ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Πόσο συχνά αυνανίζεστε;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
celestial
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : stonecity
Αριθμός μηνυμάτων : 10213
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο συχνά αυνανίζεστε;   27/9/2016, 23:18

EatPrayLove89 έγραψε:
Σ' αυτό συμφωνώ κι εγώ. Ας πούμε πολλές φορές βαράω μία πριν πάω για ύπνο και λειτουργεί σαν ηρεμιστικό. Μου φεύγει η ένταση κ κοιμάμαι σαν πουλάκι!

α γεια σου. εγω καμια φορα και δυο.

οπως τα 3 τελευταια βραδια.

Forum God

Περιοχή : stonecity
Αριθμός μηνυμάτων : 10213
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο συχνά αυνανίζεστε;   27/9/2016, 23:19

EvilAngel έγραψε:
ρε παιδια, θελει κ λιγο ρεγουλο...θα εξαντλησετε τα γραναζια απο την πολλη κ εντονη χρηση κ αργοτερα θα ψαχνετε για ανταλλακτικα....

η εχουμε απειρο αποθεμα γραναζιων οποτε γιατι να κανουμε κρατη?

οπως και να χει, χτυπα σανδαλοξυλο γι αυτο που ειπες.

Forum Master

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 1630

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο συχνά αυνανίζεστε;   27/9/2016, 23:21

Και τη σημυδα του ΙΚΕΑ να χτυπησει, μας κάνει. Θεος φυλάξοι!

Administrator

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 4759
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο συχνά αυνανίζεστε;   28/9/2016, 02:25

EcstasyLover έγραψε:
Όταν ήμουν 14 και μου πήραν οι γονείς μου τον πρώτο μου προσωπικό υπολογιστή, οι ορμόνες μου ήταν και σ' έξαρση και τον έπαιζα 4-5 φορές τη μέρα. Και 2 από τις 5 θα ήταν σίγουρα μαραθώνιες όπου έκανα edging (έφτανα σχεδόν σε οργασμό και σταματούσα ακριβώς πριν τελειώσω) για 1-2 ώρες. Ααχ ωραίες εποχές, καυλύτερες.   Πλέον μία φορά τη μέρα, άντε 2 σε τσακίρ κέφι.
Καλά δεν ήξερα ότι υπάρχει όνομα γι' αυτό. Πέφτω απ' τα σύννεφα. celestial, αυτό κάνω κάθε φορά και αναρωτιέται ο κόσμος.

Εγώ, παιδιά, τρίχες... Μια-δυο φορές τη βδομάδα είναι ο μέσος όρος. Αν πάω για παραπάνω παίζει να αρχίσω να σκέφτομαι κάτι στο άκυρο και να το αφήσω στη μέση. 

Ίσως, αν κάθε στιγμή φανταζόμασταν έναν καθρέφτη απέναντί μας, να κάναμε πιο αντικειμενικά καλές επιλογές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EvilAngel
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : κάπου !!
Αριθμός μηνυμάτων : 1684
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο συχνά αυνανίζεστε;   28/9/2016, 03:24

celestial έγραψε:
EvilAngel έγραψε:
ρε παιδια, θελει κ λιγο ρεγουλο...θα εξαντλησετε τα γραναζια απο την πολλη κ εντονη χρηση κ αργοτερα θα ψαχνετε για ανταλλακτικα....

η εχουμε απειρο αποθεμα γραναζιων οποτε γιατι να κανουμε κρατη?

οπως και να χει, χτυπα σανδαλοξυλο γι αυτο που ειπες.
aggelos30plus
Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : Τέρμα Βόρεια Ελλάδα
Αριθμός μηνυμάτων : 119
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο συχνά αυνανίζεστε;   29/9/2016, 15:47

εε πλέον οποτε θυμάμαι. Ξερω γω. την βδομαδα 2-3 φορές

Forum Regular

Περιοχή : White Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο συχνά αυνανίζεστε;   30/9/2016, 00:34

aggelos30plus έγραψε:
εε πλέον οποτε θυμάμαι. Ξερω γω. την βδομαδα 2-3 φορές

Εχ είναι και η ηλικία υποθέτω που συνδράμει στην έλλειψη όρεξης να φανταστώ εε???
(μα μόνο 2-3 εβδομαδιαία?? τς τς τς...)

Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο συχνά αυνανίζεστε;   30/9/2016, 00:55

Εγώ πιστεύω ότι έχει να κάνει με τον άνθρωπο κ όχι με την ηλικία
2-3 ανα βδομάδα δεν είναι άσχημα, εγώ κομπλέ το βρίσκω. Απλά Άγγελε, νομίζω είχες αναφέρει ότι έχεις σχέση. Αυνανίζεσαι και μόνος σου, δεν εκτονώνεσαι με το σεξ;

Moderator

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3575
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο συχνά αυνανίζεστε;   30/9/2016, 00:58

EatPrayLove89 έγραψε:
2-3 ανα βδομάδα δεν είναι άσχημα, εγώ κομπλέ το βρίσκω. Απλά Άγγελε, νομίζω είχες αναφέρει ότι έχεις σχέση. Αυνανίζεσαι και μόνος σου, δεν εκτονώνεσαι με το σεξ;
Αντρας ο οποιος θα μπορει να σηκωσει ολονων των απαιτησεων στο σεξ αγαπη μου δεν θα ναι αντρας... Πολυμιξερ θα ειναι! 

Εγω ας πουμε αν δεν το κανω 3 φορες τουλαχιστον και κανα 5ωρο στο κρεβατι με τον αλλον δεν χορταινω. Θα γυρισω σπιτι και θα παιξω και μονος μου τις μισες φορες που θα βγω ''για κυνηγι''   (στην κυριολεξια, ετσι οπως εχει ευτελιστει το σεξ στις μερες μας ψωνηστηρι και κυνηγι το λεω   )...

Αλλοι το θελουν, αλλοι δεν αντεχουν, αλλοι θελουν μια και καλη.

Οπως και να εχει το σεξ ειναι σαν το αγαπημενο σου παγωτο... Οσο και να τρως παντα λιγο ακομα θα ηταν καλυτερο, αν οχι απευθειας μολις χωνεψεις λιγακι.

Duality
Administrator
Administrator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο συχνά αυνανίζεστε;   30/9/2016, 01:04

N.G95 έγραψε:
EatPrayLove89 έγραψε:
Αντρας ο οποιος θα μπορει να σηκωσει ολονων των απαιτησεων στο σεξ αγαπη μου δεν θα ναι αντρας... Πολυμιξερ θα ειναι! 

Εγω ας πουμε αν δεν το κανω 3 φορες τουλαχιστον και κανα 5ωρο στο κρεβατι με τον αλλον δεν χορταινω. Θα γυρισω σπιτι και θα παιξω και μονος μου τις μισες φορες που θα βγω ''για κυνηγι''   (στην κυριολεξια, ετσι οπως εχει ευτελιστει το σεξ στις μερες μας ψωνηστηρι και κυνηγι το λεω   )...

Οπως και να εχει το σεξ ειναι σαν το αγαπημενο σου παγωτο... Οσο και να τρως παντα λιγο ακομα θα ηταν καλυτερο, αν οχι απευθειας μολις χωνεψεις λιγακι.
Καλά σοβαρά τώρα; Εσύ δε μου έλεγες πριν κάτι μήνες ότι δε σε νοιάζει καν το να κάνεις σεξ; Έχω σοκαριστεί! N.G riding guys like a wild cat.

Ίσως, αν κάθε στιγμή φανταζόμασταν έναν καθρέφτη απέναντί μας, να κάναμε πιο αντικειμενικά καλές επιλογές.
N.G95
Moderator
Moderator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο συχνά αυνανίζεστε;   30/9/2016, 01:08

Duality έγραψε:
N.G95 έγραψε:
EatPrayLove89 έγραψε:

Καλά σοβαρά τώρα; Εσύ δε μου έλεγες πριν κάτι μήνες ότι δε σε νοιάζει καν το να κάνεις σεξ; Έχω σοκαριστεί! N.G riding guys like a wild cat.
Ναι τι;
Δεν καταλαβαινω πως το ενα αναιρει το αλλο;

Δεν με ενδιαφερει να κανω σεξ, οταν κανω σεξ ομως μου βγαινει να κανω παρα πολυ.
Με λιγα λογια....
Μπορει να φτιαχτω Δευτερα Τεταρτη Σαββατο και να κανω σεξ ΜΕ ΤΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙΑ, τις υπολοιπες να θελω απλα μια συντροφια.

Σπόιλερ:

EatPrayLove89
Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο συχνά αυνανίζεστε;   30/9/2016, 01:09

Πάνω στο σχόλιο σου NG, θέλω να θέσω το εξής ερώτημα; Υπάρχουν τελικά "εύκολοι" και "δύσκολοι" στο getting off? Το συζυτουσα με τις φιλες μου τις προαλλες. Η μια ελεγε πχ. οτι δε θελει και πολυ για να αναψει γι' αυτο και -τυχερη- απολαμβανει τα περισσοτερα σεξ. 
Επίσης, μετά από αυτήν την εισαγωγή θέλω να προσθέσω ότι έχω καιρό να καρακατακαυλώσω με κάποιον. Μήπως φταίνε οι τσόντες; Η απλα πέφτω σε πίθηκους; Στο είδος μου δλδ; :Ρ

Moderator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο συχνά αυνανίζεστε;   30/9/2016, 01:14

EatPrayLove89 έγραψε:
Πάνω στο σχόλιο σου NG, θέλω να θέσω το εξής ερώτημα; Υπάρχουν τελικά "εύκολοι" και "δύσκολοι" στο getting off? Το συζυτουσα με τις φιλες μου τις προαλλες. Η μια ελεγε πχ. οτι δε θελει και πολυ για να αναψει γι' αυτο και -τυχερη- απολαμβανει τα περισσοτερα σεξ. 
Επίσης, μετά από αυτήν την εισαγωγή θέλω να προσθέσω ότι έχω καιρό να καρακατακαυλώσω με κάποιον. Μήπως φταίνε οι τσόντες; Η απλα πέφτω σε πίθηκους; Στο είδος μου δλδ; :Ρ
Νομιζω πως ναι.
Η πρωτη μου μεγαλη σχεση ηθελε πολυ μαεστρια για να τελειωσει και να φτιαχτει πολυ...

Αλλοι ηταν σε νορμαλ πλαισια και αλλοι στο 20λεπτο-30λεπτο ηταν ετοιμοι και ειχαν αναψει τσιγαρο  .

Καλα οχι οτι εχω παει και με την μιση Θεσσαλονικη, απλα με βαση την εμπειρια μου μιλαω + οσα ακουω... 
Αν κρινω παντως οτι για τους περισσοτερους η μια ωρα φτανει και περισσευει θα πω πως στην πλειονοτητα ευκολα ''τελειωνουν''.

Οσο για το δευτερο σκελος για μενα αλλιως καυλωνεις στην τσοντα και αλλιως στο σεξ.

Duality
Administrator
Administrator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο συχνά αυνανίζεστε;   30/9/2016, 01:16

@N.G Καλά μη μου αρπάζεσαι! Φοβάμαι!
Σπόιλερ:

Απλώς δεν το είχαμε συζητήσει ποτέ το συγκεκριμένο. Είχα αποκτήσει λανθασμένα την εντύπωση ότι "δε με ενδιαφέρει να κάνω σεξ" = "δεν έχω ποτέ ιδιαίτερη επιθυμία για σεξ". Αλλά τελικά έχεις και τις εκρήξεις σου. Τι μαθαίνει κανείς μία τη νύχτα. xD

N.G95
Moderator
Moderator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο συχνά αυνανίζεστε;   30/9/2016, 01:20

Duality έγραψε:
@N.G Καλά μη μου αρπάζεσαι! Φοβάμαι!
Σπόιλερ:

Απλώς δεν το είχαμε συζητήσει ποτέ το συγκεκριμένο. Είχα αποκτήσει λανθασμένα την εντύπωση ότι "δε με ενδιαφέρει να κάνω σεξ" = "δεν έχω ποτέ ιδιαίτερη επιθυμία για σεξ". Αλλά τελικά έχεις και τις εκρήξεις σου. Τι μαθαίνει κανείς μία τη νύχτα. xD
Δε συνηθιζω να μιλαω για το κρεβατι μου.
Προτιμω να το δειχνω (?) 

Το σεξ αλλωστε και γενικα οολα αυτα για μενα ειναι περισσοτερο κανε και λιγοτερο πες.
Δε νομιζω να πω ποτε οτι εχω προτερηματα η ελαττωματα. Οτι το κανω καλα η οχι.

Οποιος θελει και ειμαστε στα ιδια γουστα ερχεται και δοκιμαζει. Simple as that (μετα το ερωτηματολογιο που θα του δωθει φυσικα και το ολοσωμο προφυλακτικο, για να μην κολλησει απο την αδιαβαθμητη βλακεια μου !    )

Α και οχι δεν με ενδιαφερει να κανω σεξ τακτικα, ουτε εχω συχνα την επιθυμια να κανω (χωρις να βρω ερεθισμα καπου, εναν γοητευτικο ανθρωπο πχ, μπροστα μου, οχι σε βιντεο ). Δεν ειναι το κεντρο του κοσμου μου ουτε κατι σαν τον καφε ενα πραγμα, που αμα δεν πιεις το πρωι δεν ξυπνας. 

Με ενδιαφερουν πολλα πραγματα πολυ περισσοτερο, ειναι μια καλη ασχολια ομως οταν εχεις ενεργεια και διαθεση. 

Το σεξ μου φαινεται πολυ αναλωσιμο... Το να με φτιαξει καποιος εγκεφαλικα και να θελω μονιμως να τον αγγιζω, να τον μυριζω και να τον κοιταω το μετραω σαν πολυ μεγαλυτερο ''οργασμο''. Εκει νιωθω ΟΝΤΩΣ ολοκληρωμενος και χορτατος. Απο σεξ εχω σηκωθει εχω φυγει και εχω βγει μετα εξω σαν να μην εχει συμβει τιποτα... (Και ηταν μια χαρα ολα, απλως ενταξει ολα πουτσες ειναι και εχουν μια λειτουργια. Η ομορφη πουτσα και ο ομορφος ανθρωπος θα ξεχωρισει... Αυτος που δεν θα δειχνει τον προστυχο εαυτο του τοσο ευκολα και με τοση ''αφελεια'' προς τα εξω, ασε που μετα το σεξ στις ξεπετες με τον καιρο καταλαβα πως μοιραζεσαι μια τοσο ''προσωπικη στιγμη'' στο ονομα της καυλας και μετα ο καθενας συνεχιζει τον δρομο του. Για να μην σε αδειασει αυτο πρεπει να εισαι τρομερα παγωμενος σαν ανθρωπος).

Πόσο συχνά αυνανίζεστε;
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: