ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Μπέρδεμα με bisexual

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
fairymen
Forum Newbie
Forum Newbie

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : athens
Αριθμός μηνυμάτων : 17
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Μπέρδεμα με bisexual    13/4/2014, 06:14

Καλημέρα σε όλη την παρέα και έυχομαι να κάνουμε εποικοδομητικό διάλογο γκέι και εγω οπως οι περισσότεροι εδω μέσα και πήρα το θάρρος να εκφράσω εναν προβληματισμό μου
εδώ και έναν χρονο κάνω παρέα με κάποιο παιδί φίλοι και μάλιστα με πολλύ καλή χημεία τον γνώρισα μέσω ενος γκέι κολλητού πάντα απο τοτε που κάνουμε παρέα του πέταγα σπόντες μονο για πλάκα τον πειραζα ειμαι λιγακι πειραχτηρι πως να το κανουμε χωρις να το πηγαινω καπου συγκεκριμενα μαζι του απλα στα φιλικα! με τον καιρο ομως καποια στιγμη αρχισα χωρις να το εχω συνηδητοποιησει να ξεφευγω αφου δενομασταν περισσοτερο με αποτελεσμα να πεφτω στην αγκαλια του  αυτος να δεχεται το χερι μου σφιχτα και αλλα πολλα μεχρι που φτασαμε στο σημειο  να μου προτεινει εκεινος σεξ καταληξαμε να το κανουμε 14 φορες ουτε μια ουτε δυο στο κρεββατι ειναι μπαμιας να το πω και ετσι δεν εχει νευρο στο θεμα κρεβατι εχει τυχει να παει με τον γκει κολλητο μου και ξερω απο εκεινον οτι οντως στο κρεβατι δεν λειτουργει με νευρο δηλαδη δεν βαζει παθος δεν βγαζει ρουχα λειτουργει στο στυλ αντε γυρνα να στον καρφωσω να τελιωνουμε συγνωμμη για τον τροπο που εκφραζομαι χρησιμοποιω αυτες τις λεξεις για να σας δωσω να καταλαβετε περι τινος προκειται εγω βεβαια ξενερωνω με τετοιες συμπεριφορες  ξεκαθαρισαμε εξ αρχης ο ενας προς τον αλλον οτι ειμαστε και θα παραμεινουμε φιλοι οσες φορες και αν συμβει θα ειναι ξεκαυλωμα μολις τελειωσαν οι 14 φορες αυτος πηγε σε μπουρδελλο για να παει με γυναικα  απο τον γκει κολλητο μου ξερω πως οταν την πεφτει σε εκεινον και δεν του καθεται παει να ξεσπασει αλλου στην προκειμενη φαση βρηκε εμενα και ξεσπασε  αν εγω του πω οχι παει και ξεσπαει σε μπουρδελλο ! αναρωτιεμαι ομως πως ειναι δυνατον ενα ατομο να πηγαινει σε οικο ανοχης για να ξεχαρμανιασει και να θελει στο καπακι την αλλη μερα και αφου δεν εχει λεφτα πως γινεται να ξεσπαει στον καλυτερο του φιλο μηπως προσπαθει απλα να τα καταφερει με γυναικα δεν του βγαινει και ξεσπαει μετα με αντρες? τι πιστευετε? εγω υστερα απο οσα εγιναν εβαλα φρενο εστω και αργα του εβαλα ορια ξεκαθαριζωντας οτι ξερεις κατι τελος το κρεβατι απο πλευρας μου μια χαρα καναμε παρεα τοσο καιρο μην το χαλασουμε τωρα δεν θα ειμαι εγω η παντα διαθεσιμη πουτανα και μετα θα πηγαινεις σε οικους ανοχης και μετα παλι πισω σε εμενα!

εγω σαν χρηστος θελω ενα ατομο που να ειναι γκει και μπαι δηλαδη να ειναι θελω οσο ειναι μαζι μου να ειναι μαζι μου μετα ας παει και ας κανει οικογενεια καταννοω και δεχομαι οτι καποιοι θελουν να κανουν οικογενεια  ο συγκεκριμενος ομως δεν εχει κανει ουτε μια σχεση με γυναικα και λειτουργει οπως λειτουργει μεχρι σημερα!

η αληθεια ειναι οτι 8 ημερες τωρα εχω βαλει τα ορια μου τα νευρα μου μπορει να ειναι ζαρτιερες αλλα πρεπει να κοπει ΕΔΩ αυτο γιατι θα ξεφυγουμε περισσοτερο διοτι κολλησαμε και οι δυο και δεν θα μας βγει σε καλο! θελω να διακοψω επαφες αλλα με εχει στηριξει πολλυ  και δεν θελω να τον διωξω ευχομαι σιγα σιγα να ανακτησουμε παλι τις ισσοροπιες. ομολογω ομως οτι πρωτη φορα βλεπω στην ζωη μου ατομο να αμφιταλαντευεται με τοσο γρηγορους ρυθμους  σημερα σε οικο αυριο με τον κολλητο δηλαδη με τα συγχωρησεως ωπου τρυπα δωστε να .... ? τι να πω δεν ξερω!

συμφωνησαμε και οι 2 οτι καλυτερα θα ηταν να καναμε αραια και που ενα ξεκαβλωμα και οσχι καθε μερα. εγω ξερω οτι αυτα που θελω εγω απο εναν αντρα εκεινος δεν εχει να μου τα δωσει γιαυτο και του εκοψα τον αερα για να μην συνεχιστει αν αυριο μεθαυριο κανει οικογενεια εγω θα μεινω στο ραφι και δεν μπορω να μπλεχτω περισσοτερο.

παραδεχομαι οτι μου λειπει η πυγμη σε καποια θεματα και αφηνομαι χωρις να το καταλαβω πολλες φορες αλλα με το συγκεκριμενο ατομο δεν το περιμενα αφηστε που εχω μετανιωσει πικρα για οτι εγινε ενω δεν εχω μαθει στην ζωη μου να μετανιωνω! ο γκει κολλητος μου μου ειπε οτι πρεπει να ειναι κρυφογκει οτι παει στα μπουρδελλα για ξεκαρφωμα και μετα καταληγει να ξεσπαει σε εμενα και παει λεγωντας ! αν ισχυει αυτο καταπιεζει τον εαυτο του και θα αρρωστησει αλλα ας λειπω εγω απο αυτη την ιστορια  ειναι πολλυ καλο παιδι φιλοτιμος με μια ψυχη μαλαμα χαλι να τον πατησεις κυριολεκτικα και δεν θελω να χαθει η φιλια! να πω οτι αυτη την στιγμη δεν μπορω να το παιξω ανετος σαν να ,ην συνεβη κατι ουτε ομως και να ξανακανω σεξ μαζι του γιατι αν το θελησω δεν θα μου πει οχι το θεμα ειναι οτι εγω θα αρχισω να δενομαι και θα μας βγει σε κακο γιατι λιγο πολλυ δενεται εστω και λιγοτερο και αυτος.  

Σε καθε περιπτωση επειδη σεβομαι αυτο που ειμαι και τον εαυτο μου εδωσα ορκο να μην ξανακανω σεξ με καποιον που δεν βγαζει τα ρουχα του και που κλεινει τα ματια για να μην δει και δεχτει την πραγματικοτητα οτι ναι παει και καυλωνει με αντρα ασχετα με τον ρολο που εχει................ στην προσπαθεια μου να μην ενδωσω γινομαι καποιες φορες φραστικα επιθετικος απεναντι του προσπαθω να ελεγξω την κατασταση οσο μπορω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Duality
Administrator
Administrator

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 4759
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπέρδεμα με bisexual    13/4/2014, 11:08

Γεια σου, fairymen, και καλωσήρθες!   

Δυσκολεύτηκα λίγο να διαβάσω το κείμενό σου γιατί δεν υπήρχαν τελείες, αλλά, νομίζω, κατάλαβα απόλυτα την ιστορία σου. Αυτά τα πράγματα που περιγράφεις συμβαίνουν και δε χρειάζεται να μετανιώνεις, αλλά σίγουρα καλό είναι να χρησιμοποιείς ό,τι έμαθες για το μέλλον. Ο άνθρωπος αυτός δε δείχνει τη σταθερότητα που εσύ ψάχνεις ούτε τόσο την ικανότητα να δεθεί συναισθηματικά μαζί σου, όπως διαπίστωσες κι εσύ. Αν κρύβονται πίσω από αυτό προβλήματα εμπιστοσύνης ή δυσκολία αποδοχής της σεξουαλικότητάς του ή και διάφορα πράγματα μαζί δεν μπορώ να το ξέρω ξεκάθαρα. Μπορώ όμως να πω με βεβαιότητα ότι έκανες πολύ καλά και έθεσες τα όριά σου. Αφού δένεσαι εύκολα και μετά δυσκολεύει η κατάσταση δε χρειαζόμαστε, πιστεύω, άλλο στοιχείο. Δε σου κάνει καλό η ιστορία και καλά κάνεις και προσπαθείς να την κόψεις. Επίσης, αν σκέφτεσαι πως δένεσαι μαζί του ερωτικά ακόμη κι αν απλώς βλέπεστε φιλικά τότε απομακρύνσου. Μπορεί να έχει τα καλά στοιχεία που λες ως φίλος, αλλά, αν εσύ δεν μπορείς να το σταματήσεις εκεί, τότε θα χρειαστεί να κόψεις ακόμη και σχεδόν τελείως επαφές, κι ας φανεί εγωιστικό. Γιατί είναι κρίμα να παγιδευτείς και να μην μπορείς να προχωρήσεις στη ζωή σου. Κράτα τη σχέση σας μέχρι το επίπεδο που εσύ νιώθεις άνετα και που σε ωφελεί αντί να σε βλάπτει.

Ίσως, αν κάθε στιγμή φανταζόμασταν έναν καθρέφτη απέναντί μας, να κάναμε πιο αντικειμενικά καλές επιλογές.
fairymen
Forum Newbie
Forum Newbie

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπέρδεμα με bisexual    13/4/2014, 14:09

Καλημερουδια Duality και σε ευχαριστώ  πολλύ για την συμβουλή και απάντηση!  ναι δεν θελω μου λειπει η πυγμη μερικες φορες και γινονται τα πραγματα σαλατα! αυτος έχει πει πολλές φορές οτι αν ειχαμε σχέση δεν θα έβγαζε πουθενα διοτι θελει απογονους ακομα και αν υποθεταμε οτι του αρεσουν ισως λιγοτερο οι γυναικες γιατι δεν στεκει λογικα να εκτονωνεσαι με γυναικα και στο καπακι να θες αντρα κατι ψαχνεις η παλευεις να γινεις αυτο που θελει η κοινωνια και απλα εισαι κρυφογκει εχει συνηδητοποιησει οτι με τον καιρο κολλαγε και αυτος μαζι μου και του το εδωσα να το καταλαβει ειμαστε εντελως διαφορετικοι ο ενας απεναντι στον αλλον  τωρα πια παντως οι σχεσεις μας θα δοκιμαστουν και θα διχαστουν περισσοτερο ειμαι σιγουρος!!!!!
romantic gay
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : germany
Αριθμός μηνυμάτων : 674
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπέρδεμα με bisexual    13/4/2014, 14:21

Συγγνώμη, αλλά με μια πρώτη ανάγνωση δεν μπόρεσα να καταλάβω ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημα που σε απασχολεί σχετικά με τον μπαι φίλο σου... Είναι το γεγονός ότι μάλλον του αρέσουν τελικά πιο πολύ οι γυναίκες και γι' αυτό δεν έχει καλές επιδόσεις στο κρεβάτι μαζί σου; Μήπως πιστεύεις ότι έχει ανασφάλειες σχετικά με τις (ομοφυλοφιλικές) σεξουαλικές προτιμήσεις του; Αν θες, εξήγησε (πιο συνοπτικά) τι ακριβώς συμβαίνει, ώστε να σου δώσω κι εγώ την συμβουλή μου...
fairymen
Forum Newbie
Forum Newbie

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπέρδεμα με bisexual    13/4/2014, 14:52

romantic gay έγραψε:
Συγγνώμη, αλλά με μια πρώτη ανάγνωση δεν μπόρεσα να καταλάβω ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημα που σε απασχολεί σχετικά με τον μπαι φίλο σου... Είναι το γεγονός ότι μάλλον του αρέσουν τελικά πιο πολύ οι γυναίκες και γι' αυτό δεν έχει καλές επιδόσεις στο κρεβάτι μαζί σου; Μήπως πιστεύεις ότι έχει ανασφάλειες σχετικά με τις (ομοφυλοφιλικές) σεξουαλικές προτιμήσεις του; Αν θες, εξήγησε (πιο συνοπτικά) τι ακριβώς συμβαίνει, ώστε να σου δώσω κι εγώ την συμβουλή μου...

Δεν με ενοχλει το ενδεχομενο να ολοκληρωνει φυσιολογικα με γυναικα  μακαρι να το κανει και να το ευχαριστιεται και να τον ολοκληρωνει αν ομως την βρισκει αυτη την ολοκληρωση στην γυναικα εστω και απο οικο ανοχης για ποιο λογο στο καπακι να θελει να κανει κατι με εμενα η με τον οποιοδηποτε γκει καταλαβες?υστερα εγω  δεν ειμαι υποχρεωμενος να ειμαι παντα διαθεσιμος και με τα ποδια ψηλα στα  ταχα φιλικα με καποιον που αμφιταλαντευεται  μπορει να ειμαστε φιλοι αλλα αυτο που εγινε τοσες φορες μονο φιλικο δεν το λες δεν αναιρειται ειναι ομως  κατι που θα  ΜΑΣ καταστρεψει και το εχουμε καταλαβει και οι δυο απλα προσπαθω να καθαρισω το μυαλο μου και να τον δω οπως πριν στα τυπικα και φιλικα  σαν να μην συνεβη τιποτα θα την βρω την ακρη πιστευω οσο για τις επιδοσεις επειδη εχει παει και με φιλο μου ξερω καλα οτι τις ιδιες επιδοσεις που θα εχει με εμενα θα εχει και με αλλους αντρες απλως με εμενα εγινε 14 φορες αρα με εμενα του αρεσε περισσοτερο και λεω εαν εχει κολλησει και δεν το εχει καταλαβει  η το εχει καταλαβει πρεπει να ξεκολλησει -σουμε γιατι δεν βγαζει πραγματικα πουθενα ηδη εχουμε αλλαξει σταση ο ενας προς τον αλλον και δεν θελω να διαλυσω εναν χρονο φιλιας για μερικα εφημερα ξεκαυλωματα.

Με ενοχλει και με προσβαλει ως γκει να κανω σεξ με καποιον εστω και μπαι ο οποιος κλεινει τα ματια για να μην δει οτι κανει σεξ με αντρα  ειναι προσβλητικο στην τελικη σεξ με μπαι εχω κανει στην ζωη μου ουκ ολιγες φορες αλλα δεν ειχε τετοια συμπεριφορα! ενω συνηθως δεν μετανιωνω για πραγματα που κανω για αυτο εχω μετανιωσει πικρα δεν ξερω τι να πω
Caliginosus
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Αριθμός μηνυμάτων : 503
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπέρδεμα με bisexual    14/4/2014, 02:24

Τα πράγματα είναι απλά: ο τύπος σε βλέπει σαν ερωτικό αντικείμενο και δεν ενδιαφέρεται επ' ουδενί για την δική σου ευχαρίστηση. Δεδομένου επίσης ότι στα πλαίσια της φιλίας το σεξ δεν παίζει, θα του πεις ότι το σεξ κόβεται δια παντός. Μπορεί να μην το δεχτεί, να θυμώσει, να χαθείτε και τα συναφή, αλλά φιλία ούτως ή άλλως τώρα δεν υπάρχει και η σχέση δεν έχει μέλλον εάν δεν ξεκαθαρίσετε κάποια πράγματα. Εάν φοβάσαι να του το πεις, για να μην τον χάσεις, απλά θα μείνεις σε έναν φαύλο κύκλο.
fairymen
Forum Newbie
Forum Newbie

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπέρδεμα με bisexual    14/4/2014, 04:50

Caliginosus έγραψε:
Τα πράγματα είναι απλά: ο τύπος σε βλέπει σαν ερωτικό αντικείμενο και δεν ενδιαφέρεται επ' ουδενί για την δική σου ευχαρίστηση. Δεδομένου επίσης ότι στα πλαίσια της φιλίας το σεξ δεν παίζει, θα του πεις ότι το σεξ κόβεται δια παντός. Μπορεί να μην το δεχτεί, να θυμώσει, να χαθείτε και τα συναφή, αλλά φιλία ούτως ή άλλως τώρα δεν υπάρχει και η σχέση δεν έχει μέλλον εάν δεν ξεκαθαρίσετε κάποια πράγματα. Εάν φοβάσαι να του το πεις, για να μην τον χάσεις, απλά θα μείνεις σε έναν φαύλο κύκλο.

Ακριβως αυτο που λες φιλε μου ΟΜΩΣ λειτουργει τρυφερα συναισθηματικα με εμενα δεθηκε πολλυ αλλα αρνειται οτι μπορει να ειναι ερωτικο το δεσιμο συμφωνησαμε απο κοινου οτι ειμαστε δεμενοι ως φιλοι και απλα βγηκε και αυτο- μου εδωσε περιθωρια και εκει επεσα εγω και μου βγηκε στην επιφανεια ο τρυφερος και ρομαντικος εαυτος μου

Εγινε ενα ξεκαθαρισμα αποψε- δοκιμαζω τις αντοχες μου τα ορια μου εστω και αργα εβαλα ορια και ειπα οχι σεξ αποψε για παραδειγμα ειμασταν ξαπλωμενοι και συζητουσαμε για να ξεκαθαρισουμε την κατασταση δεν του εκατσα ενω το ηθελε και μου το προτεινε εγω ειπα οχι  και ενω μπορουσα δεν το εκανα διοτι με 14 φορες τα εχω δει ολα πλεον δεν προκειται να δω κατι καινουριο κατι που να με εκπλησσει ! μου ειπε οτι αν θελω να τον ξεκοψω δεν εχει προβλημα εμενα δεν θελει να με ξεκοψει  ομως κλπ! του ειπα οτι θελω λιγο χρονο ωστε να επανελθω κανονικα το κατανοησε κατοπιν δεν απεκλεισα το να γινει ξανα κατι αργοτερα αλλα  υπο προυποθεσεις δηλαδη οκ το κανω μαζι σου αλλα δεν ειμαι υποχρεωμενος να ειμαι και πιστος σαν να ειμαστε ζευγαρι ο καθε ενας εχει την ζωη του εκει εξω εσυ θα πηγαινεις στα μπουρδελλα εγω θα κλεινω τα ραντεβου μου και τις γνωριμιες μου απο το ρομεο και ουτε γατα ουτε ζημεια   αυτο το δεχτηκε με την μια με λιγα λογια ειναι ξεκαθαρα τα πραγματα στο μυαλο του και ξεκαθαρισα και εγω μηχανη του σεξ δεν θα γινω τα πραγματα αρχιζουν παλι να επανερχονται σε ορθη τροχεια ευχομαι να μην σκονταψει στην πορεια! θα ενημερωσω για καθε εξελιξη σας φιλω και σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας!
James_
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Kalos
Αριθμός μηνυμάτων : 2680
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπέρδεμα με bisexual    14/4/2014, 12:52

Προφανώς ο φίλος σου έχει προβλήματα με την σεξουαλικότητά του. Εγώ με αυτά που ακούω, γκέι σε άρνηση πιστεύω πως είναι. Εσύ, το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να του μιλήσεις γι'αυτό(σαν φίλοι, αφού αυτό αποφασίσατε ότι θα είστε). Δηλαδή για το ότι δεν βγάζει τα ρούχα του ή το ότι κλείνει τα μάτια του για να μη βλέπει την ώρα της πράξης. Αφού σου αρέσει σαν άνθρωπος και δεν θες να τον χάσεις από την ζωή σου, μπορείς να τον κρατήσεις αλλά θα πρέπει να είσαι δυνατός, ώστε να παραμείνετε μόνο φίλοι. Αν δεις όμως και ζορίζεσαι δεν χρειάζεται να το κάνεις αυτό στον εαυτό σου. Εύχομαι και εγώ τα πράγματα να βρουν τον δρόμο τους!  
fairymen
Forum Newbie
Forum Newbie

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπέρδεμα με bisexual    14/4/2014, 15:29

James_ έγραψε:
Προφανώς ο φίλος σου έχει προβλήματα με την σεξουαλικότητά του. Εγώ με αυτά που ακούω, γκέι σε άρνηση πιστεύω πως είναι. Εσύ, το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να του μιλήσεις γι'αυτό(σαν φίλοι, αφού αυτό αποφασίσατε ότι θα είστε). Δηλαδή για το ότι δεν βγάζει τα ρούχα του ή το ότι κλείνει τα μάτια του για να μη βλέπει την ώρα της πράξης. Αφού σου αρέσει σαν άνθρωπος και δεν θες να τον χάσεις από την ζωή σου, μπορείς να τον κρατήσεις αλλά θα πρέπει να είσαι δυνατός, ώστε να παραμείνετε μόνο φίλοι. Αν δεις όμως και ζορίζεσαι δεν χρειάζεται να το κάνεις αυτό στον εαυτό σου. Εύχομαι και εγώ τα πράγματα να βρουν τον δρόμο τους!  

Καλησπέρα παρέλειψα να πώ κάτι σημαντικό μιας και μου λές γκει σε άρνηση! ο γκέι κολλητος μου που εχει κανει στο παρελθόν σέξ μαζί του μου ειπε οταν θα ειμαστε ξαπλωμένοι να του πιάσω τον κώλο γιατι εκεινος καποτε του το ειχε κανει αυτο και δεν αντέδρασε να λοιπον που του το εκανα με τρόπο και δεν αντέδρασε το μισο κωλομέρι του ηταν στα χέρια μου! στα μπουρδέλλα με θέλει να τον ακολουθώ του κάνω εμένα δεν με χρειάζεσαι κάτι  με χρειάζεσαι για να καυλώνεις?  δεν καυλώνεις αλλιώς /δεν υπάρχει λογος να σε ακολουθω δεν ειπε κάτι για αυτο!

Φοβάμαι οτι ειναι οντως γκει σε άρνηση και αραγε τι κάνει οταν πάει σε μπουρδέλλο παιζει θέατρο με τον εαυτο του? και δινει 50ευρα για την πλάκα του ?δεν ειναι λιγο κουλό ?
 οταν πηγαμε μαζι στον οικο ανοχης αν ειχε λεφτα θα πηγαινε και με τις 2 κοπελες αλλα δεν ειχε περισσοτερα έτσι πήγε με την μία στην διάρκεια ομως της πράξης οσο τον περιμέναμε απ έξω με την άλλη κοπελα στο σαλόνι προσεξα οτι η άλλη έστελνε μυνήματα στο κινητό και κοιτούσε  προς το δωμάτιο που ηταν ο άλλος με την αλλη κοπελιά.

Αν ειναι γκει σε άρνηση και επιβάλλει στον εαυτο του το να πηγαινει με γυναικα με το ζορι τοτε σκοτώνει τον εαυτο του και εγω δεν μπορω να συμμετεχω σε ολα αυτα πρεπει να συνεχισω να κραταω αποστάσεις!

Ειναι δέ άπειρες οι φορές που εχει πει οτι και σχέση να ειχαμε δεν θα έβγαζε πουθενα και συμφωνώ απολυτα  οτι ο προορισμός του άντρα ειναι η οικογένεια και εκεί εγώ συνεχως να τονιζω οτι ο δικος μου προορισμος δεν ειναι αυτος και οτι εμενα με ολοκληρώνουν αλλα πράγματα απο οτι κάποιον άλλον! επιμένει να θέλει να σου περάσει αυτο σαν να θέλει να σου πεί γινε στρέητ και εκει ειναι πραγματικα η αποθέωση του κομπλεξισμού!
fairymen
Forum Newbie
Forum Newbie

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπέρδεμα με bisexual    16/4/2014, 11:34

Kαλημέρα αγαπούλες μου το πράγμα έστρωσε απο πλευράς μου οχι απο πλευράς του κολλητου ομως- εχει κολλήσει εγώ πάλι κούλ ψύχραιμος! χτές πηγα να τον πάρω απο το σπιτι του οπως το κάνουμε καθε μέρα τον παιρνω και πηγαίνουμε στου γκέι κολλητού μου που λατρέυω και αγαπώ και πινουμε καφε -οχι δεν θέλω να πάμε εκει μου λεει παμε σπιτι σου παμε λοιπον σπιτι μου για καφέ χτυπαει το κινητο ειναι ενας στρεητ φιλος μου μας καλαει να παμε για καφε κατω στο κεντρο της πολης οχι μην παμε ας κατσουμε εδω να πιουμε τον καφε βρε ανθρωπε μου πριν απο λιγο βγηκα απο το σπιτι μου για να παμε βολτα και θες με το ζορι να με κλεισεις μεσα ? οχι ας κατσουμε σπιτι σου σε παρακαλω να πιουμε τον καφε χωρις να το συνηδητοποιησει ηθελε παλι σεξ ευτυχως εγω πια δεν θελω και ευτυχως που εχω καθαρο βλεμμα και καταλαβα αμεσως τι συμβαινει  μην σας τα πολυλογω μπαινω ρομεο γνωριζω καποιον κλεινω ραντεβου για σεξ διοτι 11 μερες χωρις σεξ το μονο που δεν θα ηθελα θα ηταν να ξανακανω μισο σεξ με εναν μπερδεμενο μπαι φιλο μου που ακομα δεν εχει κατασταλαξει με τι θα ειναι με γυναικα η αντρα τον διωχνω  του λεω θα σε φωναξω οταν τελιωσω! συνανταω το παιδι απο το ρομεο γνωριζομαστε καναμε σεξ τι χαδια τι φιλια τι τρυφεροτητα οπως το περιμενα και εγινε μας αρεσε πολλυ εχει λιγο χρονο λογω οτι δουλευει 12ωρα στην δουλεια του δεν μπορουσε να μου υποσχεθει σχεση αλλα μου ειπε οτι θελει να ξαναβρεθουμε! εγω παλι ανανεωθηκα εκανα σεξ με γκει που μονο ενας σαν εμενα μπορει να μου δωσει αυτο που θελω στο κρεββατι  το ωραιο ειναι οτι βγαλαμε και τρυφεροτητα μεταξυ μας ειναι κατι που σαφως εχει μελλον σε σχεση με τις ανουσιες επαφες με τον μπερδεμενο κολλητο! δυσκολευεται να το χωνεψει αλλα ευχομαι να το χωνεψει με τον καιρο αν οχι η πορτα ειναι ανοικτη και ο δρομος ορθανοιχτος εγω τις αποφασεις μου τις πηρα στο κρεβατι δεν εχει αυτο που ζηταω μονο ως φιλο μπορω να τον δω ξεκινησα παιρνωντας φορα να κανω γνωριμιες μεχρι να βρω κατι να μου αρεσει πολλυ και γιατι οχι να κανω και σχεση !

Το μονο που δεν μπορω ωρες ωρες να καταλαβω πως γινεται να μας τυχαινουν τελικα ολοι οι ακυροι  πχ ο κολλητος που δεν εχει οτι ζηταω ουτε εχω αυτο που ζηταει και που απλα θελει μια μηχανη να ξεκαυλωνει  χωρις να ενδιαφερεται για την δικη μου ικανοποιηση. και ποσο δυσκολο ειναι τελικα να βρεις μια σχεση με εναν ομοιο οπως εσενα το παιδι που γνωρισα παντως μου εβγαλε παρα πολλα θετικα το προσωπο μου ελαμψε θα το κυνηγησω μαζι του αδιαφορωντας για το οτι δουλευει 12ωρα ισως να μας βγει σε κατι καλο ποτε δεν ξερεις   και καπου εδω εληξε η ιστορια και νιωθω παλι ο εαυτος μου.
Duality
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 4759
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπέρδεμα με bisexual    16/4/2014, 12:09

Μπράβο, fairymen! Πολύ χαίρομαι για σένα! Ελπίζω να συνεχίσουν να σου φαίνονται τα πράγματα απλά στη ζωή σου και να τη χαίρεσαι με αποφασιστικότητα! Οι άκυροι στη ζωή μας είναι τυχαία γεγονότα που χρειάζεται να ξέρουμε πώς να μπλοκάρουμε κι εσύ πιστεύω πως την έχεις αυτή την ικανότητα με όσα μας είπες! Καλή τύχη με τον καινούριο!  

Ίσως, αν κάθε στιγμή φανταζόμασταν έναν καθρέφτη απέναντί μας, να κάναμε πιο αντικειμενικά καλές επιλογές.
fairymen
Forum Newbie
Forum Newbie

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπέρδεμα με bisexual    16/4/2014, 13:47

Duality έγραψε:
Μπράβο, fairymen! Πολύ χαίρομαι για σένα! Ελπίζω να συνεχίσουν να σου φαίνονται τα πράγματα απλά στη ζωή σου και να τη χαίρεσαι με αποφασιστικότητα! Οι άκυροι στη ζωή μας είναι τυχαία γεγονότα που χρειάζεται να ξέρουμε πώς να μπλοκάρουμε κι εσύ πιστεύω πως την έχεις αυτή την ικανότητα με όσα μας είπες! Καλή τύχη με τον καινούριο!  

Δοκιμασα τα ορια μου εμαθα να λεω και οχι οταν πρεπει - πηρα αποφάσεις -διαχειρίζομαι πλέον τα συναισθήματα μου και φιλτράρω αρνητικές καταστάσεις που δεν βγαζουν σε καλο και που καποτε αφηνα να με επηρεαζουν -το κολλημα με λαθος ατομα ειναι το μεγαλυτερο κακο που μπορει να κανει καποιος στον εαυτο του - απλο δεν ειναι τιποτα αν δεν το προσπαθησεις δεν ξερω αν μελλοντικα θα κανω παρεα μαζι του ξερω οτι εμαθα να βαζω τα ορια εστω και αργα οταν ξερω οτι κατι μονο σε καλο δεν μπορει να βγει ! το να βλεπεις τον αλλον κολλημενο χωρις να το εχει συνηδητοποιησει -το πρωτο που κανεις εκεινη την στιγμη ειναι να μην αφησεις τον εαυτο σου να κατρακυλησει σε κατι που δεν βγαζει πουθενα!  και να του δωσεις να καταλαβει οτι δεν γινεται-ευχομαι τωρα μονο να ξεκολλησει εκεινος  εγω δεν πατησα ενα κουμπι και ξεκολλησα απλως μολις ενιωσα οτι πηγαινα να κολλησω πατησα φρενο και εψαξα για κατι καινουριο ΑΜΕΣΑ και τωρα ειμαι σε καλο δρομο.          
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπέρδεμα με bisexual    1/3/2016, 01:20

Χαίρομαι που έληξε καλά η ιστορία, ακολούθησε τη καρδία σου, όσο και να δυσκολευτείς στο τέλος θα πεις ακολούθησα τη καρδία μου και είμαι ευχαριστημενος και με τα λάθη μου και με τα σωστά μου :-)

Μπέρδεμα με bisexual
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Ατομικά Προβλήματα & Συμβουλές-
Μετάβαση σε: