ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

η καθαριότητα του "παθητικού"

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dimiii
Forum Newbie
Forum Newbie

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : athens
Αριθμός μηνυμάτων : 1
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: η καθαριότητα του "παθητικού"   3/12/2012, 03:16

καλημέρα!

είμαι 20 και θεωρώ πως η καθαριότητα είναι μισή αρχοντιά! μέχρι στιγμής πάντα ήμουν ενεργητικός στο σεξ! εδώ και λίγο καιρό ο φίλος μου επιμένει στην αλλαγή ρόλων!φυσικά και το θέλω απλά δεν αισθάνομαι πάντα άνετος με τον εαυτό μου και αυτό μου κόβει όλη μου την αυτοπεποίθηση. έχω δοκιμάσει να κάνω κλύσμα κάποια στιγμή αλλά μου είναι αδύνατο να το κάνω κάθε φορά..και η περιήγηση μου στα διαφορά σάιτς δεν με βοήθησε και πολύ. εσείς πως προετοιμάζεστε για το σεξ?υπάρχει κάτι που να μπορώ να κάνω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η καθαριότητα του "παθητικού"   3/12/2012, 23:23

Βασικα ηρεμησε....δε γινεται να κανεις καθε φορα κλυσμα γιατι μεγαλωνοντας θα χεις προβληματα...και ναι ειναι πιθανο καποια στιγμη να συμβει καποιο ατυχημα.Ειναι η φυσιολογια της περιοχης τετοια που οοοοσο καθαρος και να σαι ....ποτε δε μπορεις να εισαι 100 τα εκατο σιγουρος.Θα σου συνιστουσα να μην αγχωνεσαι,και να το απολαυσεις!Και αν ο φιλος σου ,σου κανει σκηνη για κατι που μπορει να παει στραβα θα ειναι οχι και τοσο σωστος συντροφος!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η καθαριότητα του "παθητικού"   3/12/2012, 23:31

ναι δεν μπορεις να κανεις συνεχεια κλισμα απλα προσπαθεις να μην καταναωλσεις τροφιμα αυξημενα σε φυτικες ινες ωστε να μην επιταχυνεις την κινητικοτητα της εντερικης οδου και να μην εχεις ετσι αποτελεσματα που δεν θες...
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η καθαριότητα του "παθητικού"   4/12/2012, 09:09

Απο κει και περα κατι παντα μπορει να παει στραβα...Get over it!
boys
Forum Baby
Forum Baby

Περιοχή : αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 67
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η καθαριότητα του "παθητικού"   4/12/2012, 14:45

καταρχην πρεπει να καταλαβουμε ολοι μας οτι ο ρολος δεν κανει τον αντρα σε καμια περιπτωση και κανενας απο τους 2 ρολους δεν ειναι υποτιμητικος για εναν gay που αισθενετε που ελκεται που ικανοποιειται ερωτικα με εναν αλλον αντρα. σε καμια περιπτωση ο παθητικος ρολος δεν ισουται με την θυληπρεπεια, ακομα και σημερα υπαρχουν μερικοι gay και αυτο μου την δινει που λενε ενεργητικος βεβαια. μην εχεις αγχως του σεξουαλικου σου ρολου, η ενναλαγη ρολων αναμεσα σε 2 αντρες ειναι πολυ συμαντικος ετσι ικανοποιουντε και οι 2 απολυτα και υπαρχει επικοινωνια :) απλα απολαυσετο μπορεις να προτεινεις στον συντροφο σου να κανετε μαζι μπανιο και απλα να σε καθαριζει λιγακι απο πισω πριν κανετε ερωτα και κανε και εσυ το ιδιο σε αυτον. το κλισμα δεν ειναι απαραιτητο εμενα προσωπικα οταν γινοταν ερωτας καθαριζα τον συντροφο μου οπως και εκεινος εμενα λιγο πριν το κανουμε και μετα τον ερωτα!!! φυσικα ο καθενας μας ισως να εχει μια ιδιετερη κλιση σε καποιο ρολο χωρις αυτο να ειναι κακο η να δηλωνει ανωτεροτητα η οχι
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η καθαριότητα του "παθητικού"   4/12/2012, 14:53

boys έγραψε:
καταρχην πρεπει να καταλαβουμε ολοι μας οτι ο ρολος δεν κανει τον αντρα σε καμια περιπτωση και κανενας απο τους 2 ρολους δεν ειναι υποτιμητικος για εναν gay που αισθενετε που ελκεται που ικανοποιειται ερωτικα με εναν αλλον αντρα. σε καμια περιπτωση ο παθητικος ρολος δεν ισουται με την θυληπρεπεια, ακομα και σημερα υπαρχουν μερικοι gay και αυτο μου την δινει που λενε ενεργητικος βεβαια. μην εχεις αγχως του σεξουαλικου σου ρολου, η ενναλαγη ρολων αναμεσα σε 2 αντρες ειναι πολυ συμαντικος ετσι ικανοποιουντε και οι 2 απολυτα και υπαρχει επικοινωνια :) απλα απολαυσετο μπορεις να προτεινεις στον συντροφο σου να κανετε μαζι μπανιο και απλα να σε καθαριζει λιγακι απο πισω πριν κανετε ερωτα και κανε και εσυ το ιδιο σε αυτον. το κλισμα δεν ειναι απαραιτητο εμενα προσωπικα οταν γινοταν ερωτας καθαριζα τον συντροφο μου οπως και εκεινος εμενα λιγο πριν το κανουμε και μετα τον ερωτα!!! φυσικα ο καθενας μας ισως να εχει μια ιδιετερη κλιση σε καποιο ρολο χωρις αυτο να ειναι κακο η να δηλωνει ανωτεροτητα η οχι

Η αλήθεια είναι ότι οι παθητικοί στιγματίζονται σαν να είναι οι γυναίκες της υπόθεσης που είναι τέρμα για τέρμα ηλίθιο.. Όπως και τ γεγονός ότι μερικοί νοιώθουν υποτιμημένοι ως παθητικοί γι'αυτό γίνονται ενεργητικοί.
Πάντως η καθαριότητα του παθητικού είναι καλή, με λίγη προσοχή.. Προς θεού όχι συνέχεια κλίσμα...
Στο κάτω κάτω, κώλος είναι.. Κάποια στιγμή θα γίνει και το δυσάρεστο.. Αν ενοχληθεί ο άλλος τόοοοοοσο πολύ πια, τον πετάς μαζί με τα προφυλακτικά που χρησιμοποίησε... χιχιχιχιχι
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η καθαριότητα του "παθητικού"   4/12/2012, 14:57

TerraLuna έγραψε:
Στο κάτω κάτω, κώλος είναι.. Κάποια στιγμή θα γίνει και το δυσάρεστο.. Αν ενοχληθεί ο άλλος τόοοοοοσο πολύ πια, τον πετάς μαζί με τα προφυλακτικά που χρησιμοποίησε... χιχιχιχιχι

Προσκυνώ!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η καθαριότητα του "παθητικού"   4/12/2012, 14:57

4806 έγραψε:
TerraLuna έγραψε:

Προσκυνώ!

boys
Forum Baby
Forum Baby

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η καθαριότητα του "παθητικού"   4/12/2012, 15:58

χαχαχαχα πολυ πλακα!!! πρεπει ομως να σταματησει αυτο και επιτελους οι ρολοι να ειναι ισοι μεταξυ τους ελεος δηλαδη κανουμε διακρισης μονοι μας λες και δεν μας φτανουν απο την "εκκλησια της ειρηνης" και τους στενομιαλους κατσικανθρωπους
Scandal
Forum Regular
Forum Regular

Περιοχή : Περιστέρι
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η καθαριότητα του "παθητικού"   4/12/2012, 20:20

Ο παθητικός ρόλος είναι υποτιμημένος στα πλαίσια της πατριαρχικής κοινωνίας και με αυτό θέλω να πω ότι η υποτίμηση αφορά και τις γυναίκες σε ένα ετερόφυλο πλαίσιο! Οι κλασσικές βρισιές ξέρουμε όλοι τι σημαίνουν "πρακτικά"...

boys
Forum Baby
Forum Baby

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η καθαριότητα του "παθητικού"   5/12/2012, 00:25

ξεφυγαμε καπως!!!, η αληθεια ειναι δεν εχω ιδεα για το σεξ μεταξυ γυναικας και αντρα.... καλο θα ηταν να πεις στον συντροφο σου να σε καθαρισει εκεινος λιγακι κατα την διαρκεια του μπανιου δεν ειναι ταπεινωτικο να του ζητησεις να σε πλυνει εκεινος ουτε να δοκιμασεις τον παθητικο ρολο, και εγω του ζητησα να με πλυνει οταν ειχα σχεση γιατι να νιωσω κατωτερος

η καθαριότητα του "παθητικού"
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: