες σε εμένα. Ωστόσο όμως, είπες ότι σε παρεξήγησα και το δέχομαι. Στον Εκστασι πιο πάνω είπες ''ήθελες και το παρερμηνευσες''. Τον γνωρίζεις προσωπικά και νιώθεις ότι έχεις το δικαίωμα να κατηγορείς τις προθέσεις του; Ίσως από μόνος σου γίνεσαι παρεξηγήσιμος, γιατί ειλικρινά δεν έχω προσωπικά μαζί σου και δεν έχω καμία προδιάθεση πραγματικά να σε πάρω με κακό μάτι ή να σε παρεξηγήσω ή οτιδήποτε αρνητικό, με όλη μου την ειλικρίνεια! Το ότι πρέπει να γράφω αυτά τα τελευταία ποστ τώρα είναι για μένα χάσιμο χρόνου και φαιάς ουσίας. Κανείς μας εδώ δεν είχε κακή προδιάθεση όσο είμαι εγώ τουλάχιστον, αλλά υποδεχόμαστε τα νέα μέλη με καλή διάθεση. Τώρα εντάξει, έγινε μία παρεξήγηση, ας προχωρήσουμε παρακάτω!
Συμφωνώ ότι χρειαζόμαστε και καλούς ανθρώπους γύρω μας που να μας αναπτερώνουν το ηθικό. Η ισχύς εν τη ενώσει άλλωστε δε λένε; Επίσης θεωρώ ότι το να αγαπάμε τον εαυτό μας σημαίνει να αναγνωρίζουμε στοιχεία μας που είναι αντικειμενικά αρνητικά που μπορούν να αλλάξουν και να προσπαθούμε να τα εξουδετερώνουμε. Και στην πορεία έρχεται και ο σύντροφος. Ισως γι αυτο δεν κρατανε πολλες σχεσεις, γιατι οι ανθρωποι ειναι στη διαδικασια να αποδεχτουν τον εαυτό τους. Κρατανε οταν πλεον εχουμε μαθει τι ειμαστε, τι δεν ειμαστε, τι δε θα γινουμε ποτε, τι μας αρεσει, τι θελουμε και πως θελουμε να μας συμπεριφέρονται. Αντε βρε, καλο μας ταξιδι!

Forum Baby

Περιοχή : B. Eλλάδα
Αριθμός μηνυμάτων : 27
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην αβάσταχτη αναζήτηση του σεξ!!!   13/2/2017, 04:32

Ο ecstacy με διόρθωσε πάνω σε ένα Α που δεν έγραψα και έβγαλε ως συμπέρασμα το Β , το οποίο Β είχα γράψει κι εγω εξ αρχής. Γι'αυτό του είπα ότι με παρερμήνευσε. Κάτσε βρε EatPray δεν σου μίλησα άσχημα. Είπες ότι δεν ήσουν αιχμηρός σε τίποτα που αφορά τη σύνθεσή μου(τι εννοείς σύνθεση; την ψυχοσύνθεση;τη σύνθεση κειμενου;) , αλλά έκρινες δικαίως τον τρόπο που θεώρησες ότι απευθύνθηκα σε σένα.Χμμ. Let me see. Με χαρακτήρισες επιθετικό επειδή σου εξέφρασα τη γνώμη μου και επειδή συνέχιζες να με χαρακτηρίζεις έτσι σου είπα ευγενικά να αναλύσεις τον ορισμό σε κάποιο λεξικό και να ξαναδιαβάσεις τι σου έγραψα για να καταλάβεις ότι δεν ήμουν επιθετικός, ούτε αγενής. Πιστεύω ότι  θίχτηκες χωρίς λόγο. Όταν διαφωνεί κάποιος σε μια παρέα  μαζί σου και το κάνει  με επιχειρήματα θεωρείς ότι είναι αγενής; Γιατί αυτό που σου έγραψα μπορεί να στο πει στο χαλαρό ο οποιοσδήποτε.  Ξέρεις πως είναι η αγένεια και η επιθετικότητα; Αγενής είναι κάποιος όταν σε βρίσει. Επιθετικός είναι όταν σου πει "άσε μας μωρέ, ή εσύ τι μιλάς ή ποιος σε ρώτησε ή ξέρεις εσύ και δεν ξέρω εγώ ή το κατάλαβες αυτό που σου είπα;" Οκ. Περασμένα ξεχασμένα.Ματς Μουτς!

Αν  κάνουν  πρωτίστως κακό στον εαυτό του οφείλει να τα αλλάξει. Αλλιώς γιατί να πιεστεί να αλλάξει κάποιος ορισμένα στοιχεία του που του αρέσουν μόνο και μόνο ώστε να αρέσει η προσωπικότητά του σε κάποιους;(και γράφω κάποιους βεβαίως βεβαίως και όχι άλλους γιατί με βάση τον νόμο των πιθανοτήτων τα στοιχεία είναι φυσικώς αδύνατο να μην αρέσουν σε όλους, άρα σε κάποιους θα αρέσουν). Άλλωστε ο εαυτός μας είναι ο ισόβιος σωματικός μας συγκάτοικος οπότε πρέπει να τα πάμε καλά μαζί του και να τον φροντίζουμε αν θέλουμε μια υγιή επιβίωση.
50shades_of_gay
Forum Baby
Forum Baby

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην αβάσταχτη αναζήτηση του σεξ!!!   13/2/2017, 04:45

N.G95 έγραψε:
50shades_of_gay έγραψε:
Αν συνεχίζεις να νομίζεις ότι είμαι αγενής δες λίγο σε κάποιο λεξικό τι σημαίνει  αγένεια και ίσως να κατανοήσεις τι ακριβώς σου έγραψα.
Και εδω ομως γινεσαι επιθετικος και δεν νομιζω πως υπαρχει λογος για ξεμαλλιασματα.
Που είναι η επίθεση; Προτροπή ήταν για να ξανατσεκάρει κάποιους χαρακτηρισμούς που μου απέδωσε.
Ε όχι και ξεμάλιασμα είναι πολύ second.
Αν είναι να το οργανώσουμε σωστά, να φωνάξουμε το κοινό του φόρουμ, να γεμίσουμε έναν λάκκο με λάσπη, να βάλουμε εγώ και ο ΕatprayLove τα μαγιό μας, να ξεκινήσουν τα στοιχήματα και μετά να παλέψουμε μέχρι τελικής πτώσης.
EatPrayLove89
Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην αβάσταχτη αναζήτηση του σεξ!!!   13/2/2017, 15:38

Δε θα βγει ακρη, οποτε αστο να παει αστο!
Να μου το πειτε πιο πριν ομως να κλεισω ενα σολαριουμ γιατι τα δευτερολεπτα απο την αφαιρεση της ρομπας μεχρι το βουτηγμα στη λασπουρια μετρανε :Ρ

Forum Baby

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην αβάσταχτη αναζήτηση του σεξ!!!   13/2/2017, 22:31

Θα το προμοτάρουμε για μια εβδομάδα, οπότε θα έχεις χρόνο για αρκετά σολάριουμ. Και γω στο ενδιάμεσο θα πάω για αποτρίχωση και γυμναστήριο!!!
EatPrayLove89
Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην αβάσταχτη αναζήτηση του σεξ!!!   13/2/2017, 22:59

Πες μου σε ποιο για να ερθω να τα λεμε :Ρ

Forum Baby

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στην αβάσταχτη αναζήτηση του σεξ!!!   14/2/2017, 18:00

Θα σε ενημερώσω μόλις κάνω την εγγραφή

Στην αβάσταχτη αναζήτηση του σεξ!!!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Συζητήσεις γενικού περιεχομένου :: Χαλαρή κουβέντα-
Μετάβαση σε: