ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Elementstv
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   6/11/2009, 15:47

Αστο πανω μου, εχω συνηθισει να καθοδηγω!

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   6/11/2009, 15:51

σωστα επαφίεμαι στην μεγαλειώδη πείρα σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ianos
Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 3383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   6/11/2009, 15:57

g_georg_18 έγραψε:
danke danke για το καλωςορισμα :)
κοιτα φυσικα δεν ειναι ευκολο.αλλα θα αξιζει να κλαψεις γ καποιον ο οποιος σε πληγωσε?
οχι φυσικα!!!με λιγη αναισθησια και θεληση ολα γινονται,και περναμε και καλυτερα απ΄οτι πριν ;)
Δε συμφωνώ, έτσι στην ουσία αποφεύγεις τη σκέψη. Το θέμα είναι να συμφιλιωθείς με όσα ζήσατε, να τα αποθηκεύσεις κάπου μέσα σου σε κάποιο κουτάκι της μνήμης, και μετά να αποδεχτείς το γεγονός του χωρισμού-απόρριψης, αποδεχόμενος πρώτα ότι κάθε τέλος ή κάθε απόρριψη συνεπάγεται ένα μερίδιο πόνου, το οποίο είναι αναπόφευκτο.
Το θέμα είναι να μην καταλήξει κάποιος στην παρατεταμένη θλίψη (=κατάθλιψη), αλλά να δώσει τη σωστή διάσταση στο γεγονός... "Πονάω μεν, πληγώθηκα, όμως σιγά-σιγά πάω παρακάτω..."
g_georg_18
Forum Newbie
Forum Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 5

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   6/11/2009, 18:13

Δε συμφωνώ, έτσι στην ουσία αποφεύγεις τη σκέψη. Το θέμα είναι να συμφιλιωθείς με όσα ζήσατε, να τα αποθηκεύσεις κάπου μέσα σου σε κάποιο κουτάκι της μνήμης, και μετά να αποδεχτείς το γεγονός του χωρισμού-απόρριψης, αποδεχόμενος πρώτα ότι κάθε τέλος ή κάθε απόρριψη συνεπάγεται ένα μερίδιο πόνου, το οποίο είναι αναπόφευκτο.
Το θέμα είναι να μην καταλήξει κάποιος στην παρατεταμένη θλίψη (=κατάθλιψη), αλλά να δώσει τη σωστή διάσταση στο γεγονός... "Πονάω μεν, πληγώθηκα, όμως σιγά-σιγά πάω παρακάτω..."

ναι αλλα αν ο πρωην σου ειναι ουσιαστικα μα....κας τοτε δεν αξιζει.αν ο ιδιος δεν σου δωσει την ευκαιρια τοτε δεν εχει νοημα για ψευτικες ελπιδες.
ωραιο αυτο που λες και πολυ ρομαντικο και αισιοδοξο αλλα αν ο αλλος δεν το αξιζει ,πολυ απλα προχωρας μπροστα και πιστευω ειναι το καλυτερο για τον εαυτο σου
Elementstv
Forum God
Forum God

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   6/11/2009, 21:14

g_georg_18 έγραψε:

ναι αλλα αν ο πρωην σου ειναι ουσιαστικα μα....κας τοτε δεν αξιζει.αν ο ιδιος δεν σου δωσει την ευκαιρια τοτε δεν εχει νοημα για ψευτικες ελπιδες.
ωραιο αυτο που λες και πολυ ρομαντικο και αισιοδοξο αλλα αν ο αλλος δεν το αξιζει ,πολυ απλα προχωρας μπροστα και πιστευω ειναι το καλυτερο για τον εαυτο σου

σωστα αυτα που λες, αλλα καμμια φορα δεν ειναι ευκολο να προχωρησεις ειδικα οτνα οι αναμνησεις ειναι πολυ γλυκες!

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 1969

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   9/11/2009, 00:59

Για μένα δεν υπάρχει χωρισμός που δεν ξεπερνάς, τουλάχιστον στη φάση που είμαστε οι περισσότεροι. Δε μιλάω για ζευγάρια που είναι 10 χρόνια μαζί.
Οποιαδήποτε σχέση στα 20-30 κτλ. μπορείς να την ξεπεράσεις.
Απλώς μπορεί να θέλει πολύυυυυ χρόνο και πολύυυυυ πόνο.

Sandra McKendry
Ex admin
Inactive Members

Περιοχή : somewhere
Αριθμός μηνυμάτων : 2040
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   13/1/2010, 21:34

Έχω μείνει ανάπηρος για ένα διάστημα και το αντιμετώπισα ώριμα.
Έχω δει το μαγαζί του πατέρα μου να καίγεται και τη μάνα μου να ουρλιάζει από τα κλάματα και το αντιμετώπισα ώριμα.
Έχει πεθάνει ο κολλητός μου φίλος και το αντιμετώπισα σχετικά ώριμα.(άρχισα το κάπνισμα)
Τραβάω τρομερή πίεση και άγχος στη δουλειά μου αλλά ελέγχω την κατάσταση.

Στον έρωτα όμως είμαι πραγματικά για λύπηση.Για οίκτο.Όταν χάνω τον άνθρωπό μου πέφτω σε βαθιά θλίψη και νιώθω τη ζωή μου να γκρεμίζεται.Μόνο η συμπαράσταση των φίλων και ο χρόνος με βοηθούν.Μόνος μου νιώθω ανήμπορος να ανταπεξέλθω.

Έχω φτάσει 32 χρονών και ακόμα να βρω το κουμπάκι μέσα μου να το πατάω και να ξεχνάω γρήγορα. Πότε θα το βρω γαμώ το κερατό μου γαμώ?
Shakespeare
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4437
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   13/1/2010, 21:46

Nikolas έγραψε:
Έχω μείνει ανάπηρος για ένα διάστημα και το αντιμετώπισα ώριμα.
Έχω δει το μαγαζί του πατέρα μου να καίγεται και τη μάνα μου να ουρλιάζει από τα κλάματα και το αντιμετώπισα ώριμα.
Έχει πεθάνει ο κολλητός μου φίλος και το αντιμετώπισα σχετικά ώριμα.(άρχισα το κάπνισμα)
Τραβάω τρομερή πίεση και άγχος στη δουλειά μου αλλά ελέγχω την κατάσταση.

Στον έρωτα όμως είμαι πραγματικά για λύπηση.Για οίκτο.Όταν χάνω τον άνθρωπό μου πέφτω σε βαθιά θλίψη και νιώθω τη ζωή μου να γκρεμίζεται.Μόνο η συμπαράσταση των φίλων και ο χρόνος με βοηθούν.Μόνος μου νιώθω ανήμπορος να ανταπεξέλθω.

Έχω φτάσει 32 χρονών και ακόμα να βρω το κουμπάκι μέσα μου να το πατάω και να ξεχνάω γρήγορα. Πότε θα το βρω γαμώ το κερατό μου γαμώ?

Maκαρι να υπηρχε τετοιο κουμπακι, αλλα δυστυχως καποια πραγματα απαιτουν υπομονη και πονο. Ισως το να χασουμε τον ανθρωπο μας μας γκρεμιζει την αυτοεκτιμηση, μιας και συνηθιζαμε να βλεπουμε τον εαυτο μας και μεσα απο τα ματια του. Δεν ειναι ευκολο να αφησεις μια κατασταση στην οποια συνηθισες και στην οποια εχεις επενδυσει κομματια του εαυτου σου. Η σχεση μας οταν ειναι δυνατη ειναι το ξεγυμνωμα του εαυτου μας στον αλλο, το τελος του εγωισμου μας και αυτο μας κανει τρομερα ευαλωτους. Οταν ο αλλος φευγει ειναι σα να αποχαιρετας ενα κομματι σου, κομματι της δυναμης σου που δεν ξερεις αν θα μπορεσεις να ανακτησεις. Συνηθως γινεται, αλλα απαιτει χρονο. και καλους φιλους.

Ελπιζω να τα λες τυχαια ολα αυτα...

Forum Beginner
Forum Beginner

Φύλο : Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 145

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   13/1/2010, 21:47

κανε υπομονη :)
Erica Slade
Forum Master
Forum Master

Φύλο : Θηλυκό
Περιοχή : Tanelorn
Αριθμός μηνυμάτων : 1524
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   13/1/2010, 21:53

χρόνος, φίλοι, υπομονή...είναι η μονη συνταγη...

dim_thess
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Salonika!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1934
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   13/1/2010, 21:54

cyber, συμφωνω απολυτα μαζι σου.....

Νικολα, μου εκαναν πολυ εντυπωση αυτα που εγραψες...
νομιζω οτι, οταν ενας ανθρωπος εχει περασει πολλα ασχημα (οπως αυτα που εγραψες για σενα) βλεπει με αλλο ματι εναν χωρισμο ή μια ερωτικη απογοητευση...βεβαια δεν εχω τη δικη σου εμπειρια για να μιλαω σιγουρα (λογω της ηλικιακης διαφορας), αλλα δεν γινετε καποιος να εχει π.χ. χασει αγαπημενα προσωπα και να τα καταφερει να προχωρησει....αλλα να μην μπορει να προχωρησει μετα απο εναν χωρισμο....
βεβαια ενταξει, στο πως αντιμετωπιζεις ενα χωρισμο εχει να κανει και με την ποιοτητα κ διαρκεια της σχεσης!
cyber21greece
Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   14/1/2010, 00:18

dim_thess έγραψε:
αλλα δεν γινετε καποιος να εχει π.χ. χασει αγαπημενα προσωπα και να τα καταφερει να προχωρησει....αλλα να μην μπορει να προχωρησει μετα απο εναν χωρισμο....

Κι εγώ έτσι πίστευα dim thess όμως η πρόσφατη εμπειρία μιας φίλης μ έδειξε μάλλον το αντίθετο.
Παίζει ρόλο βέβαια και το ποιος τελειώνει τη σχέση.

Sandra McKendry
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   14/1/2010, 00:33

[quote="dim_thess"] π.χ. χασει αγαπημενα προσωπα και να τα καταφερει να προχωρησει....αλλα να μην μπορει να προχωρησει μετα απο εναν χωρισμο....
το να προχωρησεις μετα απο ενα χωρισμο μπορει να ειναι γελοίο η κατόρθωμα
αμα ηταν μια σχεση ετσι γιατι δεν ειχα τι αλλο να κανω μιας και τερματισα το Wow δε σε νοιαζει αμα ληξει
εαν παλι εισαι ερωτευμενος ετοιμος να θυσιασεις τα παντα να αντεξεις τα παντα και να κανεις τα παντα για εναν ανθρωπο τοτε ο χωρισμος ειναι ενα μικρος φονος ονειρων και ερωτα και πολυ δυσκολα επανακάμπτεις
και στο λεει καποιος που ξερει να χειρίζεται την αναισθησία του σε τετοια ζητηματα πολύ καλα
dim_thess
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   14/1/2010, 00:40

[quote="scratch"]
dim_thess έγραψε:
π.χ. χασει αγαπημενα προσωπα και να τα καταφερει να προχωρησει....αλλα να μην μπορει να προχωρησει μετα απο εναν χωρισμο....
το να προχωρησεις μετα απο ενα χωρισμο μπορει να ειναι γελοίο η κατόρθωμα
αμα ηταν μια σχεση ετσι γιατι δεν ειχα τι αλλο να κανω μιας και τερματισα το Wow δε σε νοιαζει αμα ληξει
εαν παλι εισαι ερωτευμενος ετοιμος να θυσιασεις τα παντα να αντεξεις τα παντα και να κανεις τα παντα για εναν ανθρωπο τοτε ο χωρισμος ειναι ενα μικρος φονος ονειρων και ερωτα και πολυ δυσκολα επανακάμπτεις
και στο λεει καποιος που ξερει να χειρίζεται την αναισθησία του σε τετοια ζητηματα πολύ καλα
ναι ρε συ κατανοω οτι ειναι αναλογα τη σχεση.....απλα αυτο που ηθελα να πω ειναι πως αμα εχεις περασει πολλα στη ζωη σου, τον χωρισμο δεν τον παιρνεις τοσο βαρια οσο θα τον επαιρνες παλιοτερα....
λες π.χ. "τουλαχιστον ειμαι υγειης" ή "τουλαχιστον εχω τους φιλους μου" και τετοια....και ετσι δεν πεφτεις στην τρελη μελαγχολια γιατι λες "υπαρχουν και χειρωτερα"

φυσικα ολα αυτα που λεμε με αφορμη το ποστ του νικολα για το οτι καποιοι ανθρωποι μελαγχολουν με τον χωρισμο ενω εχουν ξεπερασει αλλα και αλλα...

γενικοτερα ενταξει, καθε κατασταση εχει και τα δικα της.....
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   14/1/2010, 00:45

εσυ πρεπει να με εχεις γνωρισει δεν παιζει
το οτι καποιος περασε πολλα δεν εχει σχεση με τον χωρισμο
γτ οταν εισαι ερωτευμενος οτι και να εχεις περασει στη ζωη σου το ξεχνας και ειναι σαν να ξεκινας παλι απο την αρχη
δεν εδρευει η λογικη και η εμπειρία σε τετοια ζητήματα
το ξερω καλα
Ex admin
Inactive Members

Περιοχή : somewhere
Αριθμός μηνυμάτων : 2040
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   14/1/2010, 00:48

Δεν είναι παράξενο για μένα ένας άνθρωπος να αντιμετωπίζει δυναμικά κάποιες καταστάσεις αλλά σε ένα τομέα να παρουσιάζει αδυναμία.

Εγώ θεωρώ πως οι χωρισμοί με επηρεάζουν πολύ γιατί είμαι gay και επειδή ο δρόμος είναι πιο δύσκολος όσο αφορά τις σοβαρές σχέσεις επενδύω όλο μου το είναι στον άλλον που είναι δίπλα μου.Δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε τι θέλω να πω.

ΥΓ : Όλα καλά τελικά.... :)
MR Pe Pe
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4685
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   14/1/2010, 00:51

:)
dim_thess
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   14/1/2010, 00:56

Nikolas έγραψε:
Δεν είναι παράξενο για μένα ένας άνθρωπος να αντιμετωπίζει δυναμικά κάποιες καταστάσεις αλλά σε ένα τομέα να παρουσιάζει αδυναμία.

Εγώ θεωρώ πως οι χωρισμοί με επηρεάζουν πολύ γιατί είμαι gay και επειδή ο δρόμος είναι πιο δύσκολος όσο αφορά τις σοβαρές σχέσεις επενδύω όλο μου το είναι στον άλλον που είναι δίπλα μου.Δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε τι θέλω να πω.

ναι εχεις δικιο σαυτο! ειναι και το προβλημα οτι δεν βρισκεις ευκολα κατι καλο και σοβαρο...
Ianos
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   14/1/2010, 01:09

Nikolas έγραψε:

Ακούγεται πολύ τρυφερό αυτό που λες Νικόλα.

Εγώ πάλι ίσως είμαι πολύ εγωκεντρικός, αλλά δε θέλω ποτέ να επενδύσω ολο μου το είναι σε μια σχέση.
Θέλω έναν συμπαραστάτη, ορίζω τον έρωτα αλλιώς, θέλω να είναι το πρόσωπο που θα κοιτώ όταν γυρίζω το κεφάλι. Ο άνθρωπος που θα μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω (κι αντίστροφα), σε μια πάλη και σε μια ζωή, που οι πορείες μας κάπου συναντιούνται...
cyber21greece
Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   14/1/2010, 01:13

Ianos έγραψε:
Θέλω έναν συμπαραστάτη, ορίζω τον έρωτα αλλιώς, θέλω να είναι το πρόσωπο που θα κοιτώ όταν γυρίζω το κεφάλι. Ο άνθρωπος που θα μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω (κι αντίστροφα), σε μια πάλη και σε μια ζωή, που οι πορείες μας κάπου συναντιούνται...

Εσύ δεν ψάχνεις σχέση αγόρινα μου! Ούτε το στεγαστικό της Πειραιώς δεν σου προσφέρει τόσα!

Sandra McKendry
dim_thess
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   14/1/2010, 01:15

Ianos έγραψε:

Εγώ πάλι ίσως είμαι πολύ εγωκεντρικός, αλλά δε θέλω ποτέ να επενδύσω ολο μου το είναι σε μια σχέση.
μιας που το ανεφερες πιστευω οτι ειναι λαθος γενικα να επενδυεις το "ειναι" σου σε μια σχεση....πρωτα απολα μια σωστη σχεση χτιζεται οταν και τα δυο ατομα διατηρουν την προσωπικοτητα και τη ζωη τους ξεχωριστα!
αλλωστε τον αλλον τον ερωτευεσαι για το οτι ειναι "καποιος" και αν παρατησει την προσωπικοτητα του χανονται τα χαρακτηριστικα που εξαρχης σε κανουν να τον ερωτευτεις..
Ianos
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   14/1/2010, 01:18

cyber21greece έγραψε:
Ianos έγραψε:

Εσύ δεν ψάχνεις σχέση αγόρινα μου! Ούτε το στεγαστικό της Πειραιώς δεν σου προσφέρει τόσα!
Μα δεν ψάχνω για στέγη!!!! Έχω!!!!
cyber21greece
Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   14/1/2010, 01:19

Ianos έγραψε:

Α το 'χεις και το προικό σου! Δε μας τα πες αυτά.. Τώρα ίσως σε βλέπω αλλιώς..

Sandra McKendry
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   14/1/2010, 01:21

αγαπες αμα ο γκομενος δεν εχει μεγαλο...Ε9 τι να τον κανεις?
Ianos
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   14/1/2010, 01:22

cyber21greece έγραψε:
Ianos έγραψε:

Α το 'χεις και το προικό σου! Δε μας τα πες αυτά.. Τώρα ίσως σε βλέπω αλλιώς..
Πάντα με έβλεπες αλλιώς. Απλά άργησες πολύ να το καταλάβεις!
Ομολόγησε τον έρωτα σου! Ως θεός του πολέμου (καλά πόσες φορές την είπα αυτή την παπαριά σήμερα;)
θα φροντίσω να σε τιμωρήσω...

Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: