ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Elementstv
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   28/10/2009, 02:00

Πως αντιμετωπιζετε την απορριψη?Την ξεπερνατε γρηγορα, αργα, μετρια? Τι σας βοηθαει περισσοτερο, οι φιλοι, τα βιβλια, η δουλεια?

Θα ηθελα πολυ τη γνωμη σας!
Οσοι τουλαχιστον εχετε φαει απορριψη ή εχετε περασει απογοητευση!

Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Αριθμός μηνυμάτων : 849

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   28/10/2009, 02:04

Μουσική...πολύ μουσική!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
name1989
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : London - Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 1204

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   28/10/2009, 02:57

Όπως λέει και ο House, there are 4 stages of mourning. (για απόρριψη - χωρισμό ) 2se 1

Pain, Denial, Anger, Grieving.

-Άρνηση (Αποκλείεται, δεν μπορεί να γίνεται αυτό σε εμένα!)
- Θυμός (Είναι άδικο, γιατί σε εμένα;)
- Κατάθλιψη (Δεν έχω ελπίδες)
- Αποδοχή (Εντάξει, ο χρόνος θα μου δείξει και όλα θα πάνε καλά!)

Οι έρευνες έχουν δείξει οτι τις περισσότερες φορές αυτη ειναι η ακολουθία. Πάντα όμως υπαρχουν και οι εξαιρέσεις.

- Οι στιγμές που "πέφτεις" είναι φυσιολογικό να συμβαίνουν. Άφησε τον εαυτό σου να εκφραστεί.

- Βίωσε την στενοχώρια και τον πόνο. Ζήσε λίγο με αυτό γιατί είναι κομμάτι σου. Μην το περιφρονήσεις... Θα το βρεις κάπου παρακάτω. Πολλές φορές το βρίσκεις στο ξεκίνημα κάτι καινούριου. Έτσι καταντάει άδικο και για εσένα και για το νέο πρόσωπο.

-Εστιάσου στο παρόν.

-Σεβάσου την άρνησή του και μην σκεφτείς ότι σου κάνει «κόλπα». Μια τέτοια σκέψη είναι απλά μια επιθυμία σου και τίποτε περισσότερο.

Άλλαξε χτένισμα, κάνε αλλαγές στο σπίτι, εκτύπωσε φωτογραφίες που σε γεμίζουν ενέργεια και κρέμασετες, , πηγαίνετε σινεμά, κάνε ένα χόμπι που σε ευχαριστεί. Πήγαινε βόλτα και για shopping.

Βάλε πολύ δυνατή μουσική και ξέσπασε!!! Πχ. Poison - Alice Cooper

I want to love you but I better not
Touch (dont touch)
I want to hold you but my senses
Tell me to stop
I want to kiss you but I want it too
Much (too much)
I want to taste you but your lips
Are venomous poison

Μετά χώσε ένα Παπακωνσταντίνου να ισιώσεις.... :)

ισορροπημένη δίαιτα, Επιλέξτε τροφές που φτιάχνουν τη διάθεση -->
http://www.myself.gr/default.php?pname=Article&art_id=2644&cat_id=40

Πήγες Ιδεών: in2.gr / myself.gr / name1989

Copyrights reserved. name1989
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   28/10/2009, 03:13

Ta σταδια οντως αυτα ειναι. Οταν ειχε συμβει σε μενα πρωτη σκεψη, αυτο δε συμβαινει, δεν μπορει να συμβαινει, ειναι η ιδεα μου, καποιος μου κανει πλακα. Δευτερο σταδιο, θυμος απεναντι σ αυτον που με εφερε σ αυτη τη θεση και προς τον εαυτο μου που ημουν μαλ..ας. Τριτο σταδιο καταθλιψη, δλδ δε σηκωνεις το τηλεφωνο, μενεις διαρκως στο σπιτι, δεν εχεις διαθεση για τπτ. Τεταρτο σταδιο η αποδοχη ή η επαναληψη προτερων σταδιων.
Προσωπικα, οι φιλοι, το εξω, οι αλλαγες, η καλη διατροφη, η μουσικη βοηθουν, αλλα κυριως εκτονωτικα και επικαλυπτικα. Ασε που η πολλη εκτονωση μπορει να σε κανει να πιασεις πατο που ειναι ο,τι χειροτερο. Απαξ και περασεις στο σταδιο της θλιψης το μονο που μπορεις να κανεις ειναι υπομονη, αλλα αυτο που βοηθαει περισσοτερο ειναι να βρεις καποιον ανθρωπο να σε ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ. Οχι να σε κρινει, οχι να σου πει δεν πειραζει παμε για αλλα, οχι εκεινος εχασε κλπ, αλλα να δει τα πραγματα απο τη σκοπια σου και να ειναι διατεθειμενος να σου συμπαρασταθει. Αυτο ειναι το καλυτερο, κατα τη γνωμη μου και εμενα αυτο με βοηθησε.
name1989
Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   28/10/2009, 03:32

Έχεις δίκιο σε Όλα τα παραπάνω και συμφωνώ με όλα. Θα ήθελα να προσθέσω μια σκέψη μου στο "να βρεις καποιον ανθρωπο να σε ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ "

Πιστεύω πως,
Πρώτα θα πρέπει να κατανοήσεις και να ξανα-αγαπήσεις εσύ τον εαυτό σου και να δεις τί γίνεται μέσα σου, και μετά να βρείς κάποιον να σε κατανοήσει. Γιατί μετά απο τόση διαμάχη σκέψεις και ψυχολογικό αυτομαστίγωμα (που καλό ειναι να αποφευχθεί γιατι έχεις μηδενικό όφελος) ο εαυτός σου είναι κομμάτια. Και για να συνεχίσεις θα πρεπει καπως να τα συγυρίσεις μέσα σου.
Ο κάποιος που θα σε κατανοήσει ανεξάρτητα του αν ειναι φιλος φίλη ή ο επόμενος υποψήφιος θα πει γνώμη, θα πάρει θέση σε κάποιες καταστάσεις και θα κρίνει.
3ος στην υπόθεση ειναι δεν χωρεί στην πρώτη φάση.
Εχεις εσένα και τον εαυτό σου. Μόλις τα συγυρίσεις λίγο και περάσουν 2-3 μέρες τότε ΝΑΙ.... να βρείς κάποιον άνθρωπο (φίλο αρχικά), αλλά να πατας κάπως ψυχολογικά στα πόδια σου.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   28/10/2009, 03:37

Συμφωνω κυριως μ αυτα που λες στις τελευταιες 2 σειρες. Οτι 2-3 μερες ειναι απαραιτητο να περασουν. Και κατα τη γνωμη μου το χειροτερο που μπορεις να παθεις ειναι μια μορφη αφασιας, που ειχα παθει. Δλδ ενω ειχα επιγνωση της καταστασης και ειχα περασει και το θυμο, ενιωθα να μη νιωθω γνκ τιποτα. Πληρη απαθεια προς ολα. ουτε λυπη ουτε χαρα. Ουτε να κλαψω και να αυτομαστιγωθω ουτε να νιωθω καλα. Ειναι το χειροτερο που εχω νιωσει. Νιωθεις κενος. Εκει βρεθηκε καποιος που με κατανοησε, απλα υπεδειξε προς αυτην την πορεια, ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ, συνειδητοποιησα τι συνεβαινε σε μενα, μου σταθηκε και ετσι συνηλθα. Ειναι καλυτερο πιστευω να πονας απο το να μη νιωθεις σ αυτες τις περιπτωσεις.
panoslaw
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Αριθμός μηνυμάτων : 849

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   28/10/2009, 03:42

name1989 έγραψε:
Έχεις δίκιο σε Όλα τα παραπάνω και συμφωνώ με όλα. Θα ήθελα να προσθέσω μια σκέψη μου στο "να βρεις καποιον ανθρωπο να σε ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ "

Πιστεύω πως,
Πρώτα θα πρέπει να κατανοήσεις και να ξανα-αγαπήσεις εσύ τον εαυτό σου και να δεις τί γίνεται μέσα σου, και μετά να βρείς κάποιον να σε κατανοήσει. Γιατί μετά απο τόση διαμάχη σκέψεις και ψυχολογικό αυτομαστίγωμα (που καλό ειναι να αποφευχθεί γιατι έχεις μηδενικό όφελος) ο εαυτός σου είναι κομμάτια. Και για να συνεχίσεις θα πρεπει καπως να τα συγυρίσεις μέσα σου.
Ο κάποιος που θα σε κατανοήσει ανεξάρτητα του αν ειναι φιλος φίλη ή ο επόμενος υποψήφιος θα πει γνώμη, θα πάρει θέση σε κάποιες καταστάσεις και θα κρίνει.
3ος στην υπόθεση ειναι δεν χωρεί στην πρώτη φάση.
Εχεις εσένα και τον εαυτό σου. Μόλις τα συγυρίσεις λίγο και περάσουν 2-3 μέρες τότε ΝΑΙ.... να βρείς κάποιον άνθρωπο (φίλο αρχικά), αλλά να πατας κάπως ψυχολογικά στα πόδια σου.
:yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
name1989
Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   28/10/2009, 03:48

Αυτό είναι κάπως σαν μετατραυματικό πρόβλημα που λαϊκά λέγεται Freeze. Μου διαφεύγει πώς το λένε με τον κανονικό του όρο.
Είναι πραγματικά απαίσιο!!! Όπως ακριβώς το περιέγραψες.... κενός.... Το έχω νιώσει.
Δεν έχεις αισθήματα γιατί πολύ απλά καταπιέζεις τον πόνο τον θυμό και ότι άλλο δημιουργήθηκε και μπλόκαρε όλο το σύστημα. Και γώ δεν το ξέρω επιστημονικά... στο λέω πως το έχω καταλάβει...
Ναι, εκεί ασφαλώς σε βοηθάει κάποιος φίλος κάποιος που εμπιστεύεσαι ή αν το πρόβλημα παραμείνει και ένας ειδικός.
Ianos
Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 3383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   28/10/2009, 04:00

Προσπαθώ να βρω μια θετική πλευρά στην ιστορία εκτός της αρνητικής, να δω τι υπήρξε ωφέλιμο και τι όχι, αν έμαθα κάτι, αν θα μπορούσα να το έχω χειριστεί αλλιώς, γενικά σκέφτομαι τη σημασία των γεγονότων.
Δε θ' ακολουθήσω κάποια συγκεκριμένη στρατηγική. Μασάω τη μπουκιά μου αργά-αργά και την καταπίνω. Δεν υπάρχει για' μένα άλλος τρόπος.
Elementstv
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   30/10/2009, 20:42

Δεν λεω καλες οι συμβουλες σας αλλα ηθελα περισσοτερο προσωπικες εμπειριες το πως το ξεπερασατε και λιγοτερο ξεπατικωμα απο Vita, Cosmopolitan και men's health(για τους πιο brutal εδω μεσα)

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 1969

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   31/10/2009, 02:50

Δεν υπάρχει συνταγή! Απλώς το ξεπερνάς όταν κάνει τον κύκλο του.
Δεν υπάρχουν φόρμουλες σε τέτοιες καταστάσεις, απλώς πράγματα που μπορούν να σε βοηθήσουν όπως φίλοι, μουσική, σοκολάτα κτλ...
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 12:56

O έρωτας με έρωτα περναει

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 17:31

monster έγραψε:
O έρωτας με έρωτα περναει
Ποτέ δεν το πίστευα αυτό. Για να μπει νέος έρωτας, πρέπει ο προηγούμενος να είναι ήδη καθ' οδόν.
Κάποτε μού πρότεινε κάποιος να παίξω το ρόλο του καινουριου έρωτα και αρνήθηκα. Αν είχα πει ναι, δεν ξέρω τι θα ήταν διαφορετικό σήμερα, ίσως να ήταν κάτι όμορφο και μάλλον πλαστό, γιατί ο άλλος δε βγήκε ακόμα από την ψυχή του, ούτε θα βγει. Δε νιώθω πικρία, οι αρνήσεις κοστίζουν. Κι όπως λέει κι ο Καβάφης...

Che fece .... il gran rifiuto

Σε μερικούς ανθρώπους έρχεται μια μέρα
που πρέπει το μεγάλο Ναι ή το μεγάλο το Όχι
να πούνε. Φανερώνεται αμέσως όποιος τόχει
έτοιμο μέσα του το Ναι, και λέγοντάς το πέρα

πηγαίνει στην τιμή και στην πεποίθησί του.
Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,
όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει
εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

σιγά βέβαια το μεγαλο όχι που είπα, αλλά ήταν κι αυτή μιαν άρνηση...
monster
Inactive Members

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 22:49

Εγώ πάλι το πιστεύω! Το έχω δει να συμβαίνει βασικά!
Αρκεί όμως το επόμενο να σε καλύπτει περισσότερο κι όχι λιγότερο απ το προηγούμενο, και να το θες πραγματικά! :yes:

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:05

monster έγραψε:
Εγώ πάλι το πιστεύω! Το έχω δει να συμβαίνει βασικά!
Αρκεί όμως το επόμενο να σε καλύπτει περισσότερο κι όχι λιγότερο απ το προηγούμενο, και να το θες πραγματικά! :yes:
Ίσως... :)
Ragnarök
Forum Baby
Forum Baby

Περιοχή : Ιωάννινα
Αριθμός μηνυμάτων : 81

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:10

Εξαρτάται και από το χαρακτήρα... Τι έχεις να διαχειριστείς και πόσο καλός είσαι σε αυτό.
Ianos
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:11

Εγώ πάντως λειτουργώ με τα πάθη μου... αργώ να νιώσω κι αργεί να μού περάσει μετά. Πάθος. Πάθος. Η πιο ωραία λέξη που σκέφτηκε ο άνθρωπος.
Ragnarök
Forum Baby
Forum Baby

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:16

Πάντως το ότι "ο έρωτας με έρωτα περνάει" όσο κι αν ισχύει ή όχι, δεν μου αρέσει σαν ιδέα... Νιώθω σαν να αντικαθιστώ ανθρώπους στη ζωή μου!
Ianos
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:21

Ragnarök έγραψε:
Πάντως το ότι "ο έρωτας με έρωτα περνάει" όσο κι αν ισχύει ή όχι, δεν μου αρέσει σαν ιδέα... Νιώθω σαν να αντικαθιστώ ανθρώπους στη ζωή μου!
μμμμμμμμ, συμφωνώ
monster
Inactive Members

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:27

χμ εγώ πάλι θα διαφωνήσω εν μέρει.

Π.χ. αν έχεις σχέση λογικά κάνεις έρωτα μαζί της. Αν πας σε επόμενη κάνεις με την επόμενη. Άρα αντικαθιστάς στο κρεβάτι σου τον πρώην με τον νυν σου!
Εκτός κι αν έχεις και τους 2 οπότε τότε δεν τον αντικαθιστάς οπως λέτε εσείς

Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:28

Βραδινή βόλτα με το αυτοκίνητο και την πιο καταθλιπτική μουσική που έχω...
Βοηθάει πολύ, εμένα τουλάχιστον.
Elementstv
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:29

cyber21greece έγραψε:
Βραδινή βόλτα με το αυτοκίνητο και την πιο καταθλιπτική μουσική που έχω...
Βοηθάει πολύ, εμένα τουλάχιστον.

Αχ ναι και γω παντως μια απο τις μεγαλυτερες απολαυσεις ειναι η οδηγηση....γι'αυτο εχω εκνευριστει που αναβληθηκαν τα μαθηματα λογω ποδιου!

Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:30

Λένε ότι και το ποτό είναι μία καλή λύση αλλά εγώ δεν πίνω ρε γμτ!
Ragnarök
Forum Baby
Forum Baby

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:31

monster έγραψε:
χμ εγώ πάλι θα διαφωνήσω εν μέρει.

Π.χ. αν έχεις σχέση λογικά κάνεις έρωτα μαζί της. Αν πας σε επόμενη κάνεις με την επόμενη. Άρα αντικαθιστάς στο κρεβάτι σου τον πρώην με τον νυν σου!
Εκτός κι αν έχεις και τους 2 οπότε τότε δεν τον αντικαθιστάς οπως λέτε εσείς

Κάποια στιγμή θα κάνεις και κάτι άλλο! Μιλάω για όταν έχει περάσει λίγος ή ελάχιστος καιρός από το τελευταίο...
teleny
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : portugal
Αριθμός μηνυμάτων : 2318

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...   2/11/2009, 23:33

cyber21greece έγραψε:
Λένε ότι και το ποτό είναι μία καλή λύση αλλά εγώ δεν πίνω ρε γμτ!
τοτε θα σε πιανει ακομα περισσοτερο... για μενα μουσικη κ εντονη γυμναστικη βοηθαει απιστευτα

Τρόποι αντιμετώπισης ερωτικής απογοήτευσης-απόρριψης...
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 7Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: