ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DiabolAkis
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Πάτρα
Αριθμός μηνυμάτων : 4746
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   19/8/2016, 18:27

notos έγραψε:
Φίλε, όσο διαβάζω τις απόψεις σου και τα ερωτήματά σου είναι σαν να διαβάζω τον ίδιο μου τον εαυτό. Και εγώ πάνω κάτω έχω το ίδιο μπέρδεμα με εσένα με δύο μόνο διαφορές. Την ηλικία (είμαι αρκετά μεγαλύτερός σου) και το ότι εγώ δεν έχω κάνει οτιδήποτε με άντρα σε σχέση με σένα που έφτασες μέχρι και την πίπα. Αλλά σε καταλαβαίνω απόλυτα στο σημείο που λες ότι ενώ καυλώνεις βλέποντας και συζητώντας με έναν άλλο άντρα με κάμερα, αμέσως μόλις τελειώσεις ξενερώνεις και θέλεις να ανοίξει η γη να σε καταπιεί, αίσθημα το οποίο υποθέτω πως όπως και σε μένα δεν ισχύει όταν κάνεις το ίδιο με γυναίκα. Και εγώ δεν μπορώ να το εξηγήσω και είναι ίσως ο λόγος που θέλησα να μπω σε αυτό το forum. Όχι για να βρω ευκαιρία να το κάνω, όσο για να διαπιστώσω τελικά τι είμαι μέσα μου. όταν με ρωτάνε σε chat room τι είμαι, του ς απαντάω, στη σεξουαλική μου ζωή είμαι str8, αλλά εγκεφαλικά νιώθω bi.
Πολυ μεγαλο βημα να φτασεις μεχρι την πιπα! Δλδ εμεις, και συγκεκριμενα εγω, θα επρεπε να παρω νομπελ!

Σπόιλερ:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
notos
Forum Newbie
Forum Newbie

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 24

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   19/8/2016, 18:33

DiabolAkis έγραψε:

Πολυ μεγαλο βημα να φτασεις μεχρι την πιπα! Δλδ εμεις, και συγκεκριμενα εγω, θα επρεπε να παρω νομπελ!

Ω ναι, υπάρχουμε και εμείς οι μια ζωή μπερδεμένοι και αναποφάσιστοι DiabolAkis!
N.G95
Moderator
Moderator

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3575
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   19/8/2016, 20:22

Το ιδιο το μυαλο σου σε μπλοκαρει Νοτε.
Οταν καυλωνεις κυριολεκτικα βιωνεις στον εαυτο σου εκτος της λογικης, των ταμπου και των προβληματισμων σου καθως κυριαρχουν τα ζωοδη ενστικτα.

Μετα επανερχεται η λογικη σου στο 100% και αυτοτιμωρεις τον εαυτο σου και αρνεισαι ως εναν σημειο εσενα και τις πραξεις σου.

Μην το υπερσκεφτεσαι. Κατσε και συζητα με σενα, κοζαρε κανεναν αντρα στον δρομο και ασε τον περικλη σου να αντιδρασει. Χωρις να σκεφτεσαι, με τον καιρο θα το καταφερεις. Εαν αντιδρασει θα εχεις την απαντηση σου.

Οσα αγορακια βλεπαμε στα 13-14 μας (δεν εννοω πως εισαι ανωριμος με το παραδειγμα αυτο προς Θεου) γκει τσοντες αυτο βιωναμε (οσους εχω ρωτησει τελος παντων). Εγω ειδικα νομιζα πως ειμαι τερας της φυσης με επιανε αηδια ελεγα πωωωωω τι εκανα τωρα, ντροπη και σιγα τι βλεπω και με ερεθιζει σε δυο νταγκλαρια κλπ... Ε με τον καιρο το βιωνεις και αντιλαμβανεσαι που παει και το ματακι και τι σκεφτεται και φτιαχνεται το μυαλο...

notos
Forum Newbie
Forum Newbie

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   19/8/2016, 21:49

Φίλε N.G95, Δεν θα καθίσω να επιχειρηματολογήσω με κάποιον ο οποίος αν και έχει τα μισά μου χρόνια περίπου ηλικιακά, ωστόσο έχει πολύ μεγαλύτερη εμπειρία από εμένα στο συγκεκριμένο θέμα. Αν μπήκα σε αυτό το forum το έκανα όχι για να βρω άντρα και να πειραματιστώ. Αν ήθελα κάτι τέτοιο έτσι όπως έχει εξελιχθεί το διαδίκτυο με τα chat rooms on camera, θα μπορούσα να βρω στη στιγμή. Αν μπήκα εδώ το έκανα γιατί ψάχνω κάποιες απαντήσεις στα ερωτήματα τα οποία οφείλω να ομολογήσω με απασχολούν χρονικά πολύ περισσότερο καιρό από όσο θα απασχολούσαν κάποιον φυσιολογικό άντρα.
Φυσικά και το μυαλό μου είναι μπλοκαρισμένο στο συγκεκριμένο θέμα. Αν δεν ήταν άλλωστε δεν θα απευθυνόμουν και σε άτομα που έχουν ανάλογη εμπειρία. Απλά θεωρώ ότι όπως ζητάει ένας άντρας να αποδεχτούν την επιλογή του να πηγαίνει με άλλον άντρα ως κάτι φυσιολογικό που πηγάζει μέσα από τις δικές του επιθυμίες, έτσι ίσως ζητάει και μία άλλη κατηγορία αντρών το δικαίωμα να νιώθουν μπερδεμένοι ως προς το τι είναι.
Εδώ ψάχνουμε να βρούμε γιατί ενώ μπορεί να μην μας ξεσηκώνει ένας ωραίος σύμφωνα με τα δικά μας πάντα κριτήρια άντρας που θα τον δούμε δημόσια έξω όσο μας ξεσηκώνει μία ωραία γυναίκα, ωστόσο αν τον ίδιο άντρα τον δούμε σε μία απόμερη παραλία ή σε ένα chat με κάμερες μας δημιουργήσει ερεθισμό.
Κλείνοντας θα ήθελα να μην ερμηνευτεί το ύφος μου ως αντιδραστικό πάνω στην παρατήρησή σου. Απεναντίας, πιστεύω ότι όσα έγραψες κινούνται στα πλαίσια της συζήτησης που θα μπορούσαν να με βοηθήσουν σε μεγάλο βαθμό σε αυτό που ψάχνω.
N.G95
Moderator
Moderator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   19/8/2016, 22:00

Πολυ απλα σου λεω οσο πιο ευθεως και απλοικα πως εχει για μενα η κατασταση που περιγραφεις. 
Η κατηγορια που αναζητας ονομαζεται bicurious και ανηκει στην lgbtiq+ κοινοτητα για πολυ καιρο τωρα.

Δεν ειναι ουτε κατι κατακριτεο ουτε κατι ''ηλιθιο'', ειναι ομως κατι που σε ενα 80% κατ'εμε μονο εσυ μπορεις να απαντησεις, ολοι οι υπολοιποι μπορουν απλα να σου δωσουν μερτικο απο τις δικες τους εμπειριες και να κανουν καποιες ερωτησεις.

Οσο για το περι δημοσια θα σου πω γιατι μπορει να συμβαινει αυτο. Μια τουλαχιστον εκδοχη-πιθανοτητα.

(Στο μυαλο του Νοτου λοιπον, εκδοχη Α)
Ο αλλος ειναι δημοσια εξω, ναι αλλα δημοσια θεωρειται και κοινωνικα θεωρειται απο πολλους κακο να θελει καποιος αντρας εναν αλλον αντρα... Ειναι πουστης, ανωμαλος, λουγκρα για πολλους ανθρωπους με πολυ ομορφα και γλυκα ιδανικα (   )... [ φευγαλεα σκεψη '' δεν σε παιρνει νοτε να κατσεις να κοζαρεις με λεπτομερια τον αντρα αυτον, δεν ειναι σωστο, το μουνακι διπλα του λεει πολλα παραπανω φευγαλεα σκεψη].

notos
Forum Newbie
Forum Newbie

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   20/8/2016, 00:33

Τότε μάλλον παρερμήνευσα την φράση «κοζάρω έναν άντρα». Νόμιζα ότι εννοούσες παρατηρώ, κάτι το οποίο θα μπορούσα να το κάνω διακριτικά χωρίς να χρειαστεί να καρφωθώ. Εγώ αναφερόμουν όμως στο υποσυνείδητο,  (το οποίο βέβαια όπως το λέει και η λέξη, «υποσυνείδητο», θα μπορούσε ίσως να επιβεβαιώσει και το δικό σου σκεπτικό), το οποίο δεν με αφήνει να δω έναν άντρα δημόσια με την ίδια λαχτάρα που θα μπορούσα να δω μία γυναίκα. Μία διάκριση η οποία δεν με διακατέχει όταν βρεθώ στη θέα ενός ανδρός (γυμνού ή ημίγυμνου) σε χώρους που προανέφερα.
N.G95
Moderator
Moderator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   20/8/2016, 00:37

Ναι βρε Νοτε μου εγω τι ειπα; 
Πανω κατω αυτο εννοω πως κανεις. Το υποσυνειδητο σου σε γεμιζει ενοχες.
Πιστεψε με, εαν ψαξεις και εξασκηθεις μπορεις ναι αντιλαμβανεσαι τι θελει να σου πει το υποσυνειδητο σου που και που. 

Υ.γ μια ματια αρκει για να καρφωθεις οσο θες στην φαντασια σου! 

notos
Forum Newbie
Forum Newbie

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   20/8/2016, 01:03

Hahahha…. Ξέρω πολύ καλά τι θέλει να μου πει το υποσυνείδητό μου, άλλωστε πως αλλιώς θα με ερέθιζε η θέα ενός ανδρικού οργάνου χωρίς να έχω ποτέ μου ασχοληθεί με κάποιου άλλου πέρα από το δικό μου. το υποσυνείδητό μου είναι αυτό που με κάνει να εξιτάρομαι και μόνο στη σκέψη του παθητικού ρόλου χωρίς να έχω φτάσει καν σε αυτό του ενεργητικού. Το υποσυνείδητό μου είναι αυτό που με έκανε να μπω και να ξεκινήσω διαλόγους σε αυτό το forum και τέλος το υποσυνείδητό μου είναι αυτό το οποίο με κάνει να νιώθω κάπως κατά την διάρκεια αυτού του διαλόγου. Άρα μάλλον ξέρω καλά τι μηνύματα μου στέλνει το υποσυνείδητο…. Ίσως να τα χάνω κάπου στην μετάφραση.

Τέλος να ζητήσω συγνώμη από τον gamerguy αν μονοπώλησα κάπως το θέμα το οποίο ξεκίνησε ο ίδιος. Απλά όπως είπα και στην αρχή νιώθω πολύ ταυτισμένος με τους δικούς του προβληματισμούς, με αποτέλεσμα να παρασυρθώ έχοντας την αίσθηση ότι είναι σαν να το ξεκίνησα εγώ.
Vasiliss
Forum Baby
Forum Baby

Περιοχή : Athina
Αριθμός μηνυμάτων : 26

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   20/8/2016, 23:54

Παιδιά και εγω καπως ετσι νιωθω μπερδεμένος .... Απο μικρος εβλεπα τους γονεις μου να το κανουν και μου αρεσε πολυ και παντα φαντασιωνομουν η με τον εναν η με τον αλλο. Μου αρεσε να παίζω με τους δονιτες της μαμάς. Και παντα με έφτιαχνε το μεγαλο στηθος. Αλλα μολις εβλεπα ένα μεγαλο πεος σπίτι η εξω παντα με έφτιαχνε και ηθελα να το γλειψω και να το νιώσω μεσα μου .... Δεν ξερω... Μαρεσουν και τα δυο τρελα ... Τι ειμαι τελικα ...
celestial
Forum God
Forum God

Περιοχή : stonecity
Αριθμός μηνυμάτων : 10213
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   23/8/2016, 00:19

παρτολα απεριοριστου βεληνεκους.

Forum Master

Περιοχή : In Tuomas' embrace
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   23/8/2016, 01:55

celestial έγραψε:
παρτολα απεριοριστου βεληνεκους.

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   26/8/2016, 06:16

Εγω πάλι θεωρω και πιστευω οτι είσαι bisex... Γουσταρεις τις γυναίκες, αλλά με τους άντρες ξεκαυλώνεις.
Η αλήθεια είναι οτι μεταξύ ανδρών υπάρχει ωραια χημεία στο σεξ αλλα και η απολαυση με μια γυναίκα είναι διαφορετική.

Δεν χρειαζεται να διαλέξεις κάτι. Απλως για να ξεμπερδευτείς, βαλε προτεραιότητα σε ένα απο τα 2. Σε αυτο που σε καυλώνει περισσότερο.

Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: