ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Ψηφοφορια για τον administrator

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Ειμαι ευχαριστημενος/η με τον administrator
Ναι
63%
 63% [ 17 ]
Όχι
33%
 33% [ 9 ]
Λευκό
4%
 4% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 27

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
monster
Inactive Members

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   3/2/2015, 21:26

Forum Regular
Forum Regular

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 429

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   3/2/2015, 21:28

monster έγραψε:
ου απο δω χαμου
μπαζο

φευγω απο εδω μεσα μου πρηξες τα αρχιδια
Μια προφορά την έχεις....Θεσσαλία;

Τα λέμε πιο μετά..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N.G95
Moderator
Moderator

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3575
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   3/2/2015, 21:36

Genial έγραψε:
Πω πω παιδιάαααα! Πολύ κακία. Ας ήμαστε λίγο πιο Κύριοι. Προσωπικά πιστεύω πως και που το διατηρεί ανοιχτό είναι ένα κατόρθωμα. Εγώ βαριέμαι και μόνο στην ιδέα της διαχείρισης. Δεν θα τα κατάφερνα ποτέ. 

Όταν ήμουν εγω admin, δεν εκανα κανεναν ban

Κανει εντιτ τα ποστς και αλλαζει τους πουτσους σε πεη!

Monster αν διαβάσει κάποιος που δεν σε ξέρει, όπως εγώ, τις παραπάνω προτάσεις μπορεί να σε παρεξηγήσει.
Και εγω αυτο προσπαθουσα να εξηγησω εχθες αλλα δεν....

Οσο για τα υπολοιπα θεωρω πως ο τροπος με τον οποιον λειτουργει σε καποια (οχι σε ολα) πραγματα ο treebeard ειναι σωστος για την συνολικοτητα του φορουμ αλλα λαθος σαν ιδεολογια αυτου καθ'αυτου (αντικειμενικοτατη η αποψη μου παντα), οπως για παραδειγμα αυτο του καθοςπρεπισμου. Πολλα μελη θεωρω θα χρησιμοποιησουν διαφορες λεξεις οι οποιες μπορει να θεωρηθουν αναρμοστες και ισως χρειαζεται μια συντηριτικη δοση καθε φορα απ τον admin για να μην ''χανει'' σε επιπεδο του φορουμ. Οσο για το θεμα της καταχρησης εξουσιας που υποθηκε θεωρω οτι να μεν γινεται αλλα οχι σε υπερβολικο βαθμο.
Συμφωνω με την αποψη του dragneel.Ο καθε ανθρωπος επηρεαζεται απο διαφορα ζητηματα και μπορει να αντιδρασει με τροπο που δεν θα επρεπε για την συλλογικοτητα του foroum. Επομενως καλο θα ηταν να μην κουμανταρει το τιμονι ενας και μονο αλλα να υπαρχει και μια δευτερη,τριτη αποψη.

starlight24
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Βόρειες Επαρχίες
Αριθμός μηνυμάτων : 1547
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   3/2/2015, 22:16

Δεντρογένη! μπορείς! εσύ μας οδηγείς!

~Work hard, party harder.
matt
Forum Regular
Forum Regular

Αριθμός μηνυμάτων : 496

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   4/2/2015, 00:46

Ανθρωπάκια μικρά και ασήμαντα.
Treebeard
Forum God
Forum God

Περιοχή : Mέση-Γη , Πέρα-Γη , Δώθε-Γη
Αριθμός μηνυμάτων : 6251
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   4/2/2015, 00:59

Χαχαχαχαχα! Την μέρα που πήρα ρεπό βρήκες κουφαλίτσα   Aς απαντήσω σε μερικά points~!

1. Δεν ήταν ποτέ προσωπική μου επιθυμία να έχω μόνος τη διοίκηση. Ο Duality "εγκατέλειψε" τη θέση του πριν 1 χρόνο επειδή τον άγχωνε υπερβολικά. Όσοι γνωρίζουν , ξέρουν πόσο ήθελα τη συνεισφορά του στο φόρουμ.

2. Ο James μου έστειλε οτι αποχωρεί , χωρίς κανένα λόγο κ αιτία. Δικαίωμα του.

Χρειαζόμαστε νέους mods σαφέστατα. Ποιον όμως; Είχα υπόψην τον Celestial που ήταν κ στο παρελθόν mod , είναι πολύ αξιόλογος χρήστης κ όλα. Ωστόσο , λόγω δουλειάς μάλλον , μετα βίας μπαίνει πλέον όπως και άλλα ικανά μέλη.

Ο Αeon φοβάται την εξουσία. Όσοι προσέγγισα ήταν διστακτικοί/αρνητικοί. Κάπως έτσι είμαι μόνος μέχρι να βρεθεί το κατάλληλο άτομο. Ήλπιζα να βρεθεί μια λύση για αυτό στην Κοπή αλλά μπορούσατε ελάχιστοι...Αυτά για το mod thing.

Let's go to the fun part!

Monster ας είμαστε ειλικρινείς βρε αγάπη , είσαι ο τελευταίος που μπορεί να με κρίνει. Έκλεψες το φόρουμ από τον άντμιν του 2 χρόνια πριν , έδιωξες με τη συμπεριφορά σου το 90% των χρηστών, έδιωξες τον ίδιο τον Δημιουργό (!!!)του φόρουμ , τον Γιάννη , κατακρεούργησες τους κανόνες του φόρουμ γιατί δεν σε βόλευαν μιας και απαγόρευαν τις προσωπικές επιθέσεις σου ΡΗΤΩΣ και κήρυτταν τον ΣΕΒΑΣΜΟ ,τον οποίο στην εγωμανία σου έχεις χάσει καιρό τώρα. Σαν να μην έφταναν αυτά , το καλοκαίρι χάσαμε στο παρα τσακ το domain name του φόρουμ, την διεύθυνση μας, γιατί Κάποιος (Σημείωση: ΕΣΥ ) "ξέχασε" να το κάνει ή να ενημερώσει τον Duality για αυτό. Σε ψάχναμε επι 2 βδομάδες μέχρι να δεήσεις να απαντήσεις και ακόμα και τότε το άφησες εξολοκλήρου πάνω μου να τα κάνω όλα γιατί διακόπαρες (Υ.Γ. Και εγώ αλλά δεν σε είδα να σε ενδιαφέρει). Εγώ επικοινώνησα με την εταιρία με τη χρηματική συμβολή του James. Εσύ ένας Θεός/Θεά ξέρει τι έκανες :) Είμαι παιδί ; Μπορεί ! Είσαι εσύ σε θέση να με κρίνεις; No f* way   

P.s Η ξαφνική είσοδος μελών που χουν να γράψουν χρόνια εδώ και τους έσυρες απλά για να σε υπερψηφίσουν είναι φτηνή, ακόμα κ για σένα babe. Stay classy! 
CapitalChaos
Forum Regular
Forum Regular

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   4/2/2015, 01:05

Treebeard έγραψε:

Monster ας είμαστε ειλικρινείς βρε αγάπη , είσαι ο τελευταίος που μπορεί να με κρίνει. Έκλεψες το φόρουμ από τον άντμιν του 2 χρόνια πριν , έδιωξες με τη συμπεριφορά σου το 90% των χρηστών, έδιωξες τον ίδιο τον Δημιουργό (!!!)του φόρουμ , τον Γιάννη , κατακρεούργησες τους κανόνες του φόρουμ γιατί δεν σε βόλευαν μιας και απαγόρευαν τις προσωπικές επιθέσεις σου ΡΗΤΩΣ και κήρυτταν τον ΣΕΒΑΣΜΟ ,τον οποίο στην εγωμανία σου έχεις χάσει καιρό τώρα. Σαν να μην έφταναν αυτά , το καλοκαίρι χάσαμε στο παρα τσακ το domain name του φόρουμ, την διεύθυνση μας, γιατί Κάποιος (Σημείωση: ΕΣΥ ) "ξέχασε" να το κάνει ή να ενημερώσει τον Duality για αυτό. Σε ψάχναμε επι 2 βδομάδες μέχρι να δεήσεις να απαντήσεις και ακόμα και τότε το άφησες εξολοκλήρου πάνω μου να τα κάνω όλα γιατί διακόπαρες (Υ.Γ. Και εγώ αλλά δεν σε είδα να σε ενδιαφέρει). Εγώ επικοινώνησα με την εταιρία με τη χρηματική συμβολή του James. Εσύ ένας Θεός/Θεά ξέρει τι έκανες :) Είμαι παιδί ; Μπορεί ! Είσαι εσύ σε θέση να με κρίνεις; No f* way   

P.s Η ξαφνική είσοδος μελών που χουν να γράψουν χρόνια εδώ και τους έσυρες απλά για να σε υπερψηφίσουν είναι φτηνή, ακόμα κ για σένα babe. Stay classy! 
 Κάπου εκεί μεταξύ των "Ειμαι διαβασμένος, από Νιτσε μέχρι Φουκώ, Ντεριντά και Μπάτλερ." θα το έχασε... 
 Αν μαζεύτηκαν έτσι οι ψήφοι οι αρνητικοί,έχω και μερικές γειτόνισσες που θα μπορούσαν να ψηφίσουν... 
CapitalChaos
Forum Regular
Forum Regular

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   4/2/2015, 01:07

Άσχετο.Ο σκοταδόψυχος ψήφισε; 
matt
Forum Regular
Forum Regular

Αριθμός μηνυμάτων : 496

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   4/2/2015, 01:17

Forums are SO last century! Δεν γυρνάτε μια web-series καλύτερα Treebeard και Monster;
Treebeard
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   4/2/2015, 01:22

Θα μας βοηθήσεις γιατί ντεν έκο ιντέα καρντιά μου; 
N.G95
Moderator
Moderator

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3575
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   4/2/2015, 01:42

Treebeard έγραψε:
Χαχαχαχαχα! Την μέρα που πήρα ρεπό βρήκες κουφαλίτσα   Aς απαντήσω σε μερικά points~!

1. Δεν ήταν ποτέ προσωπική μου επιθυμία να έχω μόνος τη διοίκηση. Ο Duality "εγκατέλειψε" τη θέση του πριν 1 χρόνο επειδή τον άγχωνε υπερβολικά. Όσοι γνωρίζουν , ξέρουν πόσο ήθελα τη συνεισφορά του στο φόρουμ.

2. Ο James μου έστειλε οτι αποχωρεί , χωρίς κανένα λόγο κ αιτία. Δικαίωμα του.

Χρειαζόμαστε νέους mods σαφέστατα. Ποιον όμως; Είχα υπόψην τον Celestial που ήταν κ στο παρελθόν mod , είναι πολύ αξιόλογος χρήστης κ όλα. Ωστόσο , λόγω δουλειάς μάλλον , μετα βίας μπαίνει πλέον όπως και άλλα ικανά μέλη.

Ο Αeon φοβάται την εξουσία. Όσοι προσέγγισα ήταν διστακτικοί/αρνητικοί. Κάπως έτσι είμαι μόνος μέχρι να βρεθεί το κατάλληλο άτομο. Ήλπιζα να βρεθεί μια λύση για αυτό στην Κοπή αλλά μπορούσατε ελάχιστοι...Αυτά για το mod thing.

Let's go to the fun part!

Ααααα αυτα δεν τα ηξερα!!!
Κριμα, κριμα και σε ειχα και σε εκτιμηση monster  (οχι οτι σε νοιαζει γιατι εσυ ειπαμε εισαι αυτονομη δυναμη )

Duality
Administrator
Administrator

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 4759
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   4/2/2015, 01:51

monster έγραψε:
Τιποτα δεν εχω να προτεινω ειτε η πλειοψηφία πει ναι είτε οχι!

Εγώ ψηφισα οχι και το τεκμηριώνω:

- Όταν ήμουν εγω admin, δεν εκανα κανεναν ban. Ούτε απειλουσα οτι θα τον κανω ειτε για τον τροπο του ειτε για τις αποψεις του. Όταν καποιος σε ενοχλει διαγράφεις τα προσωπικά μηνυματα που σου στέλνει και δε τα διαβαζεις. Δεν χρησιμοποιείς το εσχατο οπλο σου σε βάρος του αλλου.

- Ειναι καθωσπρεπιστης. Κανει εντιτ τα ποστς και αλλαζει τους πουτσους σε πεη! Κι ας αναφερεται το τοπικ στο σεξ, αυτο δε μας ενοχλει, που ειναι η ουσια, μας ενοχλουν οι λέξεις!

- Δε χανει να επιδεικνύει την εξουσια στα τοπικς για ανουσιους λογους.

- Δεν ασχολειται με τη βελτιωση του φορουμ πχ καποια απο τα λινκς δεν δουλευουν. Ασχολειται περισσότερο με μετακινήσεις των τοπικς που τα θεωρεί οφφ-τοπικ, πραγμα που δεν εχει κανενα απολυτως νοημα. Η κουβεντα παει μονη της καπου, υπαρχει ειρμος και αυτό τον διακόπτει.

- Το φορουμ εγω το εδωσα στον duality. Δεν ξερω πως βρεθηκε ο Tree αναμεσα.

- Δεν τον θεωρώ καθόλου ωριμο. Αντιθέτως, ενα παιδάκι που δεν μπορεί να συζητήσει σοβαρά θέματα. Πόσο μάλλον να διοικήσει!

Αυτά..
1)Με το μπαν διαφώνησα κι εγώ, αλλά ήταν για 10 μέρες έτσι κι αλλιώς. Τουλάχιστον έχει λήξει προ πολλού.

2)Με το edit συμφωνώ όταν βρίσκεται σε τίτλο. Ο τίτλος ενός θέματος είναι κάτι πιο επίσημο. Κατά τα άλλα ας έχει ο καθένας το προσωπικό του στυλ.

3)Σίγουρα κάνει λάθη ο Tree αλλά πολλές φορές προκαλείται κιόλας. Μην τον αδικήσουμε!

4)Δεν ξέρω αν μετακίνησε άλλα ποστς, αλλά αυτή την μετακίνηση με τον πολυερωτισμό εγώ ο ίδιος την έκανα. Είχε προταθεί και από κάποιον άλλο και επειδή κι εγώ λυπήθηκα να χαθούν αυτά που γράφτηκαν σε ένα θέμα με άσχετα του ζήτησα να μου δώσει προσωρινά τα δικαιώματα για να τα μεταφέρω στο νήμα που ανήκουν. Επίσης αν βλέπεις links να μη δουλεύουν πες το. Όταν είχα πάρει το φόρουμ από σένα τα μισά δε δούλευαν και το εννοώ. Έφαγα μισή μέρα να αλλάξω εικονίδια κλπ και να ανανεώσω πόσα πράγματα. Δεν είναι η πρόθεσή μου να σου την πω, αλλά είναι στοιχείο πως ποτέ δεν ήσουν τελειομανής. Γιατί έχεις αυτές τις απαιτήσεις από τον Tree τώρα; 

5)Ο Tree ήταν για πάρα πολύ καιρό Mod όσο ήμουν εγώ διαχειριστής. Όταν ένιωσα πως ήταν η ώρα να αποχωρήσω ήταν πρόθυμος να με διευκολύνει και να μπει στη θέση μου. Δεν μπορούσα να σου το επιστρέψω τότε γιατί δεν έμπαινες και δεν υπήρχαν μέλη με καλύτερη παρουσία από τον Tree. Διαφωνώ αρκετές φορές με τον τρόπο που χειρίζεται κάποια πράγματα, γιατί είμαι πιο μετριοπαθής, αλλά το φόρουμ έχει τώρα πολλά περισσότερα ενεργά μέλη από όταν ήμουν εγώ διαχειριστής και με καλύτερη ποιότητα. Ίσως το ότι δεν είναι επιτρεπτικός να βοηθάει εντέλει.

6) Φτάνει πια με τις προσωπικές επιθέσεις... Και δεν το απευθύνω μόνο σε σένα... Είναι κουραστικές!... Για να τσακωθείτε έρχεστε όλοι; Δεν απαγορεύονται από κανόνες, αλλά ίσως και να χρειάζεται γιατί δε βλέπω να μπορούμε να βασιστούμε και στην καλή σας πρόθεση... Όλα αυτά που γράφετε κάποιος τα διαβάζει. Και πιθανώς πληγώνεται! Λίγη ευαισθησία, παρακαλώ! Δεν το νιώθετε πως είναι κρίμα;

Ίσως, αν κάθε στιγμή φανταζόμασταν έναν καθρέφτη απέναντί μας, να κάναμε πιο αντικειμενικά καλές επιλογές.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Duality στις 6/2/2015, 11:35, 1 φορά
Σκοταδοψυχος
Forum Baby
Forum Baby

Περιοχή : North
Αριθμός μηνυμάτων : 31

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   4/2/2015, 03:25

CapitalChaos έγραψε:
Άσχετο.Ο σκοταδόψυχος ψήφισε; 
Γιατι ρωτας τυπε; 

Κλαιω με το ξεκατίνιασμα ε, κλαιω! 

Στο θεμα των "προσωπικών επιθέσεων" τωρα, κατα Γιουνγκ αυτο το φορουμ ειναι ξεκαθαρο ο,τι εχει προβλημα με την σκια του, ο Λακαν βεβαια θα ειχε αλλη αποψη που αν θελετε μπορουμε να συζητησουμε*!

Νομιζω ο,τι ενα σαδομαζο οργιο στα χναρια του μεγιστου μαρκησιου θα βοηθουσε! Οχι;

*Δεν θα πουλαει μονο το Τερας μουρη με τον Ζακ και τον Μισελ, ειμαι κ' εγω ιντελεκτουελ ουφ!
Angel Paul
Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 108
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   4/2/2015, 04:43

Το μόνο που θα ήθελα είναι να αλλάξει το background και τα χρώματα γιατί με ψυχοπλακώνει όταν μπαίνω. Αυτό δεν μοιάζει με gay φόρουμ, αλλά με emo - γκοθάδικο.

Υ.Γ Ο monster γνωρίζει ότι όπου κυβέρνησε η αριστερά, ο κόσμος δυστύχησε και γι' αυτό δεν επιθυμεί από μόνος του να γίνει mod.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Angel Paul στις 4/2/2015, 05:36, 1 φορά
Treebeard
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   4/2/2015, 04:45

Το σημειώνω χαχαχ
Panos_thess
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονικάρααααααααααα~~ :3
Αριθμός μηνυμάτων : 3440

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   6/2/2015, 04:47

Λολ, τώρα που ψήφισαν τα ενεργά μέλη και νικησε ο Treebeard δεν θα τελειώσει το poll? :p ή είναι επ άπειρο μπας και αποκτήσει περισσότερα "όχι"?

And I don't believe in anything that makes you wanna save me."
CapitalChaos
Forum Regular
Forum Regular

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   6/2/2015, 20:23

Νομίζω έπεσε λίγη ήττα βασικά...
starlight24
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Βόρειες Επαρχίες
Αριθμός μηνυμάτων : 1547
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   6/2/2015, 21:39

Στις 27 μονάδες η ψαλίδα.

~Work hard, party harder.
CapitalChaos
Forum Regular
Forum Regular

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   7/2/2015, 13:32

To "παιδί" γιατί εξαφανίστηκε; 
Elementstv
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   7/2/2015, 16:45

Το πίστευα για πλάκα αλλά πρέπει όντως να τον γουστάρεις. Έλεος πια, λίγη αξιοπρέπεια δεν βλάπτει.

Forum God
Forum God

Περιοχή : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3075

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   7/2/2015, 16:52

Elementstv έγραψε:
Το πίστευα για πλάκα αλλά πρέπει όντως να τον γουστάρεις. Έλεος πια, λίγη αξιοπρέπεια δεν βλάπτει.
Ποιος γουστάρει ποιον.
omg MIΣΟ να πεταχτω να παρω σπορια και ποπ κορν :D
CapitalChaos
Forum Regular
Forum Regular

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   7/2/2015, 16:58

Elementstv έγραψε:
 Αρ γιου τόκιν του μη; 
Treebeard
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   7/2/2015, 18:57

Εγώ νομίζω οτι το θρεντ έκανε τον κύκλο του :p Σας ευχαριστώ όλους για τις ψήφους σας , μου δίνετε κουράγιο να συνεχίζω να επενδύω τον χρόνο και τα συναισθήματα μου εδώ :) Με τιμάτε...Ρισπέκτ.
CapitalChaos
Forum Regular
Forum Regular

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   7/2/2015, 19:52

Βασικά συνειδητοποίησα ότι όσοι δεν είχαν τα @@ να μιλήσουν ανοιχτά ,μόνο υποδαύλιζαν με μηνυματάκια κρυφά και κρέμασαν-πούλησαν-εξέθεσαν το δόλιο,ανόητο και αφελές τερατάκι ,αποκαλύπτονται με ποικίλους τρόπους... :ΡΡΡΡΡΡ
CapitalChaos
Forum Regular
Forum Regular

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορια για τον administrator   7/2/2015, 19:53

Έπεται συνέχεια ;)

Ψηφοφορια για τον administrator
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Συζητήσεις γενικού περιεχομένου :: Χαλαρή κουβέντα-
Μετάβαση σε: