ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Μέτραει το μέγεθος, μετράει;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Όσον αφορά το μέγεθος στον άλλο...
XX-large
8%
 8% [ 5 ]
Large
22%
 22% [ 14 ]
Μέτριες καταστάσεις
23%
 23% [ 15 ]
Small
5%
 5% [ 3 ]
Δε με πειράζει
38%
 38% [ 24 ]
Δεν ξέρω/ δεν απαντώ
4%
 4% [ 3 ]
Σύνολο Ψήφων : 64

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   19/9/2012, 15:43

tweety4 έγραψε:
TerraLuna έγραψε:
tweety4 έγραψε:
στο σεξ μετράει μετράει!!
στον έρωτα όχι φυσικά!

Πως ακριβώς γίνεται αυτό? Ο.ο

εννοώ ότι στο σεξ γενικότερα μετράει αλλά όταν είσαι ερωτευμένος δε τα κοιτάς αυτά!

δε καταλαβαίνω την εκρηξή σου!χαχαχααχαχχααχ

Μα ποια έκρηξη αγαπητέ μου?
Μου φαινεται λίγο άκυρο, that's all! xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tweety4
Forum Master
Forum Master

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : όπου σε πάει το μυαλό!
Αριθμός μηνυμάτων : 1763
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   19/9/2012, 15:46

TerraLuna έγραψε:
tweety4 έγραψε:
TerraLuna έγραψε:
tweety4 έγραψε:
στο σεξ μετράει μετράει!!
στον έρωτα όχι φυσικά!

Πως ακριβώς γίνεται αυτό? Ο.ο

εννοώ ότι στο σεξ γενικότερα μετράει αλλά όταν είσαι ερωτευμένος δε τα κοιτάς αυτά!

δε καταλαβαίνω την εκρηξή σου!χαχαχααχαχχααχ

Μα ποια έκρηξη αγαπητέ μου?
Μου φαινεται λίγο άκυρο, that's all! xD

γιατί είναι σωστό πιστεύω!πριν κάνεις τη σχέση πιστεύεις ότι μετράει αρκετα όταν βρεις τον ανθρωπο σου όμως δε θα κοιτάξεις αυτό!
βέβαια γνώμη μου είναι!
αστειύω για την εκρηξη αγαπητε!

????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   19/9/2012, 15:46

εχετε ξεχασει στο γκαλοπ το καλυτερο μεγεθος το XL....#pouligiasxesi
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   19/9/2012, 15:51

PEIRAWTAKI 4 EVER!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   19/9/2012, 15:58

scratch έγραψε:
PEIRAWTAKI 4 EVER!

και εγω σ αγαπαω μωρο μου....αλλα επρεπε να τονιστει...τι πραγματα ειναι αυτα?να μην μαθαινουν και οι νεες γενιες τι επιστασει το gay life and style sex ....οπως και να το κανουμε ειναι hot spot για αυτη την σεζον τα XL...θα φορεθούν πολυ στη μοδα...
barbarossa
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2211
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   19/9/2012, 16:16

peireotaki έγραψε:
scratch έγραψε:
PEIRAWTAKI 4 EVER!

και εγω σ αγαπαω μωρο μου....αλλα επρεπε να τονιστει...τι πραγματα ειναι αυτα?να μην μαθαινουν και οι νεες γενιες τι επιστασει το gay life and style sex ....οπως και να το κανουμε ειναι hot spot για αυτη την σεζον τα XL...θα φορεθούν πολυ στη μοδα...

μηπως βγαινουν και σε one size?

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   19/9/2012, 16:22

barbarossa έγραψε:
peireotaki έγραψε:
scratch έγραψε:
PEIRAWTAKI 4 EVER!

αχ οχι ρε αγαπη μου...σε one size βγαινει ο υποδοχεας....εχει ελαστικότητα αναλογα το μεγεθος οποτε δεν εχεις προβλημα...
barbarossa
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2211
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   19/9/2012, 16:38

peireotaki έγραψε:
barbarossa έγραψε:
peireotaki έγραψε:
scratch έγραψε:
PEIRAWTAKI 4 EVER!

αχ οχι ρε αγαπη μου...σε one size βγαινει ο υποδοχεας....εχει ελαστικότητα αναλογα το μεγεθος οποτε δεν εχεις προβλημα...

χαχαχαχα μ εστειλες.εχω μεινει σε παλια collection

Forum God

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 4373
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   9/3/2013, 12:55

Όταν σου αρέσει κάποιος έχει λίγη σημασία. Όταν θες να κάνεις σεξ, νομίζω πιο πολύ σε φτιάχνει σαν ιδέα παρά στην διαδικασία!
James_
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Kalos
Αριθμός μηνυμάτων : 2680
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   4/10/2013, 02:22

Δεν μετράει κατά τη γνώμη μου. Εφόσον είσαι ερωτευμένος με τον σύντροφό σου.
Origami
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1971
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   13/10/2013, 18:21

Καλά, εγώ θεωρώ πως ακόμα και σχέση να πας να κάνεις με κάποιον (σχέση που είναι στις αρχές της) που είναι ενεργητικός και εσύ παθητικός, όσο καλό παιδί και να είναι ή όσο, όσο, όσο,  σκέφτεσαι το ότι "α! την έχει πολύ μικρή και δεν θα με ικανοποιεί, οπότε θα πάω να ψάξω αλλού". Θέλω να πω πως όσο και να λέμε ότι δεν μας ενδιαφέρει το μέγεθος, υπάρχει στο πίσω μέρος του κεφαλιού σου ότι την έχει μικρή ο σύντροφος σου.

Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : Pagkrati
Αριθμός μηνυμάτων : 541

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   13/10/2013, 20:11

Εκτός εξαιρετικών περιπτώσεων (δε φαίνεται ούτε με μικροσκόπιο) δεν έχει ιδιαίτερη σημασία. Εξάλλου εγώ είμαι περισσότερο τοπ και όταν θέλω να τον φάω προτιμώ τα μικρότερα.
ForeverAloneGuy
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 1527
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   31/10/2013, 23:57

Αν τα βρισκουμε σ'ολα τα αλλα το μεγεθος ερχεται τελευταιο...

Forum God
Forum God

Περιοχή : Αμαλιάδα
Αριθμός μηνυμάτων : 3726
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   4/6/2014, 00:25

Ας ανοίξουμε πάλι αυτό το θέμα!!! Καταρχάς οι 4/10 θα πουν πως δε μετράει το μέγεθος αλλά η τεχνική, αν όμως έχει την ίδια τεχνική ένας με 20cm πιροσκί και την ίδια τεχνική ένας με 15cm οδοντογλυφίδα και ακριβώς την ίδια προσωπικότητα εκεί να δω σε τι δίλλημα θα μπεις... Και σε ρωτάω ευθέως έχεις έναν άντρα playmobil και είσαι στο στάδιο να του προσαρμόσεις το πέος, και έχεις από το 12 έως το 25cm τι θα του έβαζες το 14 για να φανείς και καλά υπεράνω, δε με νοιάζει βολεύομαι με όλα; Και τον εαυτό θα κοροϊδέψεις αλλά και τον άλλον που θα πεις ψέματα! Και επειδή χέστηκα ειλικρινά πλέον, σαν vers που πλέον ζει σαν more btm επειδή έχει ακούσει τα χίλια μύρια για την 16cm ψωλή του, όχι μόνο οι 4/10 αλλά οι 9/10 μη πω θέλουν ένα χορταστικό μέγεθος... Και για να μη φανώ μαλάκας με αυτά που λέω επειδή έχω καεί με το χυλό και πλέον φυσάω και το γιαούρτι, ναι με νοιάζει το μέγεθος αλλά πλέον δε το λογαριάζω, γιατί πολύ απλά αν βλέπω ότι προκαλώ ξενέρα με το δικό μου, δε θέλω να προσφέρω αυτό το ΑΠΑΙΣΙΟ και ΧΥΔΑΙΟ συναίσθημα και στον άλλον, που στο κάτω κάτω της γραφής δεν έφταιξε ο ίδιος, αλλά η φύση... Όλα τα πέη είναι ωραία γιατί πολύ απλά ο άντρας είναι ότι καλύτερο υπάρχει στο κόσμο... Και τους αγαπώ όλους... :)

Darling If you are not GAY you are not happy…
So don't hate us just embrace us...
As we do.
To you.

F
or you.
Dragneel
Forum Cowboy
Forum Cowboy

Περιοχή : London
Αριθμός μηνυμάτων : 4621
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   4/6/2014, 01:53

Δεν θα απέρριπτα κάποιον για το μέγεθος του πέους...Θα τον απέρριπτα αν το πέος του, για τον οποιονδήποτε λόγο, μου φαίνονταν αποκρουστικό...

Forum Regular
Forum Regular

Αριθμός μηνυμάτων : 496

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   4/6/2014, 04:17

Orgismenonixi έγραψε:
Ας ανοίξουμε πάλι αυτό το θέμα!!! Καταρχάς οι 4/10 θα πουν πως δε μετράει το μέγεθος αλλά η τεχνική, αν όμως έχει την ίδια τεχνική ένας με 20cm πιροσκί και την ίδια τεχνική ένας με 15cm οδοντογλυφίδα και ακριβώς την ίδια προσωπικότητα εκεί να δω σε τι δίλλημα θα μπεις... Και σε ρωτάω ευθέως έχεις έναν άντρα playmobil και είσαι στο στάδιο να του προσαρμόσεις το πέος, και έχεις από το 12 έως το 25cm τι θα του έβαζες το 14 για να φανείς και καλά υπεράνω, δε με νοιάζει βολεύομαι με όλα; Και τον εαυτό θα κοροϊδέψεις αλλά και τον άλλον που θα πεις ψέματα! Και επειδή χέστηκα ειλικρινά πλέον, σαν vers που πλέον ζει σαν more btm επειδή έχει ακούσει τα χίλια μύρια για την 16cm ψωλή του, όχι μόνο οι 4/10 αλλά οι 9/10 μη πω θέλουν ένα χορταστικό μέγεθος... Και για να μη φανώ μαλάκας με αυτά που λέω επειδή έχω καεί με το χυλό και πλέον φυσάω και το γιαούρτι, ναι με νοιάζει το μέγεθος αλλά πλέον δε το λογαριάζω, γιατί πολύ απλά αν βλέπω ότι προκαλώ ξενέρα με το δικό μου, δε θέλω να προσφέρω αυτό το ΑΠΑΙΣΙΟ και ΧΥΔΑΙΟ συναίσθημα και στον άλλον, που στο κάτω κάτω της γραφής δεν έφταιξε ο ίδιος, αλλά η φύση... Όλα τα πέη είναι ωραία γιατί πολύ απλά ο άντρας είναι ότι καλύτερο υπάρχει στο κόσμο... Και τους αγαπώ όλους... :)

Δεν ξέρω αν είσαι νύχι, πάντως οργισμένος είσαι!      
James_
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   4/6/2014, 12:01

Orgismenonixi έγραψε:

Πρώτα από όλα 15cm δεν είναι οδοντογλυφίδα.    Τα 16cm που λες ότι έχεις είναι ένα καλό μέγεθος.. Όποιος σου είπε ότι είναι μικρό, θα έπρεπε να ήταν size Queen. Επειδή δεν έχω προσωπική εμπειρία, αλλά έχω διαβάσει εμπειρίες άλλων, οι καλύτεροι εραστές τους δεν ήταν προικισμένοι.  wnk  

Όσο για το ότι θα πεις ψέματα στον εαυτό σου και στον ίδιο αν του πεις ότι δεν έχεις πρόβλημα με ένα μικρό , εγώ δεν έχω πρόβλημα με το μέγεθος. Δεν θα απέρριπτα κάποιον για το μέγεθός του. Τα μεγάλα είναι ωραία να τα κοιτάς κλπ αλλά δεν θέλω ο πωπός μου να γίνει σαν το μανίκι του μάγου.    
Σπόιλερ:

Τι να κάνουμε, δεν μπορούμε να αρέσουμε σε όλους και αν κάποιος ποτέ με παρατούσε για το μέγεθός μου, τότε καλά έκανε και έφυγε από τη ζωή μου... Δεν είναι δικό μου πρόβλημα το ότι είναι τόσο ρηχός σαν άνθρωπος..  

Και απορώ με μερικούς γκέι άντρες, που ενώ ξέρουν (σαν άντρες) ότι δεν μπορείς να κάνεις τίποτα για το μέγεθος του πέους σου, γιατί είναι τόσο επικριτικοί με τους άλλους; 

Το να είναι κάποιος άνετος με το μέγεθός του είναι πιο sexy από ένα μεγάλο πέος... 

dragneel έγραψε:
Δεν θα απέρριπτα κάποιον για το μέγεθος του πέους...Θα τον απέρριπτα αν το πέος του, για τον οποιονδήποτε λόγο, μου φαίνονταν αποκρουστικό...

Αποκρουστικό πέος;    explain  
Dragneel
Forum Cowboy
Forum Cowboy

Περιοχή : London
Αριθμός μηνυμάτων : 4621
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   4/6/2014, 13:31

Παράθεση :
dragneel έγραψε:

Όπως ξέρεις ή φαντάζεσαι τα πέη βγαίνουν σε διάφορα σχήματα, χρώματα και μεγέθη...Αν θες μπορώ να σου στείλω φωτογραφία με ένα "αποκρουστικό" πέος...  
Επίσης υπάρχει και το θέμα της υγιεινής, δηλαδή, πόσο καθαρός είναι ο άλλος σε εκείνη την περιοχή... 
Γενικά ένα μεγάλο πέος είναι ωραίο σαν εικόνα αλλά πραγματικά πρέπει κάποιος να έχει εκθειάσει το πέος ή να ζει μόνο για το σεξ για να δίνει τόση σημασία στο μέγεθος...Είναι λίγο αστείο να απορρίψεις κάποιον επειδή έχει πέος μικρότερο από 16cm για παράδειγμα...

p.s. Βρε οργισμένο νύχι, είναι δυνατόν να κάνει κάποιος κριτική για πέος 16cm??? Μάλλον αυτός βλέπει μόνο τσόντες και δεν έχει κάνει ποτέ σεξ...Δεν μπορώ να το δικαιολογήσω αλλιώς...

Forum God
Forum God

Περιοχή : Mέση-Γη , Πέρα-Γη , Δώθε-Γη
Αριθμός μηνυμάτων : 6251
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   4/6/2014, 13:50

....Μόλις ξύπνησα και ομολογώ δεν περίμενα κάτι τέτοιο για "πρωινό"... Ειλικρινά δεν ξέρω τι να σχολιάσω. Ίσως οτι Νύχι απλά έπεσες σε size queen όπως είπε ο James ή πολύ απλά ο άλλος χρησιμοποίησε ως αφορμή το συγκεκριμένο γεγονός είτε για να την κάνει ελαφρά είτε επειδή ήξερε οτι το έχεις κόλλημα. Μην αφήνεις άλλους να σε φθείρουν ψυχολογικά με τέτοιες ανουσιότητες. You deserve better.   
James_
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   4/6/2014, 14:39

dragneel έγραψε:
Παράθεση :
dragneel έγραψε:

Όπως ξέρεις ή φαντάζεσαι τα πέη βγαίνουν σε διάφορα σχήματα, χρώματα και μεγέθη...Αν θες μπορώ να σου στείλω φωτογραφία με ένα "αποκρουστικό" πέος...  
Επίσης υπάρχει και το θέμα της υγιεινής, δηλαδή, πόσο καθαρός είναι ο άλλος σε εκείνη την περιοχή... 
Γενικά ένα μεγάλο πέος είναι ωραίο σαν εικόνα αλλά πραγματικά πρέπει κάποιος να έχει εκθειάσει το πέος ή να ζει μόνο για το σεξ για να δίνει τόση σημασία στο μέγεθος...Είναι λίγο αστείο να απορρίψεις κάποιον επειδή έχει πέος μικρότερο από 16cm για παράδειγμα...

p.s. Βρε οργισμένο νύχι, είναι δυνατόν να κάνει κάποιος κριτική για πέος 16cm??? Μάλλον αυτός βλέπει μόνο τσόντες και δεν έχει κάνει ποτέ σεξ...Δεν μπορώ να το δικαιολογήσω αλλιώς...

για την εισαγωγή.. (Όπως ξέρεις ή φαντάζεσαι)    

Κατάλαβα    Δεν χρειάζεται να στείλεις φωτό και να αηδιάσω μεσημεριάτικα     

Το θέμα υγιεινής είναι το σημαντικότερο όλων! Υγεία πάνω από όλα!  wnk
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   24/7/2014, 02:41

Τα μεγάλα μεγέθη να τα κοιτάς είναι τέλεια, αλλά στην πράξη δεν τα μπορώ καθόλου. Το μεγαλύτερο που έχω δοκιμάσει είναι 22ρι, αλλά βέλαξα και δεν το ευχαριστήθηκα. 

Υπάρχει ένα μωρό βέβαια που μιλάμε χρόνια αλλά δεν έχουμε καταφέρει να ιδωθούμε με ανάλογο μέγεθος που θέλω πολύ να καταφέρω να το ευχαριστηθώ μαζί του! 

Ειλικρινά για πάρτη του θα το ΠΑΛΕΨΩ!
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   14/7/2015, 15:33

emena.den.me.pirazi.to.megethos
kai.mikros.na.ine.otan.ton.perno
petao.sta.ourania
DiabolAkis
Forum God
Forum God

Περιοχή : Πάτρα
Αριθμός μηνυμάτων : 4746
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   14/7/2015, 15:36

Παιδια ειναι επιστημονικα αποδεδειγμενο οτι το μεγεθος δεν μετραει, αυτο που μετραει ειναι το παχος, γτ πχ να την εχει ο αλλος 20 εκατοστα αλλα να του ειναι οδοντογλυφιδα? δεν το ευχαριστιεσαι! Αφηστε που αμα ξεπερναει τα 18 εκατοστα ειναι δυσκολο για depp throat!

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   14/7/2015, 18:39

kita.na.dis.oti.beni.kalo.ine
xaxaaa.sigoura.o.hontros.ine.apolavsi
DiabolAkis
Forum God
Forum God

Περιοχή : Πάτρα
Αριθμός μηνυμάτων : 4746
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέτραει το μέγεθος, μετράει;   14/7/2015, 18:47

σε καλη μερια λοιπον!

Μέτραει το μέγεθος, μετράει;
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: