ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Treebeard
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Mέση-Γη , Πέρα-Γη , Δώθε-Γη
Αριθμός μηνυμάτων : 6251
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   30/12/2016, 22:28

EvilAngel έγραψε:
οποτε ισχύει το παραθυράκι για τους γκει??να κοιτάζω 18ρικα κ πάνω μονο ε??

Άτσα ο πιπινολάγνος! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EvilAngel
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : κάπου !!
Αριθμός μηνυμάτων : 1684
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   30/12/2016, 22:30

έτσι μπράβο ρε αγόρι μου!!!αυτό ήθελα να "ακούσω" από σένα!!  όσο ερωτευμένος κ να σαι, όσο κ να πιστεύεις ότι αγαπάς κάποιον πρέπει να υπερτερεί η λογική...ειδικά όταν βρίσκεσαι σε μια θέση τόσο κρίσιμη για το μέλλον σου όπως είναι η δική σου!!μακάρι να τα καταφέρει λοιπόν κ να παραμείνει εδώ στην Ελλάδα (αν κ δύσκολο πλέον...όλοι φεύγουν) κ να το ζήσετε για όοοσο το μεταξύ σας κρατήσει γλυκέ μου!!εσύ φρόντισε να δεις πώς θα εξασφαλίσεις το μέλλον σου παράλληλα με όλο αυτό που ζεις μάζι του...αλήθεια τι όνειρα έχεις??έχεις στόχους??θα δώσεις πανελλήνιες?

Where there is desire
There is gonna be a flame
Where there is a flame
Someone's bound to get burned
But just because it burns
Doesn't mean you're gonna die

You've gotta get up and try, and try, and try
Gotta get up and try, and try, and try
You gotta get up and try, and try, and try... 

EvilAngel
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   30/12/2016, 22:32

Treebeard έγραψε:
EvilAngel έγραψε:
οποτε ισχύει το παραθυράκι για τους γκει??να κοιτάζω 18ρικα κ πάνω μονο ε??

Άτσα ο πιπινολάγνος! 
σιωπή εσύ!!!
Σπόιλερ:

Where there is desire
Where there is a flame

TPHA
Forum Baby
Forum Baby

Περιοχή : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 40

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   30/12/2016, 22:35

EvilAngelΗ δουλεια που εχει επιλεξει να κανει ειναι τετοια που δινει παρα πολλες ευκαιριες στην Ελλαδα και γι αυτο θα μεινει μαλλον και δε θα φυγει.Οχι δε θα δωσω πανελληνιες.Θα παω σε ιδιωτικη σχολη επειδη δεν ειμαι καλος στα μαθηματα.Θελω να παω σε ιδιοτικη στην ΑΘηνα επειδη εχω αδερφη εκει που σπουδαζει και τωρα εχω ενα λογο επιπλεον τον ερωτα μου!Ετσι λοιπον αν μεινει Αθηνα θα ειμαι και εγω εκει μαζι του!
EvilAngel
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   30/12/2016, 22:40

χαίρομαι που έχεις βρει τι θέλεις να κάνεις!!κ σου εύχομαι από καρδιάw να το πετύχεις!! κ αυτό κ το ερωτικό!! κ να μην ξεχάσεις ποτέ σου...ότι πάνω από όλα κ ΟΛΟΥΣ σημασία έχεις εσύ!!μην αμελήσεις ποτέ τον εαυτό σου!!:)))

Where there is desire
Where there is a flame

TPHA
Forum Baby
Forum Baby

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   30/12/2016, 22:42

EvilAngelΣε ευχαριστω πολυ που μου απαντας.Εσυ γενικα πιστευεις πως αξιζει να κανουμε σχεση τωρα πριν γινω 18?
Lasher_
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : In Tuomas' embrace
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   30/12/2016, 23:03

EcstasyLover έγραψε:
Άντε και ο Lasher συμβολαιογράφος (ελπίζω να είναι) στο σύμφωνό σας!

18χρονα και 23χρονα ακούω...Σύμφωνα και γάμους ακούω...Κι εγώ στα 6+ χρόνια σχέσης και ήδη προς τα 30 μου και είμαι ακόμα μια αστεφάνωτη,παστρικιά κα Κοκοβίκου.
Πάω να κατεβάσω σε κάποιον τα μούτρα (τηλεφωνικώς για την ώρα) και επανέρχομαι δριμύτερος. Έφαγα και πολύ κρύο σήμερα και έχω νεύρα. 

Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   30/12/2016, 23:03

να μη με ευχαριστείς γλυκέ μου...δεν υπάρχει λόγος...γι αυτό είμαστε εδώ..για να μιλάμε κ να προσπαθούμε να δίνουμε λύσεις...
τώρα κοίταξε...η αλήθεια είναι πως τα πράγματα αυτή τη στιγμή αναμεσά σας είναι κάπως ασταθή...αυτός Αθήνα, εσύ κάπου πιο έξω από αυτήν...μπορείτε αρχικά να μην το βαφτίσετε "σχέση", αλλά απλώς να διατηρείτε μια όμορφη κ ουσιαστική επικοινωνία είτε μέσω τηλεφώνου-διιαδικτύου είτε κ με κάποιες συναντήσεις που κ που, αν μπορείτε να το κάνετε χωρίς να δίνετε στόχο ή λαβές που μπορεί να δημιουργήσουν προβλήματα όποιας φύσης...κ βλέπεις πώς θα εξελιχθει μέσα στο διάστημα όλο αυτό...βέβαια, εξαρτάται κυρίως από σένα...πρέπει να σκεφτείς σοβαρά αν  είναι αυτό που πραγματικά θέλεις σε αυτή τη φάση..κ από κείνον φυσικά...αν πιστεύεις ότι είσαι έτοιμος για μια σχέση με αυτά τα δεδομένα που πάει να δημιουργηθεί κ για την οποία είστε πρόθυμοι κ συ κ κείνος να προσπαθήσετε τότε κάντε το..αν όμως έχεις οποιαδήποτε αμφιβολία τότε μάλλον θα πρέπει να το ξανασκεφτείς κ να το δεις πιο χαλαρά...εσύ τώρα είσαι ενθουσιασμένος κ σκέφτεσαι παρορμητικά...κάποιες φορές είναι καλό κάποιες πάλι ίσως όχι κ τόσο...δες εσύ με λίγα λόγια τι είναι αυτό που πραγματικά επιθυμείς κ φυσικά μπορείς να κάνεις!!!

Where there is desire
Where there is a flame

TPHA
Forum Baby
Forum Baby

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   30/12/2016, 23:11

EvilAngelΕιμαι απολυτα σιγουρο 100% οτι θελω να προχωρισω μαζι του σε κανονικη σχεση.Δεν ειναι μονο ο ενθουσιασμος.Επειδη ειμαι απο τα πιο ωριμα ατομα της ηλικιας μου ξερω τι θελω.Η αποσταση δεν ειμαι θεμα επειδη οπως ειπα εχω αδερφη εκει που ζει μονιμα λογω σπουδων αρα παω συνεχεια μα συνεχεια.Ερχεται και εκεινος συνεχεια αρα δεν υπαρχει θεμα!Ετσι λοιπον ειμαι σιγουρος πως θελω να κανομε κανονικη σχεση και οχι απλα επικοινια
EvilAngel
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   30/12/2016, 23:14

τότε αν κι εκείνος σου υποστηρίξει ότι αισθάνεται το ίδιο κ σε κάνει να τον πιστέψεις κάντο...  κ οπου σας βγάλει ρε φίλε!!!!!

Where there is desire
Where there is a flame

TPHA
Forum Baby
Forum Baby

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   30/12/2016, 23:17

EvilAngel Σε ευχαριστω και παλι.Θα κανω λιγη υπομονη ακομα να γινω 18 και ολα μια χαρα!!!Σας ευχαριστω ολους!
Lasher_Χαχαχα δε καταλαβα καθαρα τι θες να πεις.Για ανελυσε το μου λιγο!
EvilAngel
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   30/12/2016, 23:19

έτσι!!να κάνεις αυτό που πιστεύεις εσύ!!

Where there is desire
Where there is a flame

EatPrayLove89
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 1630

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   31/12/2016, 05:04

Lasher_ έγραψε:
EcstasyLover έγραψε:

18χρονα και 23χρονα ακούω...Σύμφωνα και γάμους ακούω...Κι εγώ στα 6+ χρόνια σχέσης και ήδη προς τα 30 μου και είμαι ακόμα μια αστεφάνωτη,παστρικιά κα Κοκοβίκου.
Πάω να κατεβάσω σε κάποιον τα μούτρα (τηλεφωνικώς για την ώρα) και επανέρχομαι δριμύτερος. Έφαγα και πολύ κρύο σήμερα και έχω νεύρα.   
Και πρέπει να τ' ακούσει ο Αντωνάκης; Αααα πρόσεχε, μην παρει το καπελακι του και φύγει!

ΤΗΡΑ, η ηλικία σου δεν παίζει ρόλο. Κάνε ό,τι σου καπνίσει βρε καλό μου. Εμείς ό,τι και να πούμε το δικό σου δε θα κάνεις; 

Forum Baby

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   31/12/2016, 11:13

EatPrayLove89 Η αληθεια ειναι πως τον θελω παρα πολυ για να μπορεσει καποιος να με πεισει να κανω το αντιθετο απο αυτο που θελω αλλα ηθελα να ακουσω γνωμες για το αν 17-23 ειναι τοσο παραλογο.

Οσο για τον χρηστη που λετε για τον Αντωνακη αν καταλαβα καλα καποιος απο δω μεσα εχει σχεση με καποιον αλλο και ακομα το παιζει δυσκολος?
EcstasyLover
Forum Regular
Forum Regular

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 280

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   31/12/2016, 12:35

Lasher_ έγραψε:
EcstasyLover έγραψε:

Εμείς οι υπόλοιποι που είμαστε μπουκάλες και δεν βλέπουμε τα 6 χρόνια σχέσης ούτε από το αστεροσκοπείο Αθηνών ποιανού τα μούτρα να κατεβάσουμε; Της τυχής της χορεύτριας; Του κάρμα; Της Βάσιας Τριφύλλη;
Duality
Administrator
Administrator

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 4759
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   31/12/2016, 13:40

EcstasyLover έγραψε:
Lasher_ έγραψε:
EcstasyLover έγραψε:

Εμείς οι υπόλοιποι που είμαστε μπουκάλες και δεν βλέπουμε τα 6 χρόνια σχέσης ούτε από το αστεροσκοπείο Αθηνών ποιανού τα μούτρα να κατεβάσουμε; Της τυχής της χορεύτριας; Του κάρμα; Της Βάσιας Τριφύλλη;
  OMGGGGGGGGGGGGGG!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Ίσως, αν κάθε στιγμή φανταζόμασταν έναν καθρέφτη απέναντί μας, να κάναμε πιο αντικειμενικά καλές επιλογές.
Steven94
Forum God
Forum God

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 5755

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   31/12/2016, 15:17

EcstasyLover έγραψε:
Lasher_ έγραψε:
EcstasyLover έγραψε:

Χαχαχαχαχα 
Lasher_
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : In Tuomas' embrace
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   31/12/2016, 17:14

EcstasyLover έγραψε:
Lasher_ έγραψε:
EcstasyLover έγραψε:

Aν στα 23 σου είχες σχέση 6,5 ετών θα ήσουν μουσειακό έκθεμα! 
Άσε που δεν έχεις, όπως εγώ η σπιτωμένη, την κάθε Ξ. Παπαμίκρου να σου πετάει λασπόνερα κάθε φορά που βάζεις μπουγάδα.  
Σκέψου το... 

Forum God

Περιοχή : stonecity
Αριθμός μηνυμάτων : 10213
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου   31/12/2016, 21:50

EcstasyLover έγραψε:
Lasher_ έγραψε:
EcstasyLover έγραψε:

εμας το συμπαν μας φυλαει τα καλυτερα καρδια μου. κι οταν ερθουν θα λυσσαξουν ολες οι χολερες εδω μεσα απ την ζηλεια τους.

Δυσκολία ανάμεσα σε μένα και στον έρωτά μου
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: