ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ex admin
Inactive Members

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : somewhere
Αριθμός μηνυμάτων : 2040
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   27/7/2009, 19:37

Αν κάνετε σοβαρές/σταθερές σχέσεις μία είναι η περιπτώση να κινδυνεύσετε από αυτή τη λύση :

Να σας απατήσει (χωρίς να σας το πει μετά) ο σύντροφός σας κάνοντας σεξ χωρίς προφυλακτικό με έναν άλλον,ο άλλος να έχει AIDS,να κολλήσει το σύντροφό σας και ο σύντροφός σας να κολλήσει εσάς.

Πόσο ανασταλτικός παράγοντας είναι για εσάς αυτός ο φόβος ?

Υπάρχει περίπτωση αν είχατε κάνει τεστ με το σύντροφό σας και στη συνέχεια τον απατούσατε εσείς με έναν άλλον κάνοντας σεξ χωρίς προφυλακτικό να μην του λέγατε ότι τον απατήσατε για να μην τον χάσετε? Θα λέγατε από μέσα σας "έλα μωρέ,με έναν τον απάτησα,ποια η πιθανότητα να κόλλησα και να κολλήσω το αγόρι μου?"

Απαντήστε όσο πιο ειλικρινά γίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cyber21greece
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 1969

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   27/7/2009, 21:05

Μμμμ... πολλές ερωτήσεις.

Εννοείται ότι αν είχα μια σοβαρή σχέση για καιρό και τον εμπιστευόμουν απολύτως τον άλλο (στα πλαίσια του δυνατού εννοείται) θα έκανα ότι εξέταση χρειαζόταν έτσι ώστε να μπορούσαμε να απολαμβάνουμε ελεύθερο σεξ. Το προφυλακτικό για μένα είναι ένα αναγκαίο κακό το οποίω μέχρι τώρα χρησιμοποιώ πάντα αλλά δεν είναι κ το καλύτερό μου (φαντάζομαι και πολλών άλλων)
Τώρα επειδή οι άλλες ερωτήσεις είναι υποθετικές θα απαντήσω κάπως υποθετικά.
Δεν νομίζω ότι το (άμεσο) πρόβλημα σε ένα ξενοπήδημα θα ήταν να μην κολλήσω κάτι το σύντροφό μου αλλά το ίδιο το ξενοπήδημα. Δεν έχω απατήσει ποτέ αλλά πιστεύω ότι όταν το κάνω θα έχω το θάρρος να το πω.
Αν δεν το έκανα αυτό σίγουρα θα έκανα κάτι άλλο (για το οποίο ντρέπομαι λίγο αλλά νομίζω είναι κάπως πιο έντιμο από το τίποτα): θα εξεταζόμουν κρυφά και θα περίμενα τις 2 βδομάδες που χρειάζεται πλεον για να διαγνωστεί ο ιός μέχρι να ξαναέρθω σε επαφή με το συντροφό μου. Ξέρω ότι δν ακούγεται πολύ σωστό αλλά αυτό πιστεύω ότι θα έκανα σε περίπτωση που δεν κατάφερνα να του πω όλη την αλήθεια από την αρχή.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   28/7/2009, 00:50

θα το εκανα αλλα θα χρησιμοποιουσα προφυλακτικο...
8anos
Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 3576
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   28/7/2009, 08:14

χμ...νομίζω ότι θα έκανα τις εξετάσεις...αλλά ρε παιδιά, το έχω ακούσει και το πιστεύω δλδ...πως αν έχεις aids δεν σε σώζει ούτε το προφυλακτικό....
askimoulis
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 648
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   5/8/2009, 13:41

Δεν έχω κάνει σεξ χωρίς προφυλακτικό, και δεν νομίζω ότι θα μου άρεσε να κάνω. (εκτός αν στο σεξ συμπεριλαμβάνεις και τον πεοθηλασμό)
annoiato
Forum Newbie
Forum Newbie

Περιοχή : Δυτικά των Αθηνών
Αριθμός μηνυμάτων : 5

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   16/8/2009, 10:16

Γεια χαρά σε όλους,

Σεξ χωρίς προφυλακτικό μετά απο αρνητικές εξετάσεις για τον HIV και στο πλαίσιο σχέσης έχω κάνει. Ωστόσο, σε επόμενη μου σχέση δε θα το ξαναέκανα γιατί θεωρώ ότι πολλά μπορεί να συμβούν (π.χ. η συγκεκριμένη σχέση μου με κεράτωνε) και επίσης δεν είναι μόνο ο HIV που μπορεί να αποτελέσει κίνδυνο: υπάρχουν και κάποια άλλα νοσήματα αρκετά σοβαρά, για παράδειγμα τα κονδυλώματα.

Ενας φίλος ακόμα ταλαιπωρείται γιατί τα έχει κ εσωτερικά κ εξωτερικά στον πρωκτό του και χρειάζεται ειδική επέμβαση για να αφαιρεθούν. Επίσης το πιθανότερο είναι οτι θα ξαναεμφανιστουν μια και πρόκειται για ιο που δε φευγει ποτε απο το σωμα μας - το ότι αποτελούν αιτία καρκίνου δε το αναφέρω καν.

Για τους παραπάνω λόγους λοιπον, σεξ χωρίς προφύλαξη ποτέ πλεον..
dim_thess
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Salonika!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1934
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   16/8/2009, 11:09

εγω ειμαι υπερ της προφυλαξης γιατι εχω ακουσει πολλααααααα πραματα......και οχι μονο για το aids...ακομα και οι εξετασεις για το aids να γινονταν το θεωρω πολυ παρακινδυνευμενο γιατι υπαρχουν και αλλα πολλα......

Παράθεση :
για παράδειγμα τα κονδυλώματα.
τι ακριβως ειναι αυτα τα κονδυλώματα ?? εχω ακουσει για πολλα αφροδισια αλλα αυτα δεν τα ξερω...
annoiato
Forum Newbie
Forum Newbie

Περιοχή : Δυτικά των Αθηνών
Αριθμός μηνυμάτων : 5

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   16/8/2009, 13:53

Παράθεση :
για παράδειγμα τα κονδυλώματα.
τι ακριβως ειναι αυτα τα κονδυλώματα ?? εχω ακουσει για πολλα αφροδισια αλλα αυτα δεν τα ξερω...[/quote]

Γειά σου φίλε, σου στέλνω μερικές πληροφορίες:

http://www.colorectal.gr/kondilomata.htm

http://www.10percent.gr/old/issues/200710/06.html
teleny
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : portugal
Αριθμός μηνυμάτων : 2318

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   16/8/2009, 16:34

πολυ απαισια φαινονται αυτα τα κονδυλωματα :shock:
δεν νομιζω οτι θα εκανα σεξ χωρις προφυλακτικο ακομα κι αν ειχα κανει εξετασεις.
dim_thess
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Salonika!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1934
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   17/8/2009, 00:15

καταλαβα τι ακριβως ειναι...εγω βασικα το ηξερα ως "ιό του ανθρώπινου θηλώματος" οπως το λεει το κειμενο....αλλα οπως και να χει ειναι αθλια................
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   17/8/2009, 19:48

thank you annoiato για τις πληροφορίες!

Γενικότερα κυκλοφορούν αρκετοί με κονδυλώματα παιδιά. Αλλά οι περισσότεροι θεραπεύονται σχετικά εύκολα.

Επίσης ας κρατήσουμε 2 πράγματα: ότι μπορεί κάποιος να φέρει τον ιό στο σώμα του , δίχως όμως να παρουσιάσει κονδυλώματα και το προφυλακτικό δεν προστατεύει πάντα από τον ιό αυτό.

Θα ανοίξω τόπικ με τα άρθρα σου annoiato για ευκολότερη αναζήτηση και ενημέρωση.

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   31/7/2010, 16:49

Ένα τεστ για HIV δεν θεωρώ πως είναι αρκετό για να φύγουν όλες οι προφυλάξεις σε μία σχέση. Κατ' αρχάς το HIV δεν είναι το μοναδικό σεξουαλικώς μεταδιδόμενο νόσημα, υπάρχουν τόσα άλλα!

Εάν ωστόσο κάναμε κοινές εξετάσεις για τα περισσότερα ΣΜΝ και εμπιστευόμουν τον άλλο με την ζωή μου τότε δεν θα είχα πρόβλημα να κάνω κάτι χωρίς προφύλαξη...
Cloud
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 1507

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   31/7/2010, 17:28

Θα εκανα και εγω το τεστ φυσικα με το αγορι μου αλλα δεν θα σταμουτουσαμε την προφυλαξη, ειναι πολυ μεγαλο το ρισκο. Τωρα ενταξει τα αλλα ΣΜΝ ειναι αντιμετωπισημα και δεν δημιουργουν μεγαλο προβλημα αν τα προλαβεις στα αρχικα σταδια αλλα ο ΗIV ειναι μια τελειως διαφορετικη ιστορια. Παντως προσφατα διαβασα οτι ο ιος βρισκεται σε υφεση και στην αμερικη εχει ξεκινησει μαι μεγαλη πρωτοβουλια-προγραμμα για την εξαλειψη του μεσα στα επομενα 20 χρονια. Ας επλισουμε οτι θα τα καταφερουν!
MR Pe Pe
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4685
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   31/7/2010, 17:31

Προφυλακτικό δε φορά κανείς μόνο για το aids! Υπάρχουν τόσα πολλά που μπορεί να κολλήσει κανείς. Σε κάθε περίπτωση, όταν ξέρεις ότι ο άλλος έχεις πολλές εμπειρίες, τότε ίσως είναι απαραίτητο το τεστ...

Κάθε τέλος μια αρχή το κατοικεί.

I'm not a saint. I'm a noise.

"Κι εγώ λέω, αν θέλεις ονόμασέ με ακόμη και κανάτα, μόνο μη με σπάσεις."
baZZ
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   31/7/2010, 21:51

εγώ από την άλλη πιστεύω ότι από ένα σημείο και μετά δεν γίνεται να χρησιμοποιείς προφυλακτικό, δεν γίνεται να τα έχεις ένα-δυο χρόνια με κάποιον και ακόμα να το φοράς! (κατόπιν εξετάσεων φυσικά). Τα στρέιτ ζευγάρια πώς το κάνουν δηλαδή με απλά και μόνο ένα αντισυλληπτικό? (αν και κατανοώ ότι από πίσω κολλάς πολύ πιο εύκολα σμν). Γι'αυτό λοιπόν αν είχα κάνει και εγώ και ο σύντροφός μου τεστ και είχαμε αποκλειστική σχέση και τον εμπιστευόμουν δεν νομίζω να υπήρχε λόγος να μην το κάναμε. Μιλάμε για τον άνθρωπό μας εξάλλου από ένα σημείο και μετά. Ε τι να πω, τώρα αν κολλήσεις ΑΙDS ή κάποιο άλλο σμν με την 0,00000000001 % πιθανότητα να μην έχει εντοπιστεί μετά από μία και δύο και τρεις εξετάσεις είσαι γκαντέμης....να αρχίσω να φοράω και κράνος μην μου πέσει κάνας μετεωρίτης στο κεφάλι δηλαδή.
Εννοείται ότι φοράς ΠΑΝΤΑ προφυλακτικό αν δεν έχουν γίνει εξετάσεις και αν δεν ξέρεις με ποιον έχει πάει ο άλλος...
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 22:40

MR Pe Pe έγραψε:
Προφυλακτικό δε φορά κανείς μόνο για το aids! Υπάρχουν τόσα πολλά που μπορεί να κολλήσει κανείς. Σε κάθε περίπτωση, όταν ξέρεις ότι ο άλλος έχεις πολλές εμπειρίες, τότε ίσως είναι απαραίτητο το τεστ...

Το test είναι πάντα απαραίτητο.
Τουλάχιστον μια φορά το 6μηνο για όλα τα βασικά.

Τουλάχιστον αυτά:
HIV (δεν είναι μόνο ένας ο τύπος αντισωμάτων, να ρωτάτε αν κάνουν για όλους.)
VDRL
Ηπατίτιδες
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 22:54

Κουταβάκι έγραψε:
MR Pe Pe έγραψε:

Τουλάχιστον αυτά:
VDRL
Ηπατίτιδες

Συμφωνώ πως εφόσον κάποιος έχει ενεργή σεξουαλική ζωή και δεν βρίσκεται σε μακροχρόνια σχέση, είναι απαραίτητο να κάνει τεστ για STD's έστω προληπτικά παιδιά!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 22:56

Nils έγραψε:
Κουταβάκι έγραψε:
MR Pe Pe έγραψε:

Τουλάχιστον αυτά:
VDRL
Ηπατίτιδες

Συμφωνώ πως εφόσον κάποιος έχει ενεργή σεξουαλική ζωή και δεν βρίσκεται σε μακροχρόνια σχέση, είναι απαραίτητο να κάνει τεστ για STD's έστω προληπτικά παιδιά!

Ακόμα και σε μακροχρόνια σχέση να είσαι Nils μια φορά στο τόσο μια εξέταση δεν έβλαψε ποτέ κανέναν.. Ένα γενικό checkUP. Δεν είναι προσβολή για το σύντροφο σου. Το κάνετε ακριβώς για να επιβεβαιώνετε κάθε φορά την εμπιστοσύνη που έχετε ο ένας στον άλλον
Shakespeare
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4437
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 23:04

Κουταβάκι έγραψε:
Nils έγραψε:
Κουταβάκι έγραψε:
MR Pe Pe έγραψε:

Τουλάχιστον αυτά:
VDRL
Ηπατίτιδες

Ακόμα και σε μακροχρόνια σχέση να είσαι Nils μια φορά στο τόσο μια εξέταση δεν έβλαψε ποτέ κανέναν.. Ένα γενικό checkUP. Δεν είναι προσβολή για το σύντροφο σου. Το κάνετε ακριβώς για να επιβεβαιώνετε κάθε φορά την εμπιστοσύνη που έχετε ο ένας στον άλλον

Συμφωνω οτι οι εξετασεις ειναι απαραιτητες 1 φορα το χρονο τουλαχιστον, αλλα οχι οτι επιβεβαιωνεται η εμπιστοσυνη αν οι εξετασεις ειναι καθαρες

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 23:05

Προφανώς μπορεί ο άλλος να είναι καθαρός αλλά ταυτόχρονα να σου φοράει τα κέρατα...
Maked
Forum God
Forum God

Περιοχή : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3075

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 23:05

Τι λετε ρε παιδια, καλες οι μακροχρονιες σχεσεις αλλα η απιστια παει συννεφο... Αν κανω ποτε χωρις προφυλακτικο η μακροχρονια σχεση θα παιξει πολυ πολυ μικρο ρολο στης αποφαση μου!
Παντως ναι, τεστ κανω σχετικα συχνα.
Ειμαι καθαρος σας το λεω να το ξερετε.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 23:07

Maked έγραψε:
Τι λετε ρε παιδια, καλες οι μακροχρονιες σχεσεις αλλα η απιστια παει συννεφο... Αν κανω ποτε χωρις προφυλακτικο η μακροχρονια σχεση θα παιξει πολυ πολυ μικρο ρολο στης αποφαση μου!
Παντως ναι, τεστ κανω σχετικα συχνα.
Ειμαι καθαρος σας το λεω να το ξερετε.

Απορώ πάντως πως την παλεύουν με την απιστία και μάλιστα όταν έχουν σύντροφο και το κάνουν χωρίς προστασία? Δε τους πνίγει το αίσθημα της ενοχής? Είναι κακούργημα.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 23:08

Εγώ απορώ γιατί είναι άπιστοι και δεν έχουν τα κότσια να πουν ότι τελείωσε η σχέση?
MR Pe Pe
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4685
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 23:09

Ε όχι και κακούργημα! Είναι ανεύθυνο και απαράδεκτο!
Πάντως όταν ο άλλος έχει πολλές εμπειρίες, πώς να το κάνεις μαζί του χωρίς προφύλαξη ακόμη και αν τον εμπιστεύεσαι?

Κάθε τέλος μια αρχή το κατοικεί.

I'm not a saint. I'm a noise.

"Κι εγώ λέω, αν θέλεις ονόμασέ με ακόμη και κανάτα, μόνο μη με σπάσεις."
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?   1/8/2010, 23:11

MR Pe Pe έγραψε:
Ε όχι και κακούργημα! Είναι ανεύθυνο και απαράδεκτο!
Πάντως όταν ο άλλος έχει πολλές εμπειρίες, πώς να το κάνεις μαζί του χωρίς προφύλαξη ακόμη και αν τον εμπιστεύεσαι?

Κακούργημα.

Αν κάνεις σεξ χωρίς προστασία με σύντροφο σου και του φοράς κέρατο είσαι για κρέμασμα (δεν αναφέρομαι προσωπικά φυσικα ).

Τest για HIV : Θα το κάνατε με το σύντροφό σας για να αποφύγετε το προφυλακτικό?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: