ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Dragneel 1/10/2017, 23:56

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

» Τι είμαι τελικά;
από Cookie 26/6/2017, 00:25

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Ζητώ βοηθεια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Chrisbitch
Forum Newbie
Forum Newbie

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Ιωαννινα
Αριθμός μηνυμάτων : 1

ΔημοσίευσηΘέμα: Ζητώ βοηθεια   15/9/2015, 17:45

Ως εφηβος 17 ετων οι εμπειριες μου με κορίτσια είναι πολλές. .. Μου αρέσουν ομως γενικά ατομα απο ολα τα φυλλα... Εδώ και καιρο γνωριζω ενα παιδι μεγαλυτερο απο εμενα που δουλευει σε μια καφετέρια, μου εχει δωσει και το viber και μιλαμε καμια φορα γιατι δεν εχει facebook... Απο τις αρχες του καλοκαιριού οταν εμπαινα στο μαγαζι η πηγαινα να χαιρετήσω κοιτουσε συνεχεια τα ποδια μου(γυμνασμένα με λιγες ξανθες τριχες) και εντάξει εγω χαιρομουν. Χτες βραδυ ομως καθως γυρνουσα στις 1:30 απο κατι γεννεθλια (τα ειχα τσουκσει λιγο και ζαλιζομουν απο το μαγαζι μεχρι το σπιτι) οδηγώντας το ποδήλατο μου εμφανίζεται απο διπλα μου με το μηχανακι του και απο πισω αλλο ενα παιδο και μου λεει <<που εισαι αγορακι μου>> εγω επαθα πλακα που με ειπε ετσι , ενω ημουν χαλια απο τα ποτα και τελος παντων δςν θυμαμαι τι απάντησα, με ρωτησε που μενω και μετα εστριψε αριστερα αυτος και εγω δεξια (παλι κοιταζε τα ποδια μου οφείλω να πω) και αυτο ηταν ..
Τι καταλαβαίνετε απο αυτο? Παίζει να ρου αρεσω εστω και λιγο η ολα αυτα ειναι στο μταλο μου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητώ βοηθεια   15/9/2015, 18:12

Κατά τη γνώμη μου δεν μπορώ να πω πως λέει και πολλά αυτό, και εμένα ο φίλος μου εδώ που σπουδάζω φωνάζει τους άλλους αγορίνα και εμένα καμιά φορά γλυκό ή όμορφο αγόρι και όταν είμαι με το μποξεράκι ρίχνει (κλεφτές) ματιές στον πούτσο μου καθώς μιλάμε, αλλά είναι str8. Οπότε περίμενε καλύτερα και δες άμα θα εμφανίσει-εκδηλώσει και άλλα "σημάδια" που να κάνουν πιο πολύ μπαμ.
Treebeard
Forum God
Forum God

Περιοχή : Mέση-Γη , Πέρα-Γη , Δώθε-Γη
Αριθμός μηνυμάτων : 6251
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητώ βοηθεια   15/9/2015, 18:13

Χρήστο η εγγραφή στο φόρουμ απαγορεύεται για ανηλίκους..Σε περιμένουμε του χρόνου. Λογικά μιλώντας ενδιαφέρεται. Άρχισε μια συζήτηση περί ομοφυλοφιλίας να δεις τις απόψεις του, αν πήρε το μήνυμα και ανάλογα πράττεις. Αν αποδειχτεί ομοφοβικός άστο καλύτερα. Ο λογαριασμός σου θα μπαναριστεί για ένα χρόνο σε λίγο.
MichAng
Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 161
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητώ βοηθεια   15/9/2015, 18:26

Όταν λες παιδί, πόσο χρονών; Όταν μιλάτε πως είναι, πολύ φιλικός ή τελείως χαλαρός; Αν έχεις καταλάβει ότι και αυτός ενδιαφέρεται για άτομα του ίδιου φύλου τότε μάλλον θα ενδιαφέρεται ωστόσο τίποτα δεν είναι σίγουρο.. Γενικά όμως σιγά σιγά ότι και αν γίνει, δες τι άνθρωπος είναι και δεν υπάρχει λόγος να κινηθείς σπασμωδικά!  Στο λέω γιατί είσαι μικρός, όπως και γω βέβαια αλλά έχε το νου σου!  Ακούγομαι καχύποπτος ναι,όμως χρειάζεται!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητώ βοηθεια   15/9/2015, 20:12

Chrisbitch έγραψε:
Ως εφηβος 17 ετων οι εμπειριες μου με κορίτσια είναι πολλές. .. Μου αρέσουν ομως γενικά ατομα απο ολα τα φυλλα... Εδώ και καιρο γνωριζω ενα παιδι μεγαλυτερο απο εμενα που δουλευει σε μια καφετέρια, μου εχει δωσει και το viber και μιλαμε καμια φορα γιατι δεν εχει facebook... Απο τις αρχες του καλοκαιριού οταν εμπαινα στο μαγαζι η πηγαινα να χαιρετήσω κοιτουσε συνεχεια τα ποδια μου(γυμνασμένα με λιγες ξανθες τριχες) και εντάξει εγω χαιρομουν. Χτες βραδυ ομως καθως γυρνουσα στις 1:30 απο κατι γεννεθλια (τα ειχα τσουκσει λιγο και ζαλιζομουν απο το μαγαζι μεχρι το σπιτι) οδηγώντας το ποδήλατο μου εμφανίζεται απο διπλα μου με το μηχανακι του και απο πισω αλλο ενα παιδο και μου λεει <<που εισαι αγορακι μου>> εγω επαθα πλακα που με ειπε ετσι , ενω ημουν χαλια απο τα ποτα και τελος παντων δςν θυμαμαι τι απάντησα, με ρωτησε που μενω και μετα εστριψε αριστερα αυτος και εγω δεξια (παλι κοιταζε τα ποδια μου οφείλω να πω) και αυτο ηταν ..
Τι καταλαβαίνετε απο αυτο? Παίζει να ρου αρεσω εστω και λιγο η ολα αυτα ειναι στο μταλο μου?
Πέρα από το αναγκαστικό ban... 17 χρονών παιδιά γιατί ψάχνονται με μεγαλύτερους; Λες και δεν υπάρχουν συνομήλικοι στην ίδια φάση. Δεν ξέρω εγώ σε εκείνη την ηλικία (μέχρι και πρόσφατα δηλαδή) ήμουν πολύ φοβισμένος/συντηρητικός για να ανταποκριθώ σε κάτι τέτοιο. Πάντα είχα έντονα το ένστικτο που με απέτρεπε. Και πόσο χρονών είναι άραγε αυτός που δουλεύει στην καφετέρια; Και τι συμπεριφορά θα έχει απέναντι σου; Προσωπικά θα έλεγα να μην ασχολείστε αν πρόκειται για μεγαλύτερους και για κάποιους που δυσκολεύεστε να εμπιστευτείτε... ελπίζω να κάνει το σωστό ο φίλος μας (σε έναν χρόνο να μας πεις ε  )
MichAng
Forum Beginner
Forum Beginner

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητώ βοηθεια   15/9/2015, 20:36

johnprog έγραψε:
Chrisbitch έγραψε:
Πέρα από το αναγκαστικό ban... 17 χρονών παιδιά γιατί ψάχνονται με μεγαλύτερους; Λες και δεν υπάρχουν συνομήλικοι στην ίδια φάση. Δεν ξέρω εγώ σε εκείνη την ηλικία (μέχρι και πρόσφατα δηλαδή) ήμουν πολύ φοβισμένος/συντηρητικός για να ανταποκριθώ σε κάτι τέτοιο. Πάντα είχα έντονα το ένστικτο που με απέτρεπε. Και πόσο χρονών είναι άραγε αυτός που δουλεύει στην καφετέρια; Και τι συμπεριφορά θα έχει απέναντι σου; Προσωπικά θα έλεγα να μην ασχολείστε αν πρόκειται για μεγαλύτερους και για κάποιους που δυσκολεύεστε να εμπιστευτείτε... ελπίζω να κάνει το σωστό ο φίλος μας (σε έναν χρόνο να μας πεις ε  )
Χαχαχ πέρα από το ότι και για μένα λειτουργεί περιοριστικά , είναι εκ των πραγμάτων μια δύσκολη κατάσταση!Διαφορετικές προτεραιότητες, εμπειρίες και ο τρόπος σκέψης διαφέρει αρκετά..Δεν πιστεύω πως κάποιος θα ήθελε να ασχοληθεί με κάποιον που είναι ακόμα στο ξεκίνημα του και έχει διαφορετικές ανησυχίες από αυτόν!Βέβαια δεν είμαι απόλυτος γιατί αν γνωρίσω κάτι καλό και υπάρξουν έντονα συναισθήματα δεν θα κολλούσα στην ηλικία,προσωπικά έχω βάλει ένα όριο μέχρι 24-25 (που και πάλι θα υπάρχουν αυτά που προείπα..) Όσο για το κομμάτι της εμπιστοσύνης και τα ερωτήματα που του έθεσα ήταν καθαρά επειδή μου θύμισε ένα περιστατικό που με είχε κάνει έξαλλο πέρσι !

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητώ βοηθεια   15/9/2015, 22:31

Είναι σίγουρα σύνθετο... Αλλά νομίζω ότι όταν είσαι 17 καλό είναι να βρεις κάποιον συνομήλικο, ίσως να περπατήσει καλύτερα το πράγμα. Και κυρίως παίζει ρόλο η εμπειρία, δηλαδή μπορεί να είναι δύο 20χρονοι αλλά να είναι σε τελείως διαφορετική περίοδο της ζωής τους και ο ένας να είναι αρκετά έμπειρος και ο άλλος όχι. Είναι πολλοί παράγοντες στη μέση. Λυπάμαι αν είχες άσχημο περιστατικό πάντως
MichAng
Forum Beginner
Forum Beginner

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητώ βοηθεια   16/9/2015, 16:08

johnprog έγραψε:
Είναι σίγουρα σύνθετο... Αλλά νομίζω ότι όταν είσαι 17 καλό είναι να βρεις κάποιον συνομήλικο, ίσως να περπατήσει καλύτερα το πράγμα. Και κυρίως παίζει ρόλο η εμπειρία, δηλαδή μπορεί να είναι δύο 20χρονοι αλλά να είναι σε τελείως διαφορετική περίοδο της ζωής τους και ο ένας να είναι αρκετά έμπειρος και ο άλλος όχι. Είναι πολλοί παράγοντες στη μέση. Λυπάμαι αν είχες άσχημο περιστατικό πάντως
Eυτυχώς ,όχι δεν ήταν κάτι χοντρό και ούτε χρειάστηκε να γίνει για να ξυπνήσω! Άπλα μου ήταν δύσκολο να βάλω όρια και είχα πανικοβληθεί λιγάκι οπότε δεν θα ήθελα να βιώσει κάποιος κάτι αντίστοιχο είτε σε light μορφή όπως εγώ είτε σε πιο προχωρημένο στάδιο! Ελπίζω να πάνε όλα καλά με το παιδί πάντως , μακάρι σε ένα χρόνο να μας ξανάρθει

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητώ βοηθεια   22/9/2015, 22:19

Tree sorry που θα το πω, αυτο είναι γελοίο και παιδαριώδες. Επίσης αντιδημοκρατικό και φιμωτικό.

Δεν είπε οτι είναι 13 ετων. 17 είπε. Μπορεί σε 10 μέρες να μπαινει στα 18. Είναι υποκρισία αυτό. Στο κατω κατω η ενηλικίωση στην σεξουαλικότητα έχει θεσμοθετηθεί στο 17ο ετος. 
Εκτος αυτού μπορεί να επιστρέψει με άλλον λογαριασμό. Απο την στιγμή που εχει δεχθεί τους όρους χρήσης έχει όλη την ευθύνη εκείνος. Κανεις δεν θα "ριξει" το φορουμ.
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητώ βοηθεια   22/9/2015, 22:31

brutal έγραψε:
Tree sorry που θα το πω, αυτο είναι γελοίο και παιδαριώδες. Επίσης αντιδημοκρατικό και φιμωτικό.

Δεν είπε οτι είναι 13 ετων. 17 είπε. Μπορεί σε 10 μέρες να μπαινει στα 18. Είναι υποκρισία αυτό. Στο κατω κατω η ενηλικίωση στην σεξουαλικότητα έχει θεσμοθετηθεί στο 17ο ετος. 
Εκτος αυτού μπορεί να επιστρέψει με άλλον λογαριασμό. Απο την στιγμή που εχει δεχθεί τους όρους χρήσης έχει όλη την ευθύνη εκείνος. Κανεις δεν θα "ριξει" το φορουμ.

http://www.gay-gr.org/t2414p110-topic

διάβασε στο τέλος της σελίδας.

Ζητώ βοηθεια
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: