ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   15/7/2011, 20:06

Έστω ότι ερωτευτείτε κάποιον χωρίς να έχετε ξεκινήσει σχέση μαζί του.

Πέρα από τις σκέψεις του να θέλετε να έχετε αυτόν τον άνθρωπο πλάι σας, του να περιμένετε πως και πως να τον δείτε, του να αισθάνεστε υπέροχα δίπλα του , του να νιώθετε ότι μπορείτε να κάνετε τα πάντα για αυτόν, θέλω να σας ρωτήσω το εξής :

Όταν τον σκέφτεστε, πόσο χώρο καταλαμβάνει το σεξουαλικό κομμάτι στη σκέψη σας ? Πχ σκέπτεστε συχνά ότι κάνετε έρωτα μαζί του ή ότι τον αγκαλιάζετε και τον φιλάτε γλυκά στο μάγουλο ή συνήθως ένα συνδυασμό αυτών ?

Το ρωτάω αυτό γιατί όταν ερωτεύομαι έντονα , πιάνω τον εαυτό μου σχεδόν πάντα να φέρνει στο μυαλό εικόνες του στυλ να τον αγκαλιάζω , να τον χαϊδεύω, να τον σκεπάζω για να κοιμηθεί δίνοντάς του φιλάκι και κάτι τέτοια γούτσου γούτσου πράγματα. Εικόνες δλδ σαν να είναι πχ ένας άνθρωπος που αγαπάω με απουσία του καθαρά σεξουαλικού στοιχείου. Όχι ότι λείπουν και σεξουαλικές εικόνες από το μυαλό μου αλλά είναι πολύ λιγότερες από τις άλλες που περιέγραψα.

Επίσης κάτι άλλο : Ακούω πολλούς ανθρώπους να λένε όταν έχουν καψουρευτεί "πωωωωω και με το που τον κοιτάω ανάβω και μου σηκώνεται με τη μία ". Προσωπικά ούτε τώρα αλλά ούτε και στα 20 μου χρόνια συνέβαινε αυτό το πράγμα.

Αντίθετα με ανθρώπους που δεν είμαι ερωτευμένος , το σεξουαλικό κομμάτι γεμίζει πολύ περισσότερο τη σκέψη μου.

Τι συμβαίνει γιατρέ ? Έχω πρόβλημα ?

Πείτε μου, έστω ένας από εσάς , ότι σας συμβαίνει το ίδιο πράγμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dali
Forum Master
Forum Master

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1043

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   15/7/2011, 20:28

Kαι με μενα το ιδιο ακριβως συμβαινει...Εκει εγκειται και η διαφορα μεταξυ ερωτα και σεξ!

Vampire
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 6018
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   15/7/2011, 20:54

Trust έγραψε:
Έστω ότι ερωτευτείτε κάποιον χωρίς να έχετε ξεκινήσει σχέση μαζί του.

Πέρα από τις σκέψεις του να θέλετε να έχετε αυτόν τον άνθρωπο πλάι σας, του να περιμένετε πως και πως να τον δείτε, του να αισθάνεστε υπέροχα δίπλα του , του να νιώθετε ότι μπορείτε να κάνετε τα πάντα για αυτόν, θέλω να σας ρωτήσω το εξής :

Όταν τον σκέφτεστε, πόσο χώρο καταλαμβάνει το σεξουαλικό κομμάτι στη σκέψη σας ? Πχ σκέπτεστε συχνά ότι κάνετε έρωτα μαζί του ή ότι τον αγκαλιάζετε και τον φιλάτε γλυκά στο μάγουλο ή συνήθως ένα συνδυασμό αυτών ?

Το ρωτάω αυτό γιατί όταν ερωτεύομαι έντονα , πιάνω τον εαυτό μου σχεδόν πάντα να φέρνει στο μυαλό εικόνες του στυλ να τον αγκαλιάζω , να τον χαϊδεύω, να τον σκεπάζω για να κοιμηθεί δίνοντάς του φιλάκι και κάτι τέτοια γούτσου γούτσου πράγματα. Εικόνες δλδ σαν να είναι πχ ένας άνθρωπος που αγαπάω με απουσία του καθαρά σεξουαλικού στοιχείου. Όχι ότι λείπουν και σεξουαλικές εικόνες από το μυαλό μου αλλά είναι πολύ λιγότερες από τις άλλες που περιέγραψα.

Επίσης κάτι άλλο : Ακούω πολλούς ανθρώπους να λένε όταν έχουν καψουρευτεί "πωωωωω και με το που τον κοιτάω ανάβω και μου σηκώνεται με τη μία ". Προσωπικά ούτε τώρα αλλά ούτε και στα 20 μου χρόνια συνέβαινε αυτό το πράγμα.

Αντίθετα με ανθρώπους που δεν είμαι ερωτευμένος , το σεξουαλικό κομμάτι γεμίζει πολύ περισσότερο τη σκέψη μου.

Τι συμβαίνει γιατρέ ? Έχω πρόβλημα ?

Πείτε μου, έστω ένας από εσάς , ότι σας συμβαίνει το ίδιο πράγμα...
Πιπινι μου εχεις προβλημα!Μηπως δεν σου σηκωνετε αλλο πια?
Τι εσυ στην σκεψη εισαι ακομα??εχω ποιανω το μαξιλαρι και το αγκαλιαζω
Και σε εμενα συμβαινει αυτο.Τωρα μη μπω σε ποιο .... λεπτομερειες αλλα μου συμβαινει!
Λογικα νομιζω πως καποια ατομα μας γεμιζουν το αισθητικο κομματι,και αλλα το σεξουαλικο!Ετσι πρεπει να εξηγητε!

Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 1169

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   15/7/2011, 21:36

Άμα σου πω ότι μου συμβαίνει και μένα δεν θα με πιστεψεις οπότε δεν θα στο πω
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   15/7/2011, 22:25

@Vampire , ακόμα δεν έχεις φάει ban εσύ ε? Έχε χάρη που είσαι γούτσου γούτσου κι εσύ

@Saturn , τη μέρα που ο ήλιος θα δύσει στην ανατολή τότε θα σε πιστέψω
Score
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 7121
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   15/7/2011, 22:29

και μένα το ίδιο μου συμβαίνει..

όταν ερωτευτώ κάποιον δε μπορώ να τον σκεφτώ καθόλου μα καθόλου σεξουαλικά...
middle east
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 2430
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   15/7/2011, 22:32

και μενα το ιδιο μου συμβαινει ασε που αν πιεσω τον εαυτο μου για να σκεφτω κατι με πιανει γελιο

«Όταν ήρθαν να πάρουν τους Εβραίους, δεν διαμαρτυρήθηκα, γιατί δεν ήμουν Εβραίος./Όταν ήρθαν για τους κομμουνιστές δεν φώναξα, γιατί δεν ήμουν κομμουνιστής Όταν κατεδίωξαν τους τσιγγάνους, ούτε τότε φώναξα, γιατί δεν ήμουν τσιγγάνος./Όταν έκλεισαν το στόμα των Ρωμαιοκαθολικών που αντιτάσσονταν στο φασισμό, δεν έκανα τίποτα γιατί δεν ήμουν καθολικός. / Μετά ήρθαν να συλλάβουν εμένα, αλλά δεν υπήρχε πια κανείς να αντισταθεί μαζί μου». Μπέρτολτ Μπρεχτ
Johnny
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 2618
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   15/7/2011, 23:09

Και μενα συμβαινει αυτο.
toutifrutti
Forum God
Forum God

Περιοχή : Venus
Αριθμός μηνυμάτων : 7354
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   15/7/2011, 23:20

me too guys
kosths
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : Αθηνα,Νικαια
Αριθμός μηνυμάτων : 704
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   16/7/2011, 00:57

ας μην μιλησω εγω και με περασετε για σεξομανη....
Treebeard
Forum God
Forum God

Περιοχή : Mέση-Γη , Πέρα-Γη , Δώθε-Γη
Αριθμός μηνυμάτων : 6251
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   16/7/2011, 01:00

και μενα ακριβως το ιδιο τραστ
Anakin
Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   16/7/2011, 01:12

Κι εγώ το ίδιο με τον trust.

Αν ερωτευτώ ΠΟΛΎ κι δεν τον βλέπω, σκέφτομαι συνέχεια ότι τον αγκαλιάζω, ότι περπατάμε χέρι χέρι κάπου, κάνουμε τρέλες στην θάλασσα, να κοιμόμαστε μαζί με την πανσέληνο πάνω μας, να του κάνω πρωινές εκπλήξεις με πρωινό στο κρεβάτι κι έτσι, αλλά και βέβαια, υπάρχει το ερωτικό κομμάτι αλλά ελάχιστα σε σχέση με άγνωστους που μου αρέσουν σκέτο, με ανάβουν περισσότερο. Όταν τον βλέπω από κοντά, συνήθως μου έρχεται να τον αγκαλιάζω κι να του δίνω φιλάκι στο μάγουλο ή να τον πειράζω συνέχεια. Μου κάνει εντύπωση πως με όσους είμαστε ΠΟΛΎ τσιμπημένοι, δεν σκεφτόμαστε κι τόσο το σεξουαλικό κομμάτι.

Τώρα, το αν μου "σηκώνεται" στην θεά του άλλου, μου έχει συμβεί ελάχιστες φορές, κι η τελευταία φορά ήταν πριν κάνα μήνα με έναν άγνωστο προς εμένα, φίλο φίλου μου που δώσαμε χειραψία μόνο

Σε αυτά πιστεύω πως τίθεται θέμα ψυχολογίας και χαρακτήρα.

Forum Master

Περιοχή : bikini bottom (and not lame xania)
Αριθμός μηνυμάτων : 1663

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   16/7/2011, 19:32

Εμένα ρε παιδιά δεν ξέρω πως να εξηγήσω τι συμβαίνει. Ενώ με τον έρωτα μου τον κρυφό είμαστε γούτσου γούτσου στο μυαλό μου, και σκέφτομαι κάθε στιγμή που έχουμε περάσει που ήταν όλα τριανταφυλλένια, να σου που όταν κοιμάμαι, τσουπ, βλέπω ανήθικα όνειρα , απαράδεκτα, σαρκικά και που όλα έχουνε δουλέψει ρολόι με το άτομο και κάνουμε πράγματα ανίερα, απαπαπαπα...άσχημα πράγματα...Δυστυχώς μετά ξυπνάω και θυμάμαι ότι είναι στρ8...και ας μου ζήτησε φιλάκι όταν τον πήγα αεροδρόμιο...Γιατί δεν το πήρα το γ@μημένο!!!

Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 6018
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   16/7/2011, 21:38

JudasIscariot έγραψε:
Εμένα ρε παιδιά δεν ξέρω πως να εξηγήσω τι συμβαίνει. Ενώ με τον έρωτα μου τον κρυφό είμαστε γούτσου γούτσου στο μυαλό μου, και σκέφτομαι κάθε στιγμή που έχουμε περάσει που ήταν όλα τριανταφυλλένια, να σου που όταν κοιμάμαι, τσουπ, βλέπω ανήθικα όνειρα , απαράδεκτα, σαρκικά και που όλα έχουνε δουλέψει ρολόι με το άτομο και κάνουμε πράγματα ανίερα, απαπαπαπα...άσχημα πράγματα...Δυστυχώς μετά ξυπνάω και θυμάμαι ότι είναι στρ8...και ας μου ζήτησε φιλάκι όταν τον πήγα αεροδρόμιο...Γιατί δεν το πήρα το γ@μημένο!!!
axxaxa Εγω παθαινω κατι αλλο!Βλεπω οτι γαμ@ω στον υπνο μου,και σε καποια φαση σινιδιτοποιω οτι βλεπω ονειρο και αρχηζω και βριζω

Forum Master

Περιοχή : bikini bottom (and not lame xania)
Αριθμός μηνυμάτων : 1663

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   17/7/2011, 03:39

Xaxaxaxaxaxa, απτο να συνειδητοποιήσεις ότι το βρακί σου είναι wet, καλύτερα να τελειώσει το όνειρο (και όχι εσύ) (συμβαίνει παιδιά, όλοι το έχουμε πάθει, ας είμαστε ώριμοι ενήλικες με το θέμα)

Γαμώτο σπαστικό αυτό όντως. Και εγώ σπάστηκα για όλη την μέρα που δεν ήταν αλήθεια το όνειρο... Πρέπει να ανακαλύψουμε τρόπο να έχουμε πιο συχνά τέτοια όνειρα...

Forum Regular
Forum Regular

Αριθμός μηνυμάτων : 335
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   17/7/2011, 07:27

εγω εχω δει αρκετες φορες ονειρα ερωτικου περιεχομενου, αλλα ποτε δεν εχω χυπνησει "wet" ...

επι του θεματος-

τερμα γουτσουνιαρικες, ντεκαβλε, ξενερουα-ρομαντικες φαντασιωσεις οταν δεν ειμαστε μαζι...

οταν ομως τον εχω στα χερια μου... evilthinking

Dreaming through a dreamy dream
And the sky went from indigo to green...
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   17/7/2011, 12:32

Το "ξενερουά" το λες γιατί το πιστεύεις εσύ η γιατί το πιστεύουν οι άλλοι ?
toutifrutti
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   17/7/2011, 12:39

εγω αν πηγαινα συμφωνα με τα ονειρα μου...με εχει παρει η μιση υφηλιος

βλεπω συνεχεια ολους τους ακυρους..

ειδα την προηγουμενη εβδομαδα οτι εκανα στοματικο ερωτα στο δασκαλο που ειχα στην ΣΤ' δημοτικου..ελεος..

τελευταια εχουν σταματησει αυτα τα ονειρα..
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   17/7/2011, 12:42

Γιατί, είναι οι ρομαντικές φαντασιώσεις ξενερουά?
toutifrutti
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   17/7/2011, 12:44

οχι αλλα δεν γουσταρω..συνεχεια βλεπω τετοιες σκηνες με ατομα που τα απεχθανωμαι,που πραγματικα τα σιχαινομαι..
Saturn
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 1169

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   17/7/2011, 12:46

Touti Frutti έγραψε:
εγω αν πηγαινα συμφωνα με τα ονειρα μου...με εχει παρει η μιση υφηλιος

βλεπω συνεχεια ολους τους ακυρους..

ειδα την προηγουμενη εβδομαδα οτι εκανα στοματικο ερωτα στο δασκαλο που ειχα στην ΣΤ' δημοτικου..ελεος..

τελευταια εχουν σταματησει αυτα τα ονειρα..

Όχι δεν ήμουν εγώ!
toutifrutti
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   17/7/2011, 12:49

μπα..θα το θυμομουν
Anakin
Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   17/7/2011, 15:26

Nightmare, από πότε είναι οι ρομαντικές φαντασιώσεις ξενερουά; :blind: Το λες λόγω των άλλων ή εσύ τις θεωρείς έτσι; Αν είναι το 1ο τότε είσαι βλάκας Αν είναι για το 2ο, εγώ θα έλεγα πως δεν είναι ξενερουά αλλά μια από τις πιο ωραίες αισθήσεις

Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   17/7/2011, 16:18

αυτους που θελω πραγματικα τους φανταζομαι πολυ ρομαντικα και αυτους που μου απλα μου αρεσουν τους φανταζομαι fierce
nightmare_nick
Forum Regular
Forum Regular

Αριθμός μηνυμάτων : 335
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις   17/7/2011, 17:24

Προς ολους αυτους που με ρωτησαν για το ξενερουα:

Φυσικα και το λεω γιατι το πιστευω εγω, ποιος χεστηκε για τους αλλους, anyway?

Οσο γιατι το θεωρω ξενερουα ,ε το πολυ το κυρελεισον το βαριεται και ο παπας!
Καλο και το ρομαντζο αλλα σε μικρες ενεσημες δοσεις

Dreaming through a dreamy dream
And the sky went from indigo to green...

Sexy και γούτσου γούτσου ερωτικές σκέψεις
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: