ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Dragneel 1/10/2017, 23:56

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

» Τι είμαι τελικά;
από Cookie 26/6/2017, 00:25

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ex admin
Inactive Members

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : somewhere
Αριθμός μηνυμάτων : 2040
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   30/5/2009, 04:07

---------------------------------------------------------------------

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nikolas στις 11/1/2012, 13:40, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kafes_glykos
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Γκάζι
Αριθμός μηνυμάτων : 1044

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   30/5/2009, 11:12

Nikolas έχουμε τα ίδια γούστα σε αυτά ρε φίλε... Τρελλαίνομαι για αυτά που περιγράφεις πχ να αλλάζω μαγιό με τον κολητό ή να δει κάτι να καβλώσει και να μου το δείξει ή να τον πιάσει... Επίσης στις παραλίες (αχ αυτές οι παραλίες) όταν βλέπω έφηβους να παίζουν. Όταν ο κολητός θα μου ζητήσει να του βάλω αντιηλιακό στην πλάτη που δε φτάνει ας πούμε... Με πιάνεις σίγουρα! ;)

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 1969

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   30/5/2009, 11:52

Εγώ στο γυμναστήριο έχω πρόβλημα. Με "ανεβάζει" να βλέπω έναν άντρα να ζορίζεται στο γυμναστήριο με τα βάρη και να ιδρώνει. Είναι επίσης απαγορευμένο.
Επίσης, όταν βλέπω άντρες στο δρόμο ή στην παραλία να "τακτοποιούν" τον εξοπλισμό τους. Είναι η ασυναίσθητη κίνηση που κάνουμε όλοι αλλά με φτιάχνει πολύ.
cyber21greece
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 1969

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   30/5/2009, 13:20

Επίσης κάτι που μου έτυχε μια φορά: Στο ασανσέρ με ένα -αντικειμενικά- πολύ ωραίο παιδί, ανεβαίναμε οι 2 μας, ήταν κ στενό το ασανσέρ κι όσο ανέβαινε το ασανσέρ, "ανέβαινα" κι εγώ. Ευτυχώς δεν κατάλαβε τπτ!
teleny
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : portugal
Αριθμός μηνυμάτων : 2318

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   30/5/2009, 13:39

θα συμφωνησω με τον monster, ευτυχως τους φιλους μου τους βλεπω μονο ως φιλους.
τρελαινομαι για μασαζ σε καποιον γνωστο ή οταν παω στη παραλια με παρεα να βαζω αντηλιακο στην πλατη καποιου απ την παρεα (bear78 οντως ειναι ΤΟΡ :yes: )
cyber υπαρχει και καλυτερο: συναυλιες!!! εχει τοσο κοσμο που αναγκαζεσαι να ακουμπας τον αλλο.... ;)

Έχει επεξεργασθεί από τον/την teleny στις 30/5/2009, 18:35, 1 φορά
askimoulis
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 648
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   30/5/2009, 13:53

Αχ αυτή η θάλασσα. Τρελένομαι να βάζω να μου βάζουν αντιλιακό. Να παίζω στι θάλλασα και να χουφτώνω /με χουφτώνουν κτλ κτλ.
Erica Slade
Forum Master
Forum Master

Φύλο : Θηλυκό
Περιοχή : Tanelorn
Αριθμός μηνυμάτων : 1524
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   31/5/2009, 13:35

Nikolas έγραψε:

Aαααααχ τι ωραίες αθώες στιγμές.... :redface :punk:

χαχαχα είναι πολύ ανεβαστικά τα απαγορευμένα ε;Εγώ είμαι άκυρη εδω μέσα αλλα είπα να πεταχτώ για ένα σχολιάκι τόσο δα

Λοιπόν εκτός απο τις τουαλέτες και τα αντιλιακά συμφωνώ στα βλέμματα που λέει ο monster και στην φάση "αυτό δεν θα πρεπε να συμβαίνει τώρα"

Τα σπάνε τόοοοοσο άσχημα!
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   31/5/2009, 13:41

Για το απαγορευμένο όπως λέει και ένα γνωστό άσμα

Ι kissed a girl and I liked it
The taste of her cherry chapstick
I kissed a girl just to try it
I hope my boyfriend don't mind it
It felt so wrong
It felt so right

Erica Slade έγραψε:

Λοιπόν εκτός απο τις τουαλέτες και τα αντιλιακά

Που να δεις πως είναι όταν κάνεις και μασάζ :lol!:
Erica Slade
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Tanelorn
Αριθμός μηνυμάτων : 1524
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   31/5/2009, 22:06

ειπα εκτος γιατι δεν συμφωνω με αυτα!!Λιαξ τουαλέτες,λιαξ αντιλιακά!'

Υ.Γ:πρωτη και τελευταία φορα που μου κανες μασάζ...ακους εκει you kissed a girl and you liked it...
βικακι*
Forum Baby
Forum Baby

Περιοχή : αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 62

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   15/7/2010, 14:07

Εμφανισιακα:
1)Μια μερα πηγα σπιτι της και με υποδεχτηκε με ενα κοντο σορτσακι ενα φανελακι και τα μαλλια κοτσιδα.Δεν ξερω τιι λετε εσεις αλλα κατι τετοιο με τρελαινει.
2)Αμα φορα φουστα ειναι ολα τα λεφτα.
3)Το χαμογελο

Ψυχικα:
1)Να ειναι ερωτικη και συναισθηματικη.
2)Να νοιαζεται για μενα και να με υπολογιζει.
3)Να θελει αχαλινοτο σεξ .
4)Να μην βαριεται που ζει και να εκπεμπει ζωντανια
5)Να ειναι ''παιχνιδιαρα''
TripJon
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1804
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   15/7/2010, 14:15

εμφανισιακά:

το χαμόγελο. Δεν με ενδιαφέρουν ούτε τα κιλά, ούτε κοιλιακοί, ούτε τίποτα τέτοιο. Ίσα ίσα που αυτά με απωθούν (όχι πως θα με χάλαγε, αλλά οι άνθρωποι έχουν ατέλειες. Το too perfect σώμα/πρόσωπο δεν μου αρέσει καθόλου Προβληματικός, τι να πεις) Εμένα με κερδίζουν απλά πράγματα: γλυκό χαμόγελο, ευγενικοί τρόποι, ήρεμο πρόσωπο. Μου είναι αρκετά.

'ψυχικά':
Πολλά γιατί είμαι ένας απαιτητικός bastard
Στην ουσία, όμως, μου αρέσουν οι άνθρωποι με ευαισθησίες και ρομαντική άποψη για τη ζωή. Μάλλον επειδή εγώ είμαι ρεαλιστής και κυνικός στην επιφάνεια και θέλω άνθρωπο που μπορεί να ξεκλειδώσει τις κρυμμένες μου ευαισθησίες (what the fuck, με έπιασε ο λυρισμός μεσημεριάτικα )
kafes_glykos
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Γκάζι
Αριθμός μηνυμάτων : 1044

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   15/7/2010, 17:11

TripJon έγραψε:
εμφανισιακά: το χαμόγελο / ψυχικά: θέλω άνθρωπο που μπορεί να ξεκλειδώσει τις κρυμμένες μου ευαισθησίες

+10000000

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 1507

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   16/7/2010, 20:33

Εμενα με ανεβαζει απιστευτα οταν βλεπω αγορια στην παραλια να παιζουν και να πειραζονται μεταξυ τους. Φυσικα ειναι στρειτ και το κανουν τελειως ακομπλεξαριστα γιαυτο και βγαινει τοσο αθωο.
Επισης τις προαλλες ειδα δυο αγορια στην παραλια που λογικα ηταν ζευγαρι και ο ενας πειραζει και χαιδευε τον ωμο του αλλου. Ηταν τοσο γλυκο που ανεβηκα απιστευτα με την συγκεκριμενη φαση
JudasIscariot
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : bikini bottom (and not lame xania)
Αριθμός μηνυμάτων : 1663

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   16/7/2010, 20:37

τι εννοείς "ανέβηκες"?

Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   16/7/2010, 20:43

χαχαχαχαχα καλα δεν "ενθουσιαστηκα" τοσο πολυ απλα και μονο βλεποντας τους αλλα μου εφτιαξε την διαθεση ....ηταν πολυ γλυκο ρε συ ο τροπος με τον οποιο του επιανε τον ωμο. Εμενα κατι τετοια με φτιαχνουν παντως....!!!!
JudasIscariot
Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   16/7/2010, 20:53

κοίτα κατά βάση κάτι τέτοιο φαίνεται και από τν φωτογραφία σου! Χιχιχιχι Ναι άντε και σε μας XD

on topic: όταν τρώω ζυμαρικά

Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4437
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   17/7/2010, 02:09

τωρα εγω που ειμαι gay και θα πω "οταν με λουζει η κομμωτρια" ειμαι αποτυχημενος gay?

Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   17/7/2010, 17:32

Χιχιχιχι...Τουλάχιστον κάνει ωραίο μασάζζζ????

Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4437
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   17/7/2010, 23:46

ωραιο, ωραιο.. αλλα ειναι που μαρεσει κι εμενα να μου πασπατευουν το κεφαλι! και η αληθεια ειναι οτι συνηθως οι γυναικες ως πιο ελαφροχερες το κανουν καλυτερα...

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   18/7/2010, 05:46

Shakespeare έγραψε:
ωραιο, ωραιο.. αλλα ειναι που μαρεσει κι εμενα να μου πασπατευουν το κεφαλι! και η αληθεια ειναι οτι συνηθως οι γυναικες ως πιο ελαφροχερες το κανουν καλυτερα...
Στο κομμωτηριο το μασαζ κατα το λουσιμο μπορει αν ειναι πραγματικα μεθυστικο!!!! Αν και βεβαια το εννοω με την εννοια της χαλαρωσης!
MR Pe Pe
Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 4685
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   18/7/2010, 09:47

Shakespeare έγραψε:
τωρα εγω που ειμαι gay και θα πω "οταν με λουζει η κομμωτρια" ειμαι αποτυχημενος gay?

Μα εσύ δεν πηγαίνεις στον κουρέα της γειτονιάς???

Κάθε τέλος μια αρχή το κατοικεί.

I'm not a saint. I'm a noise.

"Κι εγώ λέω, αν θέλεις ονόμασέ με ακόμη και κανάτα, μόνο μη με σπάσεις."
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   24/7/2010, 01:42

αχ με ανάβουν πάρα πολύ τα πρόστυχα λόγια σε δημόσιο χώρο... πχ στο κλαμπ! βέβαια, στο κρεβάτι κομπλάρω αλλά γενικά η προστυχιά είναι πολύ γούτσου!

επίσης μου αρέσει να κοιτάω κάποιον στα επίμαχα σημεία ειδικά όταν φοράει τζιν και είναι καθιστός. απορώ κι εγώ πως κρατιέμαι και δεν κάνω βουτιά στον εσωτερικό του κόσμο!

μου αρέσει απίστευτα όταν ανάβει κάποιος τσιγάρο και το κάνει με στυλ macho man...

τι άλλο, τι άλλο...??

τα μεγάλα χέρια με ανεβάζουν στα ύψη. η ιδέα ότι θα τα πιάσω και θα παίξω μαζί τους...

άντε θα πω κι ένα τελευταίο...

όταν έπαιζα μπάσκετ (ναι ρε, και τα γρασίδια πάιζουν μπάσκετ), μου άρεζε πολύ το στενό μαρκάρισμα από πίσω....
Cloud
Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   24/7/2010, 18:54

4806 έγραψε:
αχ με ανάβουν πάρα πολύ τα πρόστυχα λόγια σε δημόσιο χώρο... πχ στο κλαμπ! βέβαια, στο κρεβάτι κομπλάρω αλλά γενικά η προστυχιά είναι πολύ γούτσου!

Αυτο ανεβαζει και εμενα παρα πολυ γιατι λειτουργω πολυ εγκεφαλικα σε αυτα τα θεματα.

Επισης με ανεβαζει η θεα μια γυμνης γυμνασμενης ανδρικης πλατης και επισης οταν περναει καποιος ωραιος απο διπλα μου και μπορω να καταλαβω την μυρωδια του.

Α και η μυρωδια του ελληνικου καφε το πρωι!!!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   24/7/2010, 20:37

σε γενικο "ερωτικο" επιπεδο εγω θα ελεγα τα piercings και τα κολαρα σκυλον....σε γενικοτερο επιπεδο παλι, θα ελεγα τα παγωτα...
Cloud
Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)   27/12/2010, 12:32

To True Βlood για οσους δεν το ξερετε ειναι μια σειρα με βαμπιρ και αλλα πλασματα της νυκτας. Αυτο που μου αρεσει στην σειρα ειναι οτι τα περισσοτερα βαμπιρ εχουν χαρακτηριστικα αμφισεξουαλικοτητας (αποτελεσμα της σχεσης μεταξυ δημιουργου και μαθητευομενου...δειτε την σειρα και θα καταλαβετε). Η παρακατω σκηνη ειναι απο το πρωτο επεισοδιο του 3ου κυκλου και αν και δεν εμπεριεχει καθολου σεξ ειναι παρα πολυ σεξυ και ανεβαστικη κατα την γνωμη μου (την ειδα πανω απο 3 φορες σε repeat )

Ποιες εικόνες ή καταστάσεις σας "ανεβάζουν" στα ύψη?(πλην σεξ και τσοντών)
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: