ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» Πιστεύετε στα ζώδια?
από Pianist Σήμερα στις 11:08

» Καλημέρα!
από EatPrayLove89 Σήμερα στις 08:54

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από N.G95 Σήμερα στις 05:39

» Ρόλος στο σεξ
από Oculi_Speculum Σήμερα στις 03:54

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από celestial Σήμερα στις 03:54

» Παιχνίδι ερωτήσεων (shocking version)
από Oculi_Speculum Σήμερα στις 03:48

» Αγαπημένα Live Performances
από Bear2Fear Σήμερα στις 03:26

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από EvilAngel Σήμερα στις 02:40

» Κανένα καλό βιβλίο ξερετε?
από celestial Σήμερα στις 02:24

» Πόσο συχνά αυνανίζεστε;
από EcstasyLover Σήμερα στις 01:07

» Εικόνες γεμάτες νόημα
από Oculi_Speculum Σήμερα στις 00:28

» Κανάς ψυχολόγος/ψυχίατρος εύκαιρος;
από Christos93 Χθες στις 20:29

» Πότε καταλάβατε ότι είστε gay ;
από Christos93 Χθες στις 20:20

» Αφιερώσεις σε μέλη του forum...
από Oculi_Speculum Χθες στις 01:54

» Οff-topic
από EvilAngel 25/9/2016, 03:34

» βαθμολογήστε το άβαταρ του από πάνω
από aggelos30plus 23/9/2016, 14:28

» Σήμερα...
από DiabolAkis 23/9/2016, 14:01

» Αστείες εικόνες
από celestial 23/9/2016, 12:47

» Αγαπημένα ελληνικά τραγούδια
από aggelos30plus 23/9/2016, 10:57

» Τι νιώθεις αυτή τη στιγμή;
από aggelos30plus 23/9/2016, 10:52

» Τραγούδια αφιερωμένα στον άνθρωπο μας
από Oculi_Speculum 23/9/2016, 00:16

» Τραγούδια Αφιερωμενα σε Ανθρωπους που μας πληγωσαν
από Oculi_Speculum 23/9/2016, 00:10

» Ποιο είναι το αγαπημένο σας θέμα συζητήσεων;
από celestial 22/9/2016, 03:48

» Διάφορα άρθρα
από EcstasyLover 22/9/2016, 00:26

» Απαντήστε μόνο με μια ερώτηση
από DiabolAkis 21/9/2016, 20:49

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
N.G95

EvilAngel

celestial

DiabolAkis

EatPrayLove89

Duality

Oculi_Speculum

aggelos30plus

Dragneel

EcstasyLover

Σεπτέμβριος 2016
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Πηγαίνετε γυμναστήριο;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Score
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 7121
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   3/10/2013, 18:08

Δε βρήκα κάποιο ανάλογο θέμα.
Πηγαίνει κανείς από εδώ γυμναστήριο;

Ήθελα να πάω, αλλά πολύ το βαριέμαι.
Πήγα τις προάλλες στο Let's Go Gym Αγ. Δημητρίου να δω πώς είναι.
Ωραίο είναι, αλλά ρε παιδί μου πολύ πιεστικοί!
Έβαλαν μια κοπέλα να με ξεναγήσει, και προσπαθούσε να με πείσει σώνει και καλά να γραφτώ εκείνη τη στιγμή!!
Φαντάζομαι αν ήμουν κοπέλα, θα έβαζαν άντρα!
Πήγα να της πω, δεν πιάνουν τα κόλπα σας σε μένα! 

Μετά από κάποιες μέρες με πήρε και τηλ. γιατί δε γράφτηκα ακόμα.
Ωχούυυυυυυ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
James_
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Kalos
Αριθμός μηνυμάτων : 2680
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   3/10/2013, 18:13

Δεν πάω γυμναστήριο, μου φαίνεται ότι είναι πολύ άβολα να είσαι εκεί μέσα με τόσους αγνώστους αλλά θα ήθελα να έχω ενα καλό σώμα!

Σπόιλερ:

Score
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   3/10/2013, 18:17

James_ έγραψε:
Δεν πάω γυμναστήριο, μου φαίνεται ότι είναι πολύ άβολα να είσαι εκεί μέσα με τόσους αγνώστους αλλά θα ήθελα να έχω ενα καλό σώμα!

Σπόιλερ:

Πήγαινα παλιά για 3 χρόνια.
Στην αρχή αισθανόμουν και γω πολύ άβολα (πχ ότι όλοι με κοιτάνε κτλ.), αλλά μετά από κάποιο καιρό το συνήθισα και δε μου έκανε πια εντύπωση!

Ε,θα μπορούσες να τρέχεις, να πάρεις και βαράκια στο σπίτι, αλλά τουλάχιστον σε μένα δεν πιάνει!
Πρέπει δηλαδή να αισθανθώ ότι πληρώνω για να αναγκαστώ να ασκηθώ (δηλ. να νιωθω ότι τα λεφτά δεν πάνε χαμένα! )
Origami
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 1971
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   3/10/2013, 22:45

Δεν πάω γυμναστήριο και ούτε πρόκειται να δώσω χρήματα για κάτι που μπορώ να κάνω και μόνος μου. Τώρα θα μου πεις ότι είναι  καλύτερα στο γυμναστήριο γιατί έχεις κάποιον "επαγγελματία" από πάνω σου.

James_ έγραψε:
 υπαρχει κατι που να μπορουμε να κανουμε στο σπιτι ή ποια αλλη δραστηριοτητα κανετε εσεις;
Σαφώς και μπορείς να ασκηθείς στο σπίτι με την προϋπόθεση ότι το θέλεις. Αν δε μπορείς να αγοράσεις βαράκια και άλλα τέτοια ήδη γυμναστικής, μπορείς απλά να τρέξεις. Κάτι είναι και αυτό... γενικά όταν υπάρχει θέληση, όλα γίνονται.

Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   4/10/2013, 00:57

Origami έγραψε:
Δεν πάω γυμναστήριο και ούτε πρόκειται να δώσω χρήματα για κάτι που μπορώ να κάνω και μόνος μου. Τώρα θα μου πεις ότι είναι  καλύτερα στο γυμναστήριο γιατί έχεις κάποιον "επαγγελματία" από πάνω σου.

James_ έγραψε:
 υπαρχει κατι που να μπορουμε να κανουμε στο σπιτι ή ποια αλλη δραστηριοτητα κανετε εσεις;
Σαφώς και μπορείς να ασκηθείς στο σπίτι με την προϋπόθεση ότι το θέλεις. Αν δε μπορείς να αγοράσεις βαράκια και άλλα τέτοια ήδη γυμναστικής, μπορείς απλά να τρέξεις. Κάτι είναι και αυτό... γενικά όταν υπάρχει θέληση, όλα γίνονται.
Το αστείο είναι ότι έχω πάρει ένα βαράκια από τα jumbo χαχα Ήθελα και καλά να εξασκούμαι στο σπίτι αλλά δεν ξέρω τι ασκήσεις να κάνω και δεν ξέρω αν τα κάνω καλά. Μη πάθω και κανένα ατύχημα   Το τρέξιμο μου φαίνεται πολύ κουραστικό και θα πρέπει να βρεις και ένα μέρος που να νιώθεις άνετα να τρέχεις.
Οπότε το γυμναστήριο φαίνεται ιδανικό όμως είναι και το οικονομικό στη μέση.
Steven94
Forum God
Forum God

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 3758

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   4/10/2013, 01:18

κι εγώ συμφωνώ ότι το γυμναστήριο ειναι κάπως κουραστικο...αλλά μπορεις να γνωρισεις ατομα και που ξερεις ίσως και τον ερωτα της ζωής σου....χιχιχιχι Παντως κι εγω το εχω σκεφτει για γυμναστήριο αλλα ακόμα το σκέφτομαι...ίσως στο μέλλον κάποια στιγμή...
Score
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   4/10/2013, 01:30

James_ έγραψε:
Origami έγραψε:

James_ έγραψε:
Το αστείο είναι ότι έχω πάρει ένα βαράκια από τα jumbo χαχα Ήθελα και καλά να εξασκούμαι στο σπίτι αλλά δεν ξέρω τι ασκήσεις να κάνω και δεν ξέρω αν τα κάνω καλά. Μη πάθω και κανένα ατύχημα   Το τρέξιμο μου φαίνεται πολύ κουραστικό και θα πρέπει να βρεις και ένα μέρος που να νιώθεις άνετα να τρέχεις.
Οπότε το γυμναστήριο φαίνεται ιδανικό όμως είναι και το οικονομικό στη μέση.
Μπορείς να κατεβάσεις κανά DVD να δεις ασκήσεις..
Horizon
Forum Master
Forum Master

Περιοχή :
Αριθμός μηνυμάτων : 1517
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   4/10/2013, 02:06

Και εγώ σκέφτομαι τώρα που ξεκινάμε και τα μαθήματα και μπαίνουμε σε μια σειρά , να βρω κάποιο φθηνό γυμναστήριο να γραφτώ . Βέβαια ελπίζω να θέλουν και οι φίλοι μου , έστω ένας , γιατί μόνος μου θα είναι βαρετά νομίζω . Θέλω να ξεφορτωθώ την κοιλίτσα ( όχι πολύ μεγάλη ) , να αποκτήσω 6 pack και ποντίκια ! Πολλά ζητάω ?
James_
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   4/10/2013, 02:13

Horizon έγραψε:
Και εγώ σκέφτομαι τώρα που ξεκινάμε και τα μαθήματα και μπαίνουμε σε μια σειρά , να βρω κάποιο φθηνό γυμναστήριο να γραφτώ . Βέβαια ελπίζω να θέλουν και οι φίλοι μου , έστω ένας , γιατί μόνος μου θα είναι βαρετά νομίζω . Θέλω να ξεφορτωθώ την κοιλίτσα ( όχι πολύ μεγάλη ) , να αποκτήσω 6 pack και ποντίκια ! Πολλά ζητάω ?
Και εγω θελω να αποκτησω κοιλιακους και μπρατσα αλλα θελει προσπαθεια χαχα Επισης αυτο που ειπες, πρεπει να βρεις παρεα γιατι ειναι βαρετα μονος σου.
Score
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   4/10/2013, 02:17

παιδιά τι να πω, όσο για τους κοιλιακούς:
Είχα ξεπατωθεί ο καημένος στους κοιλιακούς (έκανα πάαααααρα πολλούς, πολλά σετ, διάφορες ασκήσεις) όταν πήγαινα γυμναστήριο, και όταν ζουπούσα μέσα ήταν σκληρό, αλλά απ'έξω ήταν πάλι πλαδαρό!!!
Υποτίθεται θέλει και συνδυασμό διατροφής, αλλά πρόσεχα και στη διατροφή μου.
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   4/10/2013, 21:37

το μόνο καλό στα γυμναστήρια είναι τα ντουζ και τα φρη ένερτζι ντρινξ. 
μπόρινκ κατά τ'άλλα. κολύμβηση κι άγιος ο εγώ.
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   5/10/2013, 07:38

Score έγραψε:

Πήγα τις προάλλες στο Let's Go Gym Αγ. Δημητρίου να δω πώς είναι.
Ωραίο είναι, αλλά ρε παιδί μου πολύ πιεστικοί!
Τα Let's go είναι εφιάλτης. Είχα πάει ένα φεγγάρι να δω από περιέργεια τι τιμές παίζουν κ δε μου έλεγαν αν πρώτα δε με ξεναγούσαν και δε τους έδινα τηλεφωνο. Τι το θελα; Στην αρχή με παίρνανε τηλέφωνα μέχρι που με νευρίασαν και τους μιλησα άσχημα κι από τότε λαμβάνω κάθε δίμηνο μηνυμα με τις προσφορές τους. Είναι κουραστικοί

Πέρα από την καλή φυσική κατάσταση, το γυμναστήριο με βοηθάει να εκτονωθω και να λειτουργεί ως αντίβαρο της καθιστικής δουλειάς γραφείου.

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   5/10/2013, 12:05

Στην τιμή πάντως καλά μου φαίνεται.
149 ευρώ το χρόνο!
ForeverAloneGuy
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 1527
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   5/10/2013, 21:55

Μπαα δυστυχως σιχαινομαι την γυμναστικη, ασε που βαριεμαι κι ολας, θελει και πολυ χρονο για να δεις αποτελεσματα...παρ'ολα αυτα πιστευω πως αν ηταν να παω με καποιον/α φιλο/φιλη θα πηγαινα

Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   24/5/2014, 15:10

Είδα ότι σε αυτό το θέμα είχα γράψει ότι το γυμναστήριο θα ήταν άβολο αλλά τελικά δεν είναι τόσο..    Και το οικονομικό είναι μόνο 15€/μήνα! Μια χαρά! Επίσης είχα πάει με παρέα αλλά τελικά δεν είσαι μαζί τους όλη την ώρα γιατί κάνετε διαφορετικά προγράμματα κλπ.. Καλύτερα να πηγαίνεις μόνος σου. Τελειώνεις και πιο γρήγορα  
WindRider
Forum Baby
Forum Baby

Περιοχή : Νάρνια
Αριθμός μηνυμάτων : 62

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   24/5/2014, 16:14

Εγώ δεν πάω γυμναστήριο. Στο μέλλον σκοπεύω να παω μιας και κανεις δημόσιες σχέσεις και ταυτόχρονα κάνεις και σώμα (αν και δεν το πολυχρειαζομαι)

Forum God
Forum God

Περιοχή : Mέση-Γη , Πέρα-Γη , Δώθε-Γη
Αριθμός μηνυμάτων : 6170
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   24/5/2014, 17:20

Πηγαίνω και εγώ , με έναν φίλο μου...Με ξυπνάει το πρωί και πάμε...Αξίζει μετάλλιο
Caliginosus
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Αριθμός μηνυμάτων : 503
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   25/5/2014, 16:51

Ξεκίνησα και εγώ πρόσφατα. Ελπίζω να μην το αφήσω.  
Aeon
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : .
Αριθμός μηνυμάτων : 1068
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   26/5/2014, 17:52

Πρέπει να το ξεκινήσω και εγώ κάποτε.

Forum Cowboy

Περιοχή : London
Αριθμός μηνυμάτων : 4402
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   28/5/2014, 13:25

Αν δεν πληρώνετε πολλά λεφτά όπως και ο James και έχετε γενικά ελεύθερο χρόνο τότε είναι ok αλλά γενικά είναι πεταμένα λεφτά πιστεύω...Καλό είναι ένας που ξεκινάει πρώτη φορά να πάει για να μάθει να γυμνάζεται σωστά αλλά γενικά χρειάζεται πολλή αφοσίωση για να δει κάποιος αποτελέσματα και συνολικά είναι χάσιμο χρόνου γιατί θες μιάμιση ώρα εκεί, μισή ώρα αφού τελειώσεις και άλλη μισή πριν πας...ΕΛΕΟΣ...

Αν μάθει κάποιος να κάνει σωστά ασκήσεις, μπορεί να γυμνάζεται στο σπίτι με λίγα πράγματα, ένα στρώμα και βαράκια...Στο ίντερνετ υπάρχουν προγράμματα ασκήσεων (με εικόνες ή καλύτερα βίντεο) τα οποία κρατάνε περίπου 1 ώρα το πολύ το καθένα και τα αποτελέσματα είναι 2 φορές πιο εντυπωσιακά...

p.s. Προφανώς τέτοιου τύπου ασκήσεις που γυμνάζεσαι κυρίως με το σωματικό βάρος είναι πολύ πιο δύσκολες αλλά αρκεί 1 ώρα την ημέρα μόνο...

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   28/5/2014, 22:35

dragneel έγραψε:
Αν δεν πληρώνετε πολλά λεφτά όπως και ο James και έχετε γενικά ελεύθερο χρόνο τότε είναι ok αλλά γενικά είναι πεταμένα λεφτά πιστεύω...Καλό είναι ένας που ξεκινάει πρώτη φορά να πάει για να μάθει να γυμνάζεται σωστά αλλά γενικά χρειάζεται πολλή αφοσίωση για να δει κάποιος αποτελέσματα και συνολικά είναι χάσιμο χρόνου γιατί θες μιάμιση ώρα εκεί, μισή ώρα αφού τελειώσεις και άλλη μισή πριν πας...ΕΛΕΟΣ...

Αν μάθει κάποιος να κάνει σωστά ασκήσεις, μπορεί να γυμνάζεται στο σπίτι με λίγα πράγματα, ένα στρώμα και βαράκια...Στο ίντερνετ υπάρχουν προγράμματα ασκήσεων (με εικόνες ή καλύτερα βίντεο) τα οποία κρατάνε περίπου 1 ώρα το πολύ το καθένα και τα αποτελέσματα είναι 2 φορές πιο εντυπωσιακά...

p.s. Προφανώς τέτοιου τύπου ασκήσεις που γυμνάζεσαι κυρίως με το σωματικό βάρος είναι πολύ πιο δύσκολες αλλά αρκεί 1 ώρα την ημέρα μόνο...

Τι σου έκανε παιδί μου το γυμναστήριο και το κράζεις; Nα πεις για τους θαμώνες οτι δεν τους γουστάρεις , να το καταλάβω , αλλά μην είμαστε και απόλυτοι...Γυμναστήριο δεν πάει κανείς μόνο για το προφανές αισθητικό αποτέλεσμα. Προσφέρει ευεξία και έχει θετική επίδραση στο στρεςς...Έχει μηχανήματα για όλες τις μυικές ομάδες κάτι που στο σπίτι δύσκολα μπορείς να κάνεις (σωστά) , έχει διαδρόμους , ποδήλατα , σάουνες , ομαδικά προγράμματα όπως yoga , pilates , zumba , με βαράκια κλπ. Είναι και μέσο κοινωνικοποίησης...Αρκεί να πηγαίνει κανείς τις ώρες που δεν πλακώνουν οι χαπακωμένοι...
Orgismenonixi
Forum God
Forum God

Περιοχή : Αμαλιάδα
Αριθμός μηνυμάτων : 3726
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   28/5/2014, 22:36

Το μισώ!!! Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!!

Darling If you are not GAY you are not happy…
So don't hate us just embrace us...
As we do.
To you.

F
or you.
Dragneel
Forum Cowboy
Forum Cowboy

Περιοχή : London
Αριθμός μηνυμάτων : 4402
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   29/5/2014, 00:01

Δεν έχω πρόβλημα με το γυμναστήριο...Άλλωστε πήγαινα αρκετά στο παρελθόν αλλά κυρίως για μερικούς μήνες μέσα στα εξάμηνα όταν είχα χρόνο αλλά ποτέ συνεχόμενα για ολόκληρο χρόνο...
Μετά συνειδητοποίησα ότι μου έτρωγε πολύ χρόνο χωρίς κάποιο ουσιαστικό αποτέλεσμα...Δηλαδή με λίγους μήνες τον χρόνο δεν κάνεις τίποτα και επιπλέον σπαταλάς και άπειρο χρόνο...Όπως είπα όμως αν σκοπεύει κάποιος να αφοσιωθεί πραγματικά τότε θα έχει αποτελέσματα...
Πλέον έχω επιλέξει τη γυμναστική στο σπίτι και μπορώ να πω ότι μπορείς να γυμνάσεις όλες τις μυϊκές ομάδες το ίδιο καλά ή και περισσότερο χωρίς να έχεις όλο αυτό τον εξοπλισμό του γυμναστηρίου...
Εν τέλει ο καθένας επιλέγει ότι προτιμάει...Εγώ έδωσα απλά μια εναλλακτική...

p.s. Προφανώς το θέμα της κοινωνικοποίησης είναι μεγάλο + αν και εγώ σαν αντικοινωνικός δεν είδα ποτέ όφελος ούτε σε αυτό...  
p.s.2. Τώρα για τους χαπακωμένους τι να πω...Δεν θα έκοβα το γυμναστήριο γιατί αυτοί είναι τραγικοί. Απλώς μου είναι παγερά αδιάφοροι...

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   29/5/2014, 01:01

Tι να πω...Εγώ 6 ώρες που διαθέτω εκεί την εβδομάδα δεν τις κλαίω , μου φτιάχνει αρκετά την διάθεση η άσκηση :)
Orgismenonixi
Forum God
Forum God

Περιοχή : Αμαλιάδα
Αριθμός μηνυμάτων : 3726
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πηγαίνετε γυμναστήριο;   29/5/2014, 14:55

Treebeard έγραψε:
Tι να πω...Εγώ 6 ώρες που διαθέτω εκεί την εβδομάδα δεν τις κλαίω , μου φτιάχνει αρκετά την διάθεση η άσκηση :)

Ξερεις τι γίνεται; Επειδη θα παω γυμναστήριο... Θα κανω τα όργανα μου! Και θα φύγω! Δε θα εχω αποκομίσει τιποτα!!! Στη μουγκα θα παω στη μουγκα θα γυρίσω!!! Και αν μου μιλήσει κάποιος θα ειναι για να μου πει "κοιτα εκείνο το μουνι που κανει διάδρομο, μαλακα τι βυζια ειναι αυτά;" Και εγω το μονο που θα κοιτάω θα ειναι κατι που θα φουσκώνει στη φόρμα του!!! Βάζω τα mp3 μου ακούω τη μουσική μου και κανω όργανα!!! Ε οχι!!! Θελω με κάποιον να μιλαω κιολας, που δεν εχω!!! Απο την αλλη δεν εχω και χρόνο να πηγαίνω στις ομαδικές ασκήσεις, λόγο δουλειάς!!!

Darling If you are not GAY you are not happy…
So don't hate us just embrace us...
As we do.
To you.

F
or you.

Πηγαίνετε γυμναστήριο;
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 7Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Θεματικές Ενότητες :: Σωματική Υγεία-
Μετάβαση σε: