ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
timelord1
Forum Baby
Forum Baby

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 32
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   2/5/2013, 02:33

Λοιπόν παιδιά, γεια σας. Εχω κάποια προβλήματα και είπα να τα πω καπου να ηρεμήσω γιατί θα πάθω τίποτα. Αυτή τη στιγμή είμαι σε υπερένταση. Να σας πω λοιπόν, οτι μόλις πρόσφατα αρχισα να δέχομαι(?) τον ευατό μου. Οτι είμαι γκει δηλαδη. Οχι οτι δεν το ξερα. Απλα το είπα/ εμαθαν οι φιλοι μου. Και σιγα σιγα ολοι είτε για το πως συμπεριφερομαι ειτε γιατι κανω κατι χαζά (αν και τα δυο πανε μαζι) είτε γιατι οι φιλοι μου αφηνουν υπονοουμενα οταν ειμαστε μαζι με παιδιά ακομα και αυτά που δεν τα πολυγνωρίζω. Ναι ξερω, ωραιους φιλους έχω...
Τωρα που θέλω να καταλήξω; Εχω παθει κόλλημα και θελω να έχω αγόρι. Δε ξερω βιάζομαι, ζηλεύω? κατι...

1ο κολλημα - ο κολλητος: Θελω σαν τρελός τον κολλητο μου. Το μονο καλό σ αυτο ειναι οτι ειναι bi και περισσοτερο εξασκεί (σορι για τις λεξεις που μπορει να χρησιμοποιω απλα ειναι οι καλυτερες που μπορει να σκεφτω τώρα) την γκει πλευρά του. Είχε αγορι, χωρισε και τώρα τον θέλει πίσω. Εγω λοιπόν τον κοληττο μου τον θελω απεγνωσμενα απο τοτε που τον γνωρισα λιγο πολύ. Ειναι και ο χαρακτηρας αγκαλιαζω και φιλαω/χουφτωνω τους παντες οποτε δεν γινοταν να μην κολησω. Ομως αυτος με κοιταει μονο σαν να είμαι ο μικρος του αδερφος.

2ο κολλημα - Ο αγνωστος: Εδω και δυο μηνες για να ξεχάσω τον κολλητο μου αν και δε γινεται. Κανω χαζομαρες. Τι μια εθύζομαι με μια γκει σειρα μετα αρχιζω να κανω γνωριμιες μεσω internet. Την Κυριακή λοιπόν μιλησα με ενα παιδι που ηταν πολύ καλο. Οχι σαν αλλους μ...... Ειναι στην ιδια ηλικια με μενα και ειναι bi. Μιλησαμε λοιπον για μουσικη, ταινιες, σειρες, θεατρο. Μετα με ρωτησε αν εχω παει ποτε με αντρα. Του είπα οχι(ω ναι ειναι αλήθεια). Ομως ουτε και αυτος μονο με γυναικα. Να πω οτι φοβοταν που μιλαγαμε. Επειδη πρωτη φορα μιλαγε με καποιον απο την ιδια χωρα μεχρι τωρα μιλαγε με ξενα ατομα. Μετα μου εδωσε το μειλ και το σκαιπ του. (Τι καλούλης και ποσο ομορφος, εχω παθει πλακα). Μετα ηθελε να δει πως ειμαι εμφανησιακα. Γκρινιαξα λιγακι και μετα του εδωσα μια προχειρη οχι και την καλυτερη που εχω (λες και εχω πολλες). Ενταξει δεν ειπε τίποτα και που με ειδε. Απλα είπε οτι δεν ειμαι ο τυπος του αλλα θελει να συνεχισουμε να μιλαμε. Αλλα αν ψαχνω για κατι πιο προχωρημενο να το αφησουμε καλυτερα. Εγω σαν μη πω, του εφερνα σιγα σιγα το οτι θελω να συναντηθουμε (οχι αμεσως αλλα απλα να το ξερει) και μου απαντησε οτι δεν θελει γενικα να βγαινει με ατομα απο το internet (γιατι μαλλον νιωθει ανασφαλής). Εγω πήγα να τα μπαλώσω οπως οπως. Μετα κλείσαμε. Και στο τελος μου γραφει καληνυχτα, ονειρα γλυκα και φιλακια (μπορει να μην σημαινει και τιποτα αλλα χαρηκα για τα φιλακια περισσοτερο) Ανταπεδωσα. Ξαναμπηκε σημερα. Αργουσε να μιλησει γιατι θα εφευγε για Πασχα και ετοιμαζοτανε. Ηθελα να του πω ποσο μ αρεσει αλλα δειλιαζα. Δεν ξερω τι να του πω. Του ελεγα και του ρωταγα χαζομαρες. Να πω οτι εγω ειμαι Σκορπιος και αυτος Ιχθυς. Ταιριαζουμε πολυ. Δε σημαινει τιποτα και αυτο το ξερω. Ρωταω γενικα τον κολλητο μου απο πανω τι να κανω. Και δε μου απανταει. Γενικα νομιζω του ποναει λιγο το δοντακι που γνωριζω αλλα ατομα(μπορει και οχι). Και ετσι δεν μπορω να βρω λυση. Τι να του πω οταν επιστρεψει σε λιγες μερες;

3ο κολλημα - Ο γνωστος: Τριτο και πιο ευκολο. Μου αρεσει ενα αλλο παιδι που το συναντω μερικες φορες. Ειναι στρειτ ομως. Αν και εκανε μερικες φορες κατι περιεργες κινησεις χωρις να του δωσω δικαιωμα. Δεν ξερω γιατι μου αρεσει τόσο. Στενοχωρεθηκα οταν εμαθα οτι τα εφτιαξε με μια. Δε ξερω με πειραξε πολυ. Δεν τον ξερω πολυ καλα. Ουτε καν το τηλεφωνο του. Μονο fb.
Παιδια αν εχετε να μου προτεινεται τιποτα ειδικα με το δευτερο. Ηρεμα γιατι εχω τρελαθει. Να ξερετε κι ολας οτι ειμαι πολυ ντροπαλος οταν δεν εχω περασει πραγματα με αλλον και δεν τον ξερω καλα. Help γιατι θα μου στριψει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
registered
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : Κάπου εδώ γύρω...
Αριθμός μηνυμάτων : 688
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   2/5/2013, 03:00

Τώρα πρέπει να βγάλουμε συμπέρασμα απ όλα αυτά;

Λοιπόν...το να το έχεις πει στους φίλους σου δεν σημαίνει απαραίτητα οτί το χεις δεχθεί κιόλας...η αποδοχή του σεξουαλικού σου προσανατολισμού είναι πάνω από όλα μια εσωτερική διεργασία που συνήθως παίρνει καιρό...
Δεύτερο ζήτημα,δεν σε ανησυχεί που ξέρουν άτομα για εσένα τα οποία δεν εμπιστεύεσαι;
Αν βρίσκεσαι σε κάποια μικρή επαρχιακή πόλη μπορεί να έχεις προβλήματα στο μέλλον...

1ο κόλλημα...
Την πέφτεις στον (κατά πάσα πιθανότητα ψευτοbi-gay που βρίσκεται σε άρνηση) φίλο σου,του λες κανονικά ότι τον θέλεις κτλ κτλ κτλ...
Αν ανταποκριθεί έχει καλώς...
Αν όχι κόβετε τα φιλάκια,τα χουφτωματάκια και τις αγκαλίτσες,αυτά είναι για τις χαζογκόμενες...τον ξεγράφεις από γκόμενο και συνεχίζετε μόνο στο φιλικό...

2ο κόλλημα...
Μοιάζει λίγο προβληματική η κατάσταση όπως την περιγράφεις...αυτός δεν πολυθέλει να σε γνωρίσει από κοντά,θέλει απλώς να μιλάτε,εσύ απ την άλλη θες απεγνωσμένα γκόμενο...θα σου στέλνει γεια στο skype και εσύ θα φαντάζεσαι εσύ και αυτόν μαζί αγκαλίτσα να κοιτάτε το φεγγάρι (και να βγάζετε τα μάτια σας...)

3ο κόλλημα....
Δεν είναι καν κόλλημα,τράβα δυό μαλακίες για πάρτη του και θα τον ξεπεράσεις
Panos_thess
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονικάρααααααααααα~~ :3
Αριθμός μηνυμάτων : 3440

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   2/5/2013, 03:14

χμμ επειδη μαλλον ειμαι σε κακη περιοδο και για να μην στα προλαβουν αλλοι θα ειμαι εγω η σκυλα που θα σου πει την κατα πασα πιθανοτητα αληθεια.

κανενα απο τα τρια κολληματα σου δεν εχει μελλον.
κανενα.
δλδ το πρωτο μονο ειναι κολλημα. τα αλλα μπααα~
η καλυτερη πιθανοτητα ειναι ο αγνωστος για σεξ μονο οπως σου ειπε, ο κολλητος σου σε βλεπει σαν αδερφο, αυτο δυσκολα αλλαζει και αν του εκφρασεις τα συναισθηματα σου μαλλον θα "κρυωσετε" και για τον 3ο που ειναι κ το πιο ευκολο(ας γελασω.), κοψε τωρα οτι σκεψεις εχεις - ειναι στρεητ παρτο χαμπαρι και αμα παθεις καμια πλακα και τον ερωτευτεις κλαφτα χαραλαμπε.

γενικα εισαι 18 χρονων μη βιαζεσαι ολα θα ερθουν σιγα σιγα. χωρις πιεσεις και αγχος.
αυτααα.

And I don't believe in anything that makes you wanna save me."
Alejandro23
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 1313
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   2/5/2013, 03:36

Panos_thess έγραψε:
χμμ επειδη μαλλον ειμαι σε κακη περιοδο και για να μην στα προλαβουν αλλοι θα ειμαι εγω η σκυλα που θα σου πει την κατα πασα πιθανοτητα αληθεια.

κανενα απο τα τρια κολληματα σου δεν εχει μελλον.
κανενα.
δλδ το πρωτο μονο ειναι κολλημα. τα αλλα μπααα~
η καλυτερη πιθανοτητα ειναι ο αγνωστος για σεξ μονο οπως σου ειπε, ο κολλητος σου σε βλεπει σαν αδερφο, αυτο δυσκολα αλλαζει και αν του εκφρασεις τα συναισθηματα σου μαλλον θα "κρυωσετε" και για τον 3ο που ειναι κ το πιο ευκολο(ας γελασω.), κοψε τωρα οτι σκεψεις εχεις - ειναι στρεητ παρτο χαμπαρι και αμα παθεις καμια πλακα και τον ερωτευτεις κλαφτα χαραλαμπε.

γενικα εισαι 18 χρονων μη βιαζεσαι ολα θα ερθουν σιγα σιγα. χωρις πιεσεις και αγχος.
αυτααα.

Σπόιλερ:

Μια απο τα ίδια θα έλεγα να σαι καλά με έβγαλες απο τον κόπο .
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   2/5/2013, 11:00

Ειλικρινά όταν ήμουν 18 έκανα έτσι;;;
Ναι γαμώτο έκανα και γω έτσι
Γιατί δε με σφάξατε;;;;
Φίλε όλα αυτά που περιγράφεις, τα τόσο μεγαλειώδη προβλήματα σου, είναι λόγω της ηλικίας σου
Μόλις που ξεκινάς την ερωτική σου ζωή και όλα σου φαίνονται τεράστια και χαώδη
Απόλαυσε τα κάνε τα λάθη σου και σε έξι χρόνια που θα μαστε στην ίδια ηλικία(μιας και θα παραμείνω 24) θα καταλάβεις τι εννοω
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   2/5/2013, 14:15

τα πραγματα ειναι απλα ....ασε κ τους 3 και βγες μια βολτα στο κεραμεικο να βρεις ενα παιδι να κανεις την δουλεια σου γιατι η ορμονες σου εξισώνονται με την ηλικια σου...πιστεψε με εαν εκτονωθεις καπου δεν θα σκεφτεσαι κανεναν απο ολους αυτους τοσο πολυ γι αυτο ασε το νετ κ πιασε τον ...οσο για τον κυριο νο2...συνεχισε να του μιλας και πες του αν τον θες τοσο πολυ οτι θα πας μεσα στο επομενο σκ τυχαια με την παρεα σου εκει που συνχαζει (φροντισε να το εχεις μαθει αυτο πεντε εξι μερες πιο πριν για να μην εκτεθεις) και οταν σου πει οτι θα παει κ αυτος ξεφουρνισε το....ετσι ζητησε του να βρεθειτε για ενα γεια βρε αδερφε να ξερει κ εκεινος πως ειναι αυτος που μιλαει....εεε οταν βρεθειτε κ πλεον δεν θα σε εχει συνδιασει μονο στο μυαλο του ως νετ ολα θα κυλισουν καλυτερα (κανονισε τι θα φορας και πως θα φερθεις ...να εισαι οτι καλυτερο μπορει να δει ....για περισσοτερες πληροφοριες περι styling εχω και inbox )
Vampire
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 6018
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   2/5/2013, 14:57

[quote="peireotaki"]τα πραγματα ειναι απλα ....ασε κ τους 3 και βγες μια βολτα στο κεραμεικο να βρεις ενα παιδι να κανεις την δουλεια σου γιατι η ορμονες σου εξισώνονται με την ηλικια σου..quote]
μιλησε ο ωριμος αντρας ..
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   2/5/2013, 15:07

[quote="Vampire"]
peireotaki έγραψε:
τα πραγματα ειναι απλα ....ασε κ τους 3 και βγες μια βολτα στο κεραμεικο να βρεις ενα παιδι να κανεις την δουλεια σου γιατι η ορμονες σου εξισώνονται με την ηλικια σου..quote]
μιλησε ο ωριμος αντρας ..

μεγαλος δεν ειμαι....αλλα η αληθεια αυτη ειναι...
timelord1
Forum Baby
Forum Baby

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   2/5/2013, 15:39

Ευχαριστω ρε παιδια για αυτα που ειπατε.
peireotaki Δεν μπορω ετσι να βγω και να πω "Ηρθα ποιος με θελει"
Μου εινα δυσκολο να κανω φιλιες ποσο μαλλον κατι παραπανω απο αυτο.
Τωρα το παιδι δε ξερω που μενει. Αλλα την Τεταρτη που γυρναει ειτε θα του το πω στα ισια οτι μου αρεσει. Αλλα φοβαμαι μη τρομαξει και δεν θελει να μου ξαναμιλησει. Ειναι τοσο καλουλης. Να πω οτι καθομαι καθε μια ωρα και τον χαζευω στη φωτο. Και μου τρεχουν τα σαλια. Μπορω να συνεχισω να του μιλαω αλλα πως θα μαθω πως συχναζει δεν νομιζω να πει. Αφου οταν του ειπα να συναντηθουμε (με ηρεμοο τροπο) μου απανταει "Αν θελω να βγω θα βγω με τους φιλους μου". Βεβαια μου ειπε οτι αν εινα το συζηταμε απλα νιωθει ανασφαλης. Δεν το ξερει κανεις οτι ειναι bi οποτε...
Για τον κολλητο μου τωρα τι να πω. Δεν μπορω να απομακρυνθω οταν θελει να αρχισουμε να ξανακανουμε πολυ παρεα. Μου ειπε να παω μαζι του γυμναστηριο κιολας... Επισης εχθες εκανα καποιες βλακεις μπροστα σε κοσμο. Ημασταν θαλασσα και εγω κρυωνα και ηθελα να το αγκαλιασω να με ζεστανει. Αλλα δε πολυηθελε και ετσι αγκαλιαζα μια φιλη μας που ηταν μαζι μας. Και μετα οταν ηταν να παει ο καθενας σπιτι του πηγε να με φιλησει στο μαγουλο. Και δεν ξερω πως μου ηρθε του ορμησα πηγα να τον φιλησω αλλα οχι στο μαγουλο αλλα κοντα στο στομα. Οταν το καταλαβε πηγε να απομακρυνθει το ιδιο και γω. Μετα ημουν καπως. Δεν μπορω να κανω κατι οταν εχει παθει τετοια τρελα με τον πρωην του. Εγραφε πανω σε πετρε το ονομα του στη παραλια... Και το χειροτερο προσπαθω να τον βοηθησω να τα ξαναβρει μαζι του.
Τώρα για τον φιλο μου τον στρειτ δεν ξερω τι να κανω. Απλα εχω παθει πλακα. Τωρα ας ελπισω οτι θα χαθουμε σιγα σιγα. Και ετσι θα τον ξεχασω.
Εσεις τι λέτε;

unimportant."
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   2/5/2013, 15:46

εμείς τι λέμε. ότι λέει το πειραιωτάκι ακριβώς. 18 είσαι. αν αρχίσεις να τρως σκαλώματα από τώρα σε 3-4 χρόνια τι θα κάνεις;
Panos_thess
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονικάρααααααααααα~~ :3
Αριθμός μηνυμάτων : 3440

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   2/5/2013, 19:06

θα ελεγα οτι τα σκαλωματα τα τρως πιο μικρος, αλλα θα μου πεταξετε πετρες οποτε σκαω >_<

And I don't believe in anything that makes you wanna save me."
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   3/5/2013, 00:54

BratJones έγραψε:
αν αρχίσεις να τρως σκαλώματα από τώρα σε 3-4 χρόνια τι θα κάνεις;

γιατί τι αλλάζει σε 3-4 χρόνια; Ειμαστε γεροι;;

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Βόρειες Επαρχίες
Αριθμός μηνυμάτων : 1547
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   3/5/2013, 01:10

monster έγραψε:
BratJones έγραψε:
αν αρχίσεις να τρως σκαλώματα από τώρα σε 3-4 χρόνια τι θα κάνεις;

γιατί τι αλλάζει σε 3-4 χρόνια; Ειμαστε γεροι;;
για πες, για πες
timelord1
Forum Baby
Forum Baby

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   5/5/2013, 16:06

Χρονια πολλα και Χριστος Ανέστη!
Παιδια ξερω ειναι βλακεια να αλλαξω θεμα αλλα με τρωει απο την στιγμη της Ανάστασης και μετά. Η καλυτερη μου φιλη λοιπον ελειπε εδω και καιρο στο εξωτερικο και τωρα θα επιστρεψει και θα μεινει Ελλαδα. Καλα μέχρι εδώ. Ομως δεν ξερει για μενα.... Την τελευταία φορα που συναντηθηκαμε καναμε μια συμφωνία να πουμε ο ενας στον αλλον το μεγαλυτερο μυστικο μας... (Αυτή το ήθελε οχι εγω...) Αφου μου ειπε το δικο της ηταν η σειρα μου.... Εγω δεν της ειπα τιποτα... Τωρα ομως που γυρναει θελω να της πω οτι ειμαι γκει. Αλλα φοβαμαι την αντιδραση της. Επισης, για το αν θα κρατησει το στοματακι της κλειστώ... Δεν ξερω και ποια είναι η γνωμη της. Δεν θελω ουτε να της το πω στα ισια αλλα δε ξερω και πως να αρχισω... Φοβαμαι μη πει τιποτα στη αδερφη της ή σε μια γνωστη μας ή ακομα και στους γονεις της... Στον κολητο μου που το συζητησα μου ειπε οχι γιατι ειναι οχετος και θα τα ξερασε ολα... Θα μου πειτε δεν ειναι αναγκαιο να ξερει... Αλλα δεν ξερω νομιζω οτι πρεπει... Με αυτες τις σκεψεις κοιμηθηκα εχθες και ξυπνησα σημερα... Το θεμα ειναι οτι απο τωρα και στο εξης και για πολυ καιρο μη πω χρονια θα ειμαστε σχεδον ολη την ωρα μαζι... Οποτε καλυτερα να της το πω αλλα παλι δε θελω να την βλεπω καθε μερα και να μη μου μιλαει... Δε θελω να με μισησει ουτε να με συχαθει. Δε ξερω ειναι λες και νοιωθω οτι θα μιλησω στους γονεις μου.... και οχι σε μια φιλη... Το να της πω οτι ειμαι bi για την ωρα θα ειναι κοροιδια... Αχ δε ξερω τετοια μερα και εχω τις μαυρες μου....

unimportant."
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   5/5/2013, 20:41

βρε μην αγχώνεσαι, τι είσαι για να σιχαθεί; Αν είναι πραγματική φίλη θα μείνει και να δεις που αυτό θα σας φέρει πιο κοντά

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   5/5/2013, 21:02

monster έγραψε:
βρε μην αγχώνεσαι, τι είσαι για να σιχαθεί; Αν είναι πραγματική φίλη θα μείνει και να δεις που αυτό θα σας φέρει πιο κοντά
timelord1
Forum Baby
Forum Baby

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   6/5/2013, 00:39

Παιδια, αποστολη εξετελέσθει. Δεν αντεχα αλλο την πηρα τηλεφωνο και βγηκαμε... Να πω οτι επί 15 λεπτα στο δρομο με πιεζε να της το πω. Οπως ηταν φυσικο της το μεγαλοποιησα. Αλλα απο την αλλη δεν ξερω μπορει ετσι να ενδυναμωθηκε η σχεση μας. Ετσι φάνηκε.... Θα πηγαινουμε και μαζι γυμναστηριο μαλλον... Για να φανταστηται αφου την πηγα σπιτι χοροπηδουσα μονος στο δρομο...και επεσα κατω κι ολας!!! Ανακουφηστηκα. Ολο το κακο για το τιποτα. Τωρα αυριο θα δουμε... Εχει και αυτη πραγματα και τωρα θα τα λεει σε μενα!!!

unimportant."
Vampire
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   6/5/2013, 09:44

αντε ωραια

Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4373
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   7/5/2013, 21:41

Κάνε σεξ επειγόντως...
timelord1
Forum Baby
Forum Baby

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   22/5/2013, 18:58

Λοιπον επιστρεφω στο προβλημα μου... Οπως είχα γράψει απο την αρχη μιλαγα με ενα παιδί απο το skype... Επειδη δεν ειχε μπει για μέρες του εστειλα στο μειλ μηνυμα να μπει για να του πω κατι σημαντικο... Σήμερα λοιπον το ειδε και μου εστειλε πρωτα μειλ και μετα μπηκε σκαιπ... Εγω δεν ημουν μέσα αλλα μετά μπηκα και το ειδα και χαρηκα... Χαιρετηθηκαμε του ειπα τα νεα μου... και μετα... του ειπα (δεν κρατιωμουν) οτι τον σκεφτομουν ολες τις μερες που μιλαγαμε... και επισης οτι οι φιλοι μου λεγανε οτι δεν ξαναμπει... Και αυτος μου απανταει οτι εδω και μια βδομαδα ειναι με μια κοπελα (ειναι bi) και οτι ιδεολογικα δε θα μπορουσε να συναντηθει με καποιον απο νετ αλλα δεν νομιζει να με δει ποτέ σαν κάτι παραπάνω από chat buddy... Μετα συνεχισαμε να μιλαμε και μετα εγω καταλαβα οτι ειναι ενα χρονο μικροτερος μου (γεννηθηκαμε διαφορετικες χρονιες) και αρα παει σχολειο μια ταξη πιο πίσω... Εγω στο οτι ειναι μικροτερος μου κολλησα πολυ αλλα δεν πειραζει....

Τελος πάντων οι φιλοι μου μου ειπαν να τον ξεχασω, να τον παρατησω και οτι ειναι για τα μπαζα (δεν εχουν και αδικο αλλα και γω για τα μπαζα ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ)...
Επισης, ειναι το 20ο ατομο απο φιλους, γνωστους και μη που να μου λενε οτι ειμαι καλο παιδι.... Αφου ειμαι καλο παιδι γιατι κανείς δε με θέλει;;;;

Αυτα ειχα να πω αλλα επειδη νοιωθω οτι ζαλιζω εδω περα σκεφτομαι να ανοιξω κανα μπλογκ για να αγραφω οτι αραδα σκεφτομαι...

unimportant."
Orgismenonixi
Forum God
Forum God

Περιοχή : Αμαλιάδα
Αριθμός μηνυμάτων : 3726
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   22/5/2013, 19:04

timelord1 έγραψε:
Αφου ειμαι καλο παιδι γιατι κανείς δε με θέλει;;;;

Θα ρωτήσω και εγώ το ίδιο για εμένα...

Darling If you are not GAY you are not happy…
So don't hate us just embrace us...
As we do.
To you.

F
or you.
KostasMp28
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4373
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   23/5/2013, 10:09

Αν είσαι και κλεισμένος σπίτι σου πως να σε βρει?
Orgismenonixi
Forum God
Forum God

Περιοχή : Αμαλιάδα
Αριθμός μηνυμάτων : 3726
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς   23/5/2013, 12:03

Να μπει απο την καμινάδα...

Darling If you are not GAY you are not happy…
So don't hate us just embrace us...
As we do.
To you.

F
or you.

Προβλήματα προβλήματα - Εχω πάθει κόλλημα με πολλούς
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: