ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Dragneel
Forum Cowboy
Forum Cowboy

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : London
Αριθμός μηνυμάτων : 4621
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:15

brutal έγραψε:
Oχι εννουσα πως αν ο φίλος σου κατανοήσει οτι δεν μπορει να σου προσφέρει ότι και μια γυναίκα θα μπορούσες να κανεις σεξ ή ερωτα με μια γυναίκα χωρις να θεωρηθεί "απιστία"
Φυσικα πάντα εις γνωσιν του

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:16

Εγώ μέχρι τώρα νόμιζα ότι είμαι τόσο προοδευτικός όσο δεν πάει (johnprog-ressive) αλλά αυτό με ξεπερνάει. Αφού έχει αυτή την ανάγκη γιατί να παντρευτεί; Οποιοσδήποτε έχει τέτοια σεξουαλικότητα γιατί να πάρει την απόφαση να παντρευτεί; Τελικά μάλλον είμαι συντηρητικός
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DiabolAkis
Forum God
Forum God

Περιοχή : Πάτρα
Αριθμός μηνυμάτων : 4746
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:18

Ακομα και για εμενα!!!!

Horizon
Forum Master
Forum Master

Περιοχή :
Αριθμός μηνυμάτων : 1517
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:19

Αυτό που κατάλαβα ( ακόμη και αν δεν μπορώ να το δεχτώ 100 % ) είναι ότι ο φίλος του Brutal ναι μεν αγαπάει την γυναίκα του , είναι ερωτευμένος μαζί της κ.λ.π αλλά νιώθει την ανάγκη να ικανοποιεί που και που την ομοφυλοφιλική πλευρά του εν γνώσει της . Σωστά ;
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:19

Ξερεις τι μ αρεσει που οι gay είναι σαν τον Συριζα που το παίζει αριστερα...

Όλοι υπερασπίζονται την διαφορετικότητα και τα δικαιώματα, και οταν ακούσουν εναν gay να μην ακούει b.Spears και να μην του αρέσει η Κον(τ)σίτα κανουν λές και έπεσε πάνω τους καυτό λάδι.

Όταν ακουσουν για έναν άνθρωπο που πάει και με τα 2 γένη πάλι αντιδρούν...

Δεν καταλαβαίνω γιατι μονο η gay διαφορετικότητα να είναι αποδεκτη;
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:20

Horizon έγραψε:
Αυτό που κατάλαβα ( ακόμη και αν δεν μπορώ να το δεχτώ 100 % ) είναι ότι ο φίλος του Brutal ναι μεν αγαπάει την γυναίκα του , είναι ερωτευμένος μαζί της κ.λ.π αλλά νιώθει την ανάγκη να ικανοποιεί που και που την ομοφυλοφιλική πλευρά του εν γνώσει της . Σωστά ;
σωστα
DiabolAkis
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:21

brutal έγραψε:
Ξερεις τι[url=#25249694] μ[/url] αρεσει που οι gay είναι σαν τον Συριζα που το παίζει αριστερα...

Όλοι υπερασπίζονται την διαφορετικότητα και τα δικαιώματα, και οταν ακούσουν εναν gay να μην ακούει b.Spears και να μην του αρέσει η Κον[url=#61209989] τ[/url])σίτα κανουν λές και έπεσε πάνω τους καυτό λάδι.

Brutal βγες απο την φουσκα σου.

Δεν αντιδραμε που πηγαινεις με 2 φιλα.

Αντιδραμε με την νοοτροπια που εχεις απεναντη στις σχεσεις.
Δεν μιλαμε για διαφορετικοτητα,
μιλαμε για σεβασμο προς τους ανθρωπους και συγκεκριμενα προς τον εαυτο σου!!!!

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:21

Μπρουτάλ δεν είπε κανένας ότι δεν μπορεί να έχει κάποιος σχέση και με τα δύο φύλα. Το να γίνεται ταυτόχρονα είναι το θέμα
Duality
Administrator
Administrator

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 4759
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:22

brutal έγραψε:
Θεωρω οτι θελει πολυ ανοιχτο μυαλό.

Ο κολλητός μου σκέψου οτι εχει παντρευτεί. Η γυναίκα του ξερει οτι παλια ήμασταν ζευγαρι.
Ξερει οτι περνάμε ώρες μαζι. Το εχει αντιληφθεί αλλα σέβεται θεωρω οτι αυτη δεν μπορει να γαμήσει τον αντρα της
Παύει να είναι αποκλειστική σχέση απλά. Γιατί το αποκλειστικό είναι έννοια απόλυτη. Δεν έχει λίγο ή πολύ.

Είναι δύσκολο να το δεχτεί πολύς κόσμος αυτό που δέχεται η γυναίκα του φίλου σου (αν όντως έχει καταλάβει και δε ζει ένα ψέμα). Αφενός γιατί η κοινωνία έχει φροντίσει να δώσει ιδιαίτερες διαστάσεις στο θέμα εμπλέκοντας την αξιοπρέπεια και την ντροπή και την αδικία και αφετέρου γιατί προσωπικά για τον καθένα είναι δύσκολο να δίνει τα πάντα και να βλέπει ότι η επένδυση που κάνει δεν είναι τόσο ξεκάθαρη ή και ασφαλής ακόμη.

Προσωπικά έχω βρεθεί με άτομο που είναι όπως ο φίλος σου σε αυτόν τον τομέα και καταλαβαίνω πως αργότερα θα παντρευτεί και θα ψάχνει σεξ και από άντρες. Αλλά δεν μπορούσα να συμμετέχω και να υποστηρίξω κάτι τέτοιο, γιατί δε με ενδιαφέρει να δίνομαι με τον τρόπο που δίνομαι και να μην κάνει και ο άλλος το ίδιο και ούτε με ενδιαφέρει να αντιγράψω τον τρόπο που δίνεται εκείνος. Δε είναι του στυλ μου να ασχοληθώ με πολλά άτομα όπως κάνει αυτός, οπότε δεν μπορώ να προσφέρω τέτοια ισορροπία. Αναγκαστικά θα ήμουν ο χαμένος/το κορόιδο τουλάχιστον στο δικό μυαλό και εκεί απλώς τελειώνει.

Ίσως, αν κάθε στιγμή φανταζόμασταν έναν καθρέφτη απέναντί μας, να κάναμε πιο αντικειμενικά καλές επιλογές.
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:23

DiabolAkis έγραψε:
brutal έγραψε:
Ξερεις τι[url=#25249694] μ[/url] αρεσει που οι gay είναι σαν τον Συριζα που το παίζει αριστερα...

Όλοι υπερασπίζονται την διαφορετικότητα και τα δικαιώματα, και οταν ακούσουν εναν gay να μην ακούει b.Spears και να μην του αρέσει η Κον[url=#61209989] τ[/url])σίτα κανουν λές και έπεσε πάνω τους καυτό λάδι.

Brutal βγες απο την φουσκα σου.

Δεν αντιδραμε που πηγαινεις με 2 φιλα.

Αντιδραμε με την νοοτροπια που εχεις απεναντη στις σχεσεις.
Δεν μιλαμε για διαφορετικοτητα,
μιλαμε για σεβασμο προς τους ανθρωπους και συγκεκριμενα προς τον εαυτο σου!!!!

Ξανα διαβασε το αργά και με προσοχή .... Αν εχουμε σχεση (λέμε τωρα) και αποδεχθω οτι θες να πας με γυναίκα δεν νομίζω οτι θα αντιμετωπίσεις ασχημα την μεταξυ μας σχεση
Genial
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 2329
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:23

brutal έγραψε:

Ο κολλητός μου σκέψου οτι εχει παντρευτεί. Η γυναίκα του ξερει οτι παλια ήμασταν ζευγαρι.
Ξερει οτι περνάμε ώρες μαζι. Το εχει αντιληφθεί αλλα σέβεται θεωρω οτι αυτη δεν μπορει να γαμήσει τον αντρα της
αχ....θέλω να την βρω, να την σφίξω στην αγκαλιά μου και να της πω πως είμαι εκεί γι' αυτήν με αυτά που λες.

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:24

Duality έγραψε:
brutal έγραψε:

Παύει να είναι αποκλειστική σχέση απλά. Γιατί το αποκλειστικό είναι έννοια απόλυτη. Δεν έχει λίγο ή πολύ.

Είναι δύσκολο να το δεχτεί πολύς κόσμος αυτό που δέχεται η γυναίκα του φίλου σου (αν όντως έχει καταλάβει και δε ζει ένα ψέμα). Αφενός γιατί η κοινωνία έχει φροντίσει να δώσει ιδιαίτερες διαστάσεις στο θέμα εμπλέκοντας την αξιοπρέπεια και την ντροπή και την αδικία και αφετέρου γιατί προσωπικά για τον καθένα είναι δύσκολο να δίνει τα πάντα και να βλέπει ότι η επένδυση που κάνει δεν είναι τόσο ξεκάθαρη ή και ασφαλής ακόμη.

Προσωπικά έχω βρεθεί με άτομο που είναι όπως ο φίλος σου σε αυτόν τον τομέα και καταλαβαίνω πως αργότερα θα παντρευτεί και θα ψάχνει σεξ και από άντρες. Αλλά δεν μπορούσα να συμμετέχω και να υποστηρίξω κάτι τέτοιο, γιατί δε με ενδιαφέρει να δίνομαι με τον τρόπο που δίνομαι και να μην κάνει και ο άλλος το ίδιο και ούτε με ενδιαφέρει να αντιγράψω τον τρόπο που δίνεται εκείνος. Δε είναι του στυλ μου να ασχοληθώ με πολλά άτομα όπως κάνει αυτός, οπότε δεν μπορώ να προσφέρω τέτοια ισορροπία. Αναγκαστικά θα ήμουν ο χαμένος/το κορόιδο τουλάχιστον στο δικό μυαλό και εκεί απλώς τελειώνει.

Το ξερει δεν το εχουμε συζητήσει ποτε
DiabolAkis
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:25

Brutal η γνωμη ειναι σαν την κωλοτρυπιδα. Ολοι εχουμε απο μια, αλλα καλο ειναι να την κραταμε μεσα στο παντελονι μας!!!!

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:26

Η κοινωνία μας μπορεί να είναι επιφανειακή και σάπια όπως λένε, αλλά νομίζω εκτιμάει περισσότερο αυτόν που έχει σχέση με άτομο του ίδιου φύλου από αυτόν που παντρεύτηκε για να συγκαλύψει την πραγματικότητα της σεξουαλικότητας του
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:27

Μην το βλέπεις ετσι. Εχει αναγκη και να γαμαει και να γαμηθει...

Μην το βλέπετε τόσο ασχημο.
Στην αρχαια Ελλάδα Ο δάσκαλος επαιρνε τον μαθητη και μετα τον πήγαινε στις ετερες
Dragneel
Forum Cowboy
Forum Cowboy

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:28

Δεν μπορώ να καταλάβω την επίθεση στον brutal. Δεν είπε τίποτα περίεργο. Το σκεπτικό του το βρίσκω πολύ λογικό και ισορροπημένο.

Το είπε ξεκάθαρα:
Bi παντρεμένος με γυναίκα που πηγαίνει και με άντρες για να ικανοποιεί όλες τις σεξουαλικές του ανάγκες και η γυναίκα του το γνωρίζει και δεν έχει απολύτως κανένα πρόβλημα. Τόσο απλά.

ΑΛΛΑ αν η γυναίκα ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ το γνωρίζει και δεν έχει γίνει ποτέ συζήτηση πάνω σε αυτό το θέμα...ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ...

Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:29

brutal έγραψε:
Μην το βλέπεις ετσι. Εχει αναγκη και να γαμαει και να γαμηθει...

Μην το βλέπετε τόσο ασχημο.
Στην αρχαια Ελλάδα Ο δάσκαλος επαιρνε τον μαθητη και μετα τον πήγαινε στις ετερες
και στην παλαιολιθική εποχή ο άντρας άρπαζε την γυναίκα από τα μαλλιά και την βίαζε.

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:31

Tον αγαπάει πολύ και δεν θέλει να στερηθει κατι ο αντρας της.
Ειδικα οταν ξερει οτι αυτο γινετε μαζι μου που με ξερει 6 χρόνια τωρα.
Genial
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:33

brutal έγραψε:
Tον αγαπάει πολύ και δεν θέλει να στερηθει κατι ο αντρας της.
Ειδικα οταν ξερει οτι αυτο γινετε μαζι μου που με ξερει 6 χρόνια τωρα.
αααα όλα κι όλα έχεις δίκαιο. Τον αγαπάει υπερβολικά. Και εσύ μια χαρά κάνεις ότι κάνεις. Προσωπικά δεν σε θεωρώ λιγότερο ηθικό από εμένα εφόσον ενημερώνεις.

Administrator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:34

Καλά εγώ δεν είμαι σίγουρος ότι το ξέρει αν δεν έχει γίνει κουβέντα. Δε φαντάζεσαι πόσα δεν ξέρουν οι άνθρωποι γιατί απλώς δεν τα φαντάζονται στο δικό τους μυαλό, γιατί θεωρούν άλλα πράγματα φυσιολογικά και αναμενόμενα. Και είναι και το ενδεχόμενο να υπάρχει και μια άρνηση αλλά δεν είναι καν απαραίτητη. Δεν χρειάζεται αναγκαστικά μια αδυναμία συναισθηματική που εμποδίζει κάποιον να δει την αλήθεια. Καμιά φορά απλώς το μυαλό δεν πάει εκεί.

Τρομακτικό μου φαίνεται το σενάριο να πιστεύετε ότι η γυναίκα του είναι καλά με αυτό και το δέχεται από αγάπη και τελικά να μην έχει ιδέα.

Ίσως, αν κάθε στιγμή φανταζόμασταν έναν καθρέφτη απέναντί μας, να κάναμε πιο αντικειμενικά καλές επιλογές.
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:37

Duality έγραψε:
Καλά εγώ δεν είμαι σίγουρος ότι το ξέρει αν δεν έχει γίνει κουβέντα. Δε φαντάζεσαι πόσα δεν ξέρουν οι άνθρωποι γιατί απλώς δεν τα φαντάζονται στο δικό τους μυαλό, γιατί θεωρούν άλλα πράγματα φυσιολογικά και αναμενόμενα. Και είναι και το ενδεχόμενο να υπάρχει και μια άρνηση αλλά δεν είναι καν απαραίτητη. Δεν είναι αναγκαστικά μια αδυναμία συναισθηματική που εμποδίζει κάποιον να δει την αλήθεια. Καμιά φορά απλώς το μυαλό δεν πάει εκεί.

Τρομακτικό μου φαίνεται να πιστεύετε ότι η γυναίκα του είναι καλά με αυτό και το δέχεται από αγάπη και τελικά να μην έχει ιδέα.

Μου φαίνεται θα αρχισω να τα συλλαβιζω

ΤΟ ΞΕ ΡΕΙ

Της το εχει πει ο ανθρωπος γιατι του πέταξε μια μπηχτη. Εκεινη του εξήγησε οτι αν ετσι πρόκειτε να ξέρει οτι δεν θα ψαξει καπου αλλου, και θα είναι ολοκληρωμένος, θα ηταν καλο να μεινει μεταξυ των 3 μας
Duality
Administrator
Administrator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   27/8/2015, 17:46

Οκ!

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   28/8/2015, 17:19

Εγώ πάντως είμαι με τον Brutal. Δεν θεωρώ σε μία σχέση άνδρα-γυναίκας, το άμα κάνεις κάποιος από τους δύο σεξ με άτομο του ίδιου φύλου ως κάτι κακό ή απιστία, εφόσον δεν υπάρχει πρόβλημα μεταξύ του ζευγαριού (αλλά και κρυφά να γινόταν και να το μάθαινα κάποια στιγμη, πιστεύω πως θα το ανεχόμουν). Αν η πρώην μου έκανε σεξ με άλλη κοπέλα όχι μόνο δεν θα είχα πρόβλημα, αλλά θα γούσταρα κιόλας (ειδικά άμα με άφηνε να βλέπω ....καλά το τερμάτισα  ). Ωστόσο, κατανοώ πως είναι μια κατάσταση εντελώς fucked up και πως δεν μπορεί να τη δεχτεί ο καθένας. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.
Dragneel
Forum Cowboy
Forum Cowboy

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   28/8/2015, 17:36

Για μένα απιστία είναι όταν εξαπατάς τον σύντροφό σου...!

Forum God
Forum God

Περιοχή : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3075

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?   28/8/2015, 17:43

ΧΑΧΑ μερικές απαντήσεις είναι σουρεαλιστικές ;ρ

δε μ έχει τύχει ποτέ κάποιος που θέλω και έχουμε κάτι να πηγαίνει και με άλλους, όμως ανάλογα τις προυποθέσεις μπορεί να ήμουν οκ με αυτό, και ναι, billys το τερμάτισες ;ρ αλλα οκ παραδεχομε έχει τη φάση του -στο μυαλό μ έστω ;ρ-
αν τα είχα με αγόρι και ήθελε να πηγαίνει εννίοτε με κοπέλες δε θα είχα θέμα, ίσα ίσα θα κάναμε παρέα ;ρ.
βασικά το πρόβλημα μου είναι όταν νιώθω -απειλή- => μου βγαίνει ανασφάλεια => έχω αμφιβολίες => σκέφτομαι βλακείες => του γαμάω τη μάνα

Βέβαια, αυτό που με προβληματίζει είναι ότι, αυτού του είδους οι σχέσεις είναι στην πραγματικότητα συντροφικότητα?
Μήπως είναι μια απλή σύμβαση?
Είναι κατι καλύτερο γιατι είναι κάτι πιο ελεύθερο ή είναι κάτι χειρότερο γιατι είναι πιο ''εύκολο'' και με λιγότερες απαιτήσεις?

Αμφιφυλοφιλια - κρυφές με το δίκιο τους?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: