ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Πρώτο φιλί

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
celestial
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : stonecity
Αριθμός μηνυμάτων : 10213
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 00:57

DiabolAkis έγραψε:
Εμενα συγχωρεστε με!

καλε ελευθερα δεν θα σε σταματησουμε.

λοιπον, αντε ας πω κι εγω κατι σοβαρο..

το πρωτο μου φιλι ηταν με γυναικα. την προσπερναμε αυτη τη λεπτομερεια και εισερχομαστε στο κεφαλαιο δημητρης και πρωτη σχεση. νομιζω δευτερη φορα ραντεβου στο σπιτι του για ταινια. ξαπλωμενος αυτος κι εχω το κεφαλι του στα ποδια μου. καθως προχωρουσε η ταινια τα βλεμματα μας συναντιοντουσαν και χαμογελουσαμε σαν μαλακες. ε καποια στιγμη μας βγηκε και εσκυψα και τον φιλησα. ε και αυτο κρατησε πολλη ωρα.

ηταν ενα πολυ ομορφο πρωτο φιλι,.

Forum God

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 5755

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 01:00

τι ρομαντικό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 01:04

Πράγματι ήταν πάρα πολύ γλυκό!!<3
Onehalf
Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : Downtown
Αριθμός μηνυμάτων : 205
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 01:14

Ωραια σκηνη οντως

Moderator

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3575
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 01:41

Το πρωτο μου φιλι θα το χαρακτηριζα τολμηρο...
Βρεθηκα με εναν κατα πολυ μεγαλυτερο μου (τοτε ηταν στο μυαλο μου) (ηλικια του 24, δικη μου 17) σε ενα γκει κλαμπ της Θεσσαλονικης
Μου την επεσε, ανταποκριθηκα, ειδε πως δεν ενιωθα ανετα στον χωρο και μου προτεινε να παμε μια βολτα.
Ετσι κι εγινε. Πηγαμε στο λιμανι. Αρκετος κοσμος. Εγω εβλεπα πως η ωρα εφτανε και ενιωθα πως η καρδια μου πηγαινε να σπασει. Ε με αυτα και με κεινα με πιασε και με φιλησε (μεσα σε ολον τον κοσμο).
Εκει το απομυθοποιησα αρκετα (με φιλησε αρκετα αποστειρωμενα). Ξανα φιληθηκαμε αργοτερα στην Αριστοτελους ΠΑΛΙ μπροστα σε ολον τον κοσμο.
Ειχα ενα χαμογελο ολο το βραδυ μεχρι τα αφτια.

Το καλυτερο φιλι (παλι μαζι του) που εχω δωσει στην ζωη μου ηταν μια βδομαδα αργοτερα στο σιδηροκαστρο. Ημασταν σπιτι του, βλεπαμε ταινια και ξαπλωνα πανω του.
Δεν ειχε παιχτει κατι ακομα. Ειχα ξενερωσει τα εντερα μου. 10 λεπτα πριν φυγω λοιπον παει τουαλετα και μετα θα με πηγαινε στα κτελ.
Γυρνοντας κλεινει την πορτα, με αρπαζει με πεταει στην πλατη της βιβλιοθηκης πισω μου και μου δινει ενα παθιασμενο μα ΠΟΛΥ παθιασμενο φιλι, στο οποιο ανταποκριθηκα στον ιδιο τονο. 
Μου ειπε πως φιλαω πολυ καλα (και ολοι οι πρωην μου το λεγαν αυτο αλλα ας μην βγαζω ναρκισσισμο   )
Σε ολη την διαδρομη μεχρι τις Σερρες σκεφτομουν αυτη την στιγμη και παλι γελουσα σαν χαζος....

Τι ωραιες αναμνησεις ρε γαμωτο

Έχει επεξεργασθεί από τον/την N.G95 στις 29/8/2015, 02:16, 1 φορά
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 01:43

N.G95 έγραψε:
Το πρωτο μου φιλι θα το χαρακτηριζα τολμηρο...
Βρεθηκα με εναν κατα πολυ μεγαλυτερο μου (τοτε ηταν στο μυαλο μου) (ηλικια του 24, δικη μου 17) σε ενα γκει κλαμπ της Θεσσαλονικης
Μου την επεσε, ανταποκριθηκα, ειδε πως δεν ενιωθα ανετα στον χωρο και μου προτεινε να παμε μια βολτα.
Ετσι κι εγινε. Πηγαμε στο λιμανι. Αρκετος κοσμος. Εγω ενιωθα πως η ωρα εφτανε και ενιωθα πως η καρδια μου πηγαινε να σπασει. Ε με αυτα και με κεινα με πιασε και με φιλησε (μεσα σε ολον τον κοσμο).
Εκει το απομυθοποιησα αρκετα (με φιλησε αρκετα αποστειρωμενα). Ξανα φιληθηκαμε αργοτερα στην Αριστοτελους ΠΑΛΙ μπροστα σε ολον τον κοσμο.
Ειχα ενα χαμογελο ολο το βραδυ μεχρι τα αφτια.

Το καλυτερο φιλι (παλι μαζι του) που εχω δωσει στην ζωη μου ηταν μια βδομαδα αργοτερα στο σιδηροκαστρο. Ημασταν σπιτι του, βλεπαμε ταινια και ξαπλωνα πανω του.
Δεν ειχε παιχτει κατι ακομα. Ειχα ξενερωσει τα εντερα μου. 10 λεπτα πριν φυγω λοιπον παει τουαλετα και μετα θα με πηγαινε στα κτελ.
Γυρνοντας κλεινει την πορτα, με αρπαζει με πεταει στην πλατη της βιβλιοθηκης πισω μου και μου δινει ενα παθιασμενο μα ΠΟΛΥ παθιασμενο φιλι, στο οποιο ανταποκριθηκα στον ιδιο τονο. 
Μου ειπε πως φιλαω πολυ καλα (και ολοι οι πρωην μου το λεγαν αυτο αλλα ας μην βγαζω ναρκισσισμο   )
Σε ολη την διαδρομη μεχρι τις Σερρες σκεφτομουν αυτη την στιγμη και παλι γελουσα σαν χαζος....

Τι ωραιες αναμνησεις ρε γαμωτο

Awwww sweetiee
Steven94
Forum God
Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 15:38

το πρώτο μου φιλί το έδωσα πέρυσι 14 Απριλίου νομίζω στο κρεβάτι μου!ήμουν μόνος μου στο σπίτι και ήρθε ο φίλος μου για πρώτη φορά,ενώ ήμουν μόνος στο σπίτι!ήταν πάρα πολύ ωραία γιατί δεν το είχα ξανακάνει.έτρεμα ολόκληρος και εννοείται ότι όταν έγινε δεν σταματούσαμε!θυμάμαι ότι εκείνο το βράδυ είδαμε μαζί και θρίλερ και είμασταν αγκαλιά!δεν θα το ξεχάσω ποτέ!μοναδικά συναισθήματα!
N.G95
Moderator
Moderator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 16:24

Steven94 έγραψε:
το πρώτο μου φιλί το έδωσα πέρυσι 14 Απριλίου νομίζω στο κρεβάτι μου!ήμουν μόνος μου στο σπίτι και ήρθε ο φίλος μου για πρώτη φορά,ενώ ήμουν μόνος στο σπίτι!ήταν πάρα πολύ ωραία γιατί δεν το είχα ξανακάνει.έτρεμα ολόκληρος και εννοείται ότι όταν έγινε δεν σταματούσαμε!θυμάμαι ότι εκείνο το βράδυ είδαμε μαζί και θρίλερ και είμασταν αγκαλιά!δεν θα το ξεχάσω ποτέ!μοναδικά συναισθήματα!
Aχ...

Kατι τετοια κανουμε ολοι και μετα ψαχνουμε να τα ξανα βρουμε και πεφτουμε με τα μουτρα σε ενα καρο λαθος ανθρωπους...

Steven94
Forum God
Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 16:34

N.G95 έγραψε:
Steven94 έγραψε:
Aχ...

Kατι τετοια κανουμε ολοι και μετα ψαχνουμε να τα ξανα βρουμε και πεφτουμε με τα μουτρα σε ενα καρο λαθος ανθρωπους...
δυστυχώς αλλά δεν γίνεται αλλιώς αν δεν τους γνωρίσεις δεν θα μάθεις!
N.G95
Moderator
Moderator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 17:15

Steven94 έγραψε:
N.G95 έγραψε:
Steven94 έγραψε:
Aχ...

Who knows...
Ισως να μην χρειαζεται να ζημιωνουμε απο την αλλη τον εαυτο μας τοσο πολυ...

Steven94
Forum God
Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 17:18

N.G95 έγραψε:
Steven94 έγραψε:
N.G95 έγραψε:
Steven94 έγραψε:
Aχ...

Who knows...
είναι σαν πανοπλία!αν όταν έρθεις σε επαφή με τέτοια ατομα είσαι χωρίς πανοπλία!όταν όμως ξανασυναντήσεις θα είσαι έτοιμος οπότε έχεις φορέσει ήδη την πανοπλία!
Origami
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1971
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 17:20

N.G95 έγραψε:
Steven94 έγραψε:
N.G95 έγραψε:
Steven94 έγραψε:
Aχ...

Who knows...

Εγώ δεν έχω ζήσει κάτι τέτοιο   Λίγη αγάπη!!

Moderator
Moderator

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 17:24

Origami έγραψε:
N.G95 έγραψε:
Steven94 έγραψε:
N.G95 έγραψε:
Steven94 έγραψε:
Aχ...

Who knows...

Εγώ δεν έχω ζήσει κάτι τέτοιο   Λίγη αγάπη!!
Απο μενα οση θες και οση χρειαζεσαι 

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 17:26

πφφφ τα διαβάζω όλα αυτά και μετά ονειρεύομαι το δικό μου πρώτο γκέι φιλί.....και μετά με πιάνει κατάθλιψη γιατί δεν μου έχει συμβεί ακόμα.......ούτε γκέι σχέση....άστα να πάνε. Θέλω και γωωωωωωωωωωωωωωωω
Steven94
Forum God
Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 17:29

billys έγραψε:
πφφφ τα διαβάζω όλα αυτά και μετά ονειρεύομαι το δικό μου πρώτο γκέι φιλί.....και μετά με πιάνει κατάθλιψη γιατί δεν μου έχει συμβεί ακόμα.......ούτε γκέι σχέση....άστα να πάνε. Θέλω και γωωωωωωωωωωωωωωωω
η υπομονή είναι αρετή!αλλά πρέπει και λίγο να το επιδιώκουμε! να βγαίνουμε να βλέπουμε κόσμο!
Origami
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1971
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 17:30

billys έγραψε:

Όλα θα συμβούν αρκεί να μην βιάζεις καταστάσεις.

Δυστυχώς στις μέρες μας τα πράγματα είναι τόσο χύμα και το να βρεις κάτι αξιόλογο είναι σαν να ψάχνεις ψήλους στα άχυρα. 
Βασικά δεν ξέρω αν είναι όντως έτσι ή απλά εμείς πέφτουμε σε λάθος ανθρώπους.   προβληματίστηκα.

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 2329
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 17:32

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 17:38

Genial έγραψε:
Χαχαχα ωραίο
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 18:09

από υπομονή έχω άπειρη, από ψάξιμο και κοινωνικοποίηση είμαι για τον πέο ελαφρώς. Επίσης θέλω να βρω κάτι καλό και ωραίο και όχι ότι σαβούρα υπάρχει. Ελπίζω να σταθώ τυχερός σε αυτό το εξάμηνο  
Dragneel
Forum Cowboy
Forum Cowboy

Περιοχή : London
Αριθμός μηνυμάτων : 4621
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 18:12

Εγώ θα έλεγα να δοκιμάσεις με κάποιον που σου κάνει κάποιο κλικ. Δεν χρειάζεται να είναι τέλειος. Να είναι cool και να σου αρέσει! 

Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : Downtown
Αριθμός μηνυμάτων : 205
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 18:14

Καλά κανεις κ εχεις καποιες απαιτησεις,έτσι θα βρεις κάτι που σου ταιριαζει..

Πόσες φορες ειμασταν με λάθος ανθρωπο κ για να.μην τον πληγωσουμε η δεν ξέρω κ εγώ τι,αφηναμε να μας προσπερνουν άνθρωποι οι οποίοι θα μπορουσαν να είναι πολύ κοντά σε αυτό που όλοι ψάχνουμε.

Καλυτερα μόνος με 2-3 φιλους παρα σε λάθος σχεση.

Τώρα για one night stand κτλ,δεν ξέρω..δεν είναι το στυλ μου παντως

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 18:19

dragneel έγραψε:
Εγώ θα έλεγα να δοκιμάσεις με κάποιον που σου κάνει κάποιο κλικ. Δεν χρειάζεται να είναι τέλειος. Να είναι cool και να σου αρέσει! 
με το καλό και το ωραίο αναφέρομαι στον χαρακτήρα και τη συμπεριφορά του. Δεν έχω πολλά κολλήματα με την εμφάνιση. Αυτό κάνω και εγώ αλλά ο φίλος μου δεν φαίνεται να του αρέσουν και πολύ τα αγοράκια (μάλλον) .
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 18:20

Onehalf έγραψε:
Καλά κανεις κ εχεις καποιες απαιτησεις,έτσι θα βρεις κάτι που σου ταιριαζει..

Πόσες φορες ειμασταν με λάθος ανθρωπο κ για να.μην τον πληγωσουμε η δεν ξέρω κ εγώ τι,αφηναμε να μας προσπερνουν άνθρωποι οι οποίοι θα μπορουσαν να είναι πολύ κοντά σε αυτό που όλοι ψάχνουμε.

Καλυτερα μόνος με 2-3 φιλους παρα σε λάθος σχεση.

Τώρα για one night stand κτλ,δεν ξέρω..δεν είναι το στυλ μου παντως

Συμφωνώ
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 18:39

billys έγραψε:

Αυτά τα πράγματα δεν χρειάζεται ούτε να γίνονται εμμονή ούτε να σε αφήνουν παγερά αδιάφορο. Γενικά μια μέση κατάσταση. Σίγουρα είναι λιγότερο τραγικά από όσο νομίζουμε κάποιες φορές αλλά όπως όλα χρειάζονται μια προσπάθεια εκ μέρους μας. Θα έρθει πολύ πιο γρήγορα από όσο φαντάζεσαι, αρκεί ένα μεγαλύτερο ενδιαφέρον από μεριάς σου
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   29/8/2015, 18:45

johnprog έγραψε:
billys έγραψε:

Αυτά τα πράγματα δεν χρειάζεται ούτε να γίνονται εμμονή ούτε να σε αφήνουν παγερά αδιάφορο. Γενικά μια μέση κατάσταση. Σίγουρα είναι λιγότερο τραγικά από όσο νομίζουμε κάποιες φορές αλλά όπως όλα χρειάζονται μια προσπάθεια εκ μέρους μας. Θα έρθει πολύ πιο γρήγορα από όσο φαντάζεσαι, αρκεί ένα μεγαλύτερο ενδιαφέρον από μεριάς σου

Θα δείξει φέτος το πράγμα. I have a good feeling

Πρώτο φιλί
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: