ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Maked
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3075

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 23:12

Nils έγραψε:
Εγώ απορώ γιατί είναι άπιστοι και δεν έχουν τα κότσια να πουν ότι τελείωσε η σχέση?
Μα μπορει να μην θελουν! Οκ ουτε εγω μπορω να το καταλαβω αλλα δε νομιζω να ισχυουν για ολους τα ιδια. Μερικοι μπορει να θελουν και αντρα και γκομενο.

Κουταβάκι έγραψε:
Maked έγραψε:
Τι λετε ρε παιδια, καλες οι μακροχρονιες σχεσεις αλλα η απιστια παει συννεφο... Αν κανω ποτε χωρις προφυλακτικο η μακροχρονια σχεση θα παιξει πολυ πολυ μικρο ρολο στης αποφαση μου!
Παντως ναι, τεστ κανω σχετικα συχνα.
Ειμαι καθαρος σας το λεω να το ξερετε.

Απορώ πάντως πως την παλεύουν με την απιστία και μάλιστα όταν έχουν σύντροφο και το κάνουν χωρίς προστασία? Δε τους πνίγει το αίσθημα της ενοχής? Είναι κακούργημα.
Ελα ντε και εγω αυτο το εχω απορια. Τι να κανεις....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MR Pe Pe
Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 4685
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 23:14

Maked έγραψε:
Nils έγραψε:
Εγώ απορώ γιατί είναι άπιστοι και δεν έχουν τα κότσια να πουν ότι τελείωσε η σχέση?
Μα μπορει να μην θελουν! Οκ ουτε εγω μπορω να το καταλαβω αλλα δε νομιζω να ισχυουν για ολους τα ιδια. Μερικοι μπορει να θελουν και αντρα και γκομενο. .

Κάποιοι άνθρωποι πάντως είναι πολυγαμικοί. Δυστυχώς για τους μονογαμικούς. Βέβαια αυτό δεν είναι δικαιολογία για την απιστία.

Κάθε τέλος μια αρχή το κατοικεί.

I'm not a saint. I'm a noise.

"Κι εγώ λέω, αν θέλεις ονόμασέ με ακόμη και κανάτα, μόνο μη με σπάσεις."
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 23:15

MR Pe Pe έγραψε:
Maked έγραψε:
Nils έγραψε:
Μα μπορει να μην θελουν! Οκ ουτε εγω μπορω να το καταλαβω αλλα δε νομιζω να ισχυουν για ολους τα ιδια. Μερικοι μπορει να θελουν και αντρα και γκομενο. .

Κάποιοι άνθρωποι πάντως είναι πολυγαμικοί. Δυστυχώς για τους μονογαμικούς. Βέβαια αυτό δεν είναι δικαιολογία για την απιστία.

Και δεν είναι κακό αυτό ΑΛΛΑ πρέπει να το λες και να το δηλώνεις εξαρχής.
MR Pe Pe
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 23:17

Ε δεν το ξέρεις πάντα. Προκύπτουν πολλά πράγματα. Εκτός αν ο άλλος έχει μια ηλικία.

????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 23:18

MR Pe Pe έγραψε:
Ε δεν το ξέρεις πάντα. Προκύπτουν πολλά πράγματα. Εκτός αν ο άλλος έχει μια ηλικία.

Τι εννοείς δε το ξέρεις? Όταν δε μπορείς να δεσμευτείς κάπου το νιώθεις, το αισθάνεσαι.
MR Pe Pe
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 23:21

Μπορεί να σου προκύψει σε μια σχέση. Τότε να ερωτευτείς και κάποιον άλλον, ή να θελήσεις να κάνεις κάτι απλώς. Δεν ξέρουμε τον εαυτό μας σε τόσο μεγάλο βαθμό συνήθως. Όλα αυτά όμως δε δικαιολογούν την απιστία.

Maked
Forum God
Forum God

Περιοχή : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3075

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 23:24

MR Pe Pe έγραψε:
Μπορεί να σου προκύψει σε μια σχέση. Τότε να ερωτευτείς και κάποιον άλλον, ή να θελήσεις να κάνεις κάτι απλώς. Δεν ξέρουμε τον εαυτό μας σε τόσο μεγάλο βαθμό συνήθως. Όλα αυτά όμως δε δικαιολογούν την απιστία.
Και περα απο αυτο, οταν το 99% δηλωνει μονογαμικος, λεγοντας ειτε ψεματα ειτε αληθεια, και σιγουρα το 95% απο αυτους οταν ακουει για πολυγαμια θιγεται, ειτε πραγμτικα ειτε απο συμπλεγμα, και κανουν περα τον ''πολυγαμικο'' λες και ειναι λεπρος. Μην αναφερω τι γινεται με την απιστια........
Δεν δικαιολογω κανεναν αλλα μερικες φορες βαζουμε το μαχαιρι στο λαιμο σε μερικους ανθρωπους.
MR Pe Pe
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 23:25

Maked έγραψε:
MR Pe Pe έγραψε:
Και περα απο αυτο, οταν το 99% δηλωνει μονογαμικος, λεγοντας ειτε ψεματα ειτε αληθεια, και σιγουρα το 95% απο αυτους οταν ακουει για πολυγαμια θιγεται, ειτε πραγμτικα ειτε απο συμπλεγμα, και κανουν περα τον ''πολυγαμικο'' λες και ειναι λεπρος. Μην αναφερω τι γινεται με την απιστια........
Δεν δικαιολογω κανεναν αλλα μερικες φορες βαζουμε το μαχαιρι στο λαιμο σε μερικους ανθρωπους.

Συμφωνώ απολύτως!

Le Déchu Prince
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : ειμαι νομας
Αριθμός μηνυμάτων : 2095
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   2/8/2010, 18:26

εγω κανω εξετασεις καθε 3 μηνες... και η σχεση μου το ιδιο αυτο δεν με κανει να νιωθω σιγουρια.....ειναι ρωσικη ρουλετα.....αν σου κάτσει σου αλλάζει τη ζωη

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : bikini bottom (and not lame xania)
Αριθμός μηνυμάτων : 1663

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   3/8/2010, 16:41

Δεν θα το έκανα διότι μπορεί να με απατάει πιο συχνά απότι θέλω να κολήσω τον ιό...επομένως είναι απλά μαθηματικά: Βάλτε το καταραμένο το προφυλακτικό, για όνομα...

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   3/8/2010, 17:40

Θα το έκανα για μένα. Για να ξέρω ότι όλες οι επιλογές συντρόφου που έχω κάνει στη μέχρι τώρα ζωή μου ήταν σωστές.

Δεν αντέχω την ατάκα... "Είναι άλλη αίσθηση..." Λυπάμαι!
Γιατί μπορεί να είναι άλλη αίσθηση το unsafe sex, αλλά δε θέλω να μάθω την αίσθηση του "έχω AIDS"! Οπότε, ακόμα κι αν οι εξετάσεις ήταν καθαρές, σκουφί θα φορούσε. Αλλιώς... Σε άλλο κρεβάτι!
Nikolas25
Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : Ηρακλειο κρητης
Αριθμός μηνυμάτων : 154

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   24/9/2010, 01:49

Εμεις το ειχαμε κανει πεντακαθαρο ! ! !

Εφοσον κανεις δεν απατα κανεναν δεν τρεχει καν λογος ανυσηχειας
Διοτι δυο καθαρα σπερματα ειναι δυο καθαρα σπερματα.

Δεν το πιστευα μεχρι που το εζησα.

Οι κοινωνίες προχωρούν με Deals. Έρχεται ένα παρεάκι και σου λέει θα κάνω αυτά και αυτά. Εσύ λες μου κάνει και του δίνεις την άδεια να προχωρήσει. Τώρα αυτός στο δρόμο μπορεί να παρεκκλίνει από τους όρους του Deal, οπότε έρχεσαι εσύ και του λες, έλα να κάνουμε ένα νέο. Το κάθε Dealβλέπεις έχει ημερομηνία λήξης.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   24/9/2010, 01:53

ποτέ χωρίς προφυλακτικό. και 10 χρόνια να έχω σχέση ποτέ δε ξέρεις.
εμπιστοσύνη ούτε στον κ*λο σου. πας να κλ*σεις και χ*ζ*σε!
Nikolas25
Forum Beginner
Forum Beginner

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   24/9/2010, 01:54

4806 έγραψε:
ποτέ χωρίς προφυλακτικό. και 10 χρόνια να έχω σχέση ποτέ δε ξέρεις.
εμπιστοσύνη ούτε στον κ*λο σου. πας να κλ*σεις και χ*ζ*σε!

Αχαχαχα συμφωνω και επαυξανω.οταν ομως κανεις δεν κερατωνει κανενα πιστεψε με
δεν τρεχει τιποτα.

Οι κοινωνίες προχωρούν με Deals. Έρχεται ένα παρεάκι και σου λέει θα κάνω αυτά και αυτά. Εσύ λες μου κάνει και του δίνεις την άδεια να προχωρήσει. Τώρα αυτός στο δρόμο μπορεί να παρεκκλίνει από τους όρους του Deal, οπότε έρχεσαι εσύ και του λες, έλα να κάνουμε ένα νέο. Το κάθε Dealβλέπεις έχει ημερομηνία λήξης.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   24/9/2010, 01:56

και που ξέρω εγώ ότι δε θα με κερατώσει?
τόσα γίνονται!
Cloud
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 1507

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   24/9/2010, 02:00

Nikolas25 έγραψε:
Εμεις το ειχαμε κανει πεντακαθαρο ! ! !

Εφοσον κανεις δεν απατα κανεναν δεν τρεχει καν λογος ανυσηχειας
Διοτι δυο καθαρα σπερματα ειναι δυο καθαρα σπερματα.

Δεν το πιστευα μεχρι που το εζησα.

Πως μπορεις να εισαι τοσο σιγουρος οτι ειναι καθαρο το σπερμα? Εγω με τιποτα δεν θα επαιρνα το ρισκο.
baZZ
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   24/9/2010, 02:02

τι να πω...αν μου δειχνε εξετάσεις που γιναν την ίδια μέρα και ήμουν κι εγώ οκ γιατί να μην το κάνω....δεν ξέρω αν θα το καθιέρωνα τακτικά όμως, όπως και να έχει είναι αρκετά "βρώμικο".
Nikolas25
Forum Beginner
Forum Beginner

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   24/9/2010, 02:02

Κοιτα οταν ο ανθρωπος σου ειναι σπιτι δουλεια -Δουλεια σπιτι
εκατο τα εκατο τσεκαρισμενο

Και εσυ στο σπιτι και δεν υπαρχει κερατο στην μεση
Πως μπορει να προκυψει aids;;;;;;

Οτανοι ωρες που εισαστε χωρις ειναι μονο 8 και αυτες μονο στην δουλεια
δενυπαρχει καμια ανυσηχια

Αρκει να εισαστε απλα μονογαμικοι

και μετα το χωρισμο το εκανα αλλες 3 φορες το αποτελεσμα αρνητικο.

Και για τους δυο ! ! ! !

Μην φοβαστε το παν ειναι να μην κανει και αλα με αλους.

Δυο καθαρα σπερματα(Απο τον Ιο) δεν μπορουν να προκαλεσουν Aids.

Aυτο δενισχυει για ολους μας ομως
Εξαρταται απο τον τροπο ζωης του καθε ενα.

baZZ
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   24/9/2010, 02:06

εγώ περισσότερο φοβάμαι μην κολλήσω κάνα αφροδίσιο με την π@@α που θα κανα σε ένα one night stand ή στην τουαλέτα του κλαμπ με τον κάθε άκυρο παρά aids με unprotected sex με έναν άνθρωπο που 100% δεν το κάνει με άλλους και που είναι καθαρός.

Μην μου πει κανείς ότι ζητάει εξετάσεις για έρπητα πχ πριν πάρει/του πάρουν π@@α!!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την baZZ στις 24/9/2010, 02:07, 1 φορά
Nikolas25
Forum Beginner
Forum Beginner

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   24/9/2010, 02:07

Ε αμα ειναι ξεπετα απολυτα λογικο να βαλεις οχι απλα προφυλακτικο
Αλλα διπλο μαλιστα ,

????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   24/9/2010, 02:09

γίνεται να κολλήσεις αφροδίσιο από το στοματικό έρωτα?

ευτυχώς δε μου αρέσει δηλαδή!
Cloud
Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   24/9/2010, 02:10

Καλα τα λες Νικολα αλλα απο τα ειμαι συνεχεια στο αγχος και στη τσιτα για τις "δραστηριοτητες" του αγοριου μου προτιμω να βαζω προφυλακτικο και να ειμαι ησυχος..
Cloud
Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   24/9/2010, 02:12

4806 έγραψε:
γίνεται να κολλήσεις αφροδίσιο από το στοματικό έρωτα?

ευτυχώς δε μου αρέσει δηλαδή!

Ναι ανετα κολλας αφροδισιο απο στοματικο.

Καλα εισαι σοβαρος?? δεν σου αρεσει το στοματικο???? it's the best of the best!!!!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   24/9/2010, 02:14

δε μου αρέσει όχι. να μου κάνουν μου αρέσει. εγώ δύσκολα θα κάνω όμως!
πάντως έκανα κι εγώ πρόσφατα τεστ για HIV και Αφροδίσια και είχα πολύ άγχος!
ευτυχώς έιμαι καθαρός!

Nikolas25
Forum Beginner
Forum Beginner

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   24/9/2010, 02:18

Παιδες .δεν προσπαθω να σας πεισω για κατι ,μιλαω μονο απο προσωπικη μου εμπειρια
οταν ο ανθρωπος σου ειναι μονο με εσενα ,

Κανεις αβερτα (ερωτα) χωρις προφυλαξη.
μιλαμε για σχεσεις σταθερα μονογαμικες ετσι:;;;

Οχι για σχεσεις που ειναι εκτος συμβιωσης και που δεν ξερεις ποτε θα ξανα δεις το "'alo sou miso'''

Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: