ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Πρώτο φιλί

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Duality
Administrator
Administrator

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 4759
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Πρώτο φιλί   14/11/2013, 11:03

Ήταν αμήχανο; Ξέρατε τι κάνατε; Ήταν σημαντικό για εσάς; Ή μήπως πλέον έχουμε περάσει σε άλλη εποχή και αυτό δεν είναι και τίποτα;

Εγώ δεν μπορώ να πω πως είχα ιδιαίτερες ικανότητες αλλά σίγουρα είχα πάθος και το ευχαριστήθηκα. Δεν είμαι σίγουρος βέβαια αν θυμάμαι το πρώτο πρώτο ή κάποιο από τα επόμενα (χαχα) γιατί πάνε αιώνες από τότε αλλά δεεεεν πειράζει!  Ίσως γιατί για μένα απέκτησε περισσότερη σημασία αργότερα κι όχι τόσο επειδή ήταν η πρώτη φορά.

Εδώ είναι και συμβουλές από το wikihow που λατρεύω. Αν και στο συγκεκριμένο μερικά θα φαίνονται γελοία. Χαχα! Πάντως, έχει συμβουλές για τεχνικά θέματα και λέει και το σημαντικότερο: να είναι κανείς ανοιχτός και να παρακολουθεί τη ροή των πραγμάτων και τις αντιδράσεις του συντρόφου- ουσιαστικά αυτό ισχύει και γενικά στο σεξ.

Ίσως, αν κάθε στιγμή φανταζόμασταν έναν καθρέφτη απέναντί μας, να κάναμε πιο αντικειμενικά καλές επιλογές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragneel
Forum Cowboy
Forum Cowboy

Περιοχή : London
Αριθμός μηνυμάτων : 4621
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   14/11/2013, 11:31

Εγώ το έδωσα γύρω στα 20...Επειδή ακριβώς άργησα να δώσω το πρώτο, το είχα μεγαλοποιήσει μέσα στο μυαλό μου και όταν τελικά έγινε...Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΠΟΜΥΘΟΠΟΙΗΣΗ...
Δεν είχε καμία σχέση με το πως το φανταζόμουν, δεν είχα ιδέα τι κάνω αλλά ευτυχώς ο άλλος που ήξερε ότι ήταν η πρώτη φορά με καθοδήγησε...Επίσης ήταν σε δημόσιο χώρο... 
Δεν θα έλεγα ότι μου άρεσε και μάλιστα δεν ήθελα να ξαναφιλήσω κάποιον για κάμποσο καιρό γιατί είχα σιχαθεί λίγο...χαχαχαχα

Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 1971
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   14/11/2013, 14:13

Καλά, το πρώτο μου φιλί ήταν λίγο... ελεϊνό. Στο πρώτο ραντεβού. Ντρέπομουν τόσο πολύ που έλεγα μακάρι να μην με φιλήσει διότι δεν ήξερα να το κάνω και φοβόμουν μην γίνω ρεζίλι και τον απομακρύνει ο τρόπος που θα τον φιλούσα. Τελικά έγινε   είχα πέσει με τα μούτρα (και από την απειρία αλλά και από το πάθος). Στην ουσία δεν τον φιλούσα αλλά τον έτρωγα χαχαχα! Εντάξει δεν μπορώ να πω... ήταν ο πρώτος άνθρωπος που φίλησα και με "έμαθε". Λάτρεψε το γεγονός ότι δεν ήξερα

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   14/11/2013, 15:28

πρώτο φιλί, χμ..

το πρώτο φιλί με άντρα ήταν σε θάρρος ή θάρρος σε πάρτι γενεθλίων. δεν είχα δώσει καν σημασία και το πέρασα στο φλου. 

το πρώτο φιλί που ήθελα κι έδωσα ήταν χάλια, μάλλον γιατί δεν το ήθελα και πολύ εν τέλει. σε δεύτερο ραντεβού, εγώ στις μύτες των ποδιών μου για να τον φτάνω, με 5 βαθμούς έξω και ανθρωπομάνι να πηγαινοέρχεται πέρα δώθε. κράτησε 10 δευτερόλεπτα και ήταν μαρτύριο. άρχισα να σκέφτομαι το πόσο ωραία φιλάνε οι κοπέλες (με είχε πιάσει φαγούρα απ'τα μούσια) και το σταμάτησα κάπου εκεί. δεν ένιωσα κάτι όταν το'κανα. περισσότερο παρασύρθηκα θα'λεγα -κακώς- αν και στη συνέχεια των επαφών μας βελτιώθηκε αισθητά -παρ'όλ'αυτά ο συγκεκριμένος ήταν χάλια κίσερ-.

το πρώτο φιλί που ήθελα να δώσω με όλο μου το είναι -αν και ακούγεται πολύ βαρύ- ήταν αμέηζιν. αν δεν το έκανα εκείνη τη στιγμή θα φούνταρα . μετά από ξενύχτι, χωρίς να έχουμε ανταλλάξει ούτε σπόντα, ούτε κίνηση που να προδίδει τι θα γινόταν, πάνω στο adioss, εντελώς ασυναίσθητα και αυθόρμητα ενώ πηγαίναμε για σταυρωτό φιλί καταλήξαμε να γαλλοφιλιόμαστε. απλό, λιτό κι απέριττο. αν και ήμασταν τύφλα και οι δύο και ήταν αρκετά αποτυχημένο σαν φιλί (συνέχεια βρίσκαν τα δόντια μας ) ήταν το πιο ωραίο.
Dragneel
Forum Cowboy
Forum Cowboy

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   14/11/2013, 16:02

BratJones έγραψε:
το πρώτο φιλί με άντρα ήταν σε θάρρος ή θάρρος σε πάρτι γενεθλίων.

το πρώτο φιλί που ήθελα να δώσω με όλο μου το είναι -αν και ακούγεται πολύ βαρύ- ήταν αμέηζιν. αν δεν το έκανα εκείνη τη στιγμή θα φούνταρα . μετά από ξενύχτι, χωρίς να έχουμε ανταλλάξει ούτε σπόντα, ούτε κίνηση που να προδίδει τι θα γινόταν, πάνω στο adioss, εντελώς ασυναίσθητα και αυθόρμητα ενώ πηγαίναμε για σταυρωτό φιλί καταλήξαμε να γαλλοφιλιόμαστε. απλό, λιτό κι απέριττο. αν και ήμασταν τύφλα και οι δύο και ήταν αρκετά αποτυχημένο σαν φιλί (συνέχεια βρίσκαν τα δόντια μας ) ήταν το πιο ωραίο.
Για το πρώτο    
Για το δεύτερο: όντως τα καλύτερα είναι τα αυθόρμητα και ας μην είναι και πολύ πετυχημένα... 
Ένα από τα καλύτερά μου ήταν πάλι γύρω στα 20 και ήμουν λίγο μεθυσμένος και ενώ ήμουν ξαπλωμένος στο κρεβάτι επειδή ζαλιζόμουν, με φίλησε ανάποδα και εντελώς στο ξεκάρφωτο...
Ήταν τέλειο αν και η συνέχεια δεν ήταν πολύ ιδανική...

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Kalos
Αριθμός μηνυμάτων : 2680
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   15/11/2013, 01:15

Δεν έχω φιληθεί με κάποιον ακόμα  

Θα ήθελα να ήταν ρομαντικό (π.χ. στη παραλία κοιτάζοντας το ηλιοβασίλεμα lol) αλλά δεν το βλέπω να έρχεται σύντομα χαχα
Treebeard
Forum God
Forum God

Περιοχή : Mέση-Γη , Πέρα-Γη , Δώθε-Γη
Αριθμός μηνυμάτων : 6251
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   15/11/2013, 01:53

Το πρώτο μου φιλί ήταν στη Θεσσαλονίκη , σε ένα καφέ στην Αριστοτέλους ( ). Είχα τσαντιστεί μαζί του μιας και δεν μου έδινε σημασία (ούτε καν μου μιλούσε ) γιατί είχαμε βγει με αρκετά άτομα , οπότε είχα πάει στην τουαλέτα προσπαθώντας να ηρεμήσω λίγο , μέχρι που άνοιξε η πόρτα και μπήκε αυτός , με άρπαξε αστραπιαία και κολλήσαμε στον τοίχο. Ο χρόνος σταμάτησε για λίγο και παραλίγο να λιποθυμήσω από το σοκ αλλά ήταν υπέροχη εμπειρία...Την θυμάμαι ακόμα σαν χτες. Μου έκανε και κοπλιμέντο οτι φιλάω σαν προ. Δεν ήξερε οτι ήταν το πρώτο μου  Aναμνήσεις....

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Phoebus στις 15/11/2013, 02:00, 2 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : Τυπογραφικό.)
Dragneel
Forum Cowboy
Forum Cowboy

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   15/11/2013, 01:55

Phoebus έγραψε:
Το πρώτο μου φιλί ήταν στη Θεσσαλονίκη , σε ένα καφέ στην Αριστοτέλους ( ). Είχα τσαντιστεί μαζί του μιας και δεν μου έδινε σημασία (ούτε καν μου μιλούσε ) γιατί είχαμε βγει με αρκετά άτομα , οπότε είχα πάει στην τουαλέτα προσπαθώντας να ηρεμήσω λίγο , μέχρι που άνοιξε η πόρτα και μπήκε αυτός , με άρπαξε αστραπιαία και κολλήσαμε στον τοίχο. Ο χρόνος σταμάτησε για λίγο και παραλίγο να λυποθυμήσω από το σοκ αλλά ήταν υπέροχη εμπειρία...Την θυμάμαι ακόμα σαν χτες. Μου έκανε και κοπλιμέντο οτι φιλάω σαν προ. Δεν ήξερε οτι ήταν το πρώτο μου  Aναμνήσεις....
Πωπω αυτά είναι!!! Σαν ταινία ακούγεται όλο το σκηνικό!!!

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   15/11/2013, 01:55

Γενικά η πρώτη μου σχέση σαν ταινία την έλεγες. Πολύ δράμα
Dragneel
Forum Cowboy
Forum Cowboy

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   15/11/2013, 02:01

Phoebus έγραψε:
Γενικά η πρώτη μου σχέση σαν ταινία την έλεγες. Πολύ δράμα
Να ξεθάψεις κανένα θέμα να μας την αναλύσεις τότε γιατί αν ξεκίνησε έτσι, δεν μπορώ να φανταστώ τη συνέχεια...Σαν διαφήμιση της lacta...xaxaxaxa

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   15/11/2013, 02:03

Λες? Ψιλοντρέπομαι γιατί ήμουν μικρός και αρκετά αφελής τότε Aλλά ίσως μαθαίνατε από παλιές βλακείες μου τίποτα Eγώ σίγουρα έμαθα  
Caliginosus
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Αριθμός μηνυμάτων : 503
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   15/11/2013, 02:36

Με κορίτσι πριν κάμποσα χρόνια. Αίσθηση δεν πολυθυμάμαι, γιατί όρμηξε απροσδόκητα πάνω μου. Ήταν κάπως απότομο.
kosths
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : Αθηνα,Νικαια
Αριθμός μηνυμάτων : 704
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   15/11/2013, 16:10

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ τι ωραιο θεμα.........!!! ΧΜΜΜΜΜ πρωτο φιλι ε?? Ηταν αγορι και ημουν γυρω στα 18.Ηταν πολυ καλο,δεν μπορω να πω,γιατι ο συγκεκριμενος ειχε αρκετη εμπειρια (απ ο,τι καταλαβα υστερα).Τα καλυτερα τα εδωσα μετα βεβαια.Οχι πολυ ρομαντικο σκηνικο,οποτε δεν ο θυμαμαι και πολυ νοσταλγικα.
ForeverAloneGuy
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 1527
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   15/11/2013, 21:08

Never been kissed...

Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : germany
Αριθμός μηνυμάτων : 674
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   15/11/2013, 21:29

Ούτε κι εγώ έχω φιληθεί, αν και θα ήθελα...
Inannon
Forum Regular
Forum Regular

Περιοχή : Περιστέρι
Αριθμός μηνυμάτων : 399
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   7/1/2014, 01:23

Χμ... Πρώτο φιλί? χμ... Σαν γκέι λεύκωμα μοιάζει αυτό το φόρουμ, γούστο έχει μ'αρέσει πολύ! ^_^

Πρώτο φιλί.. Βόλος 2007..Παραλία αλυκών... Δεν περιγράφω άλλο! αχαχαχχαχαχα

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : .
Αριθμός μηνυμάτων : 1068
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   7/1/2014, 01:57

Το επίσημο soundtrack του thread. 

Επίσης το μόνο που θα πω για το πρώτο μου φιλί είναι ότι συνέβη πολλά χρόνια πριν.  

Forum Regular

Περιοχή : Περιστέρι
Αριθμός μηνυμάτων : 399
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   7/1/2014, 01:58

χαχαχαχαχαχαχα αγαπώ μουσική επιλογή!!!!       

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : In Tuomas' embrace
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   15/10/2014, 02:00

Αχ ξεθάβω παλιό θέμα πάλι!
Όμως θέλω να καταθέσω την εμπειρία μου, μιας και βλέπω ότι οι πιο πολλοί μάλλον δεν θέλετε να θυμάστε το πρώτο φιλί. Προφανώς είμαι από τους λίγους που το πρώτο τους φιλί ήταν τέλειο! 

sos Ακολουθεί σεντόνι χαχαχαχα!

Σεπτέμβριος 2005. Εγώ 18 ετών τότε και λίγο πριν φύγω για Αθήνα για σπουδές
Έχω γνωρίσει έναν τύπο 34 χρονών (ναι ναι, ξέρω τα περί της διαφοράς ηλικίας, αλλά πραγματικά δεν του φαινόταν καθόλου!)
To πρώτο ραντεβού πάει πολύ καλά, το 2ο δε, εξαιρετικά!!!!
Ο απογευματινός καφές εξελίσσεται σε ποτά και τα ποτά σε μεταμεσονύχτια βόλτα σε δασάκι της μικρής μου πόλης (εγώ δε ατρόμητος, και με πλήρη άγνοια κινδύνου, 18 ετών και με έναν άγνωστο με τα διπλά μου χρόνια σε ερημική τοποθεσία! )
Καθόμαστε σε κάτι σκαλοπάτια και εγώ δεν τολμώ καν να τον αντικρύσω.
Κάνει να με πλησιάσει και σκέφτομαι "ήρθε η μοιραία στιγμή" και πάνω στην κρίσιμη ώρα... τσουυυπ, χτυπά το κινητό μου.
"Δε θα δεις ποιος είναι;" με ρωτάει. 
"Μπα...άστο, μάλλον η μάνα μου είναι" (εννοείται πως ήξερα πως ήταν εκείνη και πως ήθελε να δει πού είμαι 3 η ώρα το πρωί! Χαχαχαχα!!!!)
"Απάντησέ της για να μη μας ξαναενοχλήσει"  μου είπε.
Δίκιο είχε, σκέφτηκα...
Κάνω να βγάλω το κινητό από την τσέπη μου και με το που βλέπω το μήνυμα μένω στήλη άλατος!
Το μήνυμα είχε σταλεί από τον ίδιο ( χαμπάρι δεν πήρα περί του πώς το κατάφερε να το στείλει κάτω από τη μύτη μου) το δε μήνυμα έγραφε επί λέξει "είσαι τόσο όμορφος και γλυκός, που θέλω να σε αγκαλιάσω και να σου δώσω ένα φιλί. Μπορώ?"
Δεν ξέρω τί απόχρωση πρέπει να είχαν πάρει τα μάγουλά μου εκείνη τη στιγμή, αλλά μάλλον πρέπει να προσιδίαζαν εκείνη του παντζαριού! 
Η καρδιά μου παλλόταν τόσο δυνατά, το πρόσωπό μου ήταν αναψοκοκκινισμένο... Το μόνο που έκανα ήταν να καρφώσω τα μάτια μου στο έδαφος και να να κάθομαι ασάλευτος. μες στην αμηχανία..
"Δεν απάντησες στο μήνυμα".. Μου είπε...
Εγώ με όσο θάρρος μου είχε απομείνει τον κοίταξα κατάματα και του έγνεψα καταφατικά, χωρίς να ξέρω αν πράγματι ήθελα αυτό το φιλί ή όχι...
Με πλησίασε και ... με φίλησε
Μέτρο σύγκρισης δεν υπήρχε τότε φυσικά, οπότε δεν μπορούσα να κρίνω αν ήταν καλός ή κακός kisser. Η αίσθηση όμως ήταν τέλειαααααα!
Περιττό να αναφέρω ότι η όλη πράξη κράτησε περί του ενός τετάρτου και μάλιστα από ένα σημείο και μετά συνεχίσαμε να φιλιόμαστε τόσο παθιασμένα που καταλήξαμε να κυλιόμαστε στο χώμα και στα πεσμένα φύλλα σαν τα γουρουνάκια.... 
Λεπτομέρεια... ο τυπάς μου άφησε και μια ωραιότατη πιπιλιά στο λαιμό ("για να μη σε πλησιάζει καμία και κανείς" όπως είπε, χαχα). Ο πατέρας μου ποτέ δεν κατάλαβε την ξαφνική μου αγάπη στα πόλο μπλουζάκια με σηκωμένο γιακά μολονότι η θερμοκρασία άγγιζε τους 30 βαθμούς και η μητέρα μου το πόσο γρήγορα εξαφανιζόταν το μέικ απ της !!! Χαχαχα!
Ήταν αληθινά μια αξέχαστη και μοναδική πρώτη εμπειρία!!!! 

Forum Cowboy

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   15/10/2014, 03:12

Άαααασεεεε μας μωρέ...ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ...

Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   15/10/2014, 03:23

Τί απ' όλα δεν πιστεύεις; 

Forum Cowboy

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   15/10/2014, 03:36

ΤΙΠΟΤΑ!!! Ούτε στις ταινίες δεν γίνονται αυτά...
εμένα με έπιανε αναγούλα για καμιά βδομάδα μετά το πρώτο φιλί...

Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   15/10/2014, 03:40

Αχ ήταν λίγο κινηματογραφικό, όντως!!!!
Το φιλί ήταν απίστευτο! πράγματι!!
Κρίμα που φέρθηκα σα μ@λάκας τότε!!!

Forum Cowboy

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   15/10/2014, 03:47

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρώτο φιλί   15/10/2014, 07:52

Mάλιστα...!!! Αν και δεν επικροτώ τέτοιες χαοτικές διαφορές τύπου double score γιατί έχω άσχημες εμπειρίες με παιδόφιλους , χαίρομαι που σου ήταν ευχάριστη εμπειρία :)

Πρώτο φιλί
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 7Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: