ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Dragneel 1/10/2017, 23:56

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

» Τι είμαι τελικά;
από Cookie 26/6/2017, 00:25

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

θελω τον φιλο μου αλλα μαλλον με.προλαβε αλλος...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
thanos90
Forum Newbie
Forum Newbie

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 7
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: θελω τον φιλο μου αλλα μαλλον με.προλαβε αλλος...   16/12/2012, 12:34

Γεια σας παιδια!
Σας γραφω ενα προβληνα μου γιατι πραγματικα ειμαι σε αδιεξοδο. Εδω και εξι μηνες γουσταρω τον φιλο μου. Δεν ειπα τιποτα γιατι δεν ηξερα αν ειναι γκει ωστοσο ειχα καποια δειγματα οποτε ημουν σε αναμμρνα καρβουνα συνεχεια. Επισης ειχαμε κατι καρφωματα με τα ματια κατι υπονοουμενα κατι παιχνιδια που ηταν σαν να μου λεγε να του το πω αλλα δεη ημουν σιγουρος. Γιατι ο φιλος μου. παρατηρουσα οτι κολλουσε τα ματια του σε πολυ εμφανισημους αντρες. καθως ειναι αυστηρος με την εμφανιση. Εγω. ειμαι οκ αλλα οχι οσο σαν και αυτους ποτ κοιταει. Προσφατα εχασα πολλα. κιλα και παω γυμναστηριο.
επισης το τελευταιο διαστημα του σπαγα τα νευρα γιατι επειδη δε μπορουσα να του τω οτι τον θελω εκανα αλλες μαλακιες...
το θεμα ειναι οτι μια μερα. πηρα το κινητο του να μπω στο fb μου γιατι δεν ειχα smartphone και ηταν ανοικτο το δικο του προφιλ ε και ειδα κατι....Να μη σας τα πολυλογω. ειχε παει σε ενα μαγαζι με μια παρεα αλλη και του την επεσε εμμεσα ενα.παιδι. δεν εκανε κατι ο φιλος μου ωστοσο μετα τιην επομενη μερα τοναναζητησε και τον βρηκε μεσω fb...Και οι διαλογοι ππου διαβασα με αφησαν αναυδο. Ο φιλος μου γουσταρε τελα και κανονισαν συναντηση. Ουτε θελω να μαθω τι εγινε. Αυτο που τον παρακινησε τον φιλο μου να εκδηλωθει οπως.του εγραφε ειναι ο τσαμπουκας του αλλου που του την επεσε..... και σκεφτομαι ισως επρεπε να ειχα κανει το ιδιο. Κοντευω να σκασω... Αλλα ειναι.και φιλοε οποτε τα πραγματα ειναι αλλιως... Τωρα τι κανω;;; του την πεφτω στα ισα και τα ρισκαρω ολα η περιμενω ενα.διαστημα να φτιαξω τη σχεση μου μαζι του γιατι τελευταια του κανα χοντραδες (ζηλιες κλπ ) γιατι δε.μπορουσα να του.του.πω τι.νιωθω... η .να φτιαξω κι αλλο την εμφανιση και.μετα.να του πω τι νιωθω;; η θα ειναι αργα;;;; ειμαι χαλια παντως... Δεν ειναι ιτι το αφησα στην τυχη του αλλα ειναι και φιλος μου φοβομουν οτι αν του το πω θ; τον χασω.........

Έχει επεξεργασθεί από τον/την thanos90 στις 17/12/2012, 15:35, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christakos
Forum Regular
Forum Regular

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 323
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θελω τον φιλο μου αλλα μαλλον με.προλαβε αλλος...   16/12/2012, 12:43

Δεν μετράει μόνο η εμφάνιση.
Αν σε θέλει, να σε θέλει γι'αυτό που είσαι και όχι για ένα σώμα η μια εμφάνιση που κατα την πάροδο του χρόνου μπορεί να χαλάσει.

Δεν μπορώ να κρίνω αν ήταν σωστό η λάθος αυτό που έκανες!
Δηλαδή που ενώ έχει περάσει τόσος καιρός δεν του έχεις μιλήσει καθόλου...

Αν σε καίει τόσο πολύ οφείλεις να του το πείς, γιατί αυτός έπειτα απο 6 μήνες σε έχει βάλει στη ζωή του ως φίλο και όσο προχωράει ο χρόνος, πιστεύω ότι τόσο γίνεται πιο περίπλοκο!

Εξάλλου, αν προχωρήσει με τον άλλον θα είσαι σε αναμμένα κάρβουνα και θα απογοητευτείς.
Believe in yourself! Αξίζεις!
Δείξτου τι σημαίνει Θάνος :)
GO FOR IT! GOOD LUCK!
Tick tock. Ο χρόνος περάει...

« Cogito ergo sum = Σκέφτομαι άρα υπάρχω » René Descartes.
thanos90
Forum Newbie
Forum Newbie

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θελω τον φιλο μου αλλα μαλλον με.προλαβε αλλος...   16/12/2012, 12:46

Δεν τιν ξερω εξι μηνες
ειμαστε εννιαα χρονια φιλοι... απλα τους τςλευταιους εξι μηνε εγω τον θελω.... εειμαστε και σε παρεα.... αστα να πανε... αν του το πω και φαω Χ ; τιωθα γινει και με τους αλλους;...... μπλεξιμο....
Christakos
Forum Regular
Forum Regular

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θελω τον φιλο μου αλλα μαλλον με.προλαβε αλλος...   16/12/2012, 12:50

Το ότι σε κάνει παρέα 9 χρόνια όμως σημαίνει ότι περνάτε καλά μαζί και σε νιώθει δικό του άνθρωπο! Νομίζω ότι και πάλι πρέπει να του το πεις!

Ε η παρέα δεν θα το μάθει. ΑΠΛΟ!

Και να φας Χ δεν θα ναι δυνατό.
Αν δεν ενδιαφέρεται για ερωτικό, θα σου πει " Ρε Θανάση, σε βλέπω φιλικά...απο το γυμνάσιο φίλοι είμαστε ρεε!" - something like that!

thanos90
Forum Newbie
Forum Newbie

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θελω τον φιλο μου αλλα μαλλον με.προλαβε αλλος...   16/12/2012, 12:55

Καταλαβα... εγω επειδη εχω φαει κολλημα σκεφτομαι να το φερω ετσι ωστε να γουσταρει και εκεινος. Αλλα τωρα που γνωρισε τον αλλον δεν ξερφ αν θα κανει κατι. Ασε που ειναι και η πρωτη του επαφη οποτε θα πεσει με τα μουττα. κκαι τελευταια δεν ειχαμε και τις καλυτερες σχεσεις. και εοειδη ειναθ πολυ μυστικοπαθης δε μομιζω να θελει να τα μπλεξει..... απλα κανω σεναρια για το πως να του το φερω ωστς να κολλησει.... ξερω μιλαω σαν γυμνασιοπαιδο αλλα την τελευταια βδομαδα ειμαι χαλια. στη δουλεια κανω μαλακιε; ειμαι στον κοσμο μου και αυτος ουτε που χει παρει τηλεφωνο...ε βεβαθα εχει αλλες ασχολιες... χαχα...
Christakos
Forum Regular
Forum Regular

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θελω τον φιλο μου αλλα μαλλον με.προλαβε αλλος...   16/12/2012, 12:59

Θάνο, είσαι 22 χρονών.
Δεν είσαι 16.

Θα τον κανω να κολλήσει?? :p
9 χρόνια φίλοι είστε..σοβαρέψου!

Μην το σκέφτεσαι ιδιαίτερα και πες του το.
Τωρα το πως θα το παρει είναι ένα άλλο θέμα που ποικίλει απο άτομο σε άτομο!
Δεν θέλω να σε πάρω και στον λαιμό μου!

thanos90
Forum Newbie
Forum Newbie

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θελω τον φιλο μου αλλα μαλλον με.προλαβε αλλος...   16/12/2012, 13:00

Επισης πιστευω οτι καιρο γουσταρε αντρες αλλα δεν τολμαγε να το παραδδεχτει... και αυτο που του τυχε ηταν πολυ. και δε θα μπει εκ νεου σε νεα περιπετεια ασε που το μυαλο του θα ειναι στον αλλον..... δεν ξερω....
thanos90
Forum Newbie
Forum Newbie

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θελω τον φιλο μου αλλα μαλλον με.προλαβε αλλος...   16/12/2012, 13:03

Εχεις δικιο chrustakos απλα ειναι η σκεψη στο μετα. Μπορει μετα απο αυτο να μη μου ξαναμιλησει...να χαλασει και η φιλια.. ασε που μπορει να πει ειμαι στρειτ και εγω δε θα μποω να του πω τι ξερω για την περιπετεια του μια; και ειδα το προφιλ.
Christakos
Forum Regular
Forum Regular

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θελω τον φιλο μου αλλα μαλλον με.προλαβε αλλος...   16/12/2012, 13:11

Μα αυτό σου λέω. Δεν θέλω να σε πάρω στον λαιμό μου!
Αλλά αφού του αρέσει ο τσαμπουκάς και το θάρρος..WHY NOT?

thanos90
Forum Newbie
Forum Newbie

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θελω τον φιλο μου αλλα μαλλον με.προλαβε αλλος...   16/12/2012, 13:16

Εχεις δικιο βασικα γιατι ποσο να πριχωρησει ολο αυτο; αλλα εχει σημασια το timing.. και σου λεω οτι με ψιλογουσταρει... αν παιζει και ο αλλος ειναι θεμα... θα εχει μυαλο να δει τι γινεται;;; γιατι θα ειναι σοκ.... με ξερει ως φιλο του του την επεσε ενας και ξαφνικα και ο φιλος του του.λει ... το και το..... απο γη. αλλη ο χρονος.περναει....δθλλημα
blue horizon
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : πειραιάς
Αριθμός μηνυμάτων : 700

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θελω τον φιλο μου αλλα μαλλον με.προλαβε αλλος...   16/12/2012, 18:42

Νομιζω (χωρις να θελω να σε απογοητευσω) οτι ο τιτλος που εβαλες στο τοπικ τα λει ολα... σε προλαβε αλλος!

thanos90
Forum Newbie
Forum Newbie

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θελω τον φιλο μου αλλα μαλλον με.προλαβε αλλος...   16/12/2012, 18:56

Αν του πω τιποτα δεν εχω πιθανοτητες λετε;;;; Τωρα που ειναι η αρχη; η εχασα το τρενο;;
celestial
Forum God
Forum God

Περιοχή : stonecity
Αριθμός μηνυμάτων : 10213
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θελω τον φιλο μου αλλα μαλλον με.προλαβε αλλος...   19/12/2012, 20:48

θάνο δεν υπάρχει πιο ωραίο πράγμα από το να κοιτάς τον άλλο στα μάτια και να του λες ότι σου έχει πάρει τα μυαλά.. ειλικρινές είναι, ζεστό είναι και δείχνει και αρχίδια. καταλαβαίανω ότι επειδή είστε φίλοι τόσο καιρό και ανήκετε σε μία ευρύτερη παρέα είναι λίγο τροχοπέδη.. αλλά είναι μεγάλο πρόβλημα μόνο αν το αντιλαμβάνεσαι εσύ έτσι. μην κολλάς σε εμφάνιση. αυτά είναι βλακείες. ασχέτως του τι τύπο άντρα κοζάρει έχει και μία καρδιά και αν αυτή την κερδίσει κάποιος το εξωτερικό είναι αμελητέο. για μένα μην περιμένεις την κατάλληλη στιγμή, να φτιάξεις το σώμα σου ή ό,τι άλλο σαμποτάρει το μυαλό σου. τον θέλεις! τέλος. πάντα θα βρίσκεις αφορμές για να μην το πεις και κάποια στιγμή θα το εμτανιώσεις ακι θα αναρωτιέσαι τι θα γινόταν αν είχες πράξει διαφορετικα.

θελω τον φιλο μου αλλα μαλλον με.προλαβε αλλος...
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: