ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Ναι
26%
 26% [ 18 ]
Όχι
35%
 35% [ 24 ]
Εξαρτάται από το πόσο ερωτευμένος θα ήμουν
39%
 39% [ 27 ]
Σύνολο Ψήφων : 69

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panoslaw
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Φύλο : Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 849

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   4/11/2009, 03:05

Elementstv έγραψε:
scratch έγραψε:
οι σοβαρες ειναι λιγες οντως
ακομα και αυτες που καταληγουν σε γαμο αμφιβαλλω αν ειναι σοβαρες η απλα "βολεμα"
αλλα δεν με στεναχωρει γιατι τουλαχιστον εζησα και μια τετοια και περασα ολα τα σταδια που πρεπει να περασει καποιος για να λεει οτι εχει ερωτευθει (κατα τη γνωμη μου) τον πονο και την απολυτη ευτυχία
το παν ειναι να κρατας τις καλύτερες στιγμες που περασες και να προχωρας εχοντας μια καλη γευση απο το παρελθον! :)

Βρε ηρεμησε 20 χρονων εισαι, ολα απο τωρα θα τα ζησεις.
Βλεπω πολλα παιδια της ηλικιας μου που θεωρουν οτι εχουν φαει τη ζωη με το κουταλι, που μιλανε για τη σχεση τους λες και ειναι σε γαμο κτλ

Ας ηρεμησουμε λιγακι, εχουμε πολλα χρονια μπροστα μας και για σχεσεις και για χωρισμυος κτλ. Καπου νομιζω εχουμε χασει την παιδικοτητα μας, προσπαθωντας να εξομοιωθουμε απολυτως ως "μεγαλοι"!

:yes: :yes: :yes:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elementstv
Forum God
Forum God

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   4/11/2009, 13:13

Παντως τα ποσοστα ειναι ενδεικτικα!

Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 3576
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   5/11/2009, 23:59

Elementstv έγραψε:
8anos έγραψε:
Καλώς σας βρήκα! Κοίτα, σίγουρα ο πειρασμός θα ήταν μεγάλος, αλλα πραγματικά δεν έχει νόημα.. Κι εγώ είμαι πολύ ζηλιάρης. Ακόμα και στο ίδιο σπίτι να έμενε το αγόρι μου θα ζήλευα, πόσο μάλλον σε άλλη πόλη. Πάντως γενικά είναι πολύ ψυχοφθόρο να μην βλέπεις κάποιον που αγαπάς. Αργά ή γρήγορα θα περάσει ούτως ή άλλως

Μεγαλη μπουκια φαε, μεγαλη κουβεντα μην λες!

έχουν περάσει τόσοι μήνες από τότε, και υπάρχουν και εξαιρέσεις βέβαια για να επιβεβαιωνουν τους κανόνες! :redface

Forum Beginner
Forum Beginner

Φύλο : Θηλυκό
Περιοχή : athina
Αριθμός μηνυμάτων : 117

ΔημοσίευσηΘέμα: αποσταση...   13/1/2010, 20:28

εχετε κανει ποτε σχεση εξ'αποστασεως??
αν ναι ποσο κρατησε?? μετανιωσατε για τον χρονο και το χρημα που χαλασατε???

λοιπον εγω ειχα 7 χρονια σχεση εξ'αποστασεως!!! :kill: και δεν μετανωνω για τπτ....!!!!!!!!!!!!!!
Shakespeare
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4437
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   13/1/2010, 20:35

Δεν εχω κανει ποτε σχεση εξ'αποστασεως αλλα μου φαινεται τρομερα δυσκολο πραγμα.
η σχεση πιστευω θα πρεπει να εχει πολυ γερες βασεις για να κρατησει, και παλι πως τα καταφερες εσυ 7 χρονια δεν ξερω, μπραβο σου!

Απο την αλλη, μια σχεση εξ'αποστασεως κινειται με πολυ αργους ρυθμους, αναλογα παντα με τη συχνοτητα των συναντησεων. Δηλαδη σε 6 μηνες εισαι πολυ πιο δεμενος με εναν ανθρωπο που ειστε καθε μερα μαζι , απο το να τον εχεις δει 15-20 φορες.

Πιστευω παντως οτι ειναι το βιωμα της καθημερινοτητας με τον αλλο που σε κανει να εισαι σιγουρος για τα συναισθηματα του απεναντι του. Γιατι εκει φαινεται ο πραγματικος μας εαυτος. Αλλιως μπορει να κρατησει μια μακρα περιοδος ενθουσιασμου που στην τελικη ισως και νa μην αξιζε. that's what I think.

Forum Beginner
Forum Beginner

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   13/1/2010, 20:40

εναν ανθρωπο που βλεπεις λιγοτερο τοσο περισσοτερο τον αναζητας...εναν ανθρωπο που βλεπεις καθε μερα τον βαριεσαι...!!
ειναι οντως πολυ δυσκολο δεν ξερω ομως αν θα το δοκιμαζα ξανα!!
Shakespeare
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   13/1/2010, 20:47

love is here έγραψε:
εναν ανθρωπο που βλεπεις λιγοτερο τοσο περισσοτερο τον αναζητας...εναν ανθρωπο που βλεπεις καθε μερα τον βαριεσαι...!!

Και τα δυο ισχυουν, αναλογως τον ανθρωπο και τη σχεση που εχεις μαζι του. Προσωπικα δεν θα ηθελα να εχω σχεση με εναν ανθρωπο που η καθημερινοτητα μαζι του με κανει να τον βαριεμαι, αντιθετα θελω να με συναρπαζει. και εχει συμβει στο παρελθον. Αν ειναι να τον βαρεθεις τοτε δεν αξιζει, γιατι κατα τη γνωμη μου ειναι ψευδαισθηση το παθος που νιωθεις οταν ειναι μακρυα, ειναι η προβολη των αναγκων και των θελω σου πανω στον αλλο και τελικα η μυθοποιηση του. Οκ δεν ειπα να ειναι και μπαστακας ολη την ωρα, αλλα:
Αν δεν αγαπησεις τα ελαττωματα, τα κουσουρια και το "ηλεκτροφορτισμενο" μαλλι του αλλου οταν ξυπναει τοτε δεν πας πουθενα. :)

Forum Beginner
Forum Beginner

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   13/1/2010, 20:51

xaxa ολα τα ζεις αρκει να εχεις υπομονη και να περιμενεις τον ανθρωπο που ποθεις και θες!!
Shakespeare
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   13/1/2010, 20:53

ειπαμε, αν υπαρχουν γερες βασεις, θεληση και προοπτικη για κατι καλυτερο στο μελλον, ολα γινονται!
απλα δεν θα μπορουσα να κανω μια σχεση γνωριζοντας εξαρχης οτι αυτο ειναι το καλυτερο που μπορω να εχω.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Shakespeare στις 13/1/2010, 21:03, 1 φορά
love is here
Forum Beginner
Forum Beginner

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   13/1/2010, 21:00

ναι καταλαβαινω τι μ λες!
dim_thess
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Salonika!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1934
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   13/1/2010, 22:10

πιστευω οτι μια σχεση απο αποσταση θελει να υπαρχουν δυνατα αισθηματα για να κρατησει και να μην την ριξουν τα προβληματα....
προσωπικα δεν εχω κανει κατι τετοιο!! αλλα πολλα ατομα του κλειστου μου περιβαλλοντος εχουν τετοιες σχεσεις και εχουμε κανει πολλες συζητησεις....
μια φιλη μου ειχε 2 χρονια τετοια σχεση....και με το παιδι παιζει να βρεθηκαν μονο 5 φορες απο κοντα...
ο ξαδερφος μου προσπαθει να κανει σχεση αλλα καταληγουν συνεχεια στο κλασικο "επειδη δεν θελω να σε χασω ας το κρατησουμε χαλαρα"
και αλλα παραδειγματα (μην τα γραφω τωρα )

βασικο προβλημα αποτι παρατηρησα αποτελει το οτι δεν εχουν αναπασα στιγμη διπλα τους τον συντροφο τους...εννοω κυριως για τις δυσκολες στιγμες που προκυπτουν...
ετσι ξεκιναν τα προβληματα...η γκρινια...η κακοκεφια...κλπ

παντως εγω προσωπικα δεν ξερω να πω αν μπορω να κανω ή οχι....πρεπει να δοκιμασω πρωτα για να εχω μια σιγουρη εικονα πανω στο θεμα...

Παράθεση :
λοιπον εγω ειχα 7 χρονια σχεση εξ'αποστασεως
εσενα στα 7 χρονια σχεσης σου, δεν εμφανιστικαν προβληματα του στυλ που ανεφερα???
Shakespeare
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   13/1/2010, 22:20

dim_thess έγραψε:
μια φιλη μου ειχε 2 χρονια τετοια σχεση....και με το παιδι παιζει να βρεθηκαν μονο 5 φορες απο κοντα...

Αυτο δεν ειναι σχεση..
Εδω παιζεται αν θυμοταν ο ενας το προσωπο του αλλου με 5 συναντησεις σε 2 χρονια.
Πιο συχνα βγαζει δισκους ο Πετρελης

Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   13/1/2010, 22:39

Shakespeare έγραψε:
dim_thess έγραψε:

Αυτο δεν ειναι σχεση..
Εδω παιζεται αν θυμοταν ο ενας το προσωπο του αλλου με 5 συναντησεις σε 2 χρονια.
Πιο συχνα βγαζει δισκους ο Πετρελης

και γω αυτο της ελεγα.....αλλα μιλουσαν ολη μερα...ηξεραν ο ενας τον αλλον τοσο καλα....απλλα βεβαια ολα αυτα "εικονικα"
MR Pe Pe
Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 4685
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   13/1/2010, 23:25

Δεν έχω κάνει σχέση εξ αποστάσεως, αλλά το θεωρώ πολύ δύσκολο πράγμα! Βέβαια, αν το θες πολύ το πετυχαίνεις, αλλά να μην ξεφύγουν πολύ τα χρόνια!Η επιθυμία αυξάνεται στην αρχή, αλλά αν δεν έστω και κατα περιόδους συχνή τοτε μετά εξαφανίζεται.

Μια γνωστή μου εχει εδώ και σχεδόν 2 χρονια σχέση εξ αποστάσεως με έναν Αυστριακό που γνωρίστηκαν όταν αυτός έκανε ΕΡΑΣΜΟΥΣ στην Αθήνα. Κάθε τόσο πετάει είτε ο ένας είτε ο άλλος και μένει το μέγιστο δυνατό για να είναι κοντα. Αυτό είναι δύσκολο και κοστίζει πολύ. Αλλά οταν τον γνώρισα τον άλλον, τους είδα τρομερά ευτυχισμένους!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   13/1/2010, 23:42

νομιζω το θεμα αποσταση αρμοδιος ειναι ο 8anos και ο thess
anyway εχω κανει σχεση εξ αποστασεως και ηταν μια πολυ δυνατη και συνάμα καταστροφικη σχεση και ενας σοβαρος λογος ηταν η αποσταση
αλλα θα ξανακανα και τολμησα να ξανακανω πριν απο 2 μηνες
γιατι οταν εισαι πραγματικα ερωτευμενος τα αντεχεις ολα
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   14/1/2010, 00:11

Εχεις δυσκολιες δλδ ειναι πχ φορες βασανιστικο να πρεπει να περιμενεις καποιο καιρο για να δεις τον αλλον, ακομα κι αν μιλας καθε μερα μαζι του. Ειναι παντως σιγουρα εφικτο, αρκει να συναντιεσαι, οχι ομως οπως ειπατε 5 φορες τα 2 χρονια(Ελεος! και σορρυ για το χαρακτηρισμο) και να υπαρχει η προοπτικη στο μελλον να παψει να ειναι σχεση εξ αποστασεως.
cyber21greece
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 1969

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   14/1/2010, 00:31

Εγώ είχα κάνει σχέση εξ αποστάσεως με μία κοπέλα πριν αρκετά χρόνια.
Δεν πήγε πολύ καλά επειδή ήμασταν μικροί και δεν ήταν εύκολο να μετακινούμαστε.
Ωστόσο, όταν βρισκόμασταν γινόταν... :redface
Αυτό είναι το καλό όταν δεν βλέπεις συχνά τον άλλο, περνάς σίγουρα καλά όταν βρίσκεστε!

Sandra McKendry
Shakespeare
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   14/1/2010, 00:34

εγω εχω κανει σεξ εξ'αποστασεως, μετραει?

Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   14/1/2010, 00:42

εννοεις τηλεφωνικο????
ή εχεις τετοια προσοντα???? :shock:
Shakespeare
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   14/1/2010, 00:44

με τηλέγραφο και μορς :shock:

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   14/1/2010, 00:47

παιδια οσο μιλατε για σεξ μου θυμιζετε κατι γαματες καταστασεις στην ξανθη
αχ ωραια σκοπια
name1989
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : London - Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 1204

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   14/1/2010, 06:31

Έχω κάνει σχέση απο απόσταση. 2 χρόνια. Στην αρχή ο έρωτας έκανε τα πράγματα εύκολα. Ο ενθουσιασμός βοηθούσε... μετά τους 6 μήνες σταθεροποιήθηκαν τα πράγματα και κάπως η σχέση ήταν πιο ώριμη. Στον 1 χρόνο υπήρχε ακόμα έρωτας και απο τις δύο πλευρές υπήρχε θέληση. Στον 1.5 χρόνο πήγαμε διακοπές μαζί.... όχι όμως μόνοι μας...... στα 2 χρόνια αναζητούσαμε την καθημερινότητα. Κάτι που σε μία σχέση εξαποστάσεως δεν μπορείς να την έχεις. Πρέπει να είσαι καλά πληροφορημένος και συνειδητοποιημένος πως είναι δύσκολο και κουραστικό να μεταφέρεις την καθημερινότητα απο ένα τηλέφωνο ή απο ένα λάπτοπ. Είναι κάτι που μερικές φορές λείπει. Να γυρίσεις απο το μάθημα ή την δουλειά και να του πεις σε 3 ώρες εκεί. Στην δική μου σχέση ήμουν λίγο τρελός. Είμασταν αρκετά μακριά και υπήρξαν περίοδοι που βρησκόμασταν κάθε σαββατοκύριακο. Άλλες φορές όταν μου την "βάραγε" και έλεγα... θέλω να σε δώ (και είχα χρόνο) έβαζα 2 ρούχα σε backpack και έφυγα... Ήταν η περίοδος που με τους γονείς μου γιαυτό το θέμα γινόμασταν λίγο μπίλιες... Που πας αγόρι μου??? εεεε δεν έλεγα ποτέ ψέματα.... Τον ήξεραν σαν φίλο και μερικές φορές πρόσθετα πρόσωπα που δεν υπήρχαν μπορεί καμιά φίλη για ξεκάρφωμα. Πήγαινα ή ερχόταν και περνούσαμε σκ μαζί... Ήταν ωραία..... Μαρέσουν οι εκδρομές και η αλλαγή περιβάλλοντος και δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα στην μετακίνηση... Να σας πω την αλήθεια μάρεσε και λίγο το ότι αλλαζα παραστάσεις. Έβλεπα την θετική πλευρά. Στον χωρισμό δεν έπαιξε ρόλο η απόσταση. Ούτε για εμένα ούτε και για εκείνων. Ήταν η καταστάσεις, ήταν ο πρώτος έρωτας... ήταν πολλά... Σκεφτόμασταν να το συνεχίσουμε και όταν θα έφευγα για αγγλία... Ακόμα και σε άλλη χώρα πάλι θυμάμαι δεν παρουσιάζαμε πρόβλημα.... έλεγε κιόλας σίγα βρε.... name.... 5 μήνες εκεί 7 εδώ.... και είχε και δίκιο... αλλά δεν πήγαινε άλλο λόγο χημείας και πολλών άλλων. Αυτή ειναι η δική μου εμπειρία απο την "απόσταση"....

P.S. λατρεύω της αποφάσεις της τελευταίας στιγμής για ταξίδια.... πχ.... γειά σας... ένα εισιτήριο θα ήθελα να κλείσω.... - Για πότε το θέλετε? - Πότε είναι το επόμενο.... Η΄ πχ... για αύριο..... και να κάνεις έκπληξη ή να αλλάζεις το πρόγραμμα σου για να χαλαρώσεις λίγο..... τέλειο...................
dim_thess
Forum Master
Forum Master

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   14/1/2010, 11:36

name1989 έγραψε:

P.S. λατρεύω της αποφάσεις της τελευταίας στιγμής για ταξίδια.... πχ.... γειά σας... ένα εισιτήριο θα ήθελα να κλείσω.... - Για πότε το θέλετε? - Πότε είναι το επόμενο.... Η΄ πχ... για αύριο..... και να κάνεις έκπληξη ή να αλλάζεις το πρόγραμμα σου για να χαλαρώσεις λίγο..... τέλειο...................
εε ναι ρε συ αυτα εχουν γουστο.....τα προγραμματισμενα ξενερωνουν λιγακι!!
love is here
Forum Beginner
Forum Beginner

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   14/1/2010, 15:31

το προγραμμα ειναι βαρετο θα συμφωνησω...αλλα οι εκπληξεισ καμια φορα γινονται και δυσαρεστες..για φαντασου να πασ με χαρα να δεις τον δικο σ και αυτος να φασωνεται με αλλον...
χααχαχ

χοντρο χ!!
name1989
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : London - Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 1204

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   14/1/2010, 20:09

E ok.... αυτό είναι άλλο.... αλλα και πάλι δεν είμαι του στύλ χτυπάω πόρτα και μπαίνω,,,, θα έπαιρνα ένα τηλέφωνο....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: