ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Dragneel 1/10/2017, 23:56

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

» Τι είμαι τελικά;
από Cookie 26/6/2017, 00:25

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Elementstv
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:34

Και γω,,,,, δεν μπορω να φανταστω ερωτικη απογοητευση χωρις γυμναστη....εεεε γυμναστικη εννοουσα!

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:39

cyber21greece έγραψε:
Λένε ότι και το ποτό είναι μία καλή λύση αλλά εγώ δεν πίνω ρε γμτ!
Ουτε να το σκεφτει το ποτο οποιος εχει υποστει απογοητευση. Δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα και γνκ χειροτερος συμβουλος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
8anos
Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 3576
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:41

Το μυστικό είναι να αγαπάς τον εαυτό σου και να αισθάνεσαι καλά μαζί του. :)

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:41

8anos έγραψε:
Το μυστικό είναι να αγαπάς τον εαυτό σου και να αισθάνεσαι καλά μαζί του. :)

:yes: :yes: :yes: :yes:

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:42

Α, και αντί να κατηγορείς τους άλλους που είσαι μόνος, να σκεφτείς, ΤΙ κάνεις εσύ για να ΜΗΝ είσαι μόνος! ;)

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:45

8anos έγραψε:
Α, και αντί να κατηγορείς τους άλλους που είσαι μόνος, να σκεφτείς, ΤΙ κάνεις εσύ για να ΜΗΝ είσαι μόνος! ;)

🇳🇴 :yes: (50-50)

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:47

γιατί... πολλές φορές βρίζουμε τους άλλους ενώ μπορεί εμείς να απομονωνόμαστε!

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:51

8anos έγραψε:
γιατί... πολλές φορές βρίζουμε τους άλλους ενώ μπορεί εμείς να απομονωνόμαστε!
Καποιες φορες θες καποιον να σε σωσει (figuratively speaking of course)!

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:52

σίγουρα... αν και μερικές φορές αυτός ο κάποιος πρπ να γινόμαστε εμείς....

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:53

Μια κουβεντα ειναι αυτο.....

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:54

το ξέρω... αλλα ίσως είναι απαραίτητο. αν δεν το παρεις αποφαση να αλλαξεις, δε θα αλλαξεις.

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   3/11/2009, 01:39

Απλα ειναι οι καιριες στιμες που παντα εμφανιζεται καποιος στη ζωη σου που ειτε τον εψαξες εσυ ειτε εμφανιστηκε απο μονος του και εκει ειτε σε βοηθαει και σε ανεβαζει ειτε σου δινει μια και πας πιο χαμηλα.
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   3/11/2009, 01:57

Και ας μη ξεχνάμε ότι δεν περιστρέφεται όλη μας η ζωή γύρω απ τα ερωτικά...
Υπάρχουν οι επαγγελματικές, φιλικές υποθέσεις, τα θέματα υγείας και ένα σωρό άλλα με τα οποία κανείς ασχολείται στη ζωή του.

Ίσως πολλοί να δίνετε μια παραπάνω σημασία στον τομέα αυτό. Δεν το κατακρίνω.
Απλά να σας πω ότι σχεδόν ποτέ στη ζωή μου δεν έδωσα παραπάνω βαρύτητα σε ένα από αυτά. Προσπαθούσα πάντα να τα εξισσοροπώ.
Σε μια ερωτική απογοήτευση, θα συνέχιζα, αυτό δε θα στεκόταν εμπόδιο που τραβάει προς τα κάτω όλη μου τη ζωή, έστω και για λίγο... Και λέω ''θα'' γιατί σοβαρή ερωτική απογοήτευση δεν έχω ζήσει ακόμα κι ούτε φυσικα το εύχομαι.

Απλά όταν τα πράγματα τα λαμβάνεις με χαλαρό τρόπο, είναι πολύ πιθανό κάτι καλό να κάτσει στο τέλος. Απόδειξη? Η ένα χρόνο τώρα σχέση μου με Νικόλα :)

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   3/11/2009, 03:28

οι καλυτεροι τροποι αντιμετωπισης ενως χωρισμου
συνταγη για τρια ατομα
10 πακετα χαρτομαντηλα, 4 ντουζινες πιατα και παντός είδους γυαλικά, 9,5 λιτρα παγωτο της γειτονιας σας απ ολες τις γευσεις, τις ταινιες οσα παιρνει ο ανεμος και saw 1-6, μια βραδινή ενδυμασία, και μερικα κουταλια, ενα ψαλιδι, ενα μπουκαλι οινοπνευμα. κατσαρολα, και εναν πυροσβεστηρα!
αααα και αντικειμενα του πρων συντροφου
ξεκιναμε την διαδικασια
καλούμε τους κολλητούς μας σπίτι
με το που ανοίγουν την πόρτα τους πεταμε απο ένα πακετο χαρτομαντηλα
καθόμαστε πιανουμε τα χαρτομαντηλα και εξιστορούμε το χωρισμό
κλαίμε και τους υποχρεώνουμε να κλάψουν μαζί μας
μετα απο ένα 10λεπτο σηκωνόμαστε βρίζοντας και ξεκιναμε την εκτόξευση πιατων και γυαλικών προς όλες τις κατευθύνσεις
ΟΔΗΓΙΑ ΓΙΑ ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ: μετρατε τις καλύτερες βολες και κανετε εικονικες προσπαθειες για να πιασετε τα πραγματα
ΠΡΟΣΟΧΗ: ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΚΟΝΙΚΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΑΠΟΖΗΜΙΩΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΘΕΝΗ-ΧΩΡΙΣΜΕΝΟ
ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΒΟΛΗ ΘΑ ΣΥΓΚΡΙΘΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΤΕΡΟΥΣ ΧΩΡΙΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΤΟΥ "Ο ΠΙΟ ΜΙΣΗΤΟΣ ΠΡΩΗΝ"
αφου τελειωσουν τα γυαλικα επιστρεφουμε στον καναπε( να αλλαχτουν τα ριχταρια απο τους φιλους διοτι θα ναι μουσκεμενα απο τα δακρυα και υγρασια κανει κακο στα κοκκαλα)
δινοντας σαφείς οδηγίες στον ενα φίλο για το που κρύψαμε το παγωτό και που είναι τα κουτάλια
βάζουμε την ταινια και καθηλωνόμαστε για οσο κραταει
ΟΔΗΓΙΑ ΠΡΟΣ ΦΙΛΟΥΣ 2: Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΠΑΓΩΤΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΘΕΙ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΥ ΑΣΘΕΝΗ ΕΙΔΑΛΛΩΣ Ο ΑΝΩΤΕΡΟ ΘΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΣΗΜΑΔΙΑ "ΕΛΛΕΙΨΗΣ"
ΟΔΗΓΙΑ ΠΡΟΣ ΦΙΛΟΥΣ 3: ΤΗΝ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΓΓΙΖΟΥΜΕ!!!!
μολις τελειωσει η ταινια μαζι με αυτην και το παγωτο(ανεξηγητο φαινομενο αυτος ο συγχρονισμος της ταινιας με το παγωτο) ξεκιναμε το καλυτερο σημειο
σκουπιζουμε τα δακρυα και παιρνουμε το δολοφονικο μας υφος
αρπαζουμε τα πραγματα του πρωην και τα ριχνουμε στην κατσαρολα στην οποια εχουμε ριξει το οινοπνευμα και τα τσιγαριζουμε σε υψηλη φωτια
ΠΡΟΣΟΧΗ:ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΚΑΠΝΩΝ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΜΠΟΞΕΡΑΚΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΗΡΑΣ
αφου μαυριζουμε απο την καπνιλα καιμε λιγο το μαλλι μας καταστρεφουμε και το σπιτι μας(καιρος για ανακαινιση τσιγγούνη) αρπαζουμε τον πυροσβεστηρα προσπαθουμε να τον ανοιξουμε αποτυχαινουμε(για να δειξουμε οτι ήμαστε ακόμα ταραγμένοι-σοκαριμσενοι) και αφήνουμε τους φιλους να βγαλουν την δυσκολη δουλεια
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΦΕΔΡΙΚΟ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΡΑ
τελος αποφασιζουμε να κανουμε ενα αφρολουτρο να φυγει η μαυρίλα και ενω τραγουδαμε το ασμα "να ολοκληρώδω θελω..." WARNING:ΤΑ ΦΩΝΗΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΑ αποφασιζουμε να ετοιμαστουμε να βαλουμε τα βραδινά μας και παμε για clubbing σερνοντας και τα κατακαημένα απο πισω μας(τα οποια θα φοραν τα ιδια θα ειναι ατημέλητα για να φανούμε εμείς φυσικα)
στο κλαμπ πινουμε τα παντα μεχρι να τραγουδαμε διασκευη jingle bells απο θώδη χορευουμε πανω σε μπαρες και τον πρωτο που μας αρεσει τον βιαζουμε πάραυτα
ΠΡΟΣΟΧΗ ΞΑΝΑ!:ΡΩΤΑΜΕ ΠΡΩΤΑ ΖΩΔΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΒΙΑΖΟΥΜΕ
η κολασμένη μας νυχτα θα συνεχιστεί στο καμμένο πλεον σπιτι μας
την επόμενη μέρα ξυπνάμε με ενα τρελο HANGOVER που δεν μας επιτρεπει να θυμηθουμε τον χωρισμο και εναν μαλακα διπλα μας (αν σας αρεσει κρατηστε τον) που σας λεει οτι χρειαζεται βιταμινες γιατι ξεπερασε τον εαυτο του την τριτη φορα(αμφιβάλλω αν την καταλαβαινει κανεις ενω εχει πεσει σε κόμμα) και πως πρεπει να γυρισει πισω γρηγορα γιατι θα ανησυχεί η μητέρα του(εαν θελει το πιστευει κανεις)
ΣΥΝΟΨΙΖΟΝΤΑΣ ΄Η ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΙ ΝΕΑ ΣΧΕΣΗ Ή ΝΕΟ ΜΑΛΑΚΑ Ή ΚΑΝΑΤΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ONE NIGHT STAND ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΧΘΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΨΑΧΝΕΤΑΙ ΤΟ ΜΠΟΞΕΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΠΑ ΚΑΦΕ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ...
Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ
ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΓΡΑΨΩ!!!!
THE END
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   3/11/2009, 03:30

ΕΠΙΤΡΕΠΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΤΕ ΤΟ ΔΟΚΙΜΙΟ ΜΟΥ
για να δειτε τι καλος που ειμαι
Elementstv
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   3/11/2009, 12:50

monster έγραψε:
Και ας μη ξεχνάμε ότι δεν περιστρέφεται όλη μας η ζωή γύρω απ τα ερωτικά...
Υπάρχουν οι επαγγελματικές, φιλικές υποθέσεις, τα θέματα υγείας και ένα σωρό άλλα με τα οποία κανείς ασχολείται στη ζωή του.

Ίσως πολλοί να δίνετε μια παραπάνω σημασία στον τομέα αυτό. Δεν το κατακρίνω.
Απλά να σας πω ότι σχεδόν ποτέ στη ζωή μου δεν έδωσα παραπάνω βαρύτητα σε ένα από αυτά. Προσπαθούσα πάντα να τα εξισσοροπώ.
Σε μια ερωτική απογοήτευση, θα συνέχιζα, αυτό δε θα στεκόταν εμπόδιο που τραβάει προς τα κάτω όλη μου τη ζωή, έστω και για λίγο... Και λέω ''θα'' γιατί σοβαρή ερωτική απογοήτευση δεν έχω ζήσει ακόμα κι ούτε φυσικα το εύχομαι.

Απλά όταν τα πράγματα τα λαμβάνεις με χαλαρό τρόπο, είναι πολύ πιθανό κάτι καλό να κάτσει στο τέλος. Απόδειξη? Η ένα χρόνο τώρα σχέση μου με Νικόλα :)

Το πιο ωραιο μηνυμα που γραφτηκε σε αυτο το θρεντ!

@scratch:Αφου το επιτρεπεις θα σχολιασω.Πολυ τηλεοραση βλεπεις!

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   3/11/2009, 20:19

@scratch:Αφου το επιτρεπεις θα σχολιασω.Πολυ τηλεοραση βλεπεις![/quote]
Όχι αγαπητέ συνforumιτη δεν ευθύνεται η τηλεόραση αλλά η εμπειρία μου πάνω σε χωρισμούς
μετά από κάθε χωρισμό σκεφτόμαστε τι χάσαμε άσχετα αν είναι καλό η κακό για αρκετό καίρο(αν μιλαμε για μια σχεση με την εννοια της σχεσης και οχι την γνωριμια που εγινε κατι και εληξε πριν καν αρχισει οτιδήποτε)
ενώ αν διακωμωδήσεις το ζητημα στην ουσια το περνας απο όλα τα στάδια που πρέπει να περάσει για ξεπεραστεί
με λιγα λογια και απλα για να φτασεις να πεις την φραση(αγαπημενη μου) "σιγα που θα κάτσω να σκάσω" πρεπει πρώτα βρεις τον πιο θετικο τρόπο για να το δεχτεις με γελιο χιούμορ και αποφασιστικότητα
*για οσους δεν κατάλαβαν απαντώ στο σχόλιο του Element για το κειμενάκι μου.
Elementstv
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   3/11/2009, 20:52

@scratch: Ε ναι αλλα ολα αυτα που περιεγραψες, σπαω πιατα, τρωω παγωτο κτλ ειναι επιρροες της τηλεορασης.Εγω ποτε δνε εχω νιωσει την αναγκη να σπασω πιατα, ουτε αγοραζω ενα πακετο χαρτομαντηλα.Βεβαια ξερω οτι κανεις και λιγο πλακα οπως αλλωστε και το σχολιοπ μου στο ιδιο τονο ηταν!

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   3/11/2009, 22:24

το ξερω οτι ηταν χιουμορακι
αλλα γιαττι δεν σπας πιατα
καθολου γλεντζες τυπο;
ο χωριμος θελει κεφι
ΟΠΑ! :drunken:
Elementstv
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   3/11/2009, 22:52

scratch έγραψε:
το ξερω οτι ηταν χιουμορακι
αλλα γιαττι δεν σπας πιατα
καθολου γλεντζες τυπο;
ο χωριμος θελει κεφι
ΟΠΑ! :drunken:

Μα συγγνωμη, εμ θα πληρωσω τον χωρισμο συναισθηματικα εμ θα σπασω και πιατα?

Εγω 2 φορες εχω χωρισει στην πρωτη εκλαιγα πολυ και ακουγα μουσικη, και στη 2η τιποτα διοτι εγω τον χωρισα!

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   3/11/2009, 23:30

και βεβαια θα το σπασεις το γυαλικο
σορρυ δηλαδη αλλα αμα δεν κανεις ενα goodbye party πως θα προχωρησεις στα επομενα??
με λες???ετσι ειναι το έθιμο
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   4/11/2009, 01:03

scratch έγραψε:
σορρυ δηλαδη αλλα αμα δεν κανεις ενα goodbye party πως θα προχωρησεις στα επομενα??
Πολυ υπεραπλουστευμενο τον παρουσιαζετε το χωρισμο. Λες και ειναι κατι το οποιο σπας ενα πιατο ή βγαινεις εξω ή κλαις λιγο και τελειωσε.
Elementstv
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   4/11/2009, 01:07

thess '89 έγραψε:
scratch έγραψε:
Πολυ υπεραπλουστευμενο τον παρουσιαζετε το χωρισμο. Λες και ειναι κατι το οποιο σπας ενα πιατο ή βγαινεις εξω ή κλαις λιγο και τελειωσε.

Πες τα ρε thess!

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   4/11/2009, 01:08

σιγουρα δεν ειναι ετσι αλλα θυμησου απογοητευσεις που ειχαμε και οι 2 και τι καναμε
φαντασου σε χωρισμο
γι αυτο ας δωσουμε μια μεγαλη δοση χιουμορ για να σωθουμε
panoslaw
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Αριθμός μηνυμάτων : 849

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   4/11/2009, 14:50

Πάντως το να σπας πράγματα το θεωρώ βλακεία! Το πολύ πολύ πλάκωσε κανένα στο ξύλο να σου φύγει ο θυμός!

Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: