ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Σε ονειρευομαι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
regis
Forum Newbie
Forum Newbie

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : athens
Αριθμός μηνυμάτων : 8

ΔημοσίευσηΘέμα: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 16:43

Παιδιά καλησπέρα, με χτύπησε ο φτερωτός έρωτας με το βέλος του και θέλω την γνώμη σας.Πριν ένα μήνα είχα πάει σε μια μουσική παράσταση στον βοτανικό και τρελάθηκα. Είχα κανονίσει με έναν φίλο μου να παμέ , εγω είχα φτάσει λιγο πιο νωρίς και τον περιμενα έξω. Σε κάποια στιγμή βγαίνει απο την πόρτα ένας και τα χασα. Τον κοίταξα όπως κοιταμε εναν αγνωστο που μας εντυπωσιάσει με κοιταξε και κεινος και λεω απο μεσα μου "αυτό που πέρασε ηταν αληθινο;;;". Αυτός έφυγε και ξαναγύρισε και ξανακοιταχτηκαμε και μπηκε μέσα. Ηρθε ο φίλος που περιμενα μπηκαμε μεσα αρχισε η μουσικη παρασταση αλλα εγω προσπαθούσα να βρω αυτον, τον βρηκα και ήταν ο ηχολήπτης καθοταν σε μια κονσολα.Τον κοίταζα οσο μπορουσα διακριτικα, δεν μπορουσα να παρω τα ματια μου απο πανω του, είχε κατι περιεργο , σε μαγνητιζε.Αυτος δεν καθοταν συνεχεια πανω στην κονσόλα πηγαινοερχοταν ανάμεσα στον κοσμο , είχε κατι φίλους απο το κοινό. Γενικά όλη τη βραδια κοιταχτηκαμε πολλες φορες. Σε καποια στιμγή ηρθε και σταθηκε δίπλα μου στην κυριολεξία, έκτασε 1-2 λεπτα και οπως εκανε να φύγει με πατησε και μου κανει "συγγνώμη" εγω δεν μπορεσα να ψελλισω λεξη και του χαμογελασα μονο. Μετά το διάλλειμμα κατσαμε με τον φιλο μου κοντα στο παραθυρο γιατί ήθελε να καπνίσει και ημασταν μόνοι μας και ηρθε και αυτος να κανπνισει , αναψε τσιγαρο και καθοταν μαζι μας. Εγω ημουν σε ταραχη. Τελείωσε το τσιγαρό και δεν  εφυγε εκτασε μαζι μας στην κυριολεξια δίπλα μου, δηλαδη λιγο το χερι μου να κουνουσα τον ακουμπουσα. Γυρισα το κεφάλι μου και ειχε τοσο ομορφα μάτια, γαλαζοπρασινα. Εφυγε όμως και πηγε παλι στην κονσόλα. Αφού τελειωσε η παρασταση ο φιλος ηθελε να χαιρετησει μερικους γνωστους που ειχε και κατσαμε σχεδον μια ωρα εκει. Καθως αδειαζε ο χωρος εγω καθομουν σε μια καρεκλα και παρατηρουσα / κοιταζα εκεινον που μαζευε τα πραγματα του καλωδια κπλ. Και οπως μαζευε με κοιταει και σιγοτραγουδουσε με ενα χαμογελο "αν ηταν το εδαφός σου προσφορο " της Αλεξίου (ένα από τα πιο αγάπημενα μου τραγουδια) και λεω απο μεσα μου  "αα μαλιστα ωραια" . Μετά αυτός μιλουσε με κατι συνεργατες του και εγω ειχα αφαιρεθει ,εψαχνα τον φιλο μου να δω που ειναι και  γυρισα ξαφνικα το κεφάλι μου και τον πετυχα να με κοιταζει και αμεσως αλλαξε βλεμμα. Μέτα ηταν ωρα να φυγουμε και ενω φευγαμε σηκωθηκε και αυτος να φυγει και ενω κατεβαιναμε τις σκαλες σιγοτραγουδουσε "το πουκαμισο το θαλασσι τον φορουσα μια εγω μια εσυ" ( εγω φορουσα με θαλασσια - γαλαζια μπλουζα) . Τον βρηκα στο facebook με δεχτηκε αλλα τίποτα αλλο, μου κανει κατι like σε κανα τραγούδι - κατάσταση. Εν τω μεταξύ ειναι τόσο ομορφος στος φωτογραφιες θα λιωνατε. Έχει περάσει τόσος καιρός και δεν βγαινει απο μυαλό μου.Είμαι σε δεινη κατασταση.
Συγνώμη για το μεγαλο κείμενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Genial
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 2329
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 17:15

Αλεξίου ε; Τσέκαρε τα like στην προφίλ φωτό του. Αν έχει πολλά "love wins cover" ξέρεις τι θα κάνεις. Θα έλεγα και για likes σε Μποφίλιου και Ζουγανέλη αλλά είναι ήδη πολύ έντεχνος για να τα πάρουμε της μετρητής 

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Genial στις 30/8/2015, 17:24, 1 φορά
Peiraiotaki
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : κοντά στα αστέρια
Αριθμός μηνυμάτων : 673
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 17:22

στειλε μηνυμα αγαπη μου και πες του οτι τον γουσταρεις απο την πρωτη στιγμη ....εχεις να χασεις κατι ? οποιος τολμαει νικαει (στην προκειμενη φαση γ@μαει κιολας) ....γι αυτο ασε τα ποστ και μπες facebook!

Administrator
Administrator

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 4759
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 17:24

Genial έγραψε:
Αλεξίου ε; Τσέκαρε τα like στην προφίλ φωτό του. Αν έχει πολλά "love wins cover" ξέρεις τι θα κάνεις. Θα έλεγα και για likes σε Μποφίλιου και Ζουγανέλη αλλά είναι ήδη πολύ έντεχνος για να τα πάρουμε τις μετρητής 
Εσύ, ανοιχτόμυαλε, δεν ντρέπεσαι να αναπαράγεις πρότυπα; Ακόμη δεν μπήκες στον στρατό, μαζοποιήθηκες! Τς τς τς...

regis, καλωσήρθες! Συμφωνώ με το Peiraiotaki. Ξεκίνα καμιά κουβέντα να δεις πού πάει. Μην τα αφήνεις έτσι αυτά. Εξερεύνησέ τα!

Ίσως, αν κάθε στιγμή φανταζόμασταν έναν καθρέφτη απέναντί μας, να κάναμε πιο αντικειμενικά καλές επιλογές.
Genial
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 17:26

agree αλλά να δει λίγο περί τίνος πρόκειται αν είναι έστω gay friendly βρε παιδί μου.

Forum Newbie

Peiraiotaki έγραψε:
στειλε μηνυμα αγαπη μου και πες του οτι τον γουσταρεις απο την πρωτη στιγμη ....εχεις να χασεις κατι ? οποιος τολμαει νικαει (στην προκειμενη φαση γ@μαει κιολας) ....γι αυτο ασε τα ποστ και μπες facebook!

σε τέτοια φάση εχω φτασει, εκει που λες δεν αντεχω θελω να στο πω
N.G95
Moderator
Moderator

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3575
Διάθεση :

Συμφωνω με το peiraiotaki.

Νομιζω σου εδωσε αρκετα ξεκαθαρα το πρασσινο φως εαν οχι να του την πεσεις εστω την ωρα που κοιταζοσασταν να του μιλησεις!!!!!

Μην κολλας, ΜΙΛΑ!

Genial
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

πες το να ησυχάσεις....τι να σου πω.

Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 17:28

Duality έγραψε:
Genial έγραψε:
Αλεξίου ε; Τσέκαρε τα like στην προφίλ φωτό του. Αν έχει πολλά "love wins cover" ξέρεις τι θα κάνεις. Θα έλεγα και για likes σε Μποφίλιου και Ζουγανέλη αλλά είναι ήδη πολύ έντεχνος για να τα πάρουμε τις μετρητής 
Εσύ, ανοιχτόμυαλε, δεν ντρέπεσαι να αναπαράγεις πρότυπα; Ακόμη δεν μπήκες στον στρατό, μαζοποιήθηκες! Τς τς τς...

regis, καλωσήρθες! Συμφωνώ με το Peiraiotaki. Ξεκίνα καμιά κουβέντα να δεις πού πάει. Μην τα αφήνεις έτσι αυτά. Εξερεύνησέ τα!
ιιιιιιιιιιιιιιι σε οικτίρω!!!

Forum Εxperienced

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 17:29

Genial έγραψε:
agree αλλά να δει λίγο περί τίνος πρόκειται αν είναι έστω gay friendly βρε παιδί μου.

ακομη και να μην ειναι σιγα τι εγινε ? στη χειροτερη να τον αποκαλεσει πουστη ....κλαιν στο 2015 ζειτε...αν και για εμενα καλυτερα να ετοιμαζεις το jokestrap  σου....

Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 17:31

Μόλις πριν από λίγο είδα έναν που έβγαλε όλο τον διάλογο στο προφίλ του και κράζει άσχημα μαζί με πολύ κόσμο. Δεν θα ήθελα να είμαι στην θέση του παιδιού.

Forum Εxperienced

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 17:33

ποσο κομπλεξ μπορει να εχεις για να κανεις κατι τετοιο ?
regis
Forum Newbie
Forum Newbie

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 17:41

χαρισμά του ο διαλογος
Genial
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 17:41

εμ.... πολλά! Αλλά δεν είναι λίγοι αυτοί που έχουν κόμπλεξ.

Forum Newbie

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 18:00

Genial έγραψε:
Πιστευω πως ειναι gay αλλα δεν ειμαι εντελως σιγουρος. Πάντως απο κατι ποστ καταλαβαινεις πως ειναι gay friendly,δηλαδη δεν εχει προβλημα. Επιπλέον χρησιμοποιει το προφιλ του περισσοτερο για τη δουλεια του , σπανιως θα ανεβασει κανα τραγούδι. Ασε που δεν μπανει ποτε online.
Genial
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 18:03

τι να σ πω...πιάσε την κουβέντα τότε. Αφού το λέει και ο Duality.

Administrator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 18:09

Genial έγραψε:
Θα πέσω στον γκρεμό και θα με ακολουθήσετε, πρόβατα... :O

regis, αφού σκέφτηκες και τις συνέπειες του να δημοσιοποιηθεί ο διάλογός σας ίσως και να είσαι έτοιμος να κάνεις την κίνηση. Σκέψου πού διστάζεις και γιατί και κρίνε συνετά. Να εκφράζεις αυτό που θες συνειδητά και όχι παρορμητικά. Γιατί οι παρορμήσεις αδικούν την ύπαρξή μας με τον ίδιο τρόπο που την αδικεί και η μη έκφραση.

Ίσως, αν κάθε στιγμή φανταζόμασταν έναν καθρέφτη απέναντί μας, να κάναμε πιο αντικειμενικά καλές επιλογές.
Genial
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 18:15

Duality έγραψε:
Genial έγραψε:
Θα πέσω στον γκρεμό και θα με ακολουθήσετε, πρόβατα... :O

regis, αφού σκέφτηκες και τις συνέπειες του να δημοσιοποιηθεί ο διάλογός σας ίσως και να είσαι έτοιμος να κάνεις την κίνηση. Σκέψου πού διστάζεις και γιατί και κρίνε συνετά. Να εκφράζεις αυτό που θες συνειδητά και όχι παρορμητικά. Γιατί οι παρορμήσεις αδικούν την ύπαρξή μας με τον ίδιο τρόπο που την αδικεί και η μη έκφραση.
με είπε και πρόβατο; Καλά άντε πάνε δες Κωνσταντίνο και Ελένης live στο ΟΑΚΑ και άσε μας ήσυχους!

Administrator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 18:27

Genial έγραψε:

με είπε και πρόβατο; Καλά άντε πάνε δες Κωνσταντίνο και Ελένης live στο ΟΑΚΑ και άσε μας ήσυχους!
Μη μου καρφώνεις το fb, απαίσια Βαλκυρία!

Genial
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 18:31

Duality έγραψε:
Genial έγραψε:

Μη μου καρφώνεις το fb, απαίσια Βαλκυρία!
auf Wiedersehen

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 22:35

regis έγραψε:
Παιδιά καλησπέρα, με χτύπησε ο φτερωτός έρωτας με το βέλος του και θέλω την γνώμη σας.Πριν ένα μήνα είχα πάει σε μια μουσική παράσταση στον βοτανικό και τρελάθηκα. Είχα κανονίσει με έναν φίλο μου να παμέ , εγω είχα φτάσει λιγο πιο νωρίς και τον περιμενα έξω. Σε κάποια στιγμή βγαίνει απο την πόρτα ένας και τα χασα. Τον κοίταξα όπως κοιταμε εναν αγνωστο που μας εντυπωσιάσει με κοιταξε και κεινος και λεω απο μεσα μου "αυτό που πέρασε ηταν αληθινο;;;". Αυτός έφυγε και ξαναγύρισε και ξανακοιταχτηκαμε και μπηκε μέσα. Ηρθε ο φίλος που περιμενα μπηκαμε μεσα αρχισε η μουσικη παρασταση αλλα εγω προσπαθούσα να βρω αυτον, τον βρηκα και ήταν ο ηχολήπτης καθοταν σε μια κονσολα.Τον κοίταζα οσο μπορουσα διακριτικα, δεν μπορουσα να παρω τα ματια μου απο πανω του, είχε κατι περιεργο , σε μαγνητιζε.Αυτος δεν καθοταν συνεχεια πανω στην κονσόλα πηγαινοερχοταν ανάμεσα στον κοσμο , είχε κατι φίλους απο το κοινό. Γενικά όλη τη βραδια κοιταχτηκαμε πολλες φορες. Σε καποια στιμγή ηρθε και σταθηκε δίπλα μου στην κυριολεξία, έκτασε 1-2 λεπτα και οπως εκανε να φύγει με πατησε και μου κανει "συγγνώμη" εγω δεν μπορεσα να ψελλισω λεξη και του χαμογελασα μονο. Μετά το διάλλειμμα κατσαμε με τον φιλο μου κοντα στο παραθυρο γιατί ήθελε να καπνίσει και ημασταν μόνοι μας και ηρθε και αυτος να κανπνισει , αναψε τσιγαρο και καθοταν μαζι μας. Εγω ημουν σε ταραχη. Τελείωσε το τσιγαρό και δεν  εφυγε εκτασε μαζι μας στην κυριολεξια δίπλα μου, δηλαδη λιγο το χερι μου να κουνουσα τον ακουμπουσα. Γυρισα το κεφάλι μου και ειχε τοσο ομορφα μάτια, γαλαζοπρασινα. Εφυγε όμως και πηγε παλι στην κονσόλα. Αφού τελειωσε η παρασταση ο φιλος ηθελε να χαιρετησει μερικους γνωστους που ειχε και κατσαμε σχεδον μια ωρα εκει. Καθως αδειαζε ο χωρος εγω καθομουν σε μια καρεκλα και παρατηρουσα / κοιταζα εκεινον που μαζευε τα πραγματα του καλωδια κπλ. Και οπως μαζευε με κοιταει και σιγοτραγουδουσε με ενα χαμογελο "αν ηταν το εδαφός σου προσφορο " της Αλεξίου (ένα από τα πιο αγάπημενα μου τραγουδια) και λεω απο μεσα μου  "αα μαλιστα ωραια" . Μετά αυτός μιλουσε με κατι συνεργατες του και εγω ειχα αφαιρεθει ,εψαχνα τον φιλο μου να δω που ειναι και  γυρισα ξαφνικα το κεφάλι μου και τον πετυχα να με κοιταζει και αμεσως αλλαξε βλεμμα. Μέτα ηταν ωρα να φυγουμε και ενω φευγαμε σηκωθηκε και αυτος να φυγει και ενω κατεβαιναμε τις σκαλες σιγοτραγουδουσε "το πουκαμισο το θαλασσι τον φορουσα μια εγω μια εσυ" ( εγω φορουσα με θαλασσια - γαλαζια μπλουζα) . Τον βρηκα στο facebook με δεχτηκε αλλα τίποτα αλλο, μου κανει κατι like σε κανα τραγούδι - κατάσταση. Εν τω μεταξύ ειναι τόσο ομορφος στος φωτογραφιες θα λιωνατε. Έχει περάσει τόσος καιρός και δεν βγαινει απο μυαλό μου.Είμαι σε δεινη κατασταση.

Πες του το έστω πλάγια, πάλεψε το, μπορει να βγει σε καλό!! Α και μην ξεχάσεις να μας πεις πως πήγε
DiabolAkis
Forum God
Forum God

Περιοχή : Πάτρα
Αριθμός μηνυμάτων : 4746
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 22:43

regis έγραψε:
Παιδιά καλησπέρα, με χτύπησε ο φτερωτός έρωτας με το βέλος του και θέλω την γνώμη σας.Πριν ένα μήνα είχα πάει σε μια μουσική παράσταση στον βοτανικό και τρελάθηκα. Είχα κανονίσει με έναν φίλο μου να παμέ , εγω είχα φτάσει λιγο πιο νωρίς και τον περιμενα έξω. Σε κάποια στιγμή βγαίνει απο την πόρτα ένας και τα χασα. Τον κοίταξα όπως κοιταμε εναν αγνωστο που μας εντυπωσιάσει με κοιταξε και κεινος και λεω απο μεσα μου "αυτό που πέρασε ηταν αληθινο;;;". Αυτός έφυγε και ξαναγύρισε και ξανακοιταχτηκαμε και μπηκε μέσα. Ηρθε ο φίλος που περιμενα μπηκαμε μεσα αρχισε η μουσικη παρασταση αλλα εγω προσπαθούσα να βρω αυτον, τον βρηκα και ήταν ο ηχολήπτης καθοταν σε μια κονσολα.Τον κοίταζα οσο μπορουσα διακριτικα, δεν μπορουσα να παρω τα ματια μου απο πανω του, είχε κατι περιεργο , σε μαγνητιζε.Αυτος δεν καθοταν συνεχεια πανω στην κονσόλα πηγαινοερχοταν ανάμεσα στον κοσμο , είχε κατι φίλους απο το κοινό. Γενικά όλη τη βραδια κοιταχτηκαμε πολλες φορες. Σε καποια στιμγή ηρθε και σταθηκε δίπλα μου στην κυριολεξία, έκτασε 1-2 λεπτα και οπως εκανε να φύγει με πατησε και μου κανει "συγγνώμη" εγω δεν μπορεσα να ψελλισω λεξη και του χαμογελασα μονο. Μετά το διάλλειμμα κατσαμε με τον φιλο μου κοντα στο παραθυρο γιατί ήθελε να καπνίσει και ημασταν μόνοι μας και ηρθε και αυτος να κανπνισει , αναψε τσιγαρο και καθοταν μαζι μας. Εγω ημουν σε ταραχη. Τελείωσε το τσιγαρό και δεν  εφυγε εκτασε μαζι μας στην κυριολεξια δίπλα μου, δηλαδη λιγο το χερι μου να κουνουσα τον ακουμπουσα. Γυρισα το κεφάλι μου και ειχε τοσο ομορφα μάτια, γαλαζοπρασινα. Εφυγε όμως και πηγε παλι στην κονσόλα. Αφού τελειωσε η παρασταση ο φιλος ηθελε να χαιρετησει μερικους γνωστους που ειχε και κατσαμε σχεδον μια ωρα εκει. Καθως αδειαζε ο χωρος εγω καθομουν σε μια καρεκλα και παρατηρουσα / κοιταζα εκεινον που μαζευε τα πραγματα του καλωδια κπλ. Και οπως μαζευε με κοιταει και σιγοτραγουδουσε με ενα χαμογελο [url=#39658065] αν[/url] ηταν το εδαφός σου προσφορο " της Αλεξίου (ένα από τα πιο αγάπημενα μου τραγουδια) και λεω απο μεσα μου  "αα μαλιστα ωραια" . Μετά αυτός μιλουσε με κατι συνεργατες του και εγω ειχα αφαιρεθει ,εψαχνα τον φιλο μου να δω που ειναι και  γυρισα ξαφνικα το κεφάλι μου και τον πετυχα να με κοιταζει και αμεσως αλλαξε βλεμμα. Μέτα ηταν ωρα να φυγουμε και ενω φευγαμε σηκωθηκε και αυτος να φυγει και ενω κατεβαιναμε τις σκαλες σιγοτραγουδουσε "το πουκαμισο το θαλασσι τον φορουσα μια εγω μια εσυ" ( εγω φορουσα με θαλασσια - γαλαζια μπλουζα) . Τον βρηκα στο facebook με δεχτηκε αλλα τίποτα αλλο, μου κανει κατι like σε κανα τραγούδι - κατάσταση. Εν τω μεταξύ ειναι τόσο ομορφος στος φωτογραφιες θα λιωνατε. Έχει περάσει τόσος καιρός και δεν βγαινει απο μυαλό μου.Είμαι σε δεινη κατασταση.
Παιδι μου αφου λες οτι παιξανε ματιες και μουσικες τσαχπινιες σημαινει ειτε οτι σε φλερταρε ειτε οτι σε φλερταρε αλλα κωλωνει να κανει την πρωτη κινηση ειτε για να σε ψαρεψει γενικως ειτε οτι ειναι πειραγμενος και κανει ο,τι ναναι.
Και επειδη, ως οπτιμιστες που δεν ειμαστε αλλα κουβεντα να γινεται, εμεις κραταμε τα 2 πρωτα, καθηκον σου ειναι να του το κανεις λιανα οτι τον θες.
Ειτε ευθεως οπως ειπε ο Peireotaki ειτε πλαγιως οπως ειπε ο τζον, αλλα μην αφησεις τετοια ευκαιρια να παει χαμενη!
Αντεεε περιμενουμε τις εξεληξεις!

Steven94
Forum God
Forum God

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 5755

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 22:49

regis έγραψε:
like a fairytale!
Lelikos
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Αθήνα, Άλιμος
Αριθμός μηνυμάτων : 1066
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 23:09

Τα πράγματα είναι απλά. Το παιδί σε θέλει. Όρμα κ μην χάνεις χρόνο.

Forum Master

Περιοχή :
Αριθμός μηνυμάτων : 1517
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ονειρευομαι.   30/8/2015, 23:33

Χμμμ η αλήθεια είναι πως έμοιαζε σαν να δείχνει ενδιαφέρον για σένα , αν δεν το ψάξεις περισσότερο όμως δεν μπορείς να είσαι σίγουρος ... Να ρωτήσω , κάποιος ανέφερε ότι κάποιος έβγαλε ένα διάλογο σε ένα προφίλ .... τι ακριβώς συνέβη γιατί δεν κατάλαβα ;

Σε ονειρευομαι.
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: