ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tweety4
Forum Master
Forum Master

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : όπου σε πάει το μυαλό!
Αριθμός μηνυμάτων : 1763
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   7/1/2013, 14:26

αν και είμαι νέος στο χώρο έχω διαπιστώσει ότι αυτό που παίζει σημαντικότερο ρόλο για να αρέσεις σε ένα gay είναι η εξωτερική εμφάνιση! συνήθως όλοι θέλουν λεπτούς ή γυμνασμένους, με ωραία χαρακτηριστικά, που να έχουν γλυκό πρόσωπο να μην είναι πολύ τριχωτοί ενώ στα θετικά είναι και τα tattoos. Συνήθως απορρίπτονται οι παχουλοί ή αυτοί που είναι εντελώς αγύμναστοι, οι θυληπρεπείς αυτοί που δείχνουν έντονα οτι είναι gay ή οι λίγο πιο άσχημοι. συνήθως όλοι θέλουν τον άντρακλα που θα τους βάλει κάτω και θα τους αλλάξει τα φώτα( λες και όλοι οι άντρακλες για να είναι άντρακλες είναι πολύ λογικό να είναι και ομοφυλόφιλοι) ενώ οι περισσότεροι ψάχνουν ενεργητικούς μιας και το μεγαλύτερο μερίδιο είναι παθητικοί. επίσης αν και όλοι οι γκει καυηγορούν το ρομέο το 90% έχει λογαριαμό εκεί και αν και οι περισσότεροι ενδιαφέρονται για φιλία στο τελος αυτο καταλήγει στο σεξ ή σε συζητήσεις τέτοιου τύπου!τέλος πολλοί γκει είναι κρυφά ερωτευμένοι με στρ8 αν και ξέρουν ότι δεν έχουν καμιά ελπίδα και συνήθως φθονούν τις κοπέλες που έχουν στο πλευρό τους τέτοιους άντρακλες. από την πορεία μου λοιπόν μέχρι τώρα αυτά έχω διαπιστώσει! δε κατηγορώ κανένα μιας και πολλά από αυτά τα κάνω κι εγώ! απλώς θέλω και τη δική σας γνώμη γι αυτό! συμφωνείτε ή διαφωνείται μαζί μου? εσάς τελικά ποιοί άντρες σας αρέσουν??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panos_thess
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονικάρααααααααααα~~ :3
Αριθμός μηνυμάτων : 3440

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   7/1/2013, 14:45

αν ξανακουσω το "αν και όλοι οι γκει κατηγορούν το ρομέο το 90% έχει λογαριαμό εκεί και αν και οι περισσότεροι ενδιαφέρονται για φιλία στο τελος αυτο καταλήγει στο σεξ ή σε συζητήσεις τέτοιου τύπου!" θα βγαλω ενα shotgun και θα σας αλλαξω τα φωτα εγω.

ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΕΠΙΛΟΓΗ(ή τουλαχιστον απο τις λιγες).

εγω απεχθανομαι τα ατριχα γυμνασμενα σωματα. τα λεπτα σωματα επισης. προτιμω ναχει λιγη τριχα ο αλλος και ειτε να ειναι λιγο γυμνασμενος ειτε παχουλος(ή κατι αναμεσα).
και προτιμω τους γλυκουληδες στη φατσα και ναναι ναζιαρης ^^

And I don't believe in anything that makes you wanna save me."
Swimmer
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 1940
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   7/1/2013, 15:19

Έλα τώρα που είναι η μόνη επιλογή το ρόμεο... αμάν πια με αυτό το θέμα... σιγά που είναι μονόδρομος η 'μπουτίκ κρεάτων' όπως τη λέτε

Όσο για την ερώτηση του Τουίτι η γνώμη μου είναι ότι δεν εξαρτάται μόνο από την εξωτερική εμφάνιση η επιλογή του συντρόφου. Εξαρτάται το τι διάθεση έχει κάποιος όταν ψάχνει για σύντροφο. Προσωπικά όσο κα**α και να είναι ο άλλος, αν έχει παλιοχαρακτήρα θα με ξενερώσει απίστευτα. Εντάξει, κι εγώ δεν μπορώ να πω, όταν έψαχνα για σύντροφο, έψαχνα πρώτα βάση εμφάνισης, ήθελα να με εμπνέει και σεξουαλικά, αλλά δεν είχα όμως αυτό σαν τον κανόνα. Πάντα ήθελα να βρω έναν άνθρωπο που θα με υπεραγαπούσε, που στην αγκαλιά του δε θα φοβόμουν τίποτα και που μαζί του θα μπορούσα να αντιμετωπίσω τα πάντα. Αυτό ήταν προτεραιότητά μου.

Forum Εxperienced

Περιοχή : Κάπου εδώ γύρω...
Αριθμός μηνυμάτων : 688
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   7/1/2013, 15:21

1)Είτε μιλάμε για str8 είτε μιλάμε για gay η εξωτερική εμφάνιση παίζει πολύ μεγάλο ρόλο...
Απλώς επειδή οι gay είναι αρκετά λιγότεροι από το σύνολο των ατόμων του άλλο φύλου,ένας gay που δεν το χει και πολύ με την εμφάνιση πρέπει να προσπαθήσει πολύ περισσότερο για να βρει κάτι σε σχέση με έναν str8 που επίσης δεν το έχει και πολύ με την εμφάνιση....

2)Υπάρχει str8 που να μην θέλει το πρότυπο της ωραίας γυναίκας δηλαδή γκόμενα ψηλή λεπτή με ωραίο πρόσωπο,πράσινα μάτια και μεγάλα βυζιά;
Γιατί ένας gay να μην θέλει το πρότυπο του ωραίου άντρα δηλαδή ένα γκόμενο λεπτό ή γυμνασμένο με γλυκό πρόσωπο και ωραία χαρακτηριστικά;

3)Επίσης συνήθως απορρίπτονται οι γυναίκες που είναι χοντρές,άχαρες και με μουστάκι από τους str8 άντρες....έτσι λοιπόν στο ράφι μένουν και οι θηλυπρεπείς,παχουλοί ή οι λίγο πιο άσχημοι

4)Συνήθως όλοι θέλουν τον άντρακλα που θα τους βάλει κάτω και θα τους αλλάξει τα φώτα;;; Αυτό πάλι από που προκύπτει;
Όπως και οτί οι περισσότεροι gay είναι παθητικοί;
Μήπως είναι λίγο βεβιασμένες οι γενικεύσεις που κάνεις;

5)Ποιός σου είπε οτί δεν μπορεί ένας άντρακλας να είναι gay;

6)Ναι είμαι χρήστης του ρομεο και το κατηγορώ (όχι το ίδιο το site αλλά την πλειοψηφία των ελλήνων gay) επειδή περνάει κάποια λάθος μυνήματα στους χρήστες του...Με το να το κατηγορώ όμως δεν το καταδικάζω,απλώς προσπαθώ να το κάνω καλύτερο ;)

7)To οτί πολλοί ενδιαφέρονται για φιλία αλλά καταλήγουν στο σεξ είναι σχετικό και έχει να κάνει με το κατά πόσο ξέρει ο καθένας τι ζητάει...Εγώ στο ρομεο έμπαινα τόσο καιρό για να γκομενίσω αλλά επειδή γνώρισα και άτομα αξιόλογα για τα οποία όμως δεν μου έκανε κουκου συνέχισα μαζί τους στο φιλικό...

8)Ναι στα 15 μου υπήρξα τσιμπιμένος με str8 φίλο μου...
Πλέον όμως που έχω ερωτική ζωή την οποία απολαμβάνω ούτε που μου περνάει από το μυαλό να δω ερωτικά str8 φίλους μου...

Προσωπικά εμένα μου αρέσουν άντρες με ύψος κοντά στο 180 που προσέχουν το σώμα τους,δεν μου αρέσουν οι πολύ φουσκωμένοι,αρκεί να είναι ο άλλος σφιχτός ε και αν έχει και γράμμωση ακόμα καλύτερα...Από εκεί και πέρα μεγάλο ρόλο παίζει το πρόσωπο,προσωπικά έχω μια αδυναμία στις καυλόφατσες,αυτούς που τους βλέπεις και σου βγάζουν κάτι έκφυλο
Όσων αφορά το χαρακτήρα απαιτώ ο άλλος να είναι ή έστω να προσπαθεί να είναι συνειδητοποιημένος gay,να έχει αφήσει πίσω του τα βαριά φοβικά σύνδρομα και συμπλέγματα....αυτάαααααα
tweety4
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : όπου σε πάει το μυαλό!
Αριθμός μηνυμάτων : 1763
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   7/1/2013, 15:33

εγω δε κατηγορω κανενα ουτε λεω οτι αυτα ισχυουν για ολους
ο καθενας ειναι διαφορετικος εξαλλου!
απλως απο τους ανθρωπους που εχω γνωρισει και απο τα sites που εχω επισκεφθει αυο εχω διαπιστωσει και δεν ειναι βεβιασμενα αυτα που λεω. ισως ομως μετα απο καιρο να αλλαξω γνωμη αν γνωρισω νεους ανθρωπους! απλως αυτα πιου εχω διαπιστωσει με βοηθουν να καταληξω και στο συμπερασμα γιατι τοσοι πολλοι ομοφυλοφιλοι νιωθουν τοση μοναξια την οποια διαπιστωσαμε κατα καιρους στο φορουμ με θεματα οπως νιωθω πολυ μονος κτλ

Panos_thess
Forum God
Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   7/1/2013, 15:48

Swimmer έγραψε:
Έλα τώρα που είναι η μόνη επιλογή το ρόμεο... αμάν πια με αυτό το θέμα... σιγά που είναι μονόδρομος η 'μπουτίκ κρεάτων' όπως τη λέτε
μπορεις να μου πεις τις πολλες επιλογες που εχουμε? ετσι για να ξερω, να μην μπω αλλη φορα στο ρομεο. ^^
αλλα επιλογες, οχι "μιλα σε εναν ασχετο στον δρομο". να ειναι εφικτες.

baZZ
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   7/1/2013, 16:56

επί του θέματος ένα πράγμα έχω να πω μόνο: περί ορέξεως κολοκυθόπιτα πάντως έχει μεγάλη διαφορά το τι θέλουμε γενικά και αόριστα και με ποιον εν τέλει ερωτευόμαστε ή καταλήγουμε. Το δεύτερο είναι αρκετά πιο ρευστό.

Panos_thess έγραψε:
Swimmer έγραψε:
μπορεις να μου πεις τις πολλες επιλογες που εχουμε? ετσι για να ξερω, να μην μπω αλλη φορα στο ρομεο. ^^

Αν και δεν ξέρω κατά πόσο είναι του θέματος, έχω προσέξει ότι αρκετά βιώσιμος τρόπος είναι να γίνουν γνωριμίες με φίλους φίλων (κατά προτίμηση γυναικών για τους δεύτερους), το οποίο συνεπάγεται φυσικά να μαστε σ έναν βαθμό open στον φιλικο μας περίγυρο. Οι κοπέλες ειδικά τείνουν στις ηλικίες 20-30 να χουν όλο και κάποιον γκέι φίλο. Δεν λέω ότι είναι υψηλές οι πιθανότητες άλλα σίγουρα online δεν βλέπουν πολλοί και πολύ μεγαλύτερη προκοπή.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   7/1/2013, 16:58

@Registered, ωραίος!
@Bazz, welcome back

Panos_thess έγραψε:
και προτιμω τους γλυκουληδες στη φατσα και ναναι ναζιαρης ^^

Ακόμη να με ξεπεράσεις εσύ;
middle east
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 2430
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   7/1/2013, 17:45

οι straight looking

«Όταν ήρθαν να πάρουν τους Εβραίους, δεν διαμαρτυρήθηκα, γιατί δεν ήμουν Εβραίος./Όταν ήρθαν για τους κομμουνιστές δεν φώναξα, γιατί δεν ήμουν κομμουνιστής Όταν κατεδίωξαν τους τσιγγάνους, ούτε τότε φώναξα, γιατί δεν ήμουν τσιγγάνος./Όταν έκλεισαν το στόμα των Ρωμαιοκαθολικών που αντιτάσσονταν στο φασισμό, δεν έκανα τίποτα γιατί δεν ήμουν καθολικός. / Μετά ήρθαν να συλλάβουν εμένα, αλλά δεν υπήρχε πια κανείς να αντισταθεί μαζί μου». Μπέρτολτ Μπρεχτ
Reniel
Forum Baby
Forum Baby

Αριθμός μηνυμάτων : 35

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   7/1/2013, 17:54

Εγώ αν δεν είναι ψηλός,γυμνασμένος,τριχωτός τοπ άντρακλας, δεν συμβιβάζομαι (just kidding~). Προσωπικά, η εμφάνιση με αγγίζει περίπου 5%, το υπόλοιπο 95% είναι η προσωπικότητα. Τι να τον κάνω έναν όμορφο χωρίς IQ, χίλιες φορές κάποιος που δεν το λες θεό αλλά μπορείς να μιλήσεις για διάφορα θέματα μαζί του πέρα από το σεξ και περνάς όμορφα . Σχετικά μου αρέσουν οι εύσωμοι με λίγη τρίχα και γενικά γλυκά χαρακτηριστικά τα οποία αναδεικνύονται έτσι και αλλιώς περισσότερο όταν έχουν και μια γλυκιά προσωπικότητα.
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   7/1/2013, 18:02

τίγκα στις γενικεύσεις το θεματάκι, αρχίζοντας κ απ τον ίδιο τον τίτλο

χαλαρααα ρε παιδιά, η υπερανάλυση καμιά φορά ... σκοτώνει τη γατα

Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 1940
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   7/1/2013, 19:43

Panos_thess έγραψε:
Swimmer έγραψε:

Προσωπικά αν δεν είχα σχέση, από αυτό το φόρουμ θα έψαχνα να βρω κάποιον. Μακράν το καλύτερο και σοβαρότερο σημείο αναφοράς γκέι ανθρώπων.
Panos_thess
Forum God
Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   8/1/2013, 15:38

χαχαχαχα :) ναι προφανως και ειναι ενα καλο σημειο να γνωρισεις ανθρωπους. ομως κατα κυριο λογο φιλικα ^^
τουλαχιστον εδω στη Θεσσαλονικη, εκει στην Αθηνα δεν ξερω ποσο μπλεκετε τα μπουτια σας

SnowflakeAwe
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 3455
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   8/1/2013, 15:43

αντε πανο ετοιμασου για πλακομουνια το πσκ

At first, heart chaps
Then it cracks
At the end, there is nothing but emptiness....

~~~~~~~~~~~~~~
JudasIscariot
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : bikini bottom (and not lame xania)
Αριθμός μηνυμάτων : 1663

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   8/1/2013, 16:01

Swimmer έγραψε:
Panos_thess έγραψε:
Swimmer έγραψε:

Προσωπικά αν δεν είχα σχέση, από αυτό το φόρουμ θα έψαχνα να βρω κάποιον. Μακράν το καλύτερο και σοβαρότερο σημείο αναφοράς γκέι ανθρώπων.

Νομίζω ότι ίσως αν ψάχνετε ποιότητα, καλό είναι και το okCupid αλλά με λιγότερους χρήστες. τσεκάρετε το σίγουρα!

Forum Regular
Forum Regular

Περιοχή : Athens, Greeze
Αριθμός μηνυμάτων : 341

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   8/1/2013, 18:33

Προσωπικά μου αρέσου οι άντρες που προσέχουν το σώμα τους αλλά βρίσκω και ιδιαίτερα ελκυστικούς και αυτός που έχουν γεροδεμένη εμφάνιση a.k.a. έχω γυμνασμένο σώμα αλλά άφησα τη κοιλιά μου να αφεθεί..

Κλίνω προς τους μελαχρινούς και στα σκούρα χρώμματα, αν και οι σχέσεις μου ήταν άτομα πολύ ανοιχτόχρωμα

Μου αρέσει το γένι πολύ στο άντρα και το τριχωτό στήθος και πόδια, αλλά μέχρι εκεί. Από πίσω τον θέλω άτριχο.

Στο σεξ μου αρέσει ο ανοιχτόμυαλος, και ο vers για να μη έχω περιορισμούς στην εξερεύνηση του σεξ.

Στη προσωπικότητα μου αρέσει ο θετικός χαρακτήρας, το άτομο που ποτέ δεν το βάζει κάτω και είναι έτοιμος να σου δώσει πάντα ένα χαμόγελο και μία καλή συμβουλή για να πάρεις τα πάνω σου και πάλι.

Κατά τα άλλα δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις, κοιτώ πάντοτε την ενέργεια που αποπνέει ο άλλος και μέχρι στιγμής έχει βγει σε καλό, η προσέγγιση μου.
KostasMp28
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4373
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   10/3/2013, 21:59

Να ξέρει να σκέφτεται!
ForeverAloneGuy
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 1527
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   30/10/2013, 23:44

Απ'οτι καταλαβα αναφερεστε στην εξωτερικη εμφανιση. Εμενα τελευταια με ελκυουν οι κλαρινογαμπροι  αλλα γενικοτερα οι str8 looking

Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Αριθμός μηνυμάτων : 503
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?   31/10/2013, 03:14

Ό,τι άντρες αρέσουν στις γυναίκες αρέσουν και στους gay. Απλά.

Τελικά ποιοί άντρες αρέσουν σ' ένα gay?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: