ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gamerguy
Forum Newbie
Forum Newbie

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : naupακτο
Αριθμός μηνυμάτων : 11

ΔημοσίευσηΘέμα: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 14:24

Γεια σας ειμαι καινουργιος στο συγκεκριμενο αλλα και γενικα στον κοσμου των φορουμ οποτε αν εχω κανει καποιο λαθος δεν ειναι φταιξιμο μου.Εδω και καιρο εχω την συγκεκριμενη απορια περι της σεξουαλικοτητας μου αλλα για να σας διευκολυνω και εσας θα σας πω την ιστορια μου ειμαι 21 ετων μεχρι να συμβουν τα περιστατιτα που θα σας πω δεν ειχα καποια απορια περι του ποιος ειμαι σεξουαλικα.Τα καλοκαιρια ερχοταν σπιτι μου ο ξαδερφος(2 χρονια μεγαλυτερος) μου επειδη δεν ειχε αδερφια και καναμε καλη παρεα γενικα περνουσαμε πολυ χρονο μαζι και μονοι μας κυριως ολα ηταν μια χαρα μεχρι που ο ξαδερφος μου αρχισε να μου μιλα για αντρες που πανε με νατρες και φιλιουντε και πως ολο αυτο δεν ειναι κακο εγω του εξεφραζα πως δεν ειναι σωστο(συμφωνα με αυτα που ειχα ακουσει απο τους δικους μου)γενικα αυτη η συζητηση εγινε αρκετες φορες οπως καταλαβαινεται τοτε οι καυλες(συγγνωμη για τις εκρασεις που θα χρησιμοποιησω)ηταν πολλες και ο ξαδερφος μου ειχε στησει σαν παιχνιδι να τριβουμε ενω ειμαστε ντυμενοι τις πουτσες μας εγω στην ερχη εφερα αντιρηση αλλα ττο παρουσιασε σαν παιχνιδι στην αρχη μου φαινονταν περιεργο αλλα μετα απο καιρο μου αρεσε,εντωμεταξυ μου ελεγε πως δεν ειναι κακο δυο αντρες να φιλιουντε εγω μετα απο καποιες μερες ηθελα να τον φιλησω αλλα δεν του το ελεγα στα ισια και του ελεγα πως αυτο που κανουμε ειναι ακραιο και πως σο τελος θα φιληθουμε με την ελπιδα οτι θα με φιλησει το οποιο εγινε.Το επομενο καλοκαιρι μου ηρθε ξαναεγιναν αυτα αλλα πανω στην καυλα παντα δεν συζητουσαμε για αυτα την υπολοιπη μερα μας (εδω να πω πως ποτε δεν χυσαμε δεν το πηγαμε μεχρι τελους)μια φορα που μιλησαμε ειπε πως πρεπει να σταματησουμε γγιατι αυτα τα κανουν οι γκει αλλα αυτο δεν εγινε συντομα εκεινο το καλοκαιρι του εκανα την πρωτη πιπα και μου εκανα και αυτος μου τον επαιξε και του τον επαιξα και φιλιομασταν (εδω να πω πως μια φορα ειχα ανεβει επανω του ενω ειμασταν ντυμενοι και του τριβομουν και τελειωσα ηταν η μονη φορα και σηκωθηκα και εφυγα) αυτα εγιναν μεχρι τα 16 καθε καλοκαιρι.Εγα περα απο τα καλοκαιρια που εκανα αυτα με τον ξαδερφο μου δεν εκανα τιποτα αλλο μου αρεσαν οι κοπελες τις τσεκαρα με αναβαν εβλεπα στρειτ τσοντες δεν τσεκαρα αντρες αλλα οταν τα σκεφτομουν αυτα αηδιαζα ενιωθα πως εκανα κατι κακο αλλα οταν αναβα αν τα σκεφτομουν με ερεθιζαν περισσοτερο γενικα στα 17 και μετα αρχισα να βλεπω και shemale πορνο και με αναβε και αυτο αλλα οταν τελειωνα ενιωθα λες και εκενα εγκλημα αηδιαζα ενιωθα λες και ειμαι ανωμαλια της φυσης οταν περασα στην σχολη μου ξενικησα να μπαινω σε τσατ ρουμς να μιλαω με κοπελες αλλα πολλες φορες μιλαγα και με αντρες καναμε σεξ τσατ τελειωνα και μετα εβγαινα αμεσως χανομουν αηδιαζα ξανα εκανα και cyber και παλι το ιδιο προσπαθησα να μιλησω με αλλους γκει και bi για αυτο αλλα ολοι ηθελαν να τους στειλω φωτο η να με δουν γυμνο κανεις δεν νοιαζοταν για αυτο.Στο σημερα τωρα δεν τσεκαρω αντρες αλλα συχναζω σε γκει tumblr με γκει θεματολογια η bi και οταν τελειωσω παλι ξενερωνω εχω κανει σχεση με κοπελα και εχω ολοκληρωσει μαζι της αλλα μια φορα που το εκανα <<επεσα>> κατα την διαρκεια γιατι σκεφτηκα ολα αυτα αλλα μολις σκεφτηκα μια πουτσα ξανακαυλωσα και ολοκληρωσα.Θα εκτιμουσα πολη την γνωμη σας συγγνωμη για τυχον ορθογραφικα και για το τεραστιο κειμενο μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N.G95
Moderator
Moderator

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3575
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 15:30

Καλως ορισες κατ'αρχας...

Ο ψυχισμος σου ειναι ενα κουρελι και φαινεται και απο τον γραπτο σου λογο (δεν το λεω με κακια εννοια, απλα εισαι υπερβολικα μπερδεμενος μεσα σου). Απενεχοποιησου.... Δε μπορεις να αποτρεψεις την φυση σου οποτε οποιο φυλο και να σε καυλωνει δεξου το και μην το πολυ σκεφτεσαι... 

Χαλαρωσε δεν κανεις και κανα εγκλημα! 

gamerguy
Forum Newbie
Forum Newbie

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 15:58

απλα θελω να μαθω τι ειμαι να βαλω μια ταξη στο μυαλο μου
N.G95
Moderator
Moderator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 18:43

gamerguy έγραψε:
απλα θελω να μαθω τι ειμαι να βαλω μια ταξη στο μυαλο μου
εσυ τι θεωρεις πως εισαι;

gamerguy
Forum Newbie
Forum Newbie

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 18:46

Δεν ξερω ειμαι πολυ μπερδεμενος για αυτο εγραψα ωστε να ακουσω γνωμες
N.G95
Moderator
Moderator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 18:51

στρειτ που απλα περναει φαση εξερευνησης;

gamerguy
Forum Newbie
Forum Newbie

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 18:52

δεν ξερω νομιζω πως στρειτ δεν ειμαι παντως απο την στιγμη που εκανα αυτα που εκανα
Dragneel
Forum Cowboy
Forum Cowboy

Περιοχή : London
Αριθμός μηνυμάτων : 4621
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 18:53

No big deal honey. Σε ανάβουν και οι άντρες. Ε και;
Κάνε παιχνίδια και σεξ όταν και όσο θέλεις και απόλαυσέ το. Δεν πρόκειται να πας στην κόλαση... 

Σπόιλερ:

Forum Newbie
Forum Newbie

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 18:54

ναι οκ και τωρα μπορει να το δεχτω αυτο αλλα αυριο παιζει να ξενερωσω την ζωη μου με ολο αυτο και να σιχαινομαι τον εαυτο μου
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 18:57

Νομίζω είσαι bi ή πολύ πιο πιθανόν pan... Δεν είναι κακό! Άρχισε να το αποδέχεσαι, είναι οκ. Αυτά που έκανες καταλαβαίνω ότι τα ήθελες και δεν μετάνιωσες, επομένως απελευθερώσου
Dragneel
Forum Cowboy
Forum Cowboy

Περιοχή : London
Αριθμός μηνυμάτων : 4621
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 18:57

Ελπίζω να καταλαβαίνεις πόσο προσβλητικό ακούγεται όλο αυτό όταν απευθύνεσαι σε γκέι.
Εκτός κι αν είσαι τρολλ...

Moderator
Moderator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 18:58

Δεν υπαρχει συνταγη που διωχνει αυτα τα συναισθηματα...

ΟΤΙ και να εισαι (που για μενα εισαι bisexual με πιεσμενη ομοφυλοφυλικη πλευρα που θελει ταισμα) πρεπει να το δουλεψεις με τον εαυτο σου και να το αποδεχτεις!

Για τον καθενα αυτο το μονοπατι ειναι διαφορετικο. Εγω για να με αποδεχτω επρεπε να ερωτευτω εναν κολλητο μου παραφορα, για σενα θα ειναι κατι αλλο.

gamerguy
Forum Newbie
Forum Newbie

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 19:00

Dragneel έγραψε:
Ελπίζω να καταλαβαίνεις πόσο προσβλητικό ακούγεται όλο αυτό όταν απευθύνεσαι σε γκέι.
Εκτός κι αν είσαι τρολλ...
δεν το ειπα κακοπροαιρετα και μπορει να ακουστικε χαλια ενω δεν ηθελα να ακουστει ετσι απλα μιλαω γαι τον εαυτο μου και οχι για αλλους οπως και να εχει συγγνωμη
gamerguy
Forum Newbie
Forum Newbie

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 19:13

N.G95 έγραψε:
Δεν υπαρχει συνταγη που διωχνει αυτα τα συναισθηματα...

ΟΤΙ και να εισαι (που για μενα εισαι bisexual με πιεσμενη ομοφυλοφυλικη πλευρα που θελει ταισμα) πρεπει να το δουλεψεις με τον εαυτο σου και να το αποδεχτεις!

Για τον καθενα αυτο το μονοπατι ειναι διαφορετικο. Εγω για να με αποδεχτω επρεπε να ερωτευτω εναν κολλητο μου παραφορα, για σενα θα ειναι κατι αλλο.
εμ ταισμα?
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 19:14

Το βλέπεις πολύ ενοχικά και κακώς. Προτείνω να αποκτήσεις μια πιο ανοιχτή άποψη για την σεξουαλικότητα σου και να μην την ταυτίζεις με ένα συγκεκριμένο φύλο. Πολύ πιθανό να σε ελκύσει κάποι@ για την προσωπικότητα τ@ και όχι για το βιολογικό φύλο που φέρει. Δεν σε αλλάζει σαν άνθρωπο η σεξουαλικότητα σου και φυσικά δεν είσαι αναγκασμένος να απολογηθείς σε κανέναν, η καρδιά και το σώμα σου ανήκουν σε σένα και μόνο
gamerguy
Forum Newbie
Forum Newbie

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 19:15

JohnProg έγραψε:
Νομίζω είσαι bi ή πολύ πιο πιθανόν pan... Δεν είναι κακό! Άρχισε να το αποδέχεσαι, είναι οκ. Αυτά που έκανες καταλαβαίνω ότι τα ήθελες και δεν μετάνιωσες, επομένως απελευθερώσου
η αληθεια ειναι πως δεν μετανιωσα κατι απο οσα εκανα οτι εγινε εγινε απλα μεσα μου νιωθω αρκετα μπερδεμενος
gamerguy
Forum Newbie
Forum Newbie

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 19:18

JohnProg έγραψε:
Το βλέπεις πολύ ενοχικά και κακώς. Προτείνω να αποκτήσεις μια πιο ανοιχτή άποψη για την σεξουαλικότητα σου και να μην την ταυτίζεις με ένα συγκεκριμένο φύλο. Πολύ πιθανό να σε ελκύσει κάποι@ για την προσωπικότητα τ@ και όχι για το βιολογικό φύλο που φέρει. Δεν σε αλλάζει σαν άνθρωπο η σεξουαλικότητα σου και φυσικά δεν είσαι αναγκασμένος να απολογηθείς σε κανέναν, η καρδιά και το σώμα σου ανήκουν σε σένα και μόνο
ναι οκ εχεις δικιο γενικα το γεγονος οτι με ελκυουν οι αντρες δεν μπορω να το αρνηθω μεσα μου γιατι θα ηταν ψεμα το θεμα μου περισσοτερο ειναι αν χρησιμοποιω της γυναικες απλα ως καλυψη απο τον ιδιο μου τον εαυτο αν καταλαβαινεις τι θελω να πω
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 19:33

gamerguy έγραψε:
JohnProg έγραψε:
ναι οκ εχεις δικιο γενικα το γεγονος οτι με ελκυουν οι αντρες δεν μπορω να το αρνηθω μεσα μου γιατι θα ηταν ψεμα το θεμα μου περισσοτερο ειναι αν χρησιμοποιω της γυναικες απλα ως καλυψη απο τον ιδιο μου τον εαυτο αν καταλαβαινεις τι θελω να πω
Δεν νομίζω όμως ότι θα είσαι ποτέ ευτυχισμένος αν χρησιμοποιείς κοπέλες για κάλυψη... Κι εσύ χάνεις και η κοπέλα επίσης. Σκέψου το καλά και αποδέξου την αλήθεια σου 
gamerguy
Forum Newbie
Forum Newbie

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 19:34

JohnProg έγραψε:
gamerguy έγραψε:
JohnProg έγραψε:
Δεν νομίζω όμως ότι θα είσαι ποτέ ευτυχισμένος αν χρησιμοποιείς κοπέλες για κάλυψη... Κι εσύ χάνεις και η κοπέλα επίσης. Σκέψου το καλά και αποδέξου την αλήθεια σου 
μα αυτο θελω να δω αν οντως μου αρεσουν και οι κοπελες
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 19:36

gamerguy έγραψε:
JohnProg έγραψε:
gamerguy έγραψε:
JohnProg έγραψε:
Νομίζω τότε ότι καλύτερα τότε να το αφήσεις να βγει από μόνο του και όχι καταπιεστικά. Κάνε αυτό που θα νιώσεις και όχι αυτό που θα αρέσει περισσότερο στην κοινωνία
gamerguy
Forum Newbie
Forum Newbie

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   29/4/2016, 19:39

JohnProg έγραψε:
gamerguy έγραψε:
JohnProg έγραψε:
gamerguy έγραψε:
JohnProg έγραψε:
Νομίζω τότε ότι καλύτερα τότε να το αφήσεις να βγει από μόνο του και όχι καταπιεστικά. Κάνε αυτό που θα νιώσεις και όχι αυτό που θα αρέσει περισσότερο στην κοινωνία
ok ευχαριστω για τισ συμβουλες θα το αφησω να εξελιχθει μονο του
simhatz86
Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 112
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   30/4/2016, 05:07

Καταρχην βγαλε απο το μυαλο σου οτι κανεις εγκλημα , ανωμαλια της φυσης κ οτιδηποτε σκεφτεσε προς αυτη τη πλευρα.
Δυστηχως η κοινωνια μας μαθαινει απο μωρα πως ολο αυτο ειναι κατι το κακο κ θα πρεπει να ακολουθησεις το ''ρευμα'' των καιρων. Μεγα λαθος, βγαλε αυτες τις σκεψεις απο το μυαλο σου .
Πειραματισου , ζησε , ευχαριστησου με πραγματα που σκεφταισε να κανεις .
Ο υπολοιπος κοσμος δεν θα σου πει πως να ζησεις την ζωη σου ή το τη θα κανεις .
Κ για μενα για bi μου ''φερνεις'' ... 
Κ στο μελλον μολις καταλαβεις τι σου αρεσει κ τι οχι το αποδεχεσε χωρις ενοχες .
Να ξερεις οτι οι ενοχες ειναι ενα απο τα χειροτερα πραγματα που μας κανουν να κανουμε αλλα απο αυτα που θελουμε με συνεπεια να καταπιεζομαστε κ να χαλαμε την ψυχολογια μας για το τιποτα.
(πφφ αν οντως εισαι κ απο ναυπακτο ειναι λιγο στριμωγμενα να πραγματα εκει)

http://www.radio-kardioxtipi.gr/chat/

'' Arximandritis ''
Pianist
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 1140

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   2/5/2016, 13:23

JohnProg έγραψε:
gamerguy έγραψε:
JohnProg έγραψε:
gamerguy έγραψε:
JohnProg έγραψε:

Αυτό ακριβώς. Δεν χρειάζεται να αυτοπροσδιοριστείς με το ζόρι. Άφησε το ανοιχτό στο μυαλό σου και ό,τι βγει! 
Score
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 7121
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   2/5/2016, 21:03

Θα πρότεινα να πας σε ένα ψυχολόγο μήπως μπορέσει και σε ξεμπερδέψει..
(σοβαρά το λέω αυτό, όχι κοροϊδευτικά. Ελπίζω να μην το πήρες έτσι)
notos
Forum Newbie
Forum Newbie

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 24

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ   19/8/2016, 17:58

Φίλε, όσο διαβάζω τις απόψεις σου και τα ερωτήματά σου είναι σαν να διαβάζω τον ίδιο μου τον εαυτό. Και εγώ πάνω κάτω έχω το ίδιο μπέρδεμα με εσένα με δύο μόνο διαφορές. Την ηλικία (είμαι αρκετά μεγαλύτερός σου) και το ότι εγώ δεν έχω κάνει οτιδήποτε με άντρα σε σχέση με σένα που έφτασες μέχρι και την πίπα. Αλλά σε καταλαβαίνω απόλυτα στο σημείο που λες ότι ενώ καυλώνεις βλέποντας και συζητώντας με έναν άλλο άντρα με κάμερα, αμέσως μόλις τελειώσεις ξενερώνεις και θέλεις να ανοίξει η γη να σε καταπιεί, αίσθημα το οποίο υποθέτω πως όπως και σε μένα δεν ισχύει όταν κάνεις το ίδιο με γυναίκα. Και εγώ δεν μπορώ να το εξηγήσω και είναι ίσως ο λόγος που θέλησα να μπω σε αυτό το forum. Όχι για να βρω ευκαιρία να το κάνω, όσο για να διαπιστώσω τελικά τι είμαι μέσα μου. όταν με ρωτάνε σε chat room τι είμαι, του ς απαντάω, στη σεξουαλική μου ζωή είμαι str8, αλλά εγκεφαλικά νιώθω bi.

Ειμαι γκει,μπαι ή στρειτ
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: